+ Ответить в теме
Страница 13 из 14 ПерваяПервая ... 3891011121314 ПоследняяПоследняя
Показано с 241 по 260 из 280

Тема: Про поведінку поза грою, в місті і по дорозі на полігон.

  1. #241
    Авторизированный магазин Аватар для Buba
    Регистрация
    12.04.2008
    Адрес
    с.Львів
    Команда
    внекомандник
    Сообщений
    529
    Записей в дневнике
    25

    Re: Про поведінку поза грою, в місті і по дорозі на полігон.

    ..мотиви деяких персонажів не зрозумілі в нормальному стані свідомості. а входити з ними в один градус неадекватності в плани не входить. може хтось себе без розгрузки не відчуває достатньо мужнім чи дорослим. хочеться запитати "тобі що за цю клоунаду платять?" хоча, шизоїди з добрими "побужденіями" як правило самі по собі круче будь-яких зпланованих провокацій.

    до речі, не так далеко і Євро 2012, з усіма супутніми посиленнями нагляду за натовпом. таким провокаторам тоді хіба скинутись всім містом на путівку кудись за межі міста

    *особисто я в 1998-2001 ходив в камуфляжі, ще до страйкболу. вилікували фразою "дубок/BDU маскує тільки в серед дерев. серед людей- піджак/джинси і тд."
    жлоби вчили доньок не давати інженерам та туристам, бо то невдахи . тепер прозріли що батьківщині бракує і снаряги, і спеців? митцями спробуйте.-вони гламурніші.

  2. #242
    Модератор Аватар для Sniper Pak
    Регистрация
    22.03.2004
    Адрес
    Lviv, Ukraine.
    Команда
    U.S. Marine Force Reconnaissance
    Сообщений
    2,763
    Записей в дневнике
    42

    Re: Про поведінку поза грою, в місті і по дорозі на полігон.

    2Дима. Ситуация, описанная Туманом, имела место быть?
    Аятолла рок-н-ролла.

  3. #243
    Оператор Аватар для Alladin
    Регистрация
    15.07.2008
    Адрес
    Львов/Израиль
    Команда
    Международная команда Сфинкс
    Сообщений
    1,034

    Re: Про поведінку поза грою, в місті і по дорозі на полігон.

    Судя по тому что после появления поста Тумана прошло уже две недели, а Дима ещё это не прокомментировал, значит это можно предположить что это правда. Так как если ему есть что сказать по любому поводу Дима это скажет. Но это не аксиома, а только моё мнение.
    Военное искусство не требует сложных манёвров - всегда предпочтительнее самые простые. Надо главным образом обладать здравым смыслом.

  4. #244
    Модератор Аватар для Sniper Pak
    Регистрация
    22.03.2004
    Адрес
    Lviv, Ukraine.
    Команда
    U.S. Marine Force Reconnaissance
    Сообщений
    2,763
    Записей в дневнике
    42

    Re: Про поведінку поза грою, в місті і по дорозі на полігон.

    Мой пост: Пн авг 29, 2011 3:10 pm
    Последнее посещение: Пн авг 29, 2011 10:59 pm
    Итог:
    Пользователю Дима выносится бан сроком на 2 месяца (30.08-30.10) на все игры под эгидой ФС за систематическое нарушение соглашения организаторов игр. В случае своевременного честного ответа бан мог быть сокращен до 1 месяца. Повторное нарушение данным игроком будет наказано баном на 6 месяцев.

    Информация будет внесена в шапку темы.
    Аятолла рок-н-ролла.

  5. #245

    Re: Про поведінку поза грою, в місті і по дорозі на полігон.

    Ну тогда и меня баньте к чертям собачим за компанию! Беспредел!!! Скоро еще страйкболистам запретят ездить в общественном транспорте и металическими приборами в ресторане пользоваться!!!

  6. #246
    2nd LT with a compass Аватар для Орест
    Регистрация
    30.10.2008
    Адрес
    Львів
    Команда
    Task Force 145 (US Army Rangers)
    Сообщений
    1,660
    Записей в дневнике
    4

    Re: Про поведінку поза грою, в місті і по дорозі на полігон.

    Цитата Сообщение от Oshy
    Ну тогда и меня баньте к чертям собачим за компанию! Беспредел!!! Скоро еще страйкболистам запретят ездить в общественном транспорте и металическими приборами в ресторане пользоваться!!!
    А ще в страйкболі вимагають бути адекватним і признаватися коли в тебе кулька попадає... ну повний беспрєдєл!
    God created Rangers... so the SEALs could have heroes too.

  7. #247
    Оператор Аватар для IRISН
    Регистрация
    16.12.2004
    Адрес
    Lviv
    Команда
    Irish Legion
    Сообщений
    365
    Записей в дневнике
    2

    Re: Про поведінку поза грою, в місті і по дорозі на полігон.

    ... здається, добалувались ...

  8. #248
    Модератор Аватар для Sniper Pak
    Регистрация
    22.03.2004
    Адрес
    Lviv, Ukraine.
    Команда
    U.S. Marine Force Reconnaissance
    Сообщений
    2,763
    Записей в дневнике
    42

    Re: Про поведінку поза грою, в місті і по дорозі на полігон.

    У Pistols был альбомчик...nerermind the bollocks, дословно имхо точно в цель )))
    Аятолла рок-н-ролла.

  9. #249
    Новобранец
    Регистрация
    09.03.2014
    Адрес
    Львів
    Команда
    внекомандник
    Сообщений
    20

    Re: Про поведінку поза грою, в місті і по дорозі на полігон.

    Честно, як на мене тупість....подають як рекомендацію, бан ставлять, як за грубе порушення правил і обгрунтовують це власною трусливістю і неграмотністю при розмовах з правоохоронними органами. Звичайно не варто лякати людей на вулицях бігаючи в розгрузці і з автоматом, но це справа кожного особиста і якщо хтось порушує закон, то він несе особисту відповідальність за свої дії. Якщо в них нема складу злочину, то дальше говорити тут немає про що....тим більше ваші рекомендації якось ідуть в розріз із оф. правилами і ситуацією в країні на даний момент. Хожу в броніку і знімати не збираюсь... Мені моє здоровя важливіше ніж ваші рекомендації...!

  10. #250
    Силы Случайных Операций Аватар для Hokum
    Регистрация
    20.07.2004
    Адрес
    Львов
    Команда
    Task Force 145
    Сообщений
    2,159
    Записей в дневнике
    27

    Re: Про поведінку поза грою, в місті і по дорозі на полігон.

    А ви хто такий?
    Isolate. Simplify. Complete.

  11. #251
    Новобранец
    Регистрация
    09.03.2014
    Адрес
    Львів
    Команда
    внекомандник
    Сообщений
    20

    Re: Про поведінку поза грою, в місті і по дорозі на полігон.

    Любитель страйкболу, який не боїться пояснити ментам де їх місце....

  12. #252
    2nd LT with a compass Аватар для Орест
    Регистрация
    30.10.2008
    Адрес
    Львів
    Команда
    Task Force 145 (US Army Rangers)
    Сообщений
    1,660
    Записей в дневнике
    4

    Re: Про поведінку поза грою, в місті і по дорозі на полігон.

    Цитата Сообщение от Петя Посмотреть сообщение
    Любитель страйкболу, який не боїться пояснити ментам де їх місце....
    Так, Ви можете вдягнути броню, ходити в ній відкрито, розказувати міліції, що ви маєте на це право і нема складу злочину, бути в ній безпечним за своє здоров'я (надіюся вона хоч IIIА рівня захисту для такого) і тд, але просто будьте готові до того, що в страйкболі вас забанять. Я розумію, що Ви вважаєте це неправильним і що ви як нова людина в страйкболі з нової львівської команди "1111", краще володієте ситуацією, ніж люди які його в Україні започатковували 14 років тому, але таке вот життя сурове
    God created Rangers... so the SEALs could have heroes too.

  13. #253
    Силы Случайных Операций Аватар для Hokum
    Регистрация
    20.07.2004
    Адрес
    Львов
    Команда
    Task Force 145
    Сообщений
    2,159
    Записей в дневнике
    27

    Re: Про поведінку поза грою, в місті і по дорозі на полігон.

    Цитата Сообщение от Петя Посмотреть сообщение
    Любитель страйкболу, який не боїться пояснити ментам де їх місце....
    А конкретніше? Де і з ким граєте?
    Isolate. Simplify. Complete.

  14. #254
    Новобранец
    Регистрация
    09.03.2014
    Адрес
    Львів
    Команда
    внекомандник
    Сообщений
    20

    Re: Про поведінку поза грою, в місті і по дорозі на полігон.

    підсадили знайомі, вони завжди довго збираються, зараз здзвонююсь з фізруком, но деколи і сам їзджу, якось так...в основному в рясне попадаю

    ---------- Сообщение добавлено 13.03.2014 в 00:10 ---------- Предыдущее сообщение создано 12.03.2014 в 23:58 ----------

    Забанять? За що?=) Може варто було давно напрацювати витяги з законів, що би до вас не було лишніх запитань в правоохоронних органах і розповсюдити матеріал?=)) Дивуюсь, чому ви це не зробили, за ваші озвучені 14 років.....

  15. #255
    2nd LT with a compass Аватар для Орест
    Регистрация
    30.10.2008
    Адрес
    Львів
    Команда
    Task Force 145 (US Army Rangers)
    Сообщений
    1,660
    Записей в дневнике
    4

    Re: Про поведінку поза грою, в місті і по дорозі на полігон.

    Цитата Сообщение от Петя Посмотреть сообщение
    Забанять? За що?=) Може варто було давно напрацювати витяги з законів, що би до вас не було лишніх запитань в правоохоронних органах і розповсюдити матеріал?=)) Дивуюсь, чому ви це не зробили, за ваші озвучені 14 років.....
    Забанять за порушення вот цих правил логічно ж. Можете в витягах законів України ще пошукати чи десь записано що маклаудити не можна і в мертвяк йти треба коли в тебе попали кулькою. Сумніваюся що там знайдеться, але в вот в страйку таке правило є. Дивина, що в страйкболу свої правила які не повторюють законодавство України, правда? А якщо вам не зрозуміло чому в страйку банять любителів потішити своє его понтуючись перед прохожими іграшковими броніком і зброєю, ну то раджу подумати і здогадатися.
    God created Rangers... so the SEALs could have heroes too.

  16. #256

    Re: Про поведінку поза грою, в місті і по дорозі на полігон.

    На данный момент в Украине нет законов разрешающих или запрещающих страйкбол. Но наша задача сделать все возможное, что бы не появились законы, которые страйкбол запрещают.

  17. #257
    Авторизированный торговец Аватар для .tornado
    Регистрация
    07.07.2011
    Адрес
    Луганск
    Команда
    Внекомандник
    Сообщений
    414
    Записей в дневнике
    3

    Re: Про поведінку поза грою, в місті і по дорозі на полігон.

    Это верно.
    А личности, щеголяющие в страйкбольной снаряге, способствуют появлению запрещающих законов.
    Сколько вижу сообщений, смысл таков: "мне плевать на ваш страйкбол, главное, чтоб мне было хорошо". А то что этот антураж ничем не поможет, если человек попадёт в сложную ситуацию, об этом как-то предпочитают не думать.

  18. #258
    Силы Случайных Операций Аватар для Hokum
    Регистрация
    20.07.2004
    Адрес
    Львов
    Команда
    Task Force 145
    Сообщений
    2,159
    Записей в дневнике
    27

    Re: Про поведінку поза грою, в місті і по дорозі на полігон.

    Цитата Сообщение от .tornado Посмотреть сообщение
    А то что этот антураж ничем не поможет, если человек попадёт в сложную ситуацию, об этом как-то предпочитают не думать.
    Да потому что пользы/защиты от ношения и нет никакой. Это попросту оправдание самого ношения. Желание "круто" выглядеть. Хотя те, кто ходят в брониках/разгрузках по улицам попросту выглядят как клоуны.
    - "Смотрите все, я прям как Соуп Мактавиш из Кол оф дюти! Не смотрите, что я стою на остановке жду трамвая, через пол часа я буду спасать мир или отбиваться от... чихуахуа."
    Isolate. Simplify. Complete.

  19. #259
    Новобранец
    Регистрация
    09.03.2014
    Адрес
    Львів
    Команда
    внекомандник
    Сообщений
    20

    Re: Про поведінку поза грою, в місті і по дорозі на полігон.

    За порушення не забанять, бронік не пластмасовий і під курточкою...дебілом треба бути, щоб його відкрито носити. Всьо решта вами назване до мене не відноситься. От тільки ваші правила не зовсім дороблені, а так сказати роблені одним місцем....давайте розберемося. Думаю треба таки вносити корективи і виносити потім правил в загальні для страйкболу, а не робити всьо тим самим місцем. І так, бронижелет скритого носіння думаю, що варто дозволити. Я особисто в ньому на ігри не їзджу, так як там він не потрібний. Дальше є ряд страйкбольних гаджетів, які можуть мати подвійне використання, як наприклад кобура...по вашій суті правил я не маю права носити травматичну зброю не тільки в тій кобурі, яку використовую на страйкболі, а і взагалі в кобурі, бо це можна розцінювати як грубе порушення правил, правильно? те саме буде відноситися і до фонарика, який я використовую в страйкболі, до аптечки і ряду інших засобів....тому пропоную, або внести корективи до ваших рекомендацій/правил, або перестати страдати ерундою і не давати мені повода займатися тролінгом на форумі...)) Я би правда, ще запропонував зробити курси надання першої медичної допомоги і дозволити страйкболістам носити компактні аптечки завжди з собою, так як це може врятувати комусь життя не тільки на ігрі. Будьте корисними для сусільства...

  20. #260
    2nd LT with a compass Аватар для Орест
    Регистрация
    30.10.2008
    Адрес
    Львів
    Команда
    Task Force 145 (US Army Rangers)
    Сообщений
    1,660
    Записей в дневнике
    4

    Re: Про поведінку поза грою, в місті і по дорозі на полігон.

    Назва "бронежилет скритого носіння" нам якби натякає, що нікому не видно буде що ви його носите і тому вас не забанять. Логічно ж.

    Цитата Сообщение от Петя Посмотреть сообщение
    перестати страдати ерундою
    Не повірите, але всі хто тут відписався вам про це і натякали.

    Цитата Сообщение от Петя Посмотреть сообщение
    Я би правда, ще запропонував зробити курси надання першої медичної допомоги і дозволити страйкболістам носити компактні аптечки завжди з собою, так як це може врятувати комусь життя не тільки на ігрі. Будьте корисними для сусільства...
    Вот прям без Вас до того ніхто ніколи не здогадався. Не розумію тільки яке відношення має аптечка в глибині рюкзака, яку ніхто не бачить, до теми дискусії.

    Цитата Сообщение от Петя Посмотреть сообщение
    От тільки ваші правила не зовсім дороблені, а так сказати роблені одним місцем
    В такому разі раджу Вам пошукати інший страйкбол, правила якого Вас влаштують. Можете ще подивитися в сторону пейнтболу чи хардболу. Удачі в пошуках.
    God created Rangers... so the SEALs could have heroes too.

+ Ответить в теме
Страница 13 из 14 ПерваяПервая ... 3891011121314 ПоследняяПоследняя

Похожие темы

  1. Про поведінку поза грою, в місті і по дорозі на полігон.
    от Volodymyr в разделе ГЕНЕРАЛЬНЫЙ ШТАБ
    Ответов: 1
    Последнее сообщение: 24.05.2020, 18:17
  2. Ответов: 2
    Последнее сообщение: 28.08.2018, 18:11
  3. може хто підхопить по дорозі...
    от козак Мамай в разделе Гуляйполе 1
    Ответов: 0
    Последнее сообщение: 04.05.2012, 22:22
  4. Ответов: 247
    Последнее сообщение: 08.09.2011, 15:53
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама