+ Ответить в теме
Показано с 1 по 20 из 87

Тема: КамоТест: DPM vs MARPAT vs Multicam vs ACU та інші

Комбинированный просмотр

  1. #1
    2nd LT with a compass Аватар для Орест
    Регистрация
    30.10.2008
    Адрес
    Львів
    Команда
    Task Force 145 (US Army Rangers)
    Сообщений
    1,660
    Записей в дневнике
    4

    Smile КамоТест: DPM vs MARPAT vs Multicam vs ACU та інші

    Надивившись на тести камуфляжів на американських і німецьких сайтах і начитавшись вічних холіварів типу «Multicam – реально працює чи просто гламур» і «ACU – класний камуфляж чи Бен Ладен підплатив комісії яка його затвердила» ми вирішили зробити свій камотест. Всі камуфляжі оригінальні, ніяких китайо-польських реплік.

    В тесті приймали участь:
    1) British DPM
    2) MARPAT
    3) Multicam від OPS (тканина Crye)
    4) ACUPAT від Propper

    Навколишні умови: Листяний ліс, осінь, сильна хмарність.Всі наступні коментарі до фоток це моя власна думка яка не претендує на абсолютну істину.

    Фотка 1, ліс, мала дистанція. Я би її назвав: «Від чорного до білого» З ліва на право, DPM, MARPAT, Multicam, ACUPAT.
    Фон – світла осіння листва. DPM тут явно затемний і вже зблизька ми бачимо суцільно темну фігуру. ACU вроді якби по яскравості нормальний але по кольоровій гаммі явно не вписується, занадто сірий. MARPAT хоч і світліший за DPM але тут також занадто темний. Multicam тут ІМХО найкращий.



    Фотка 2, ліс, середня дистанція. З ліва на право, ACUPAT, MARPAT, Multicam, DPM.
    Фон – така сама світла осіння листва. Тут в принципі ситуація повторюється, єдина відмінність: по-моєму зі збільшенням дальності контраст по яскравості камуфляжів стає не таким помітним, DPM вже не такий темний і ACU також трішки більше зливається. ІМХО Multicam і тут найкраще.



    Фотка 3, ліс, ще більша дистанція, ми ховаємося в тінях навприсядки. З ліва на право, DPM (єдиний хто лежить), MARPAT, Multicam, ACUPAT.
    Тут всі камуфляжі нарешті почали камуфлювати. DPM тут єдиний хто лежить, а не на фоні кущів тому і найнепомітніший. А в цілому ситуація знову ж повторюється, от тільки ACU на кінець то, починає працювати, був би він ще хоч трішки коричнево-зеленим була би казка



    Фотка 4, ліс, мала дистанція. З ліва на право, ACUPAT, MARPAT, Multicam, DPM.
    Фон – дерева що просвічуються небом. DPM знову ж таки затемний, але непогано би злився з товстим деревом з права ACU фігурним чином злився з сірими деревами на фоні і на цій фотці реально працює.



    Фотка 5, ховаємося в темних деревах.
    Тут явно найкраще себе проявили два темні камуфляжі DPM і MARPAT. Multicam також може бути, ACU… ну не його тут стихія



    Фотка 5, на фоні грязюки.
    Отут явно видну що грязюка це стихія морпєхів DPM - занадто зелений. Multicam - також непогано, але чуть-чуть засвітло. ACU… «белое приведение с моторчиком» (с) MARPAT тут ІМХО найкращий.



    Фотка 5, за кущиком.
    Тут в мене таке враження що не працює ні один. Два засвітлі і два затемні Але Multicam хоч трохи ховає.



    Загальний підсумок:
    1) British DPM - занадто темний напроти кущів і світлого осіннього листя, але якщо лягти на землю, то показує себе дуже непогано.
    2) MARPAT – щось середнє між DPM і Multicam, на фоні світлих фонів також маячний, але от дерева і особливо грязюка – це його стихія.
    3) Multicam – на мою думку показав себе найкраще, бо працює всюди. Можливо десь гірше, а десь краще, але тим неменше своє звання «універсальний камуфляж» носить заслужено.
    4) ACUPAT – не варто ходити в темний осінній ліс в ньому Хоч він і не таке мегапалєво як я думав собі до цього і де-неде працює, ліс в хмарну погоду таки не його стихія. Хоча думаю що якби погода була сонячна, то можливо було би і краще.

    Ось істинна стихія ACU :



    Дякую усім «моделям» які взяли участь у зйомках:
    DPM - MaxCraft
    MARPAT - Avatar
    Multicam - Hokum
    ACUPAT - я
    Можливо якось в майбутньому зробимо тест і на урбані, там я надіюся отримати реванш в ACU
    God created Rangers... so the SEALs could have heroes too.

  2. #2

    Re: КамоТест: DPM vs MARPAT vs Multicam vs ACU та інші

    Зато в сумерках лучше ДПМ нет. Мультик - розовые привидения )))
    Сбит с ног - сражайся на коленях, идти не можешь - лежа наступай.

  3. #3
    95%_Troll_Resist Аватар для ---_Buran
    Регистрация
    09.07.2004
    Адрес
    Краматорск, Донецкая область
    Команда
    Группа "Ы" TrollSquad/Антипафос
    Сообщений
    5,062

    Re: КамоТест: DPM vs MARPAT vs Multicam vs ACU та інші

    Цитата Сообщение от ЧИЛИ Посмотреть сообщение
    Зато в сумерках лучше ДПМ нет. Мультик - розовые привидения )))
    Уточняй тип местности. Тот же розовый мультик будет отлично работать в сумерках где-нибуть в песках.
    Страйкбол—косплей для настоящих мужчин

  4. #4
    Оператор
    Регистрация
    14.05.2010
    Адрес
    Краматорск, Донецкая обл.
    Команда
    Б.О.Б.Р. (C.Q.R.F.) / EOD Technology, Inc.
    Сообщений
    3,059

    Re: КамоТест: DPM vs MARPAT vs Multicam vs ACU та інші

    "Розовый" мультик - это у хеликона только. Да и вообще не мультик.
    Моделирую PMC [Pokemon Multipurpose Contractor]
    Все формы неприязни ко мне просьба выражать в суицидальной форме :3 © Groxy, bashorg

  5. #5
    Шпецназко Аватар для Белый
    Регистрация
    20.08.2008
    Адрес
    Симферополь
    Команда
    Squadron D Mountain Troop
    Сообщений
    1,204

    Re: КамоТест: DPM vs MARPAT vs Multicam vs ACU та інші

    На одном мероприятии в с. Мирном АРКрым в сумерках
    Группа была в мультике я один в смеси ДМП и ДДМП, (о себе умолчу было видно снизу светлое пятно сверху темное) - передвигались по степи
    Вобщем не буду вдаваться в подробности пришлось понаблюдать за противником с солидного расстояния и выбрав подходящее время для диверсии собрались - одного не хватает
    7 человек пытаются найти восьмого в течение 15 минут и тут посреди места наших поисков, которое раз 10 прошли обсмотрели - раздается ХРАП
    Нашли только на ощуп =)
    В миру - MozgoEd

  6. #6
    Модератор Аватар для Дым
    Регистрация
    14.07.2005
    Адрес
    Україна, Київ, Оболонь
    Команда
    [Група "Шторм"]
    Сообщений
    3,877
    Записей в дневнике
    50

    Re: КамоТест: DPM vs MARPAT vs Multicam vs ACU та інші

    Немного потестили на выходных Multicam/MTP и ‎US4CES‬. Ну и flecktarn с Multicam в одном флаконе.

    http://airsoft.ua/album.php?albumid=2105
    Стрелять надо первым

+ Ответить в теме

Похожие темы

  1. День народження та інші визначні події
    от Mikrob в разделе Черновцы
    Ответов: 18
    Последнее сообщение: 16.04.2010, 20:45
  2. Marpat ACU or BDU
    от Zmey_NK в разделе Загальний
    Ответов: 14
    Последнее сообщение: 14.11.2009, 20:15
  3. Ответов: 2
    Последнее сообщение: 05.03.2009, 11:40
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама