+ Ответить в теме
Страница 2 из 8 ПерваяПервая 1234567 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 21 по 40 из 146

Тема: S.T.AL.K.E.R. Епізод третій "Хамелеон". Отзывы, комментарии.

  1. #21

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 3 - Хамелеон. Отзывы, комментарии, пожелания

    Нет, ну конечно как бы.
    С Снорками на блокпостах, зомбями за деревьями, и кровососами возле базы)))))
    А так до согласен самые незагрызаемые.
    Десантник вооруженный сухпайком и туалетной бумагой практически безсмертен

  2. #22
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 3 - Хамелеон. Отзывы, комментарии, пожелания

    Нарешті прибрали полігон! Вчора увечері закінчили. Навозились, накатались, наносились, напіднімались і наїздились тюди-сюди.
    Багато писати не буду, бо голова щось ще не дуже варить, як треба .

    Вибачаюсь перед усіма, за те що гра получилась не такою як мала бути через реально непередбачувані обставини, які прийнято називати форс-мажором:
    1) Згорів гараж і сарай нашого бійця Фокса вночі з п"ятниці на суботу. А там були квестові предмети, речі, освітлювальні прилади, батарейки, аномалії, артефакти вообщем навалом всякого. Що гірше всього, що там же і знаходились позичені робочі інструменти.
    2) Не приїзд на гру по-своїх непередбачуваних обставинах 10 ДОЛГовців, що звело на повний 0 всі заздалегідь написані завдання для кожного із угрупувань, оскільки довелось об"єднувати вояк і ДОЛГ і знімати одну базу.
    3) Відсутність реального Сазонова (ним мав бути якраз Фокс) із своїми завданнями і речами на гру. Новий Сазонов із команди "Койоти" м. Броди взнав, що він буде рольовим персонажем за кілька годин до початку гри.
    4) Щоб роздрукувати все заново, привезли принтер, ноутбука і генератора. Включили генератора... зарядка на ноутбук "накрилась"!
    5) Поїхали за новим ноутом, який був в Ірен. Привезли ноута... поламався генератор

    Вообщем всі ці фактори і дали те, що з нічого довелось робити хоч щось...
    Дякую всім за розуміння і за приїзд на гру і те що саме ВИ ВСІ зробили цю гру. А я приношу свої вибачення, що реалізував 30-35% від задуманого через таку погану "ауру гри" .

    Пізніше друзі, напишу більше.
    Миниатюры Миниатюры Нажмите на изображение для увеличения
Название: 07-08_small.jpg‎
Просмотров: 623
Размер:	49.8 Кб
ID:	6980  
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  3. #23

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 3 - Хамелеон. Отзывы, комментарии, пожелания

    Цитата Сообщение от Tair
    з нічого довелось робити хоч щось...
    Вертоліт теж згорів напередодні?..

    ))
    Жартую. Це так - приколупатись.

    У Вас получилось шикарне "хоч щось". Велике спасибі.

    Що до аури... Таки так, щось в цьому є. В кінці першого дня мали: -2 привода, -1 спрінг. В кінці другого: -2 акума. Догравали на чесному слові.

    Ще з побажань: біля місця ночовки було б непогано мати якийсь вогонь.

  4. #24
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 3 - Хамелеон. Отзывы, комментарии, пожелания

    Цитата Сообщение от T-Snake
    Вертоліт теж згорів напередодні?..
    Слава Богу ні. Це просто бюрократична складова нашої рідної неньки України. І нажаль тут нічого не поробиш.
    Він мав бути. Про це існували домовленості, але знову ж таки...наша країна це "страна чудес".

    Стосовно БТР, і чого він не атакував бази, так це тому, що була така домовленість із ком.частини. Це його відповідальність і не дай Бог, якби щось сталось, то він би відповідав би по-повній. Він його надав із умовою - "для декорації".

    Ще раз прошу вибачення в усіх за те що, не вдалось реалізувати все те, що мало бути і як мало бути!
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  5. #25

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 3 - Хамелеон. Отзывы, комментарии, пожелания

    Группировка "бандиты".
    Огромное спасибо за игру!!! Получил кайф! Локация - бомба! Вечер первого дня доставил огромное удовольствие. К тому дождь добавил ощущений. Мы всей группировкой остались на ночь на своей базе - душевно посидели... Забавно было наблюдать за народом утром - какая-то новая разновидность монстров образовалась после "выброса"...
    Спасибо бойцам "Свободы" - без вашей помощи, нам было бы совсем грустно...
    Спасибо сноркам - давно я так не бегал. При первой же встрече убегая упал в яму, правда это меня и спасло.
    Хочу извиниться перед "военными", которые во второй день с утра захватили наш блок-пост. Действительно вышла непонятка с началом игрового дня. Мы ждали "большой ба-бах", поэтому ходили на расслабоне. Дико орущий тип в синей "пилотке" - это я. Просто после первого дня был в "образе", да и накатило что-то...
    В качестве предложений на следующую игру - хотелось бы что-б бар оставался баром, а мертвяк оттуда убрать. А то не понятно кто в мертвяке отсиживается , а кто живой. Все о чем-то договариваются, торгуют. Да и сама "жизнь" особо не ценится.
    Так же было бы не плохо выделить монстрам какую-то "базу", где они могли бы "воскрешать", да и просто передохнуть и перекусить...
    Да, и насчет гранат - может всё-таки разрешить свои привозить. А то бегали перед УАЗиком размахивая приводами, а ничего сделать не могли (ну как дикари против мамонта)...
    А так всё отлично! Оргам ещё раз огромное спасибо! С нетерпением жду продолжения...

  6. #26

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 3 - Хамелеон. Отзывы, комментарии, пожелания

    Таїре, не переймайся сильно. Гра й так пройшла супер. Здивуєш нас тепер наступного разу. Тим більше якщо нам цих 35% від задуманого вистачило з головою. Не уявляю як буде рвати на сталкері-4)
    Одне шкода - знову твої фінансові мінуси і спалений гараж. Сумна доля організаторів. Відгрібають за всіх.

    По грі - було круто. Накраща зі всіх, на яких я був. У вас є чому повчитися іншим оргам.
    Рольві персонажі на стільки якісно відігравали, що сам вливався в роль з перших слів діалогу.
    Снорки зе бест. Пішли ми на Ве19 аганяти по квесту снорків і кровососа. А там в протигазах, бігати важко (сам бачив який в мене протигаз))). Загнали, отримали шкури, звучені плетемося на базу і тут з кущів снорк) І як хтось чарівним патичком змахнув - у всіх з*явилося куча сил, так драпонули, шо курява здійнялася) Теж підтверджую, що БРВ безцінний артефакт.
    Нічна гра - взагалі слів немає. Круто! кода що в підземелля так ми і не потрапили. Хоча я так зрозумів нас мали там і покласти. Прокрадатися групці долгівців в неповному складі між базами банюків і свободи це щось) Ще й без провідника хехе.

    Хотілося б подякувати всім поіменно, але не буду, бо когось забуду випадково, і він образиться)
    Тому дякую всім, з ким довелося воювати, проти кого, від кого втікати, з ким домовлятися і їсти тушонку і не тільки.

    На наступний сталкер приїду обов*язково. Надіюся він буде
    beton.vasik.us — доставка товарів з США

  7. #27
    Придурок со стажем Аватар для BooM
    Регистрация
    12.12.2007
    Адрес
    Шепетовка - Киев
    Команда
    Werwolfs
    Сообщений
    657
    Записей в дневнике
    5

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 3 - Хамелеон. Отзывы, комментарии, пожелания

    Хочется поблагодарить всех участников. Вот уж правда - игру делают игроки. Но все же мего респектище Таиру, Ирен, Цвяху, Сакупу, Панку, Мустафе и другим членам команды ШТУГ за организацию игры. Знаю с какими проблемами пришлось столкнуться, но все же выкрутились.

    Игрушка для меня прошла в формате теплой приватки, потому что практически половину игроков знаю лично и со всеми прекрасно общаюсь. Очень рад новым знакомствам. Очень хотелось бы чтоб Таировская Сталкеро-сага продолжалась. По замечаниям - лично я не слышал от кого либо о маклаудах, что не может не радовать.

    Некоторые замечания по игровому процессу и просто пожелания на будущее. г-г-г-г Болотный Доктор, это не "че это за хрень?" (с) Мерлин, а вполне интересный, но наукой не изученный субъект. Если с ним постоять, потолковать он может чего-то и рассказать или подарить интересного. Ходил-ходил вокруг военных, но они как бравые охранники ЗОНЫ так и не решились поболтать (только таблетки требовали ). Долг был постоянно в бегах и им было не до меня, хотя пару слов таки перекинулись )
    СВОБОДА - самые гостеприимные, Бандиты тоже не падали в грязь лицом, однако матерые бандюганы нет-нет да пробовали че-то разузнать да выведать надурняк. Спасибо всем за качественный отыгрышь.
    Сталкера немного намутили с квестовыми вещами, которые должны были постоянно быть при них, а они тут же поперли сдавать их в ломбард ) Ох уж эта сталкерская братия )))

    Вот немного личных воспоминаний http://seldovski.livejournal.com/34707.html

    Всем привет от Жорика )
    - Вы что, хотите жить вечно?

  8. #28
    Оператор Аватар для Xaos822
    Регистрация
    08.11.2010
    Адрес
    Ковель
    Команда
    Tilarids
    Сообщений
    112

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 3 - Хамелеон. Отзывы, комментарии, пожелания

    Ну я теж вставлю свої 5 коп. Це була взагалі моя перша гра ,тому враження дуже позитивні. Побажаю невтрачати бажання і далі організовувати подібні дійства.
    Після таких подій виникло непереборне бажання помсти, яке було втілене шляхом повного виносу блок-посту військових за годину до кінця гри
    Гади обложили так ,що навіть невисовувася з окопу,а відстрілювався навмання лежачи на спині. Хоча поправді скажу, нас на блоці було тільки троє.
    Миниатюры Миниатюры Нажмите на изображение для увеличения
Название: Фото-0061.jpg‎
Просмотров: 808
Размер:	97.9 Кб
ID:	6982  

  9. #29
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 3 - Хамелеон. Отзывы, комментарии, пожелания

    Цитата Сообщение от Beviloom
    Вот немного личных воспоминаний http://seldovski.livejournal.com/34707.html
    Душевно написано. Тільки мало . Там лише маленька неточність...ігрові гроші не згоріли, бо Фоксу ми їх не встигли віддати і різали їх: Цвяшок і моя дружина Вероніка.

    Цитата Сообщение от Beviloom
    Хочется поблагодарить всех участников. Вот уж правда - игру делают игроки. Но все же мего респектище Таиру, Ирен, Цвяху, Сакупу, Панку, Мустафе и другим членам команды ШТУГ за организацию игры. Знаю с какими проблемами пришлось столкнуться, но все же выкрутились.
    Дякую за теплі слова і підтримку на протязі всієї гри. Всі ви знаєте, що кожен з усіх хто був на грі її і робив, в т.ч. і болотний доктор який притягнув свої артефакти

    П.С.
    Доречі грошей було надруковано 16 квадратних метрів!
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  10. #30
    Курсант
    Регистрация
    15.09.2008
    Адрес
    Камянець-Подільський
    Команда
    EliteGruppen
    Сообщений
    62

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 3 - Хамелеон. Отзывы, комментарии, пожелания

    А атакувало вас лише четверо: двоє безпосередньо вели обстріл, двоє прикривало, ще двоє лишилось відсікати ймовірну допомогу десь по центру між баром і блок-постом)))))

  11. #31
    Оператор Аватар для GAladraNEC
    Регистрация
    17.01.2008
    Адрес
    Ровно
    Команда
    Legio X Gemina
    Сообщений
    441

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 3 - Хамелеон. Отзывы, комментарии, пожелания

    СВОБОДОВЦЫ зайдите сюда, это оч важно... http://khameleon.ucoz.ua/forum/11-16-1
    То, через что мы проходим, делает нас тем, что мы есть...

  12. #32

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 3 - Хамелеон. Отзывы, комментарии, пожелания

    Цитата Сообщение от Dokka
    А атакувало вас лише четверо: двоє безпосередньо вели обстріл, двоє прикривало, ще двоє лишилось відсікати ймовірну допомогу десь по центру між баром і блок-постом)))))
    хм...
    а ми по дорозі до блок поста 8-х застрелили + 1 мене таки пересидів під ялинкою

    доречі, панове сталкери, наше вам "фе" за скинуті тільки по вимозі бейджи, і підсвітку вже мертвими гравцями ворожих позицій.

  13. #33
    Курсант
    Регистрация
    15.09.2008
    Адрес
    Камянець-Подільський
    Команда
    EliteGruppen
    Сообщений
    62

    Re: S.T.AL.K.E.R. Епізод третій "Хамелеон". Отзывы, комментарии.

    Наше вам "фе" за те, що вбитий ваш гравець кликав живих прийти і забрати бейджи, а ліхтарем підсвічували собі дорогу до мертвяка, а не ваші позиції)))) Вісьмох сталкерів завалити ви не могли, так як нас всього було шестеро, двоє з яких пішли на мертвяк раніше нас. Можливо там був ще хтось крім нас)))

  14. #34

    Re: S.T.AL.K.E.R. Епізод третій "Хамелеон". Отзывы, комментарии.

    вбитий ваш гравець кликав живих
    що ж поробиш? Зона! Привиди часто зустрічаються

    підсвічували собі дорогу до мертвяка
    бар був у протилежній стороні

    Можливо там був ще хтось крім нас
    дякую, Кеп
    там були не тільки ви,
    1 бандит
    хто остальні - ХЗ, бейджи як завжди знайшлись не всі, але все що знайшли (6 шт.) - були сталкери. ми лише знали, що наших там нема.


    фе обов*язково передам побратиму

    подальшу дискусію пропоную перенести в ПП

  15. #35
    Оператор Аватар для GAladraNEC
    Регистрация
    17.01.2008
    Адрес
    Ровно
    Команда
    Legio X Gemina
    Сообщений
    441

    Re: S.T.AL.K.E.R. Епізод третій "Хамелеон". Отзывы, комментарии.

    Цитата Сообщение от T-Snake
    подальшу дискусію пропоную перенести в ПП
    золотые слова, комрад
    То, через что мы проходим, делает нас тем, что мы есть...

  16. #36
    Новобранец
    Регистрация
    26.08.2009
    Адрес
    Нетешин
    Команда
    Запретная зона
    Сообщений
    6

    Re: S.T.AL.K.E.R. Епізод третій "Хамелеон". Отзывы, комментарии.

    Игра была на высоте в первый день налазились особенно в темноте
    под покровом ночи на базе военных написали слово "Анархия" чем выполнили один из многих квестов а вояки нас так и не заметили
    во второй день понравилось как я и еще несколько человек под руководством Квера хоть не на долго но захватили базу военных и Долга за что военные поплатились своим флагом
    а вообще всё было просто супер
    Так что Свобода рулит
    спасибо всем оргам и игрокам за игру вы лучшие!!!


    Ирен, не увлекайся опытами над людьми
    а то пленный военный которого в последствии пришлось пристрелить долго будет помнить те опыты которые ты над ним ставила)))

  17. #37
    CIF/CRF K9 handler Аватар для Viking
    Регистрация
    02.07.2009
    Адрес
    м.Броди / м.Львів
    Команда
    ODA 3225, 3rd SFG CRF
    Сообщений
    512
    Записей в дневнике
    6

    Re: S.T.AL.K.E.R. Епізод третій "Хамелеон". Отзывы, комментарии.

    Дякую Таіру за чудову гру і за суперовий сценарій.
    навіть мої бійці які були рольовиками як і я були задоволені.
    я за гру два рази стріляв перший раз - в зомбака, другий - в свободу, яка стріляла в мене
    були маленькі мінуси про які ми з Таіром знаємо

    Dokka значить я був правий що це ви зробили засідку і сперли кейс. А берет де поділи і кому віддали

    Neftis я долговців через базу Свободи не вів ти щось наплутав

    всім гравцям дякую за гру. не дарма кажуть гру роблять не орги а гравці
    - Парни в пижамах остановили два полка?
    - Парни в пижамах и во Вэтнаме не растерялись. Пижаму нужно уважать. (с)

    "Если мы хотим пользоваться миром, приходится сражаться" - Цицерон. (с)

  18. #38
    Оператор
    Регистрация
    08.01.2007
    Адрес
    Каменец-Подольский
    Команда
    Elitegruppen
    Сообщений
    219

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 3 - Хамелеон. Отзывы, комментарии, пожелания

    Цитата Сообщение от T-Snake
    доречі, панове сталкери, наше вам "фе" за скинуті тільки по вимозі бейджи, і підсвітку вже мертвими гравцями ворожих позицій.
    я тот, кто тебя пересидел и когда пошел собирать бейджи, нашел только твой, хотя к остальным кинутым на дороге кто подходил сразу умирали... вывод: кто-то мертвый забрал все

  19. #39
    Курсант
    Регистрация
    15.09.2008
    Адрес
    Камянець-Подільський
    Команда
    EliteGruppen
    Сообщений
    62

    Re: S.T.AL.K.E.R. Епізод третій "Хамелеон". Отзывы, комментарии.

    2 Вікінг: Берет на другий день ми обміняли на інформацію про місцезнаходження однієї з частин Серця Зони)))

  20. #40

    Re: S.T.AL.K.E.R. Епізод третій "Хамелеон". Отзывы, комментарии.

    Таир, дякую тобі і твоїй команді, за ваші мега зусилля, незважаючи на шквал сюрпризів і перепонів від "пані невдачі", зробити гарну гру. Велика вдячність Буму і Ірен, за їхні байки про зону які остаточно заморочили голову. (Дуже цікава ідея і антуражна , губишся де не правда а де підсказка------ ніколи не забуду є відео ))))). І тільки в кінці, коли зібралися бандюки сталкери, свобода змогли поділити, продати, надурити, виміняти те чого кожному не хватало. Дякую окремо за кров Бармаліні для оживлення жоріка)))))) Коньячок відмінний ггггг Ну тепер від релами в тебе зявляться постійні кліенти ))))) Доречі подумай непогана марка - "Кров Бармаліні "
    Шкода : невикористаних гранат, вкінці гри бачив здоровецький ящик, запаху диму і вибухів не хватало в зоні. Маловато було монстрів, можна було ходити спокійно. Якби таке "чудо" гаркнуло б в темноті навіть не нападаючи,,, памперси не помогли б точно )))) Хоча ті що були відіграли на 300% побільше таких персонажів.

+ Ответить в теме
Страница 2 из 8 ПерваяПервая 1234567 ... ПоследняяПоследняя

Похожие темы

  1. Ответов: 41
    Последнее сообщение: 19.02.2011, 21:51
  2. Ответов: 8
    Последнее сообщение: 29.11.2010, 20:16
  3. Ответов: 34
    Последнее сообщение: 08.11.2010, 17:44
  4. Ответов: 211
    Последнее сообщение: 08.11.2010, 11:20
  5. Ответов: 10
    Последнее сообщение: 06.11.2010, 00:01
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама