Цитата Сообщение от Rain Посмотреть сообщение
Треба? Кому треба? Ну то візьми і зроби, щось заважає? Вступи у команду, напиши правила, виклади їх на обговорення? Чи для вашего вєлічєства це мають зробити? Впєрьод, за ініціативність тут нікого не карають. Чи ти просто патриндєть зайшов?


Але завадило тобі розібратись у правилах спілкування на форумі. Оборотікі свої збав, інакше так само "випадково" з форуму вийдеш, як і "випадково зайшов". Включи повагу, для початку.

І ти так і не відповів на моє запитання про травмат. Ти носиш його на ігри? Якщо так, то виклади, будь ласка, сюди своє фото. І напиши, кого з львівських страйкболістів ти знаєш.
відповідаю, носити любу зброю за яку ти несеш відовідальність на ігри, як на мене крайнє необдумано. Можливість загубити + неможливість залишити в машині без твого нагляду, так що відповідь ні.

---------- Сообщение добавлено 15.03.2014 в 00:05 ---------- Предыдущее сообщение создано 14.03.2014 в 23:52 ----------

Дякую, нє, не хочу...мене всьо влаштовує і так поки що))) просто не хочеться, щоб потім мені сказали, що я щось порушую, що знаходиться не знати де...