Отже вчора вирізав з губи стракбольний шарік 6мм. Термін імплантації 15-16місяців.
Того року зловив від кулемета "Миколайовича" з 1.5м шарік. Спочатку все напухло і я подумав гематома, хоча зразу його витягнути було легше. Через 3 тижня все згасло і стало зрозуміло що безкоштовний пірсінг вже треба хірургічно видаляти.
Тепер по суті. цілий рік впринципі нічого такого не було, про "левак" забув, згадував тільки коли чимось притискав, але одразу ж забував. Протягом року 2 рази записувався в приватну клініку до хірурга, який дивився на мене як на дітьо, коли дізнавався що таке Страйк і скільки народу в нього гоцає. Кожного разу сидів по 2 години і кожного разу змушений був бігти по роботі!!!
Десь на початку жовтня почались проблеми зі здоровям з поступовим погіршенням, спочатку таке відчуття що активізувалась язва, яку присмирити вже перевіреними ліками не вдавалось і якось дивно поводились нирки (Хворів на пілонефрит та маю язву). До грудня це вже було на рівні ледве стерпно. 15 вперше зявилась думка про те щоб виколупати шар, при цьому з дитинства здираю все лишнє. 16 коли вертався з Києва (Дякую Kazik-а за виручку) взагалі хотілося ключами вскрити і витащити. Саме цікаве до 15 мені було взагалі пофіг до шара Якось дотерпів до 17-го, але не дотерпів до хірурга, бо випадково під руку попало класичне лезо. 15хв 96% спирт, легкий надріз, ніякої крові і болю, шарик вискочив. Шарик находився між двох слоїв і легко переміщався туди-сюди по площі 1см2. На вигляд вроді гладкий, але під лупою все-таки щербатий. 96% розбавляється 50% настойкою і полощеться кілька раз.
Тепер про субєктивне: одразу після вирізання чисто психологічне полегшення, навіть головний біль пропав.
Через 2-3 години почали краще почувати себе нирки і повернувся апетит після 2 тижнів відсутності, хто мене знає, той знає про те що я хаваю завжди, якщо є можливість
Сьогодні я проснувся вже майже нормально, ще відчуття якогось дискомфорту все ще є, але на порядок менше ніж 17-го зранку.

3.ЬІ. Можливо ефект плацебо, може самовнушеніє, може ще щось, але от такий досвід саме в мене. Напишу ще десь через тиждень чи вернулось все до норми.
Наступного разу при прошиванні шкіри витягати буду зразу ж на полігоні!