+ Ответить в теме
Показано с 1 по 11 из 11

Тема: КАРПАТСЬКІ РЕЙДИ

  1. #1
    Оператор
    Регистрация
    11.07.2009
    Адрес
    Украина г.Черновцы
    Команда
    ---
    Сообщений
    129

    КАРПАТСЬКІ РЕЙДИ


  2. #2

    Re: КАРПАТСЬКІ РЕЙДИ

    задорого виходить, але діло кльове
    Aut cum scuto, aut in scuto

  3. #3
    Оператор
    Регистрация
    11.07.2009
    Адрес
    Украина г.Черновцы
    Команда
    ---
    Сообщений
    129

    Re: КАРПАТСЬКІ РЕЙДИ

    viewtopic.php?f=117&t=30044
    Думаю стоит летом 2010 поехать в Карпатский рейд

  4. #4
    Оператор Аватар для Direktor
    Регистрация
    25.05.2009
    Адрес
    Черновцы
    Команда
    BRAVO
    Сообщений
    459

    Re: КАРПАТСЬКІ РЕЙДИ

    В переди еще пару месяцев но данную тему уже надо развивать, жду от вас пердложения, пожилания в особенности маршрута.
    Желатильно если есть фото местности.

  5. #5

    Re: КАРПАТСЬКІ РЕЙДИ

    поки шо є два варіанта.... село Рипінь путильського району
    та с.бабино Косівського району франківська обл типу сокільськй хребет

    або взагалі вилазка через увесь сокільський....

    (на сокілському є оборонка ще 1с.в.)

    якшо на рахунок сценарію і канви на неї то я пропоную зробити так: 1 група 40% 2 група 60%

    1 група вирушає ершою на вказаний машрут по дорозі може робити засади мінувати і п.т
    2 група виступає слідом ,приблизно на наступний день має знайти і знищити групу 1(А).
    ГРупа А може за виділений їй час окопатися,зробити дзоти укріпити місце перебування.
    її завданням має бути утримання своїх позицій

    по ходу можна робити квестові завдання та вилазки в ночі на бази противника.


    за канву можна взяти бойові дії УПА (вкінці кінців ми ж всі патріоти своєї держави... я надіюся)
    Група Б може вистувати як за німців так і за радянські війська
    також можна ввести групу С якшо це потрібно буде...

    найкраще на мою думку буде сокільський ... а арену основних дій перенести на район с.Бабин там є декілька крутих локацій (типу скал і таке подібне)

    Дірєкор, якшо треба буде я тобі покажу на карті.... я просто не можу знайти толкову в електронному вигляді шоб показати машрут.

    але саме головне шоб хоч декілька нас (оргів) поїхали на вибране місце і все узгодили.... типу харчування вода і тп... хто буде сикавать їхти у гори хай сидить дома і гріє дупу до батареї. спорядження походу стандарт.... сухпай,спічкі , фанарь, окуляри, фотік бо красата неапісуйма ... а там пбачим... поки скидаєм свої мірківання
    Aut cum scuto, aut in scuto

  6. #6

    Re: КАРПАТСЬКІ РЕЙДИ

    1 група вирушає ершою на вказаний машрут по дорозі може робити засади мінувати і п.т
    ( сразу за первой группой выступают несколько мелких групп и одиночных туристов примерно по тому же маршруту.)

    2 група виступає слідом ,приблизно на наступний день має знайти і знищити групу 1(А).
    ГРупа А може за виділений їй час окопатися,зробити дзоти укріпити місце перебування.
    її завданням має бути утримання своїх позицій
    ( и добиванием не подорвавшихся и сумевших в конце концов обойти засады туристов.)

  7. #7

    Re: КАРПАТСЬКІ РЕЙДИ

    я думаю туристів буде легко визначити за тим шо вони є трохи некомбатанти і не мають зброї....

    от для того шоб не було туристів на шляху можна вибрати не туристичний машрут.... повідомити лісника і таке подібне....

    ще раз кажу... шо машрут ще не вибрано... є тільки мої і Остапа міркування.


    і замість сміху краще щось запропонуйте.... чи ви пішаходи і будете дома сидіти?
    Aut cum scuto, aut in scuto

  8. #8

    Re: КАРПАТСЬКІ РЕЙДИ

    Повір, гуцуляндія не така тупа,як ти думаєш

    у них гвера під стріхою є, їх так легко не візьмеш)
    Aut cum scuto, aut in scuto

  9. #9

    Re: КАРПАТСЬКІ РЕЙДИ

    ще є пропозиція перед тим як робити якусь міжрегіональну гру, то можна самим поїхати, подивитися і розібратися шо до чого.
    Aut cum scuto, aut in scuto

  10. #10
    Оператор Аватар для Direktor
    Регистрация
    25.05.2009
    Адрес
    Черновцы
    Команда
    BRAVO
    Сообщений
    459

    Re: КАРПАТСЬКІ РЕЙДИ

    Это не будет меж региональная игра, это так чтоб совместить полезное с приятным, и в горы пойти отдохнуть и по воевать.

  11. #11

    Re: КАРПАТСЬКІ РЕЙДИ

    Цитата Сообщение от Direktor
    Это не будет меж региональная игра, это так чтоб совместить полезное с приятным, и в горы пойти отдохнуть и по воевать.
    тоді до цього можна вписати курс копання окопів і формування захисного рубежу
    я так зрозумів шо це нам 2 треба лиш
    Aut cum scuto, aut in scuto

+ Ответить в теме
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама