+ Ответить в теме
Страница 2 из 2 ПерваяПервая 12
Показано с 21 по 23 из 23

Тема: Хто куди?

  1. #21
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: Хто куди?

    Цитата Сообщение от toha
    Цитата Сообщение от Tair
    Ковель як завжди! З моменту створення команди, ще ні разу не пропустили мою гру, хоч і пару було))) Але і на тренування прості навіть приїжали.

    А чому Луцьк мовчить? Невже вам гра не цікава? Чи реально не має бажання під кінець сезону приїати на гру і зустріти людей іще з 5 різних областей? Зрештою то ваш вибір, але давайте спільно із Ковелем в караван і гайда на добу в гори Афганістана
    Ну почемуже,игра очень даже интересна! Только проблема в механах,так как у нас практически 100 процентов бункера! Механы пока что не распростронены и взять их тут неукого! Вот такие дела!
    Аааа. Ну зрозуміло. Причина об"єктивна питань не має. Ну тоді побажаю вам швидше обзаводитись механами. В мене теж 2-є на відкриття докупляли механи, щоб відповідати правилам. Зараз повсюди на серьйозних іграх така тенденція, від цього не дітись. Хоч на тренуваннях і з бункерами і механми впереміжку граємо. Але я вже бункером десь трохи більше як 1,5 роки не користуюсь.
    Одним словом шкода, що СМЕРШ не буде. Все таки ви дуже гармонійно вписались би в ОКСВА.
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  2. #22
    Оператор Аватар для toha
    Регистрация
    27.06.2010
    Адрес
    Луцк
    Команда
    ВПК ВПБ "СМЕРШ"
    Сообщений
    152

    Re: Хто куди?

    Цитата Сообщение от Tair
    Цитата Сообщение от toha
    Цитата Сообщение от Tair
    Ковель як завжди! З моменту створення команди, ще ні разу не пропустили мою гру, хоч і пару було))) Але і на тренування прості навіть приїжали.

    А чому Луцьк мовчить? Невже вам гра не цікава? Чи реально не має бажання під кінець сезону приїати на гру і зустріти людей іще з 5 різних областей? Зрештою то ваш вибір, але давайте спільно із Ковелем в караван і гайда на добу в гори Афганістана
    Ну почемуже,игра очень даже интересна! Только проблема в механах,так как у нас практически 100 процентов бункера! Механы пока что не распростронены и взять их тут неукого! Вот такие дела!
    Аааа. Ну зрозуміло. Причина об"єктивна питань не має. Ну тоді побажаю вам швидше обзаводитись механами. В мене теж 2-є на відкриття докупляли механи, щоб відповідати правилам. Зараз повсюди на серьйозних іграх така тенденція, від цього не дітись. Хоч на тренуваннях і з бункерами і механми впереміжку граємо. Але я вже бункером десь трохи більше як 1,5 роки не користуюсь.
    Одним словом шкода, що СМЕРШ не буде. Все таки ви дуже гармонійно вписались би в ОКСВА.


    Если что то поменяется,то мы постараемся приехать! Но пока это не точно(((
    А в перспекти лично я тоже перехожу на механы,так интереснее))))))))
    Война войной,а обед по распорядку!)))

  3. #23
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: Хто куди?

    Напевно на Волинь страйкбольна зима прийшла раніше
    Тишина...штиль...зимова сплячка...

    Друзі з вас хтось їде в Рівне на кількагодинний рейд САНКТУМ-2 ? В рівненській гілці є про це тема відмічена.
    Просто я їду з Вол.-Волинська авто (так планується) то міг би забрати 2-3 персони чи з Луцька чи з Ковеля.
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

+ Ответить в теме
Страница 2 из 2 ПерваяПервая 12
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама