Ну от, зібравшись до купи після нереального марафону по лабіринтах метро, напишу і я свою думку.
Ігрова сторона - станція Лубянка.

Хочу традиційно подякувати всім учасникам, присутність такої кількості сторін з їхніми власними потребами додало перчинку у проходженні сюжетної лінії. Мегаантуражні монстри, від яких просто мурахи по спині табунами бігали; харизматичні БОМЖІ, особливо той що начяльніка-мана, позитивний персонаж, викликав купу хороших емоцій своїми приходами; злі анархісти; суворі поліси - вкупі це був ще той казан "борщу" Не можу не нагадати, коли ми вертались на базу, зліва від головного тунелю знайшли вхід на нижній рівень, і заради цікавості залізли подивитись що там. Ніби у темному підвалі, невстигли пройти і 5 метрів як промінь від ліхтаря висвітив якийсь кульок, який явно не вписувався в сіро-унилу атмосферу "підвалу". Та вартувало до нього мені підійти, як миттєво спрацювала сигналізація, змусивши негайно ретируватись з відкритої території. І тут з"являються голоси Ганзи-1, які з іншої сторони йшли щось шукаючи, і почувши сирену зайшли і в наш "підвал". "О, смотри, какой-то кульок, нам нужно человека с ОЗК" - пролунало десь знизу. Дуже хотілось пустити чергу, так як Ганза була як на долоні, але комрад запропонував іншу ідею. Короче ми почали страшно і натужно вити, емулюючи монстрів. Що тут почалось : треба було чути репліки для залякування монстра !!!!! Ми просто дусились від сміху, мало не на підлозі, а Ганзійці за 10 хвилин завивання так із-за кута схову так і не наважились вийти, було тільки чути "обходи, обходи слева", а потім "ну их нафиг, их там много", а ми далі "у-у-у-у-уа-а-а-а-а--а-аа-у-у-у". Вони так і не зрозуміли хто це був та куди так швидко ділись. Хлопці з Ганзи-1: вам особливе дякую за такий атракціон
Класно було мені розмовляти-торгуватись на базі поліс і в барі, дійсно атмосфера була просто супер.
Хочеться відмітити і хорошу гру противників - ганзи, які дуже добре закріпились, але в один прекрасний момент з"явились невідомі хлопці і всіх перерізали, це урок полісам, чому пропустили ворогів до себе в тил - невідомо.
Чесно кажучи окрім хороших спогадів сьогодні нічого в пам"яті не залишилось, всі мікро-бока я думаю в МЕТРО-3 будуть усунуті, оргам респект.