+ Ответить в теме
Страница 2 из 2 ПерваяПервая 12
Показано с 21 по 23 из 23

Тема: Тріснута підошва

  1. #21
    Новобранец
    Регистрация
    07.06.2010
    Адрес
    Київ
    Команда
    Позаком
    Сообщений
    15

    Re: Тріснута підошва

    Прошу вибачення за "некропост", проте може кому буде цікавий мій досвід. Мої Р6 пройшли два дюже активних (хто з киян, і не тільки, мене знає - не дасть збрехати) сезони, ще й постійно використовувалися, як цивільні. Та от якраз перед (буквально за день) Фіделівським торічним грудневим хард-рейдом я, прийшовши в них з роботи, помітив по одній тріщині на кожній підошві(!!!). Психологічний стан не передати словами... Проте заспокоївшись, вимив, просушив, та заклеїв синім ціаником (мав неразношені БВ2005, й вирішив - краще скотчем залеплю, ніж натирати)... На рейді пройшов в різному темпі близько 60 км по бездоріжжю (пісок, "багно"(с), та, найважливіше, залізничний гравій) + по Києву щось там ще набродив з хати/на хату. ЖОДНА з тріщин не розійшлася. Доречі під майже перманентним (з ранку першого дня дощем), ще й без пропитки кордури, проте в гамашах, теж очікувано не промокли. Згодом ще використовував їх на нечисельних пробіжках, та зі спокійним серцем збираюся відкривати в них цей сезон хард-фоторейдом. На рантах з боків все ж таки відшарюється шкіра - теж клеєм заллю. Хорватія+Китай = успіх.
    До речі, щойно дізнавсь, що виробник позіціонує Р3, Р6 все ж як урбан-поліцейські, а вони зі мною такі "багна" пройшли! А ви кажете - лайно, лайно...
    Последний раз редактировалось AZ; 15.03.2012 в 18:47.
    А еще у меня есть немецкая винтовка...

  2. #22
    Курсант Аватар для SamuraiED
    Регистрация
    01.05.2012
    Адрес
    Харьков
    Команда
    FEAR FACTOR
    Сообщений
    44

    Re: Тріснута підошва

    Народ,дам совет , так как сам являюсь мастером по ремонту обуви.не занимайтесь самодеятельностью,не используйте супер-клея для ремонта обуви,даже литье подошву хороший знающий мастер может поменять,сам не один раз это делал.супер только усложняет работу мастеру,и повышает шанс что вам откажут в ремонте.

  3. #23
    Оператор Аватар для TANK (Mariupol)
    Регистрация
    07.07.2007
    Адрес
    Мариуполь!!!
    Команда
    A.I.M. "Master"
    Сообщений
    860
    Записей в дневнике
    4

    Re: Тріснута підошва

    Поделюсь и я своим опытом.
    Были Хаикс кентуки. Относил 3 сезона в цивиле от +15 до -20 (т.е. месяцев 7-8 в год тягал ежедневно (в обуви с утра до вечера)) Весной при мытье обнаружил что лопнули обе подошвы в месте сгиба.. Держалось на вибраме.. т.к. верх был потяган уже не стал замарачиватся и выкинул.
    Купил им на замену Хаикс п65 (то же самое но нев нубуке а в коже) И вот погнал третий сезон и я вижу небольшие трещинки на обоих подошвах в проблемных местах (( Верх в идеале т.к. за кожей проще ухаживать..
    И беда не только в том что денег, как у большинства в стране, на не предвиденные расходы не сильно хочется тратить а и в том что у меня 46й размер обуви (кто в курсе поймёт какое мучение подбор обуви)
    Мож кто даст совет что с ними делать ? Нести в обувную сейчас или ждать пока более серьёзно будет и менять подошву\склеивать?
    На форуме бываю крайне редко. Для связи вайбер/ телеграмм/ ватсап о6866о6992

+ Ответить в теме
Страница 2 из 2 ПерваяПервая 12
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама