Цитата Сообщение от mzig
Цитата Сообщение от Byrzyi

По поводу киперок и отметок опасных мест - встану полностью на сторону оргов, во первых все не отметиш, там сплошные опасные места и перепады уровней, во вторых кто ж по Метро на слепо ходит то??? Хотите скрытности - будьте любезны с ПНВ либо хотя бы ЛЦУ (сам я без ПНВ сейчас), нет - фонарь наш лучший друг, везде были впадины и перепады
В чому питання...що це місце на перший погляд безпечне і знаходиться в головному тунелі за 20-30 метрів від того місця де лежала фара Поліса (правий бік з сторони Барикадної).
По при стіну йде вікна, які на рівні 0,5-1 метра від підлоги , тобто рукою його нереально відчути, а кромка підлоги має різний і не стійкий рельєф... і так виходило "на удачу" один пройшов інший чкурнув.... переважно падали ті що йшли позаду бо йшли по кетайсах...якщо перший пройшов значить і всі пройдуть, небезпеки не було... а тут хрусь ..вжих...і мисля "Що сталось?" люди пропадалали в темряві в головному тунелі )) монстри...
Ми наприклад йшли... 1 з ПНВ а решта за ними по стіні ... впав... добре, що був захист ))) рентген показав тріщину в стопі... нога, як булава... але сам винен сам знаю куди йшов і на що йшов..тому, ні слова претензій... а тут бачу не один такий... і з другого боку...там і позначити нема як... кіпером на такій висоті що з ним, що без нього хіба пару брил кинути, щоб бачити перешкоду і звертати увагу бо реально йшли по "безпечній" ми так думали, ділянці.

точно не один, в мене нога розпухла, в сапог не влазить, знімок ще не робив