+ Ответить в теме
Страница 1 из 8 123456 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 20 из 160

Тема: "Quarantine" 28-29.08.2010

  1. #1
    Силы Случайных Операций Аватар для Hokum
    Регистрация
    20.07.2004
    Адрес
    Львов
    Команда
    Task Force 145
    Сообщений
    2,159
    Записей в дневнике
    27

    "Quarantine" 28-29.08.2010

    Время: 19:00 - 7:00 (вечерне-ночная)
    Игра закрытого типа, список допущенных команд:
    US Marine Force Recon
    Angry Beavers
    Sphinx
    45 Commando Royal Marines
    Солдат удачі
    Irish Legion
    Железный Капут
    Recon Raccoons
    Assault Brigade
    Army Ranger Wing
    Advanced Warfighters
    Лісові Коти
    Z.E.R.O.
    * команды из других городов - обращайтесь в ЛС

    Организаторы: Hokum, Garold, Orest, Ihor, Фishka.

    Тип игры: Survival Horror

    Регистрация до 27.08

    Итак, советую всем начать по чуть-чуть регистрироваться. Форма такая:
    1. Название команды
    2. Количество человек
    3. Наличие транспорта или потребность транспортировки
    4. Кем хотите быть сначала игры выжившие/инфицированные
    И скиньте в личку ваше вооружение, как "холодное" так и "огнестрельное".
    Всем на игру желательно иметь рации.

    Не зарегистрировавшиеся команды на игру допущены не будут

    А теперь несколько важных моментов
    1. Фонари, "холодное оружие" будут проверяться, допускаться или не допускаться.Мы по прежнему советуем приносить их на сборы, чтоб проверить заранее. Если вы не сделали этого - будьте готовы, что на самой игре, вам запретят, то, что не пройдёт проверку.
    2. "Огнестрельное оружие" будет хронографироватся, разрешено 90 м/с и не более.
    3. Привозить с собой гранаты запрещено, они будут выданы организаторами.
    4. Привозить с собой шары запрещено, они будут предоставлены организаторами.
    5. Все, кто примут участие в игре должны отыгрывать её до конца, то есть, если вы стали "зараженными", вы не можете сказать "О, мне скучно, я устал, я поеду домой или пойду разведу себе костёрчик, отдохну". Мы не можем насильно удерживать вас на игре, и вы вправе уйти/уехать/лечь на землю и заснуть. Но! Если такое произойдёт, на следующих играх вы не появитесь точно.



    Опасные места будут отмечены киперной лентой и светляками, но мы не в состоянии отыскать и отметить абсолютно все опасные места (хотя мы приложим для этого максимум усилий). Поэтому крайне не желательно бегать внутри построек и в зарослях. Мы осознаём, что в игре будет много беготни, но и вы должны понимать что бегать в плохо просматриваемых местах опасно.
    Isolate. Simplify. Complete.

  2. #2
    2nd LT with a compass Аватар для Орест
    Регистрация
    30.10.2008
    Адрес
    Львів
    Команда
    Task Force 145 (US Army Rangers)
    Сообщений
    1,660
    Записей в дневнике
    4

    Re: "Quarantine" 28-29.08

    «Цю хворобу називають по різному – людський сказ, бродяча чума, темна хвороба… та і не важливо як вона називається, важливо тільки одне – наразі ніхто не знає як її вилікувати, а темпи її поширення просто вражаючі. Кажуть що вона прийшла зі сходу... з Китаю. Спочатку її інкубаційний період тривав днями, цього було достатньо щоб вона розповсюдилася по всій країні і заразила величезну частину населення… але вона міняється... зараз інкубаційний період триває декілька годин. Великі міста стали самим небезпечними місцями, всі хто ще вижив збирають речі і рухаються подалі від них… ходять слухи що на закинутому аеродромі за містом проводять останні евакуації виживших на захід… за великий бар’єр який зараз споруджує Європейський Союз що уникнути поширення цього далі по континенту.»

    Скільки раз дивлячись фільми такого типу ви казали «Ну ці герої і лушпайки… шо ж вони таке творять! Я би на їх місці зробив так то і так то і вижив.» Тепер в вас з’явиться можливість перевірити свої сили в симуляції такої ситуації максимально наближеної до реальності. Тут не буде героїв з кулеметами чи бензопилами які косять заражених пачками… тут буде постійна недостача основних ресурсів: зброї, патронів, води, медикаментів, інформації… і тільки одне життя, все по чесному Для тих в кого звичайні стайкбольні ігри вже не викликають такого викиду адреналіну як сама перша - велкам, ми спробуємо зробити акцент не на стрілянині, а на слові «страх».

    Загальні положення:
    • - Гра повністю безкоштовна.
    • - Місце проведення: колишній аеродром Черляни (територія 1х3 км).
    • - Повне наближення до реальності: фактично немає обмеження по пересуванню, боєзапас в коробках, а не кульочки з шаріками, антуражні елементи оточення, необхідність самим шукати воду та інші життєво важливі ресурси і тд.
    • - Саме Survival Horror в його чистому вигляді
    • - Реєструватися можна не тільки за виживших, а і зразу за заражених.
    • - Алкоголь повністю заборонений під час гри. Щоб зігрітися пропоную цікавіший метод: виходите на відкриту територію і голосно кричите «Я тут! Прийдіть і візьміть мене!!!» після цього вам гарантована зігріваюча пробіжка територією.
    • - Якщо буде певна кількість людей без свого транспорта які не повлазять в машини до інших, то організуємо доставку туди і назад.

    Зброя:
    • - Спрінги, ГББ пістолети, АЕПи, АЕГи з швидкість вильоту до 90 мс. (буде поголовне хронографування)
    • - Дозволена тільки механа (саме тільки одна єдина механа).
    • - Real Cap зарядка цієї механи (наприклад: Glock – 17 патронів, Beretta – 15 патронів, АК47 – 30 патронів і тд.)
    • - Чим менший і легший в вас буде ствол тим вам буде простіше
    • - Шари і піротехніка видаються організаторами, свої на гру брати не тільки не треба, а і заборонено.
    • - Дозволена холодна зброя: антуражні репліки сокир, биток, кусків арматури з нетравматичних матеріалів. Резинові ножі заборонені бо можуть лиш полоскотати заражених.
      «Помни, холодному оружию патроны не нужны» (с) Max Brooks «The Zombie Survival Guide»
    • - На гру можна приїжджати і без своєї зброї, деяка кількість холодної зброї буде надана організаторами.
    • - І саме головне: теоретично можна вижити і абсолютно без зброї. Головне мати смекалку і швидкі ноги.
    • - Стріляти в голову вкрай не рекомендовано!



    Виживші:
    • - Форма одягу - гражданська.
    • - Ніяких: розгрузок, гідраторів, МОЛЛІ платформ, МОЛЛІ рюкзаків, кобур, касок і іншого мілітаристичного спорядження.
    • - Тактичні ліхтарики заборонені, беремо з собою звичайні китайські діодники, г-подібні, налобніки і тд.
    • - Дозволений цивільний рюкзак/сумка до 15 літрів.
    • - Рації вижившим заборонені (але їх беремо з собою, на випадок якщо станемо зомбі, то по рації буде корегування і інфа на FRS1. Також беремо гарнітури, бо якщо під час атаки зараженого в нього почне верещати рація, то це б'є по антуражу).
    • - Обов’язкова мати тільки захисні окуляри.
    • - Бажано мати – берці, наколінники, рукавиці, не більше пів літра води (фляга дозволена).
    • - Заборонено косити під заражених, уникаючи таким чином атак.
    • - З міркувань безпеки забороняється вилазити на криші будинків. Також не раджу бігати по будинках і кущах, цілком безпечно можна бігати по дорогах які там є в великій кількості.

    Зараження і смерть виживших:
    • - Якщо на людину накидається заражений, то вона падає на землю і перетворюється на зараженого за 1 хвилину.
    • - Також людина інфікується вірусом при отриманні подряпини від зараженого (торкання рукою). Інфікована людина стає зараженим після інкубаційного періоду. Час інкубаційного періоду залежить від імунітету і тому для кожного він індивідуальний. На початку гри кожному буде повідомлено його час, ця інформація не розголошується іншим вижившим. Заборонено казати щось типу "Я за 5 хвилин стану зараженим, вбєте мене".
    • - Час інкубаційного періоду можна продовжити за допомогою медикаментів (детальний час на самих медикаментах).
    • - Якщо інфіковану людину знову дряпає заражений, то її інкубаційний період зменшується вдвічі.
    • - Одне попадання з вогнепальної зброї є смертельним для виживших. Вбита таким чином людина падає на землю і лежить там 5 хв або поки інші гравці не покинуть місце пригоди (в цей час вона є приманкою для заражених і все ще їх приваблює їх до себе). Після цього вона стає зараженим.
    • - Виживший може вбити тільки одного вижившого, після вбивства другого він автоматично стає вбитим і відіграє дії з попереднього пункту.



    Заражені:
    • - Незграбно ходять, видають стогони, можуть сісти для відпочинку. Якщо почують чи побачать людину то гарчать і біжать її їсти.
    • - Основна мета зараженого накинутися на людину, скусати її і почати їсти, а не доторкнутися до максимальної кількості людей рукою!!! Також якщо зараженні біжать за групою людей і доганяють останнього, то вони не розділюються на «ти його добиваєш, а ми скоренько інших доганяємо», вони всі накидаються на обід який є вже отут рядом, а не втікає там вдалині. Тільки після того як ця людина також стала зараженим вони можуть продовжити погоню. «Убивай ровно столько сколько сможеш съесть» (с) Індіанці Майя.
    • - Зараженні ніяк не реагують на гранати (не втікають від них, не відкидають), не застосовують якоїсь замутної командної тактики і не проявляють «ум и сообразительность» (с). Вони поводяться керуючись просто інстинктами і максимально антуражно, саме від цього і попереднього пунктів сильно залежить атмосфера гри, тому давайте будемо відігравати ролі.
    • - Заражені не можуть лягати. Лежачий заражений - це мертвий заражений.
    • - Заражені не можуть вночі носити ліхтарики у руках (вимога антуражу). Заражені можуть використовувати або налобні ліхтарі, або Г-подібні, закріплені на одязі. Заражені можуть бути або з включеним завжди або з вимкненим ліхтарем. Вмикати чи вимикати ліхтар вони можуть тільки при оживленні.

    Смерть заражених:
    • - З вогнепальної зброї три попадання сумарно в будь-які частини тіла – смерть. Кожне попадання має зупиняючу дію на зараженого. Стараємося не попадати в голову бо все-таки граємо хоч і зараженими, але друзями
    • - При смерті заражений падає на землю і лежить 5 хвилин або поки виживші не покинуть місце пригоди. Після цього встає і йде в безлюдне місце, засікає 5 хвилин після закінчення яких повертається в гру.
    • - Радіус ураження гранатою – 5 метрів. Всі хто знаходяться в цьому радіусі помирають.
    • - Палки/битки/куски арматури і інша "холодна зброя": два удари – смерть.


    FAQ

    Q: Які саме будуть шари на грі?
    A: Будуть Excel 0.2

    Q: Я моделюю американців/німців/британців/монголів/киргизів і в мене є мій любимий кемелбек/тактичний рюкзак/МОЛЛІ пояс/прапор США який я беру на кожну гру і без якого мені буде незручно, чому я неможу його взяти? І також чому взагалі є оце обмеження по військовій снарязі і одягу які значно зручніші від цивільного?
    A: Ми як організатори бачим ваше прибуття на місце основних дій приблизно отаким як в героїні . Тобто можна сказати що вам ще повезло що ви не босі і в нічнушці, а щей з половиною літра води і фонариком.

    Q: Ок, тоді якщо ми просто гражданські які збиралися впопихах, то звідки в нас зброя?
    A: А ніхто і не казав що ваша зброя в вас буде сходу Зразу після хронометража ми вашу зброю в вас конфіскуємо (звичайно що під нашу відповідальність) і вам потрібно буде ще її добути. Конфісковуватися буде вся зброя, і вогнепальна, і холодна.

    Q: Як це так? А що ж я зможу зробити якщо зустрінуся з зараженим без зброї?
    A: По-перше, якщо ви звичайний цивільний, то в 98% випадках з першими зараженими ви би зустрічалися саме так і по-друге, ця конфіскація є однією з вимог сценарію, не переживаєте, ніхто вас всіх не позагризає ще до того як ви найдете якусь зброю.

    Q: Як визначити чи мій фонарик підходить?
    A: Обмеження по яркості фонарика є з двох причин: по-перше, тому що сильним фонариком будуть висвічувати далеко, а це вже не так страшно, тому не цікаво. По-друге фонариками почнуть слупити заражених яким прийдеться бігти прямо на тактику, а це і не антуражно і небезпечно з тої точки зору що осліпленому гравцю треба буде бігти. Тому можна зробити такий тест свого фонарика: в темному приміщені включаєте його і наводите собі на очі, якщо ви ще хоч шось після цього можете бачити речі навколо, а не суцільних зайчиків, то фонарик підходить. А ще краще: принесіть цей фонарик на збори і ми скажемо підходить він чи ні.

    Q: Скільки можна мати максимум зброї?
    A: Максимум можна мати одну одиницю вогнепальної і одну одиницю холодної зброї.

    Q: Чи будуть на грі крім гражданських ще і військові?
    Як саме буде проходити евакуація?
    Якими будуть головне завдання і сюжетна лінія?
    Як саме буде відбуватися старт гри?
    A: Якщо відповісти на будь-яке з цих питань то це вже буде спойленя сюжету, тому відповіді отримаєте вже на самій грі

    Q: Чи вбиває шотган який вистрілює зразу три кульки з одного пострілу?
    A: Так, якщо всі три кульки попали.
    God created Rangers... so the SEALs could have heroes too.

  3. #3
    Оператор Аватар для Alladin
    Регистрация
    15.07.2008
    Адрес
    Львов/Израиль
    Команда
    Международная команда Сфинкс
    Сообщений
    1,034

    Re: "Quarantine" 28-29.08

    Сразу возникают вопросы 90 м/с? У меня Г36 которую я купил 3 года назад и не тюнил как 105 м/с выдавала так и выдаёт. Ну возможно 100 м/с. А калашы которые я купил позднее и то 110 и 120 Я их тоже не тюнил Сепйально искать и покупать пружину но 90 м/с для одной игры, как то не очень.
    У меня не дорогой китайский фонарик. Но светит он прилично. Но не квалифицируется как тактика, так как тактика должна иметь другие параметры. Он небольших размеров и с одним диодом. Возможно стоит ввести какие-то другие параметры. А то приеду я на игру, и тут твой фонарик не по правилам, его использовать нельзя. И я уже без фонарика !!!
    Цитата Сообщение от Орест
    - Дозволена тільки механа (саме тільки одна єдина механа).

    - Real Cap зарядка цієї механи (наприклад: Glock – 17 патронів, Beretta – 15 патронів, АК47 – 30 патронів і тд.)
    Кажись это перебор А сколько стволов можно иметь с собой

    Да и вопрос почему ТОЛЬКО гражданка Понимаю антураж и всё такое, но разрешите хоть какие-то военные элементы, просто для удобства
    Игра выглядеть прикольная и все задумки реалистичны, но слишком много ограничений. Даже не знаю или я потяну приехать, хотя очень хочется
    Военное искусство не требует сложных манёвров - всегда предпочтительнее самые простые. Надо главным образом обладать здравым смыслом.

  4. #4
    2nd LT with a compass Аватар для Орест
    Регистрация
    30.10.2008
    Адрес
    Львів
    Команда
    Task Force 145 (US Army Rangers)
    Сообщений
    1,660
    Записей в дневнике
    4

    Re: "Quarantine" 28-29.08

    Нарахунок 90м/с і кількості патронів в механі:

    90м/с тому що по зараженим будуть стріляти майже впритул і можуть попадати по відкритих частинах тіла. Ми принципі передбачили таку проблему що зараз більшість АЕГів видає сходу 100-110 тому і зробили в правилах більший акцент на ГББ і АЕПах і особливо спрінгах. Спрнінг для цієї гри буде просто ідеальним: старі мосберги які вже валяються без діла, спрінг-пістолетик який можна купити на базарі за 30 грн. Магазини заряжаються реальною кількістю боєприпасів через те що врятлі в вас за всю гру буде колись одночасно більше ніж ті самі 30 патронів , задумка якраз і тому щоб економили кожен патрон і зброю застосовували не як основний інструмент, а як "останній шанс" коли вже людину загнали в кут. Набагато кращою стратегією тут буде залишатися непоміченим і уникати сутичок. Також передбачивши що не в всіх буде АЕГ до 90 см, чи ГББ, чи АЕП, чи навіть спрінг, ми заготовимо на гру деяку кількість холодної зброї самі, холодна зброя буде рулити

    По фонарикам:

    Тактичні заборонені по двом причинам: по-перше тактичні фонарики поголовно в гражданських це якось не тру і по-друге специфіка полігону така що там дуже багато просто рівних місць і якщо тактикою будуть просвітлювати на сотні метрів перед собою (а зараженні не можуть лежати) то сильно губиться елемент хорору. Люмєни ніхто міряти не буде, просто тут інша специфіка гри, тут ми беремо не те саме краще що маємо дома, а те з чим нам буде можливо і важче але сому тому і цікавіше

    Тільки гражданка:

    Тут знову ж таки антураж. На метро наприклад та ж сама Ганза мала тільки гражданку і в принципі нічого складного не було, я особисто ніякого сильного дискомфорту через гражданку не відчув. Ну і плюс і нас ще є одна цікава задумка по відео, а купа людей в камуфльованих штанах які якби є гражданськими вилядає на екранах не дуже прікольно.

    Маю надію що вийшло пояснити чому саме ми правила бачимо саме так
    God created Rangers... so the SEALs could have heroes too.

  5. #5

    Re: "Quarantine" 28-29.08

    Обычный китаёзный фонарик можно купить за 20 грн. Сказать, где? - на базаре=)
    Обычный китайский пистолетик-спринг можно купить за 50 грн. Сказать, где? - на базаре=)

    Идея отличная! Представляю себе весь этот антураж, это будет бомба! =)

    По военнным - поддерживаю по всем пунктам, никакого милитари. Обычные люди, которые попали в необычную ситуацию. Откуда у них может быть армейское снаряжение?

    И самое важное, что я хотел сказать. Про нападение зараженных и отбивание выживших - более чётко опишите процесс, чтобы не случилось реальной драки. ИМХО, надо уменьшить физ.составляющую нападения, а то кто-нить может начать антуражно отбиваться...и это уже будет совсем не весело...мало ли, адреналин там и т.д.

    Основна мета зараженого накинутися на людину, скусати її і почати їсти, а не доторкнутися до максимальної кількості людей рукою!!! Також якщо зараженні біжать за групою людей і доганяють останнього, то вони не розділюються на «ти його добиваєш, а ми скоренько інших доганяємо», вони всі накидаються на обід який є вже отут рядом, а не втікає там вдалині. Тільки після того як ця людина також стала зараженим вони можуть продовжити погоню. «Убивай ровно столько сколько сможеш съесть» (с) Індіанці Майя.
    особенно вот тут. Про "накинуться"...могут быть травмы. Мы тут типа все друзья и т.д., но кто-то хочет по безоружным зомбакам стрелять из 110 м/с (а зомбаки, кстати - тоже наши друзья), в кто-то может захотеть антуражно выжившего на землю повалить...мало ли...Или арматурой зомбаку ломануть по голове...

  6. #6
    Силы Случайных Операций Аватар для Hokum
    Регистрация
    20.07.2004
    Адрес
    Львов
    Команда
    Task Force 145
    Сообщений
    2,159
    Записей в дневнике
    27

    Re: "Quarantine" 28-29.08

    В этой игре страйкбол занимает процентов 40% максимум, всё остальное - кино (читай ролевуха)
    Она бесплатная, по этому считайте, если у вас нету оружия до 90 м/с (именно до 90 и не больше) то покупка спринга на базаре какбэ взнос за игру
    Я понимаю, все хотят быть Милами Йововичами выкашивающими инфицированных направо и налево, и такое можно устроить, только заплатите каждый 300 грн. за игру и мы найдём левых людей которые всю ночь буду только и делать, что нападать на вас Пока взнос остаётся на уровне 0 стрелять вы будете по своим друзьям, и думаю всем понятно, что конец у игры будет довольно печальный, если на утро у бедных инфицированных будет куча синяков и кровоподтёков
    По фонарикам та же тема, не уверен - принеси на сборы и проверим на сколько он подходит, если не подходит, ну так купить за 10 грн. какой-то тускляк на базаре не проблема, блин, вам же интересней будет
    Стволов с собой можно иметь аж 1
    И по гражданке та же тема это качественное кино , а не разновидность страйкбольной постреляхи

    Суммируя всё это: мы очень стараемся сделать качественную игру, чтоб вам было интересно, но без вашей помощи ничего не получиться. По этому помогите нам и себе, войдите в роль (образ, настроение, атмосферу) и выполните те не сложные ограничения которые мы ввели. Те кто не сможет, хм, ну тогда действительно им не стоит всем этим заморачиваться и приезжать.

    И ещё раз, это не страйкбольная игра, а хоррор со страйкбольными элементами.
    Isolate. Simplify. Complete.

  7. #7

    Re: "Quarantine" 28-29.08

    Цитата Сообщение от Hokum
    Я понимаю, все хотят быть Милами Йововичами выкашивающими инфицированных направо и налево...
    не, бро, я хочу быть вот таким


    сорри за офф

  8. #8
    Силы Случайных Операций Аватар для Hokum
    Регистрация
    20.07.2004
    Адрес
    Львов
    Команда
    Task Force 145
    Сообщений
    2,159
    Записей в дневнике
    27

    Re: "Quarantine" 28-29.08

    Угу, вот:

    Золотое правило нашей игры
    Isolate. Simplify. Complete.

  9. #9
    Bobby Ray's Guns&Things Аватар для Makedonsky
    Регистрация
    07.12.2009
    Адрес
    Львов
    Команда
    Task Force 145 (US Army Rangers)
    Сообщений
    530
    Записей в дневнике
    6

    Re: "Quarantine" 28-29.08

    Эта ссылка на интересную зомби выживательскую википедию. Рекомендую к прочьтению для того что-бы проникнуться ситуацией.
    http://www.zombiesurvivalwiki.com/pa...Survival+Guide

    З.Ы. Можно ещё перед игрой не спать сутки и побегать. Дабы почувствовать состоянием выжевших.
    I know the human being and fish can coexist peacefully.
    Я знаю, что люди и рыбы могут мирно сосуществовать друг с другом.

  10. #10
    Оператор Аватар для Alladin
    Регистрация
    15.07.2008
    Адрес
    Львов/Израиль
    Команда
    Международная команда Сфинкс
    Сообщений
    1,034

    Re: "Quarantine" 28-29.08

    Благодарен за быстрый и исчерпывающий вопрос. К сожалению я не застал то время когда все играли с мозбиргами, но сам его хотел себе прикупить ))) А в принципе можно и пружину на 85 м/с поискать, может кто-то на игру одолжит )))
    С фонариком понятно. Только ещё вопрос. а если принести большой фонарик с ручкой, гражданский, как к этому отнесётся организаторы ))) Это не тактика, и ношения такого фонаря будет не легко.
    А как с жизнями. Как в жизни? меня один раз заразили и всё я зомби до конца игры ))) или будет что-то типа респа. Команды будут друг с другом соперничать, или будут все против этой несправедливой реальности

    Да и Хокум дай фильм глянуть )))
    Военное искусство не требует сложных манёвров - всегда предпочтительнее самые простые. Надо главным образом обладать здравым смыслом.

  11. #11
    2nd LT with a compass Аватар для Орест
    Регистрация
    30.10.2008
    Адрес
    Львів
    Команда
    Task Force 145 (US Army Rangers)
    Сообщений
    1,660
    Записей в дневнике
    4

    Re: "Quarantine" 28-29.08

    Цитата Сообщение от Alladin
    А как с жизнями. Как в жизни? меня один раз заразили и всё я зомби до конца игры ))) или будет что-то типа респа. Команды будут друг с другом соперничать, или будут все против этой несправедливой реальности
    За живих є тільки одне життя, але після цього ми стаємо зараженим і перетворюємся з жертви на хижака... і тут в нас вже безкінечна кількість респаундів
    Люди чи групи людей можуть і між собою посперечатися за якісь певні ресурси чи по іншим причинам, ніхто вам не забороняє стрільнути в спину свого друга з яким ви втікаєте від заражених і який вас обганяє шоб вони накинулися на того труп, а ви побігли далі але памятаємо що кожен вбитий виживший це +1 до армії заражених

    Питання про фонарики ми обговоримо найближчим часом і відпишемо вже чіткі вимоги по ним.
    God created Rangers... so the SEALs could have heroes too.

  12. #12

    Re: "Quarantine" 28-29.08

    идея очень хорошая, но мой маленький совет оргам (по своему маленькому опыту - провел с самого начала в шкуре зомби 2 харьковских игры ) - начните играть в светлое время - ночью половина людей уйдет спать, вечером травматизм очень высокий, плохая видимость и зомби спринтовать не будут- а значит им в темное время суток в начале игры будет очень трудно увеличивать свою популяцию!
    по опыту начало игры проходит под девизом - найди и убей зомби, а потом уже их начинают боятся(к ночи зомбей должно быть больше половины от всего народа, иначе утром будет огромное количество выживших!!)
    Наглость не порок, а жить помогает!!!

  13. #13
    2nd LT with a compass Аватар для Орест
    Регистрация
    30.10.2008
    Адрес
    Львів
    Команда
    Task Force 145 (US Army Rangers)
    Сообщений
    1,660
    Записей в дневнике
    4

    Re: "Quarantine" 28-29.08

    Дякую за пораду, подумаємо на рахунок цього.
    God created Rangers... so the SEALs could have heroes too.

  14. #14

    Re: "Quarantine" 28-29.08

    А можна мати одночасно два типи холодної зброї (дві сокири, по одій в кожну руку )
    І пропоную відразу ввести обмеження на масу холодної зброї щоб не вийшло так що половина прийде з сокирами в яких маленьке паролонове лезо буде прикріплене на грубезній дубовій рукоятці

  15. #15

    Re: "Quarantine" 28-29.08

    На правах пережившего две инвазии ходячих мертвецов: читы и прохождения публиковать? Или все спойлеры только под кат прятать?

    За сходную плату готов выступить консультантом по выживанию в случае технозомбогенной катастрофы.
    Glück ab!

  16. #16
    Оператор Аватар для Alladin
    Регистрация
    15.07.2008
    Адрес
    Львов/Израиль
    Команда
    Международная команда Сфинкс
    Сообщений
    1,034

    Re: "Quarantine" 28-29.08

    Думаю рецепт выживания всем известен из фильмов. Быстро бегай и не дай себя сожрать Так что будем бегать
    Я планирую попасть к вам в четверг, меня сильно заинтересовала игра
    Военное искусство не требует сложных манёвров - всегда предпочтительнее самые простые. Надо главным образом обладать здравым смыслом.

  17. #17
    Силы Случайных Операций Аватар для Hokum
    Регистрация
    20.07.2004
    Адрес
    Львов
    Команда
    Task Force 145
    Сообщений
    2,159
    Записей в дневнике
    27

    Re: "Quarantine" 28-29.08

    Не, Мозай, все читы лучше нам, страйкбольным пиратам (оргам) расскажи, чтоб мы их присекали
    Isolate. Simplify. Complete.

  18. #18
    2nd LT with a compass Аватар для Орест
    Регистрация
    30.10.2008
    Адрес
    Львів
    Команда
    Task Force 145 (US Army Rangers)
    Сообщений
    1,660
    Записей в дневнике
    4

    Re: "Quarantine" 28-29.08

    Цитата Сообщение от KATO
    А можна мати одночасно два типи холодної зброї (дві сокири, по одій в кожну руку )
    І пропоную відразу ввести обмеження на масу холодної зброї щоб не вийшло так що половина прийде з сокирами в яких маленьке паролонове лезо буде прикріплене на грубезній дубовій рукоятці
    Нє, ну я бачу в когось таки є бажання бути Мілою Йовович



    Дві холодні зброї не можна, можна максимум 1 вогнепальна + 1 холодна
    Приїхати з поролоном на палках маю надію ніхто не додумається... накрайняк можемо сертифікувати як і піротехніку, бити тою зброєю власника
    God created Rangers... so the SEALs could have heroes too.

  19. #19
    Оператор Аватар для Marishka
    Регистрация
    14.11.2003
    Адрес
    Львов
    Команда
    Project "Advanced Warfigters"
    Сообщений
    226

    Re: "Quarantine" 28-29.08

    Цитата Сообщение от KATO
    А можна мати одночасно два типи холодної зброї (дві сокири, по одій в кожну руку )
    А еще он оденет маску аля "Army of two" и ни один зомби со здоровыми нервами уже с игры не уйдет...
    War is God's way of teaching Americans geography.

  20. #20

    Re: "Quarantine" 28-29.08

    Цитата Сообщение от Орест
    Нє, ну я бачу в когось таки є бажання бути Мілою Йовович
    Може хтось і бажае....

    Але у мене було бажання (і не пропало ) зробити собі парочку мачете з ПВХ, правда можу обмежитись і одним ........ стальним


    Цитата Сообщение от Marishka
    А еще он оденет маску аля "Army of two" и ни один зомби со здоровыми нервами уже с игры не уйдет...
    Нєєє, в тій масці далеко не втечеш, навіть від одного зомбі. Провірено.

+ Ответить в теме
Страница 1 из 8 123456 ... ПоследняяПоследняя

Похожие темы

  1. "Quarantine 2" / 12-13.05.2012
    от Орест в разделе ІГРИ
    Ответов: 128
    Последнее сообщение: 29.03.2013, 14:05
  2. Ответов: 52
    Последнее сообщение: 26.04.2010, 14:13
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама