+ Ответить в теме
Страница 3 из 8 ПерваяПервая 12345678 ПоследняяПоследняя
Показано с 41 по 60 из 146

Тема: S.T.AL.K.E.R. Епізод третій "Хамелеон". Отзывы, комментарии.

  1. #41
    Придурок со стажем Аватар для BooM
    Регистрация
    12.12.2007
    Адрес
    Шепетовка - Киев
    Команда
    Werwolfs
    Сообщений
    657
    Записей в дневнике
    5

    Re: S.T.AL.K.E.R. Епізод третій "Хамелеон". Отзывы, комментарии.

    Бриг, "Кровь Бармалини" это Шабо тройка, но название хорошее. Г-г-г-г, видать не промахнулись озадачив сталкеров найти "кровь Жорика" у "главного немца" )).

    А вы в курсе, что о Сталкере фильм снимают:


    Цитата Сообщение от Viking
    ти щось наплутав
    Напутала, это прекрасная Должница )
    - Вы что, хотите жить вечно?

  2. #42

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 3 - Хамелеон. Отзывы, комментарии, пожелания

    Цитата Сообщение от Andjey
    я тот, кто тебя пересидел и когда пошел собирать бейджи, нашел только твой, хотя к остальным кинутым на дороге кто подходил сразу умирали... вывод: кто-то мертвый забрал все
    Висновок - хтось мертвий дозбирав те, що не встиг живим :Р
    Що цікаво, я не пам*ятаю місця в правилах, аке б забороняло мертвим щось піднімати

    От і з нашої беглуздої суперечки щось путнє вийшло...

    Організаторам на майбутнє пропоную більш докладно і суворо описати поведінку в "трупа". Адже навіть елементарне "мертві не говорять часто ігнорувалось".
    Да і взагалі більш докладно описувати правила.

    ЗІ
    а взагалі хтось на грі бачив, щоб убитий залишав гроші? або лежав 2 хвилини?

  3. #43

    Cool S.T.AL.K.E.R. Епізод третій "Хамелеон". Отзывы, комментарии.

    Щоб не перетворювати тему з фото на ще одну з коментарями і враженнями напишу тут, і вас закликаю писати відгуки в цій темі...

    Цитата Сообщение от 9Rentgen
    Ось відео як ми по катакомбам лазили http://www.ex.ua/view/2886425
    Гуляли з СНОРКами...

  4. #44
    Придурок со стажем Аватар для BooM
    Регистрация
    12.12.2007
    Адрес
    Шепетовка - Киев
    Команда
    Werwolfs
    Сообщений
    657
    Записей в дневнике
    5

    Re: S.T.AL.K.E.R. Епізод третій "Хамелеон". Отзывы, комментарии.

    Цитата Сообщение от T-Snake
    Що цікаво, я не пам*ятаю місця в правилах, аке б забороняло мертвим щось піднімати
    Уважаемый, Вы в страйк давно бегаете? Или понятие "мертвый" имеет подпункты?

    Цитата Сообщение от T-Snake
    Організаторам на майбутнє пропоную більш докладно і суворо описати поведінку в "трупа". Адже навіть елементарне "мертві не говорять часто ігнорувалось".
    За руку взяли? К организатору привели? Да - молодец, нет - тема закрыта, после драки...

    Цитата Сообщение от T-Snake
    Да і взагалі більш докладно описувати правила.
    Что конкретно? Игра проходила по правилам ФСУ + некоторые отдельные правила по убиванию монстров, артефактов и т.д. Повторюсь - что конкретно было не понятным?

    Цитата Сообщение от T-Snake
    взагалі хтось на грі бачив, щоб убитий залишав гроші? або лежав 2 хвилини?
    Деньги рядовые бойцы группировок обычно с собой не носят, чтоб их не лишиться.
    Видел лежачих мертвых Свободовцев, бандитов и пару сталкеров. Остальные просто не попадались.
    - Вы что, хотите жить вечно?

  5. #45

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 3 - Хамелеон. Отзывы, комментарии, пожелания

    Цитата Сообщение от T-Snake
    а взагалі хтось на грі бачив, щоб убитий залишав гроші? або лежав 2 хвилини?
    Я чесно відлежав дві хвилини, коли мене підстрілили Свободівці біля першого КПП з бтром. Полежав, потім скинув бейдж і поплівся на базу за скотчем перемотати підошву, чка відірвалася якраз в той час, коли я заходив в тил атакуючим. первною мірою це допомогло мене підстрелити, так як я не міг нормально пересуватися. ну фігня.

    а ось інші, на скільки я бачив, не збиралися валятися на землі. да й іноді не ясно чи це вже вбитий лежить, чи просто притих. Все таки має бути якийсь сигнал. вбили - лежиш з піднятою рукою.
    beton.vasik.us — доставка товарів з США

  6. #46

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 3 - Хамелеон. Отзывы, комментарии, пожелания

    Цитата Сообщение от xylik
    ... вбили - лежиш з піднятою рукою.
    Візьмемо до уваги.

  7. #47
    Freedom & Peace Аватар для GRZ
    Регистрация
    22.03.2010
    Адрес
    Кам*янець - Подільський
    Команда
    EliteGruppen
    Сообщений
    24

    Re: S.T.AL.K.E.R. Епізод третій "Хамелеон". Отзывы, комментарии.

    Перший в житті страйкбол де я не "бомж", а нарешті зі зброєю в руках.))))) вражень купа!!!!!!!!! ХОЧУ ЩЕ!!!!!!!!!!
    дякую оргам і більшості учасникам...за участь.
    Andjey дякую за запрошення....!! ГАДОМ БУДУ -- НЕ ЗАБУДУ!!!!! дякую своїм Кам*янчанам за товаристкість!!!!
    дякую полігону за "постапокаліптичний" настрій!!!
    Freedom & Peace

  8. #48
    CIF/CRF K9 handler Аватар для Viking
    Регистрация
    02.07.2009
    Адрес
    м.Броди / м.Львів
    Команда
    ODA 3225, 3rd SFG CRF
    Сообщений
    512
    Записей в дневнике
    6

    Re: S.T.AL.K.E.R. Епізод третій "Хамелеон". Отзывы, комментарии.

    Цитата Сообщение от Dokka
    2 Вікінг: Берет на другий день ми обміняли на інформацію про місцезнаходження однієї з частин Серця Зони)))
    але ж берет то не ігровий інвентар був. а наш командний парадний убір.
    нехароші ви сталкери а й нехароші
    - Парни в пижамах остановили два полка?
    - Парни в пижамах и во Вэтнаме не растерялись. Пижаму нужно уважать. (с)

    "Если мы хотим пользоваться миром, приходится сражаться" - Цицерон. (с)

  9. #49
    silent warrior Аватар для =Lex=
    Регистрация
    30.04.2009
    Адрес
    Львів
    Команда
    "Гюрза"
    Сообщений
    411

    Re: S.T.AL.K.E.R. Епізод третій "Хамелеон". Отзывы, комментарии.

    Хлопці, давайте свій висер сюди не виносити! Гра вдалась, не зважаючи ні на які обставини, за що організаторам респект і уважуха !!! Гарно налазились, набігались, настрілялись. Як для вояк, чесно скажу - відіграли фігово, але то вже наше. Як то кажуть: "знал бы прикуп, жил бы в Сочи" !! Дякую всім від імені команди "Гюрза", від військового контингенту, та від себе особисто за хороший настрій та вдалі вихідні. Погане писати не буду, бо його було мало і воно було незначне та вирішувалось на місці. А для заміток для оргів, так або пишіть це все на окремій гілці "Побажання для майбутніх ігор", або як такі розумні то організовуйте свої ігри. Без образ, бо ця тема безкінечна...
    beware me, I'm after you

  10. #50

    Re: S.T.AL.K.E.R. Епізод третій "Хамелеон". Отзывы, комментарии.

    Цитата Сообщение от Viking
    Neftis я долговців через базу Свободи не вів ти щось наплутав
    Да, сори напутал, это был
    Цитата Сообщение от Sakup
    Sakup
    , добрая душа, Сусанин наш дорогой)
    ....

  11. #51

    Re: S.T.AL.K.E.R. Епізод третій "Хамелеон". Отзывы, комментарии.

    я тот, кто тебя пересидел и когда пошел собирать бейджи, нашел только твой, хотя к остальным кинутым на дороге кто подходил сразу умирали... вывод: кто-то мертвый забрал все
    А я пересидел вообще всех))) И потом еще пару беджев я нашел на том-же перекрестке.
    Десантник вооруженный сухпайком и туалетной бумагой практически безсмертен

  12. #52

    Re: S.T.AL.K.E.R. Епізод третій "Хамелеон". Отзывы, комментарии.

    Цитата Сообщение от =Lex=
    Хлопці, давайте свій висер сюди не виносити! Гра вдалась, не зважаючи ні на які обставини, за що організаторам респект і уважуха !!! Гарно налазились, набігались, настрілялись. Як для вояк, чесно скажу - відіграли фігово, але то вже наше. Як то кажуть: "знал бы прикуп, жил бы в Сочи" !! Дякую всім від імені команди "Гюрза", від військового контингенту, та від себе особисто за хороший настрій та вдалі вихідні. Погане писати не буду, бо його було мало і воно було незначне та вирішувалось на місці. А для заміток для оргів, так або пишіть це все на окремій гілці "Побажання для майбутніх ігор", або як такі розумні то організовуйте свої ігри. Без образ, бо ця тема безкінечна...
    Ну слава богу! Долго ждал именно твоего отзыва, думал ребята решили отмолчаться, чтобы не писать негатив. Сильные слова комрад, молодец.

    Цитата Сообщение от Raniel-Atero
    я тот, кто тебя пересидел и когда пошел собирать бейджи, нашел только твой, хотя к остальным кинутым на дороге кто подходил сразу умирали... вывод: кто-то мертвый забрал все
    А я пересидел вообще всех))) И потом еще пару беджев я нашел на том-же перекрестке.
    Соревнования по пересиживанию... Вы во что там играли???
    Многие живут в ожидании жизни.
    Учитесь ЖИТЬ сегодня!

  13. #53

    Re: S.T.AL.K.E.R. Епізод третій "Хамелеон". Отзывы, комментарии.

    Цитата Сообщение от Neftis
    Цитата Сообщение от Viking
    Neftis я долговців через базу Свободи не вів ти щось наплутав
    Да, сори напутал, это был Sakup, добрая душа, Сусанин наш дорогой)
    А от і не треба паплюжити доброго імені Сакупа!!! Я ДОЛГ НЕ ВОДИВ ВЗАГАЛІ...
    А стосовно якості моїх послуг, то можете поцікавитись в СВОБОДИ, хай вони скажуть який з мене сусанін...

  14. #54
    Курсант
    Регистрация
    16.10.2010
    Адрес
    Тернополь.
    Команда
    Внекомандник.
    Сообщений
    53

    Re: S.T.AL.K.E.R. Епізод третій "Хамелеон". Отзывы, комментарии.

    Цитата Сообщение от Brig
    ........Маловато було монстрів, можна було ходити спокійно. Якби таке "чудо" гаркнуло б в темноті навіть не нападаючи,,, памперси не помогли б точно )))) Хоча ті що були відіграли на 300% побільше таких персонажів.....
    Ну ежели так просите На след игру сколочу бригаду монстров...и тогда Вам всем такпки белие!!!!

  15. #55
    Оператор Аватар для GAladraNEC
    Регистрация
    17.01.2008
    Адрес
    Ровно
    Команда
    Legio X Gemina
    Сообщений
    441

    Re: S.T.AL.K.E.R. Епізод третій "Хамелеон". Отзывы, комментарии.

    Цитата Сообщение от Punisher-x3m
    Цитата Сообщение от Brig
    ........Маловато було монстрів, можна було ходити спокійно. Якби таке "чудо" гаркнуло б в темноті навіть не нападаючи,,, памперси не помогли б точно )))) Хоча ті що були відіграли на 300% побільше таких персонажів.....
    Ну ежели так просите На след игру сколочу бригаду монстров...и тогда Вам всем такпки белие!!!!
    приехали.... вам монстров мало?!?!? наблюдал картину как 4 снорка и 2 зомбака гоняли группу военных с долговцами в поле (я в этот момент со своими сидел в кустах рядышком и тихонько наблюдал за этим всем и отстрелив, изредка, выживших) ох там крику и стрельбы то было
    То, через что мы проходим, делает нас тем, что мы есть...

  16. #56
    silent warrior Аватар для =Lex=
    Регистрация
    30.04.2009
    Адрес
    Львів
    Команда
    "Гюрза"
    Сообщений
    411

    Re: S.T.AL.K.E.R. Епізод третій "Хамелеон". Отзывы, комментарии.

    Був жертвою того обжорства з сторони монстрів... Було так: прийшли тихенько під базу свободи, роздивились на місці де патрулі, хто куди ходить, де сидить... Тут з права контакт - помітили наших. починаєм потроху стягувати сили з 2 сторін, перестрілюємось, але якось вяло. Тут повертаю голову і бачу 2 снорків. Кричу всім назад, і сам втікаю до поля, а з права на нас сунуть з хащів 5 зомбаків і 1 кровосос !!!!! Якийсь капєц - відстрілюємось від зомбарів, вони падають, не встигаю поміняти механу - вже на мене 2 снорка валить, біжу по зарослях колючої хєрні, яка обдерла всі ноги, душа через п"ятки вилітає, ледве якось вдвох з співкомандником відстрелили снорка, другий за кимось іншим побіг, ну думаю, все, треба перевести дух, розвертаюсь і бачу картину як зомбаки вже половину наших покосили, між тим ще 2 снорка ганяють по полю долг, ще 2 вояки з матами біжать, яб сказав летять, через малинник , де їх успішно хаває кровосос.. Кароче бойня капєц... А зомбаки далі зі своїм "иииии, мозгиииииии" і косять від бедра... Жесть. Там і поліг від шальної кулі зомбі. Я думаю шо якшо буде ЩЕ більше монстрів, то народ буде явно сидіти більше часу на респах в барі або на базах, тільки і встигаючи викидуват бейджики Короче свободівцям дуже заканало, шо монстряки вчасно прийшли, бо ми до вас ішли з серйозними намірами.. і йшли майже повним складом
    beware me, I'm after you

  17. #57
    Новобранец
    Регистрация
    27.07.2009
    Адрес
    Ровно
    Команда
    T.N.T.
    Сообщений
    10

    Re: S.T.AL.K.E.R. Епізод третій "Хамелеон". Отзывы, комментарии.

    Цитата Сообщение от =Lex=
    ... Було так: прийшли тихенько під базу свободи, роздивились на місці де патрулі, хто куди ходить, де сидить.......
    ...... Короче свободівцям дуже заканало, шо монстряки вчасно прийшли, бо ми до вас ішли з серйозними намірами.. і йшли майже повним складом
    зі сторони Свободи було таке відчуття, що це не ви нас атакували а навпаки
    Мне не нужен психолог, дайте лучше автомат!!!

  18. #58
    silent warrior Аватар для =Lex=
    Регистрация
    30.04.2009
    Адрес
    Львів
    Команда
    "Гюрза"
    Сообщений
    411

    Re: S.T.AL.K.E.R. Епізод третій "Хамелеон". Отзывы, комментарии.

    [quote=Sh@dow]
    Цитата Сообщение от "=Lex=":3asdas8h
    ... Було так: прийшли тихенько під базу свободи, роздивились на місці де патрулі, хто куди ходить, де сидить.......
    ...... Короче свободівцям дуже заканало, шо монстряки вчасно прийшли, бо ми до вас ішли з серйозними намірами.. і йшли майже повним складом
    зі сторони Свободи було таке відчуття, що це не ви нас атакували а навпаки [/quote:3asdas8h]
    Ми протсто не встигли, бо тільки підійшли, роздивились шо та як, з наших когось запалили, і моментально після цього полізла нечисть....
    beware me, I'm after you

  19. #59
    Оператор Аватар для GAladraNEC
    Регистрация
    17.01.2008
    Адрес
    Ровно
    Команда
    Legio X Gemina
    Сообщений
    441

    Re: S.T.AL.K.E.R. Епізод третій "Хамелеон". Отзывы, комментарии.

    Цитата Сообщение от =Lex=
    Короче свободівцям дуже заканало, шо монстряки вчасно прийшли, бо ми до вас ішли з серйозними намірами.. і йшли майже повним складом
    а я вас так ждал, так ждал ))) но решил зверушек покормить
    То, через что мы проходим, делает нас тем, что мы есть...

  20. #60

    Re: S.T.AL.K.E.R. Епізод третій "Хамелеон". Отзывы, комментарии.

    Звіряток так прикормили, що вони в кінці гри тільки на військових і кидалися! Зомбаки і снорки за бандюганами ходили як домашні тваринки! Доки відстрілював "криміналітет" - вся "Чорнобильська нечисть" побігла за свіжими мозгами на наші позиції, які були викриті (позиції, а не мозги )підчас пострілів. Для війського контингенту ця гра була хорошим уроком - що і як потрібно робити (не робити). Наступної гри всі зустрінуть сильного противника у образі військових. Думаю, брати по зброї не образяться за такий вислів! Дякую усім за гарно проведені дні!
    do what you fear and fear disappear!

+ Ответить в теме
Страница 3 из 8 ПерваяПервая 12345678 ПоследняяПоследняя

Похожие темы

  1. Ответов: 41
    Последнее сообщение: 19.02.2011, 21:51
  2. Ответов: 8
    Последнее сообщение: 29.11.2010, 20:16
  3. Ответов: 34
    Последнее сообщение: 08.11.2010, 17:44
  4. Ответов: 211
    Последнее сообщение: 08.11.2010, 11:20
  5. Ответов: 10
    Последнее сообщение: 06.11.2010, 00:01
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама