+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 12 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 20 из 23

Тема: Хто куди?

  1. #1
    Оператор Аватар для Xaos822
    Регистрация
    08.11.2010
    Адрес
    Ковель
    Команда
    Tilarids
    Сообщений
    112

    Хто куди?

    Хотілось би знати хто з волиняк і куди збирається їхати в цьому сезоні? Тобто на які ігри.

  2. #2

    Re: Хто куди?

    Вопрос конечно интересный. Вообще-то все принимают решение по выезду на большие игры за недели две три- максимум месяц. Поэтому конкретного ответа от команд Я думаю здесь не будет. Разве что от отдельных там внекомандников.

  3. #3
    Оператор Аватар для Xaos822
    Регистрация
    08.11.2010
    Адрес
    Ковель
    Команда
    Tilarids
    Сообщений
    112

    Re: Хто куди?

    Ну а на "Теслу", наприклад хто небудь збирається з лучан чи волиняк? З огляду на те, що найближчим часом ігор на які я зможу попасти непланується в найближчих регіонах. То подумую над варіантом "тесла". Хоч і ігрового часу теж не особо розженешся і по грошах не мало, але так хочеться великої гри.

  4. #4
    Оператор Аватар для toha
    Регистрация
    27.06.2010
    Адрес
    Луцк
    Команда
    ВПК ВПБ "СМЕРШ"
    Сообщений
    152

    Re: Хто куди?

    В десятых числах намечается игра в Ровно,но более точно надо спросить нашего командира!
    Война войной,а обед по распорядку!)))

  5. #5

    Re: Хто куди?

    Я, панове так думаю, що коли ігри ( я маю на увазі не на Волині) в межах розумної відстані та розумного часу проведення, то не складає ніяких проблем скластись на бензин ( а авто принаймні у Луцького братства вистачає) та поїхати : Рівненська, Львівська, Тернопільська будь-яка з цих областей. Ну, звичайно у Вінницю їхати на гру ( 4-5 год. на авто) щоб пограти 7-8 год., я думаю що це недоцільно якби хоча б на добу, то це ще можна було б і подумати. Так що стосується регіональних ігор, то як сказав Стас за тижня 2-3 можна обсуждати .. .. .

  6. #6

    Re: Хто куди?

    viewforum.php?f=439


    ніхто не їде?

  7. #7
    Оператор Аватар для Wootang
    Регистрация
    21.02.2006
    Адрес
    Рівне
    Команда
    без ком.
    Сообщений
    253

    Re: Хто куди?

    Цитата Сообщение от toha
    В десятых числах намечается игра в Ровно,но более точно надо спросить нашего командира!
    А точніше - 15-го травня.
    Інформація і обговорення http://www.airsoftlife.net/forum/44-883-1
    Будемо раді бачити!
    "Мы позабудем про женщин, деньги, про счастье, но не сможем забыть войну." (с) Ги Сайер "Последний солдат"

  8. #8
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: Хто куди?

    Ігор куди ще їзидити буде багато! Ще напевно навіть самі орги не знають, що за місяць-два будуть органіщовувати гру

    Стосовно вже давніх проектів то Ш.Т.У.Г, їде на "Метро 2033" 3-я частина.
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  9. #9
    Оператор Аватар для Xaos822
    Регистрация
    08.11.2010
    Адрес
    Ковель
    Команда
    Tilarids
    Сообщений
    112

    Re: Хто куди?

    Ну то що народ, хтось їде на якусь гру? Сархад відвідати хтось планує? Тим більш що це профіль "Смерша".

  10. #10
    Оператор Аватар для toha
    Регистрация
    27.06.2010
    Адрес
    Луцк
    Команда
    ВПК ВПБ "СМЕРШ"
    Сообщений
    152

    Re: Хто куди?

    Цитата Сообщение от Xaos822
    Ну то що народ, хтось їде на якусь гру? Сархад відвідати хтось планує? Тим більш що це профіль "Смерша".

    Не скажу за всех,так как половина едет на Чечню,но в принципе собираемся на Сархад!!! Не знаю правда как у меня это получится))))))) но я готовлюсь и буду стараться)))) А из Ковеля кто то собирается???
    Война войной,а обед по распорядку!)))

  11. #11
    Оператор Аватар для Xaos822
    Регистрация
    08.11.2010
    Адрес
    Ковель
    Команда
    Tilarids
    Сообщений
    112

    Re: Хто куди?

    Так збираємось на Сархад, але можливо частина команди з деяких причин буде за духів, а частина за ОКСВА.

  12. #12
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: Хто куди?

    Цитата Сообщение от toha

    Не скажу за всех,так как половина едет на Чечню,но в принципе собираемся на Сархад!!! Не знаю правда как у меня это получится))))))) но я готовлюсь и буду стараться)))) А из Ковеля кто то собирается???
    Та ви що? СМЕРШ не буде на грі про Афган? Ну тоді точно не все файно в датському королівстві))))

    Цитата Сообщение от Xaos822
    Так збираємось на Сархад, але можливо частина команди з деяких причин буде за духів, а частина за ОКСВА.
    НУ так цікаво тоді буде порівняти дух гри з двох сторін для одної команди! Файна суміш получиться після гри Мої теж будуть на дві сторони розділені як оргкомітетчики.
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  13. #13
    Оператор Аватар для toha
    Регистрация
    27.06.2010
    Адрес
    Луцк
    Команда
    ВПК ВПБ "СМЕРШ"
    Сообщений
    152

    Re: Хто куди?

    Товарищи Луцкие страйкболисты! Кто то собирается на игру в Ровно по Афганистану???
    Война войной,а обед по распорядку!)))

  14. #14
    Оператор
    Регистрация
    15.09.2006
    Адрес
    Луцьк
    Команда
    Зубр
    Сообщений
    176

    Re: Хто куди?

    Мені поки проблематично наприклад.

  15. #15
    Оператор Аватар для toha
    Регистрация
    27.06.2010
    Адрес
    Луцк
    Команда
    ВПК ВПБ "СМЕРШ"
    Сообщений
    152

    Re: Хто куди?

    Цитата Сообщение от SeekerHT
    Мені поки проблематично наприклад.
    Ну то может у себя что то организуем???????? А то в этом сезоне какой то полный парожняк((((((
    Война войной,а обед по распорядку!)))

  16. #16

    Re: Хто куди?

    to Pasha. Давай в натуре попробуем за короткий период времени чтот организовать, чел 10 подключим. На афган у нас максимум чел. три, а дальше конец сезона. Осталось полтора месяца, а там зима. Или на весну.

  17. #17
    Оператор Аватар для toha
    Регистрация
    27.06.2010
    Адрес
    Луцк
    Команда
    ВПК ВПБ "СМЕРШ"
    Сообщений
    152

    Re: Хто куди?

    Цитата Сообщение от stasss
    to Pasha. Давай в натуре попробуем за короткий период времени чтот организовать, чел 10 подключим. На афган у нас максимум чел. три, а дальше конец сезона. Осталось полтора месяца, а там зима. Или на весну.
    Уже и трех нет,Макар отпадает!(((
    Ну до весны еще далековато,а вот до зимы и правда можно что то придумать!!! Может Ковель подтянется.
    Война войной,а обед по распорядку!)))

  18. #18

    Re: Хто куди?

    Ми наразі збираємося на "Сархад" до Таіра. Туди плануємо поїхати у кількості 6-7 чоловік. Якщо будете планувати гру у Луцьку - ми приїдемо. Тільки визначтесь з датою. Можна і до нас, але в Луцьку більше чоловік можна залучити до гри.
    do what you fear and fear disappear!

  19. #19
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: Хто куди?

    Ковель як завжди! З моменту створення команди, ще ні разу не пропустили мою гру, хоч і пару було))) Але і на тренування прості навіть приїжали.

    А чому Луцьк мовчить? Невже вам гра не цікава? Чи реально не має бажання під кінець сезону приїати на гру і зустріти людей іще з 5 різних областей? Зрештою то ваш вибір, але давайте спільно із Ковелем в караван і гайда на добу в гори Афганістана
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  20. #20
    Оператор Аватар для toha
    Регистрация
    27.06.2010
    Адрес
    Луцк
    Команда
    ВПК ВПБ "СМЕРШ"
    Сообщений
    152

    Re: Хто куди?

    Цитата Сообщение от Tair
    Ковель як завжди! З моменту створення команди, ще ні разу не пропустили мою гру, хоч і пару було))) Але і на тренування прості навіть приїжали.

    А чому Луцьк мовчить? Невже вам гра не цікава? Чи реально не має бажання під кінець сезону приїати на гру і зустріти людей іще з 5 різних областей? Зрештою то ваш вибір, але давайте спільно із Ковелем в караван і гайда на добу в гори Афганістана
    Ну почемуже,игра очень даже интересна! Только проблема в механах,так как у нас практически 100 процентов бункера! Механы пока что не распростронены и взять их тут неукого! Вот такие дела!
    Война войной,а обед по распорядку!)))

+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 12 ПоследняяПоследняя
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама