+ Ответить в теме
Страница 2 из 3 ПерваяПервая 123 ПоследняяПоследняя
Показано с 21 по 40 из 44

Тема: Операция «Бумажный ангел» 10-11.07

  1. #21
    Вечный нач.штаба Аватар для BarmaLINI
    Регистрация
    10.06.2008
    Адрес
    Львов
    Команда
    "Angry Beavers" (FSK 200 / LLPiKp 270)
    Сообщений
    4,574

    Re: Операция «Бумажный ангел» 10-11.07

    Цитата Сообщение от Byrzyi
    Хок, а особо боящимся что их "I kill you!" и поедут с щедящими МП7, им бункер на 200шаров мона? А то те механки уж слишком малы, сам знаеш...
    есть и на 100 механки к мп7 и потому мп7 не относится к приводам для которых не выпускаются механки
    Prosit!

  2. #22
    Авторизированный магазин Аватар для Byrzyi
    Регистрация
    13.04.2004
    Адрес
    Дрогобич
    Команда
    https://tacticalgear.ua
    Сообщений
    3,680
    Записей в дневнике
    9

    Re: Операция «Бумажный ангел» 10-11.07

    Цитата Сообщение от BarmaLINI
    ...
    есть и на 100 механки к мп7 и потому мп7 не относится к приводам для которых не выпускаются механки
    Only MARUI user
    Барма, а Ты будеш? Что-то реги не вижу...

    П.С. Хок, прости за оффтоп
    https://tacticalgear.ua

  3. #23
    Вечный нач.штаба Аватар для BarmaLINI
    Регистрация
    10.06.2008
    Адрес
    Львов
    Команда
    "Angry Beavers" (FSK 200 / LLPiKp 270)
    Сообщений
    4,574

    Re: Операция «Бумажный ангел» 10-11.07

    Железный Капут
    4 человек минимум

    Цитата Сообщение от Byrzyi
    Only MARUI user
    MAG механы подходят ко всем МП7 - велл гэлекси маруй

    Цитата Сообщение от Byrzyi
    Барма, а Ты будеш? Что-то реги не вижу...
    народ слабо зреет на непонятную ночную игру
    Prosit!

  4. #24
    Силы Случайных Операций Аватар для Hokum
    Регистрация
    20.07.2004
    Адрес
    Львов
    Команда
    Task Force 145
    Сообщений
    2,159
    Записей в дневнике
    27

    Re: Операция «Бумажный ангел» 10-11.07

    Бырзый, давай без давай Барма правильно подметил Take a proper gun, be a man Куда ПДВху дел? Или там овэвртюн?
    Я бы сказал, что народ на самом деле..., но не буду, а то ещё меньше придёт Все крутые Рембы на самом деле не такие крутые когда отменяют стрелянину
    Решающий фактор сценария не количество, а качество
    Isolate. Simplify. Complete.

  5. #25
    Erin go bragh Аватар для Borat
    Регистрация
    15.06.2006
    Адрес
    Lviv
    Команда
    Task Force 145 (Irish Legion)
    Сообщений
    1,438

    Re: Операция «Бумажный ангел» 10-11.07

    Цитата Сообщение от BarmaLINI
    народ слабо зреет на непонятную ночную игру
    всьо панятна) прийдемо, походимо, побродимо, виконаємо кілька завдань, поповзаємо, десь в 4-5 годині щоб "розімятись" стрільнем когось і поповземо назад в кущі
    What is the difference between a battery and a whisky ?
    A battery has a negative side.


    I feel like a star

  6. #26
    Силы Случайных Операций Аватар для Hokum
    Регистрация
    20.07.2004
    Адрес
    Львов
    Команда
    Task Force 145
    Сообщений
    2,159
    Записей в дневнике
    27

    Re: Операция «Бумажный ангел» 10-11.07

    Цитата Сообщение от Borat
    всьо панятна) прийдемо, походимо, побродимо, виконаємо кілька завдань, поповзаємо, десь в 4-5 годині щоб "розімятись" стрільнем когось і поповземо назад в кущі
    Блін, Борат, ти що сценарій читав?!
    Isolate. Simplify. Complete.

  7. #27
    Erin go bragh Аватар для Borat
    Регистрация
    15.06.2006
    Адрес
    Lviv
    Команда
    Task Force 145 (Irish Legion)
    Сообщений
    1,438

    Re: Операция «Бумажный ангел» 10-11.07

    нє, це я написав як буду робити
    What is the difference between a battery and a whisky ?
    A battery has a negative side.


    I feel like a star

  8. #28
    Авторизированный магазин Аватар для Byrzyi
    Регистрация
    13.04.2004
    Адрес
    Дрогобич
    Команда
    https://tacticalgear.ua
    Сообщений
    3,680
    Записей в дневнике
    9

    Re: Операция «Бумажный ангел» 10-11.07

    Спасибо что прояснили
    Only MARUI user, означает что я юзаю Маруешный МП7, теже механы, тот же доп.АКБ, и даже Маруешные 0,2 шары. О как. Да, я фан на МП7 продукции Маруи полностью
    Кац Пдв уже в Одессе у комрада, очень просил. Овертюны не ставлю, всегда контролю скорость, и если перерост - понижаю. Ты ж знаеш

    Хокум, пообещай посиделки у костра и пива с сосисками, и люди потянуться
    А то не едут, а посплетничать так всегда за
    https://tacticalgear.ua

  9. #29
    Силы Случайных Операций Аватар для Hokum
    Регистрация
    20.07.2004
    Адрес
    Львов
    Команда
    Task Force 145
    Сообщений
    2,159
    Записей в дневнике
    27

    Re: Операция «Бумажный ангел» 10-11.07

    Хоть тема потихоньку переходит в обсуждение МР7, всё же скажу, Барма правильно про МАГ сказал, механы становятся как родные, сам на своём маруёвском юзаю.
    А посиделок тебе Бырзый с Бармалеем и его стороной будет выше крыши, аж утром жаловаться на это мне будете может даже подерётесь
    А про людей, которые испугались страшных слов, ну дядька, тут уж сорри, это своего рода проверка на крутость что ли, такой порог, который нужно переступить
    Т.к. называются все крутыми спецами, шмотки дорогие собирают, остальных покемонами называют, а когда речь заходит о "чуть-чуть полазить по Сихову" то тут... в общем смотри регистрацию
    Но это всё философия

    Для тех кто любит работать с картами можете себе распечатать эту:
    http://airsoft.ua/news/44.html
    На сборах (или перед игрой, если будет время) помогу расставить точки (базы команд), т.к. на самой игре карты я раздавать не буду, все будут полагаться на собственный опыт, память, компас и собственные карты.
    Isolate. Simplify. Complete.

  10. #30
    Силы Случайных Операций Аватар для Hokum
    Регистрация
    20.07.2004
    Адрес
    Львов
    Команда
    Task Force 145
    Сообщений
    2,159
    Записей в дневнике
    27

    Re: Операция «Бумажный ангел» 10-11.07

    Народ, настройте свои рации на стандартные каналы FRS.
    Isolate. Simplify. Complete.

  11. #31
    Деструктор Аватар для Гарри
    Регистрация
    07.09.2009
    Адрес
    Украина
    Команда
    Task Force 145 4 Life
    Сообщений
    353

    Re: Операция «Бумажный ангел» 10-11.07

    Ну буду одним из первых и скажу что игра однозначно удалась))))такого удовольствия я давно не получал .И миссии под специфику каждой команды(У нас- охрана, сопровождение випа...)Круто .Большое спасибо всем кто пришел.Это было очень здорово- и ночные рейды под руководством британцев, и сопровождением под чётким управлением бората и конечно МЕГА атака базы противника под командованием Аватара(Аватар ты мего ).Так же большое спасибо нашим противникам- Капуту и сфинксам. Красавцы парни)))Получил массу позитива на игре у костра и про при разговорах(особенно фраза "Що рейнджери думають?аааа...А ми не включили то поки" )Подготовка к игре, сценарий орги(точнее орг )- все на высшем уровне. ТАк держать Хокум."Афтар пишы ещо"
    "You carry- we bury" Richard Pryor

  12. #32
    2nd LT with a compass Аватар для Орест
    Регистрация
    30.10.2008
    Адрес
    Львів
    Команда
    Task Force 145 (US Army Rangers)
    Сообщений
    1,660
    Записей в дневнике
    4

    Re: Операция «Бумажный ангел» 10-11.07

    OPERATION REPORT - US SPECIAL OPERATIONS COMMAND
    OPERATION NAME: Paper Angel
    UNIT: Bravo Company, 2nd Battalion, 75 Ranger Regiment
    SERIAL NUMBER: 67-16502
    DATE: 10 JUL 2010

    Командуючому Joint Special Operations Command Генералу Джону. Ф Мулхоланду. 10 червня 2010 зберігаючи особливу секретність група рейнджерів армії США разом з групою розвідки морської піхоти, які в цей момент брали участь в міжнародних навчаннях на Яворівському полігоні, були підняті по тривозі і перекинуті в ліс поблизу українського міста Львів. Під час транспортування до місця призначення до нас була доведена інформація про те що українці знайшли в себе тайних СБС в якому знаходився смертельний двокомпонентний вірус, розроблений в часи холодної війни. В цій зоні працює під прикриттям агент ЦРУ Джозеф Ален, по інформації від нього одна компонента вірусу вже знайдена і її продаж відбудеться в два кліки на північ від точки нашої висадки. Ален буде також присутній на зустрічі.
    19:10 Ми всі вдало приземлилися і заховавши парашути відправилися в точку, де по данним розвідки повинна була відбутися зустріч. Група швидко пройшли два кліки не зустрівши по дорозі нікого крім цивільного місцевого населення. Обладнавши позиції на пагорбі з якого добре проглядається місце зустрічі ми почали чекати.
    19:45 На долину за 100 метрів від нас підійшли від групи озброєних людей і почали переговори, от тут нам і став в пригоді «Laser-3000 Microphone Listening Device TYPE D», найновіша розробка оборонної промисловості США. Навівши лазер на місце переговорів і зачекавши поки пристрій пристосується до оточуючих звуків ми почули в наушнику їх розмову. З розмови ми зрозуміли що однин компонент вірусу був проданий групі людей на яких не було розпізнавальних знаків жодної з країн, одягнуті вони були в камуфляж флектарн і форму країн бувшого СССР. Також підслуховуючи розмову ми почули координати табору цієї групи в лісі. Під кінець відбулося те чого ніхто не чекав… один з найманців який і продавав товар сказав: «І ще в мене є сюрприз для вас!» і вистрілив в нашого агента Джозефа Алена. Це означає що його особистість була розкрита… вони знали що він з ЦРУ!
    Групи швидко розійшлися в різних напрямках. Ми залишалися на місті ще протягом 40 хвилин, передали запис розмови в пентагон і отримали завдання просуватися вздовж річки до точки Браво де нас мали чекати наші британські колеги. «Shit! В Іраку було краще… там хоча би таких москітів не було!» - сказав хтось з нас і ми вирушили в дорогу.
    21:00 На підході до точки Браво ми почули по рації британців які нас вже чекали на місці зустрічі і що нас дивувало сильніше ми почули також і незнайомий голос людини яка представилася другом і сказала що також чекає нас на точці Браво з цікавою для нас інформацією.
    21:15 На точці рандеву нас вже чекали британські колеги десантники і роял марінс командос. Також там стояв наш новий «друг» який відзначив нашу основну проблему – кількість. Нас було явно менше ніж противників які займали оборону в укріпленому таборі. Це було основним аргументом після якого ми погодилися об’єднатися разом з легіонерами однієї з приватних військових компаній в яких були схожі цілі. Хоча сильно ми їм не довіряли, ми прекрасно знали що як тільки в них буде вибір між дружбою з нами і можливістю зірвати куш самостійно, то вони виберуть останнє… такі вже вони люди – найманці.
    22:00 NASA виділило нам один зі супутників над нашої територією, теплові знімки з нього показували що вертоліт який перевозив антидот до вірусу був підбитий нашими противниками але йому вдалося протягнути ще деяку відстань і він впав недалеко від наших позицій. Пеленг контейнерів був швидко перерваний, тому ми знали тільки приблизне місце розташування. Такий шанс не можна було втрачати. Поки PMC зайняли периметр квадрату пошуків ми разом з британцями почали прочісувати територію. Після майже години пошуків ми знайшли частину обломків Ми-24 які догорали посеред лісу, але контейнера поряд не було. Пройшовши далі наша пошукова шеренга напоролася на непрохідне болото. Ми вирішили повернутися на точку Браво і організувати звідти пошукову експедицію по більшому радіусу. До точки, в повній темряві, нас вели британці які сказали що добре пам’ятають дорогу, проте на роздоріжжі вони повернули наліво і той час як GPS показав направо… ми завагалися на мить, але Аватар сказав «Ну супутники ж американські! Я їм більше вірю!», це був вагомий аргумент з яким ми всі як істинні патріоти погодилися. Поблудивши по кущах і погано прохідних зарослях кругами і згадуючи чомусь серіал “Generation Kill” ми таки вийшли на точку… там сиділи і вже чекали нас британці…
    23:35 Перепочивши декілька хвилин ми вирушили на другу спробу знайти антидот і доволі швидко вона увінчалася успіхом, контейнер з маркуванням однієї з біолабораторій Івано-Франківська був у нас. Вже в таборі ми акуратно його відкрили і побачили там надійно закріплену пробірку з зеленкуватою рідиною, також там був листок з календарика за 1982 рік на якому було написано: «Антитіла. Проба номер 4. Позитивний результат 98%...» і інші помітки які нам як не біохімікам вже мало про що говорили, але сумнівів не було - ми найшли те що шукали.
    01:30 Теплові фото зі супутника показують що табір противника добре укріплений, по периметру постійно ходять патрулі і що саме гірше - в них є міномети. Скоро мало світати, тому наш об’єднаний контингент висунувся в напрямку бази противника по петлі, щоб вийти з тилу бази, там де наш чекають найменше.
    03:20 Майже дві години походу по болотах і зарослях позаду… ми підійшли на відстань 200 метрів від цілі. Десь недалеко пройшов патруль, але так нас і не помітив. Часу залишалося мало, вже світало… ситуація і позиція були такими що найкращим виходом була швидка лобова атака бази поки їх патрулі прочісували навколишні ділянки. Ми вистроїлися в шеренгу, підійшли на 100 метрів і включивши ліхтарі пішли в атаку. Сталося те чого ми і боялися: по нашим позиціям почав працювати міномет… але це було не саме гірше, як тільки почався бій нам передали зі штабу що над нашими позиціями з’явився ворожий АС-130. Десь ззаду почали розлітатися в сторони кущі, недалеко біля нас пройшла черга з його 25мм GAU-12/U пятиствольної гармати. Спереду в ще одному спалаху зеленої ракетниці ми побачили головний бункер. Майже всіх ворогів по периметру бази було знищено але і ми зазнали дуже великих втрат, головний бункер продовжував відстрілюватися, все ближче і ближче падали зверху снаряди з ворожого АС-130, тому ми вирішили відступати і перехватити компонент вірусу по дорозі ворога до точки евакуації.
    05:55 Світанок. Ми перегрупувалися, залишили поранених в безпечному місці і пішли по п’ятах ворога. За 100 метрів від точки евакуації ми їх наздогнали і почався вирішальний бій. Частину групи нам таки вдалося відрізати і заблокувати, але інша частина з компонентою вірусу таки втекла. Велика кількість втрат не дозволила нам їх переслідувати. Проте інший компонент вірусу і антидот залишився в нас. Також нам вдалося зробити фото ворожого лідера
    зараз його проганяють по базі ЦРУ. Ми встигнули евакуюватися до того як на місце боїв прибули українські збройні сили, секретність місії не була порушена. В даний момент наші супутники пробують відстежити місце перебування іншого компонента вірусу, ми перегрупувалися і готові в будь-який момент продовжувати переслідування.

    Втрати американського підрозділу:
    3 – KIA
    1 – WIA (рекомендований до медалі Purple Heart)

    P.S. Гра мегазачьот, "Хокум пишы ещо" (с)
    God created Rangers... so the SEALs could have heroes too.

  13. #33
    Модератор Аватар для Sniper Pak
    Регистрация
    22.03.2004
    Адрес
    Lviv, Ukraine.
    Команда
    U.S. Marine Force Reconnaissance
    Сообщений
    2,763
    Записей в дневнике
    42

    Re: Операция «Бумажный ангел» 10-11.07

    Хокум, это 5 из 5!!! Приеду если есть возможность на все игры - даешь олдскул игры!!!! Получил все, как в старые времена!!!
    Полазил-заблудился-тонул в болоте-искал своих-патруль-засада-бой-погоня - весь набор!!!!
    Аятолла рок-н-ролла.

  14. #34
    SA80 user Аватар для DES
    Регистрация
    08.11.2007
    Адрес
    Lvov
    Команда
    Assault Brigade, (3rd Para)
    Сообщений
    845
    Записей в дневнике
    2

    Re: Операция «Бумажный ангел» 10-11.07

    Игра понравилась, давно так не наслаждался путешествиями по ночному лесу, такое надо повторять!!! Всетаки ради такого я и пришел в страйкбол.
    Единственное чего не хватало это брожение по ночному лесу маленькими группами.
    Когда будет продолжение?
    British Club

  15. #35
    Силы Случайных Операций Аватар для Hokum
    Регистрация
    20.07.2004
    Адрес
    Львов
    Команда
    Task Force 145
    Сообщений
    2,159
    Записей в дневнике
    27

    Re: Операция «Бумажный ангел» 10-11.07

    Очень рад, что вам понравилось! Честно скажу, переживания, что народ просто отвык от таких игр были, но к счастью не оправдались
    Может и не вышло реализовать и провести точно так, как я это представлял, но в том и не полностью моя вина В любом случае все нюансы и минусы учтены и в будущем не повторятся. В свою очередь хочу от себя сказать большое спасибо каждому, кто внедрился в роль, отыгрывал её полностью и на игре был именно бойцом своего подразделения, а не страйкболистом. Я сделал лишь 50% работы по игре, остальные 50 за вами
    Цитата Сообщение от DES
    Когда будет продолжение?
    Надеюсь в этом сезоне удастся провернуть ещё несколько идей

    P.S. признавайтесь, кто упёр противоядие?
    Isolate. Simplify. Complete.

  16. #36
    Авторизированный магазин Аватар для Byrzyi
    Регистрация
    13.04.2004
    Адрес
    Дрогобич
    Команда
    https://tacticalgear.ua
    Сообщений
    3,680
    Записей в дневнике
    9

    Re: Операция «Бумажный ангел» 10-11.07

    Хок, мож забахать "Ангел 2" за пару неделек?
    А альтернативныо-подобные проэкты само-собой
    https://tacticalgear.ua

  17. #37
    Силы Случайных Операций Аватар для Hokum
    Регистрация
    20.07.2004
    Адрес
    Львов
    Команда
    Task Force 145
    Сообщений
    2,159
    Записей в дневнике
    27

    Re: Операция «Бумажный ангел» 10-11.07

    Я думаю, где-то в августе - сентябре можно будет чего-то ещё сделать по этой линии. Просто сейчас ищу новые места, т.к. не знаю как вам, но мне в плане полноценных игр Сихов чуть поднадоел. Тренировки и т.п. ещё можно по воскресеньям выбраться, а игры вроде этой, не знаю
    Isolate. Simplify. Complete.

  18. #38
    Модератор Аватар для Sniper Pak
    Регистрация
    22.03.2004
    Адрес
    Lviv, Ukraine.
    Команда
    U.S. Marine Force Reconnaissance
    Сообщений
    2,763
    Записей в дневнике
    42

    Re: Операция «Бумажный ангел» 10-11.07

    2Бырзый: На самом деле ты на отзывы не ориентируйся особо, Бро ))) Игра была точно такая же, как и предсказывал Борат, крайне занудная - ходили до трех часов ночи, потом выстреляли по полмеханы, потом опять до шести и еще полмеханы )) Олдскул короче, но мне в торч!
    Аятолла рок-н-ролла.

  19. #39
    Авторизированный магазин Аватар для Byrzyi
    Регистрация
    13.04.2004
    Адрес
    Дрогобич
    Команда
    https://tacticalgear.ua
    Сообщений
    3,680
    Записей в дневнике
    9

    Re: Операция «Бумажный ангел» 10-11.07

    Пак, Ты ж в курсе что я и прусь от этого, особенно как года два назад Ты мне показал тропу ХоШеМиня и сказал всегда направо, а я ночью пропустил поворот и вышел в Винники к сельсовету или почте... Вот это было приключение, а шарометство то такое... Пережиток
    Хочеться олд-скула для души, так что я в теме и грызу локти за свой пролет (нужно было вывести семью на 5ти дневный вик-энд, давно задолжал...)
    https://tacticalgear.ua

  20. #40
    Новобранец Аватар для Ihor (TIR)
    Регистрация
    15.12.2008
    Адрес
    Lviv
    Команда
    US Army Rangers
    Сообщений
    20

    Re: Операция «Бумажный ангел» 10-11.07

    Нарешті і я добрався до інтернетів

    Так от, Хокум, ти нас розвів як Юппі:
    А теперь самое важное:
    1. Сразу говорю, игра будет очень скучной
    - повня брехня!

    Похід за антивірусом - це такий прикол коли шукаєш маячок а навколо купа світлячків і фіг поймеш чи то ти вже найшов чи то світлячки спарюються

    Рейд на ворожу базу - жесть, ішов без фонаря спочатку, заліз в кожну калюжу, потів включив фонарик , постійна параноя шо хтось пристроїться нам в хвіст. Атка це ваше круто, Аватару зачьот, командував атакою суперово.
    Жаль ми не взяли базу морпєхів тоді вийшлоб реалізвувати фічу в якій я мав бути задіяний

    Одним словом гра була класна.

+ Ответить в теме
Страница 2 из 3 ПерваяПервая 123 ПоследняяПоследняя

Похожие темы

  1. Ответов: 23
    Последнее сообщение: 07.08.2009, 21:21
  2. S.T.A.L.K.E.R. - Чёрный Ангел (31.07.09-02.08.09)
    от Greed в разделе Ивано-Франковск
    Ответов: 0
    Последнее сообщение: 11.07.2009, 13:35
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама