ст. Тагнська або як її називали м сетро "Ганза - 2"

- Організатори, ви напевно і самі розумієте шо гра просто бомба пророблена вами робота просто вражає. Велике дякую вам за гру.

- Жителі метро, дякую вам за цікаву гру, ви були хорошими союзниками і хорошими противниками.
По станціях:
Ганза 2 - цього разу була більш дисципліноваю ніж на метро 1, це радує. Фішка просто молодець, з самого початку чітко розділив роботу по укріпленню станції, провів інструктаж про чесність гри , про її антуражність, зокрема про хвороби, було круто коли він власноруч розстріляв гравця станції коли той признався шо заражений .
Монархісти - суперові союзники, були впевнені за них всю гру. Допомагали один одному в обороні від монстрів так як їх логово було дуже близько. Nikiboz - крут, ваша сутичка з Лубянкою це було круто , кінопалац відпочиває.
Лубянка - ви були набагато кращі ніж на метро 1, напевно це через те шо тут були більшість інші люди ніж тоді, в нас були дружні відносини і не виникало ніяких непорозумінь.
Нацисти - чесно кажучи я особисто перетинався з вами тільки на барикадній таке враження шо вас в метро і не було. Ви молодці шо старались як найменше воюювати, це і принесло вам перемогу, без війни в метро можна жити і виконувати квести.
Поліс - на грі ми жартома казали шо треба залишити Кубу в шахті коли поїдемо до Львова, але якшо серйозно то ваші дії(блокпост біля барикадної) можна зрозуміти (про це трошки пізніше), як би не ви то Ганза 2 так би і не воювала ні з ким І не було "Полісовської різні" як написав Орест, ви не уявляєте собі скільки я отримав адреналіну під час того, а особливо весело було коли ми забули одного вашого бійця, а він продовжував не звертати на нас з Орестом увагу і далі стріляв по ганзі першій, і тут вже можна було не спішити і проявити всю фантазію з ножом . А загалом ми б з вами домомвились як би не перша станція ганзи.
Ганза 1 - я особисто, не задоволений вашим начальством, неадекватна реакція, купа непорозумінь, безпідставні напади, ви навіть своїх (тобто ганзу 2) перемочили коли ми хотіли домовитись з полісом. Загнути ціну на вугілля полісу в 5к за мішок це не гуд, за всю гру (по словах Куби) в них ніразу не розводили вогонь, тому вважаю шо їх блокпост був адекватно реакцією на дії першої ганзи. Хоча в першій ганзі було багато нормальних людей, в принципі це і спричинило переворот потім і зміну начальства станції, але гра вже була поламана на той час. Короче начальника ганзи 1 треба однозначно міняти.
Монсри - ви суперові, ваші костюми просто жесть. Памятаю як я йшов мертвий з барикадної, розслабившись, мигаючи синьою лампочкою, і тут зза кута з дикими криками накинувся монстр, я сам чуть не закричав

Економіку порівняно з минулим разом значно покращили, вугілля було потрібним товаром і ганза могла відчути себе економічно важливою органцізацією. А от розташування станцій трохи не прикольно. Поліс був найближче до барикадної, коли вони поставили там блокпост ми не могли навіть по квестах туди пройти. Наша станція і монархісти були в самій ж.. топбто в самому дальному кінці метро, і це не є економічно вигідне положення яке малоб бути в ганзи (це я про другу станцію).

Дуже шкода шо не вийшло виконати головний квест, я чув шо там було мега круто все задумано з метро 2.

З нетерпінням чекаю метро 3 надіюсь шо воно буде, і в недалекому майбутньому.