Закрытая тема
Страница 1 из 4 1234 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 20 из 69

Тема: Анонс! СТАЛКЕР. Епізод 3...

  1. #1
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Talking Анонс! СТАЛКЕР. Епізод 3...

    Доброго дня вельмишановне сталкерське панство і "...и иже с ними..."(с)
    2008 рік, подарував Рівненському регіону гру сталкер, яка проводилась в Радивилові і на якій було присутньо понад 80 гравців (не враховуючи інших рольових персонажів та монстрів).
    2009 рік подарував продовження сталкера, яке вилилось в другий епізод серії під нахвою "Сектор 7". Тоді було присутньо близько 130 гравців.
    Поєднання цих двох однакових ігор (по задуму, серійності і антуражу) на різнопланових полігонах, дало змогу зрозуміти тим хто на них був, які ігри організовує команда Ш.Т.У.Г.. Так от, після цих двох ігор мова велась і ведеться про "СТАЛКЕР. Епізод 3...." Звісно перші 2 гри були не без гріха, але по відгукам на форумі не все вже і настільки страшно було))), звісно будуть враховані негативи і позитиви цих ігор, і на третій епізод буде більш сбалансований двіжок гри, який буде наближений до самої комп"ютерної гри та книг на цю тему. Отже:
    Третьому епізоду бути 50 на 50 ( є кілька дуже важливих і справді актуальних причин, через які вона може не відбутись, але є багато чинників які дуже сильно сприяють тому, що їй все-таки бути!!!), в кінці жовтня, або перших числах листопада поточного року. Тепер відкрию трішки завісу "таємничості" гри і кількох її ньюансів.
    1) Полігон абсолютно новий, досить антуражний (особливо восени і коли моросить дощик, то просто можна обалдеть від необхідної атмосферності\антуражності) на території колишньої ракетної бази. Лісочки, галявинки, різні хащі, пісочний карьєр, кілька височеньких сопок, розвалені\напіврозвалені будинки, дзоти, а також підземні ходи і сполучення на 4-ри поверхи вниз (правду кажучи багато з них затоплені і завалені, але не усі).
    2) Оскільки гра є рольовою, з економічними елементами, дипломатією, своєю історією і певною атмосферністю яку потрібно розуміти (а найкраще її розуміють, ті що були на перших 2-х іграх), а також не вносити різних "разногласій", беру на себе відповідальність і сміливість сказати, що гра буде в обмежену кількість і ПО-ЗАПРОШЕННЯХ! Нікого не хочу образити, але хочу зробити якісну гру і щоб всі потім роз"їжались додому із позитивним настроєм, тому вимушений йти на таку міру Ще прошу - без образ!
    3) На гру буде заявлено (про, що вже існують попередні домовленості із військовими): УАЗіки, Гелікоптер, БРДМ чи БТР, ГАЗ-66 + ще кілька цікавих речей .
    4) Також будуть, нові персонажі в поєднанні із старими, пару видів монстрів, облаштована територія, та дещо нове в перемішку із перевіреним старим .
    5) Гра звісно буде із внесками, які не будуть склади 30 чи 50 грн, звісно більше, але не занадто! Багато чого буде проспонсоровано "добрими дядями".
    6) Термін проведення гри з суботи на неділю із нічними місіями. Тобто гра годин на 20-24 нон-стопом!
    Отже, думаю до кінця місяця я вже точно буду знати дату проведення гри і дуже надіюсь, що фактори які реально можуть вплинути на проведення гри все-таки не
    спрацюють і ми зможемо насолодитись стлкерським дійством яке роблять усі учасники гри і організатори!
    Зміни, новини та іншу інформацію по грі (до створення окремої теми), буду вивішувати сюди.
    Питання\відповідь теж тут!
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  2. #2
    Оператор Аватар для Wootang
    Регистрация
    21.02.2006
    Адрес
    Рівне
    Команда
    без ком.
    Сообщений
    253

    Re: Анонс! СТАЛКЕР. Епізод 3...

    Чудово! Вітаю ШТУГ з бажанням зробити 3 епізод!
    Деякі уточнення, які бажано тримати на контролі оргів:
    1. Розміщення транспорту гравців. Так як плануєте зробити гру більш ніж на день, то необхідно з Вашого боку забезпечити місце, де будуть стояти авто під наглядом із можливістю доступу до них у будь-який момент.
    2. Проживання (табір). Навіть якщо всі візьмуть палатки, то також треба відвести на них місце і забезпечити у цих "городках" мінімальні санітарні умови: чисту воду і туалети.
    3. Харчування. Заздалегідь попередити, яким чином будемо харчуватись. Якщо є можливість, то хоча б один раз в обід чогось тепленького всім поїсти було б добре. Звісно це включити у суму внеску.
    4. При присутності ігрового транспорту, необхідно чітко оголосити правила поведінки з ним.
    5. Ну і в нічний час бажано помітити усі небезпечні місця полігону.
    "Мы позабудем про женщин, деньги, про счастье, но не сможем забыть войну." (с) Ги Сайер "Последний солдат"

  3. #3
    Придурок со стажем Аватар для BooM
    Регистрация
    12.12.2007
    Адрес
    Шепетовка - Киев
    Команда
    Werwolfs
    Сообщений
    657
    Записей в дневнике
    5

    Re: Анонс! СТАЛКЕР. Епізод 3...

    Какие приятные новости )
    Как сказал Квер - "я к Таиру на любую игру!!!"

    Пока несколько замечаний с моей стороны - будет больше времени - напишу больше:

    1) Руслан, я в тебе не сомневаюсь, однако ночная игра - большая ответственность, помнится на твоем втором сталкере ночная игра не состоялась по причине того, что уж очень все было травмоопастно.
    Полигон новый, многим не знакомый. Ясное дело каждый сам за себя в ответе и адеквате, но подумай еще раз - надо ли оно тебе?

    2) То что лимит игроков - это несомненно плюс. Целиком и полностью. Поскольку игра ролевая - будь добр - введи дрес код. Признаться было довольно обидно, когда мы с ЗЗ ипались делая баллоны для СВОБОДЫ, а другие приехали просто пострелять. Бог дал - время есть, а уж поле деятельности - ого-го. Можно многое придумать и сделать, или заказать/купить, если руки криво стоят.

    3) Неприятно писать, однако мне бы хотелось, чтобы команды дезертировавшие с игры банились на все твои будущие игры. Не будем показывать пальцами, но по причине дезертирства одной из сторон на прошлой игре - второй игровой день пошел по этому самому месту.

    пока все...
    - Вы что, хотите жить вечно?

  4. #4
    Курсант
    Регистрация
    15.09.2008
    Адрес
    Камянець-Подільський
    Команда
    EliteGruppen
    Сообщений
    62

    Re: Анонс! СТАЛКЕР. Епізод 3...

    Нарешті дочекались!!! Маю надію, що епізод 3 перевершить і
    без того класну попередню гру з цієї серії. З нетерпінням чекаємо на дату проведення та розмір внеску.

  5. #5

    Re: Анонс! СТАЛКЕР. Епізод 3...

    С нетерпением жду! Надеюсь места хватит.
    Многие живут в ожидании жизни.
    Учитесь ЖИТЬ сегодня!

  6. #6
    CIF/CRF K9 handler Аватар для Viking
    Регистрация
    02.07.2009
    Адрес
    м.Броди / м.Львів
    Команда
    ODA 3225, 3rd SFG CRF
    Сообщений
    512
    Записей в дневнике
    6

    Re: Анонс! СТАЛКЕР. Епізод 3...

    і "КОЙОТИ" теж бажають потрапити на гру. ну і + допомогти в облаштуванні полігону благо нам до нього всього 3-4 км.
    так що будемо раді допомогти в міру своїх можливостей.
    МИ ЗА ДРЕС КОД
    так як команда в флеку будемо за СВОДОДУ.
    - Парни в пижамах остановили два полка?
    - Парни в пижамах и во Вэтнаме не растерялись. Пижаму нужно уважать. (с)

    "Если мы хотим пользоваться миром, приходится сражаться" - Цицерон. (с)

  7. #7
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: Анонс! СТАЛКЕР. Епізод 3...

    Цитата Сообщение от Wootang
    1. Розміщення транспорту гравців
    Само-собою друже! Стоянка буде причому в 300 метрах від полігону де їх ніхто не навіть пальцем не зачепить (ну мене так завірили серьйозні люди).

    Цитата Сообщение от Wootang
    Проживання (табір)
    Буде окремий табір (неігровий) для тих, хто вночі не захоче грати. Ну а на базах туалети будуть. Нарахунок питної води ще не знаю, якщо ні, то доведеться чсвою тарабанити гравцям. Точно ще не знаю.

    Цитата Сообщение от Wootang
    3. Харчування
    З цим думаю буде як і на багатьох іграх - все беруть гравці з собою (але думаю один раз польова кухня запрацює для гравців. Теж вояки нададуть її).

    Цитата Сообщение от Wootang
    4. При присутності ігрового транспорту, необхідно чітко оголосити правила поведінки з ним.
    5. Ну і в нічний час бажано помітити усі небезпечні місця полігону.
    Так і буде!

    Мій друже Beviloom, після другого епізоду, я сам собі зарікся, що залишати ніч на володіння самих гравців не варто. Сам бачив, що більша половина були зранку як зомбі і нічого не хотіли як спати і росолу (думаю ніхто не буде зі мною з цим сперечатись). Тому, щоб такого не було нічні місії будуть ДОЗВОЛЕНІ, а територія відповідно помічена! Ну і надіюсь, що камандири команд і угрупувань будуть дивитись за своїми НЕАДЕКВАТНИМИ підлеглими і відправлять їх в неігровий табір на ніч!

    На рахунок дрес кода, то він буде жорсткий і виправданий як і елементи які ви робили на минулу гру. Цього разу ці балони будуть давати реальну перевагу їхнім володарям!!!

    Твій третій пункт за бан...я ...я краще промовчу, але впевнений, що з їхньої сторони такого більше не повториться. Надіюсь і вони це розуміють.

    Цитата Сообщение от Dokka
    Dokka » 2010-08-04 16:22
    Нарешті дочекались!!! Маю надію, що епізод 3 перевершить і без того класну попередню гру з цієї серії. З нетерпінням чекаємо на дату проведення та розмір внеску.
    Як буде визначено з датою гри, буде тоді і визначений внесок і кількість гравців. А от чи перевершить 3-й епізод 2 попередніх то я не знаю, але буду дуже старатись, щоб так воно і було))))

    Цитата Сообщение от DrumBumBum
    DrumBumBum » 2010-08-05 06:55
    С нетерпением жду! Надеюсь места хватит.
    Я впевнений, що вистачить для земляків місця

    Цитата Сообщение от Viking
    і "КОЙОТИ" теж бажають потрапити на гру. ну і + допомогти в облаштуванні полігону благо нам до нього всього 3-4 км.
    так що будемо раді допомогти в міру своїх можливостей.
    МИ ЗА ДРЕС КОД так як команда в флеку будемо за СВОДОДУ.
    Допомога не завадить, а дрес код буде жорсткий. Кому не до вподоби значить ця гра не для нього. Іншого бути просто не може!!!
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  8. #8
    D.E.A Special Agent Аватар для Tanatos
    Регистрация
    11.07.2008
    Адрес
    г.Львов, Украина
    Команда
    Recon Raccoons (DEA FAST BRAVO Team)
    Сообщений
    300
    Записей в дневнике
    1

    Re: Анонс! СТАЛКЕР. Епізод 3...

    Друже чикаємо з нетерпінням гри.... Якщо треба буде щось привезти зі Львова ми будемо раді допомогти. Також говорив з Кубою він теж чікає з нетерпінням... Так що нас приїде багатьсько))))) ну звісно якщо запросите )

  9. #9
    Наёмник Аватар для Stranger-Mith
    Регистрация
    13.05.2010
    Адрес
    Севастополь
    Команда
    Mithril
    Сообщений
    241

    Re: Анонс! СТАЛКЕР. Епізод 3...

    Можно задать несколько вопросов по ходу темы:
    1. Каким образом будет осуществляться доставка безлошадных с иных регионов Украины (имею в виду с вокзала на полигон и на вокзал после игры)? Будет ли входить в стоимость игры данный сервис или оплачиваться отдельно?
    2. Хотелось бы поподробнее по дрескоду по группировкам (возможно ли применение камуфляжей сантуражными элементами).
    3. Требования по оружию (использование своих шаров, скорость шара, оружейный дрескод и т.д.)
    Не тот мужествен, кто лезет на опасность не чувствуя страха, а тот, кто может подавить самый сильный страх и думать об опасности, не подчиняясь страху

  10. #10
    CIF/CRF K9 handler Аватар для Viking
    Регистрация
    02.07.2009
    Адрес
    м.Броди / м.Львів
    Команда
    ODA 3225, 3rd SFG CRF
    Сообщений
    512
    Записей в дневнике
    6

    Re: Анонс! СТАЛКЕР. Епізод 3...

    Цитата Сообщение от Stranger-Mith
    Можно задать несколько вопросов по ходу темы:
    2. Хотелось бы поподробнее по дрескоду по группировкам (возможно ли применение камуфляжей сантуражными элементами).
    думаю на це питання я відповісти зможу. Таір думаю проти не буде.
    Дрескод жорсткий. Тобто відповідність з аналогами у компютерній грі. Подивіться фото з минулих ігор. Особливо угрупування Свобода. Хлопці з команди "Wervolfs" замутили суперові балони.
    памятати треба одне чим антуражніший костюм ти цікавіша гра як для вас так і всіх учасників загалом.
    - Парни в пижамах остановили два полка?
    - Парни в пижамах и во Вэтнаме не растерялись. Пижаму нужно уважать. (с)

    "Если мы хотим пользоваться миром, приходится сражаться" - Цицерон. (с)

  11. #11
    Оператор
    Регистрация
    24.03.2008
    Адрес
    ......
    Команда
    .........
    Сообщений
    268

    Re: Анонс! СТАЛКЕР. Епізод 3...

    Невже знову будуть елементи спецолімпіади, на рахунок розгрузок на пузі? В грі їх же не видно

  12. #12
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: Анонс! СТАЛКЕР. Епізод 3...

    Цитата Сообщение от Tanatos
    Друже чикаємо з нетерпінням гри.... Якщо треба буде щось привезти зі Львова ми будемо раді допомогти. Також говорив з Кубою він теж чікає з нетерпінням... Так що нас приїде багатьсько))))) ну звісно якщо запросите )
    Звісно якщо запросите, то навіть не обговорюється!)))) Буду радий бачити вас!
    За пропозицію допомоги, то я це цінюю і дякую. Обов"язково звернусь! Твій телефон (немер телефону ) в мене є!

    Цитата Сообщение от Stranger-Mith
    1. Каким образом будет осуществляться доставка безлошадных с иных регионов Украины (имею в виду с вокзала на полигон и на вокзал после игры)? Будет ли входить в стоимость игры данный сервис или оплачиваться отдельно?
    Я вибачаюсь але над цим ще не думав. Стосовно додаткової плати то наврядчи! Там не далеко з вокзалу буде їхати, навіть якщо найму автобус, то він багато не візьме за це))))
    Цитата Сообщение от Stranger-Mith
    2. Хотелось бы поподробнее по дрескоду по группировкам (возможно ли применение камуфляжей сантуражными элементами).
    Про це ще рано зараз говорити, але антураж обов"язково має бути і вітається!
    Цитата Сообщение от Stranger-Mith
    3. Требования по оружию (использование своих шаров, скорость шара, оружейный дрескод и т.д.)
    Гра буде проводитися по правилам ФСУ! Стосовно збройного дрес коду, то в кого, що є той те і використовує, обмежень і чітких поділень зброї не буде.
    Цитата Сообщение от Hamul
    Невже знову будуть елементи спецолімпіади, на рахунок розгрузок на пузі? В грі їх же не видно
    Спецолімпіади з розгрузками на пузі в іншому "кружку". А я організовую "банальний" сталкер. Кожен сам вирішує куди клигати.
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  13. #13
    Придурок со стажем Аватар для BooM
    Регистрация
    12.12.2007
    Адрес
    Шепетовка - Киев
    Команда
    Werwolfs
    Сообщений
    657
    Записей в дневнике
    5

    Re: Анонс! СТАЛКЕР. Епізод 3...

    Цитата Сообщение от Viking
    Хлопці з команди "Wervolfs" замутили суперові балони.
    Спасибо, но идея принадлежала Запретной Зоне. Как делались баллоны читаем в отчете Брига
    - Вы что, хотите жить вечно?

  14. #14
    Придурок со стажем Аватар для BooM
    Регистрация
    12.12.2007
    Адрес
    Шепетовка - Киев
    Команда
    Werwolfs
    Сообщений
    657
    Записей в дневнике
    5

    Re: Анонс! СТАЛКЕР. Епізод 3...

    Цитата Сообщение от Hamul
    Невже знову будуть елементи спецолімпіади, на рахунок розгрузок на пузі? В грі їх же не видно
    А почему б и нет? Здоровски бы смотрелась разгрузка ДОЛГа с красными дутыми вставками. Есть даже идея как это сделать. Было б желание...


    Я за дрес код, чтоб игра получилась... Причем не так что у кого флектарн - тот и СВОБОДА, а у кого чернуха (причем бывало и просто какие-то черные спортивные штаны и черная футболка поверх комка) - тот и ДОЛГ. Для себя же делаем. А какие фото и видео мона замутить потом )))
    - Вы что, хотите жить вечно?

  15. #15
    Оператор
    Регистрация
    24.03.2008
    Адрес
    ......
    Команда
    .........
    Сообщений
    268

    Re: Анонс! СТАЛКЕР. Епізод 3...

    Цитата Сообщение от Beviloom
    Цитата Сообщение от Hamul
    Невже знову будуть елементи спецолімпіади, на рахунок розгрузок на пузі? В грі їх же не видно
    А почему б и нет? Здоровски бы смотрелась разгрузка ДОЛГа с красными дутыми вставками. Есть даже идея как это сделать. Было б желание...


    Я за дрес код, чтоб игра получилась... Причем не так что у кого флектарн - тот и СВОБОДА, а у кого чернуха (причем бывало и просто какие-то черные спортивные штаны и черная футболка поверх комка) - тот и ДОЛГ. Для себя же делаем. А какие фото и видео мона замутить потом )))
    А магазини знову в рюкзак(с)?
    Чи бункерами греміти?
    В грі в інвентарі можна носити ПК, декілька автоматів і СВД поверх, нерахуючи хавку, десятки аптечок і тисячі патронів
    Я теж за дрескод, але без фанатизму.

  16. #16
    Придурок со стажем Аватар для BooM
    Регистрация
    12.12.2007
    Адрес
    Шепетовка - Киев
    Команда
    Werwolfs
    Сообщений
    657
    Записей в дневнике
    5

    Re: Анонс! СТАЛКЕР. Епізод 3...

    а кому сейчас легко? ))) на то он и Сталкер )

    А еще, а еще - беспрецедентная акция, только у Таира на СТАЛКЕРЕ, суточная игра без крепкого алкоголя, выход на игру через КПП, дрес и фейс контроль ) Кто рискнет? Кто ЗА, поднимите руки )
    - Вы что, хотите жить вечно?

  17. #17
    CIF/CRF K9 handler Аватар для Viking
    Регистрация
    02.07.2009
    Адрес
    м.Броди / м.Львів
    Команда
    ODA 3225, 3rd SFG CRF
    Сообщений
    512
    Записей в дневнике
    6

    Re: Анонс! СТАЛКЕР. Епізод 3...

    Цитата Сообщение от Beviloom
    а кому сейчас легко? ))) на то он и Сталкер )

    А еще, а еще - беспрецедентная акция, только у Таира на СТАЛКЕРЕ, суточная игра без крепкого алкоголя, выход на игру через КПП, дрес и фейс контроль ) Кто рискнет? Кто ЗА, поднимите руки )
    МИ!
    - Парни в пижамах остановили два полка?
    - Парни в пижамах и во Вэтнаме не растерялись. Пижаму нужно уважать. (с)

    "Если мы хотим пользоваться миром, приходится сражаться" - Цицерон. (с)

  18. #18
    Оператор
    Регистрация
    24.03.2008
    Адрес
    ......
    Команда
    .........
    Сообщений
    268

    Re: Анонс! СТАЛКЕР. Епізод 3...

    Наскільки я зрозумів Atem Співробітник GSC і от шо він написав на цю тему.
    1. На счет тканей не знаю, выбирайте ткань, которая будет крепкой и удобной, вот и все.
    2. Вы не забывайте, что перед вами модельки из игры, а не фотки реальных бойцов. Не путайте. Если вам на игре нужен подсумок для магазинов - так вешайте его. Антурж он все равно не испортит. Это ж не красный рюкзачок с мики маусом.
    3. Посмотрите выше, комбез свободовца в первом посте - только такой же, но в другой расцветке.
    http://militarist.com.ua/forum/viewtopi ... 6&start=15

  19. #19
    Придурок со стажем Аватар для BooM
    Регистрация
    12.12.2007
    Адрес
    Шепетовка - Киев
    Команда
    Werwolfs
    Сообщений
    657
    Записей в дневнике
    5

    Re: Анонс! СТАЛКЕР. Епізод 3...

    Та вариантов масса на самом деле.

    Опять же за всех не скажу, отвечу за Wervolfs и за Zапретную Zoну, играли за СВОБОДУ:
    - у нас у всех были противогазы (распираторы)
    - баллоны (кстати жестко не удобная тема,если ремень автомата закидывать на спину)
    - 2 кармана по бокам на ногах (обыкновенные калашовские подсумки, ггг кому надо - обращайтесь, обсудим)
    - портупея

    гафрв на коленах не было, хотя можно было б и запарится, наплечников тоже не было

    вот к примеру:
    http://io.ua/10197645p
    http://io.ua/10197884
    http://io.ua/10197644

    причем, это без всяких заморочек которые можно было бы замутить
    - Вы что, хотите жить вечно?

  20. #20

    Re: Анонс! СТАЛКЕР. Епізод 3...

    Приветствую всех!
    Очень интересен проект.
    Можно узнать требования для военных (форма, разгрузы, шары и пр.)? Если конечно есть возможность попасть на их сторону.
    Жизнь скучна, если в ней нет места приключениям!

Закрытая тема
Страница 1 из 4 1234 ПоследняяПоследняя

Похожие темы

  1. Ответов: 25
    Последнее сообщение: 25.10.2010, 23:03
  2. Ответов: 8
    Последнее сообщение: 28.05.2009, 18:27
  3. S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод — «Сектор 7».
    от Alladin в разделе ЛЬВІВ
    Ответов: 8
    Последнее сообщение: 28.05.2009, 18:27
  4. АЛМАЗНі ВіЙНИ (ЕПІЗОД II) 20-21.06.09
    от Misьko в разделе Черновцы
    Ответов: 5
    Последнее сообщение: 17.05.2009, 19:52
  5. Ответов: 33
    Последнее сообщение: 27.02.2009, 21:17
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама