+ Ответить в теме
Страница 2 из 2 ПерваяПервая 12
Показано с 21 по 35 из 35

Тема: Отзывы

  1. #21

    Re: Отзывы

    Цитата Сообщение от VasyaPypkin
    ...місія з шевроном сербів і шуканням журналіста особливо сподобалася... ножем ще стільки народу не різав)))...
    А ну а ну по подробней, пожалуйста, а то я не в курсе поножовщины.
    Многие живут в ожидании жизни.
    Учитесь ЖИТЬ сегодня!

  2. #22
    Новобранец Аватар для taipan
    Регистрация
    09.02.2009
    Адрес
    Хмельницкий
    Команда
    Black Falcons
    Сообщений
    7

    Re: Отзывы

    Лёнчик, героїв треба знати в лице!

    З тобою майже 5 годин, стояли, мерзли, курили, присідали, промокали, чекали команду Цезаря і ржали як коні (особливо з "ми троє робимо фігуру корови, а TAIPAN прикидаеться пастухом і так йдемо в атаку" (с) КОЛЯ) наступні, не побоюсь цього слова - СОКОЛИ:

    1) КОЛЯ, (НАЙбільший і НАЙщиріший морпіх, з усіх кого я знаю) / команда "War-dogs" (Хмельницкий);
    2) Sander, (людина, яка ВЗАГАЛІ не вміє ТИХО сміятися) / команда "Black Falcons" (Хмельницкий);
    3) TAIPAN, (себто я) / команда "Black Falcons" (Хмельницкий).

    Тобі теж дякуємо за компанію, ти був мАлАдЦа, особливо коли нас всіх перебили, а ти лежав в тих чигирях відбиваючись сам десь приблизно від 8-10 ворогів. РЕСПЕКТ

    P.S. сподіваюсь, ще не раз на іграх постоїмо по одну сторону барикад!
    Посилати людей на війну ненавченими - означає зраджувати їх. (с) Конфуцій

  3. #23

    Re: Отзывы

    Цитата Сообщение от DrumBumBum
    Цитата Сообщение от VasyaPypkin
    ...місія з шевроном сербів і шуканням журналіста особливо сподобалася... ножем ще стільки народу не різав)))...
    А ну а ну по подробней, пожалуйста, а то я не в курсе поножовщины.
    та шо хвастатися))) ходив туда-сюда шукав того журналіста... тут ідуть серби з мертвяка.... "здоров - здоров" поговорили, порозказували як мусульман валити нада, хто кого "убив" ну розходитися стали... ну я витягнув ножик і зробив 64 ножових поранень... правда, хто то був я не памятаю... але душевно поговоили...
    ну так я виходив з тим шивроном разів зо три ще... правда мертві в основному ходили... не було кого різати...


    замутка з шевроном мені дуже сподобалася... думаю вона в нас в чернівцях приживеться, доречі , я в районі "непреступного окопу" біля хати хвилин 20 ходив... видивлявся жунраліста і жертву)))
    Aut cum scuto, aut in scuto

  4. #24

    Re: Отзывы

    В котором часу это всё происходило?
    Многие живут в ожидании жизни.
    Учитесь ЖИТЬ сегодня!

  5. #25
    Курсант
    Регистрация
    15.11.2009
    Адрес
    г.Черновцы
    Команда
    BRAVO
    Сообщений
    50

    Re: Отзывы

    Цитата Сообщение от taipan
    Лёнчик, героїв треба знати в лице!

    З тобою майже 5 годин, стояли, мерзли, курили, присідали, промокали, чекали команду Цезаря і ржали як коні (особливо з "ми троє робимо фігуру корови, а TAIPAN прикидаеться пастухом і так йдемо в атаку" (с) КОЛЯ) наступні, не побоюсь цього слова - СОКОЛИ:

    1) КОЛЯ, (НАЙбільший і НАЙщиріший морпіх, з усіх кого я знаю) / команда "War-dogs" (Хмельницкий);
    2) Sander, (людина, яка ВЗАГАЛІ не вміє ТИХО сміятися) / команда "Black Falcons" (Хмельницкий);
    3) TAIPAN, (себто я) / команда "Black Falcons" (Хмельницкий).

    Тобі теж дякуємо за компанію, ти був мАлАдЦа, особливо коли нас всіх перебили, а ти лежав в тих чигирях відбиваючись сам десь приблизно від 8-10 ворогів. РЕСПЕКТ

    P.S. сподіваюсь, ще не раз на іграх постоїмо по одну сторону барикад!
    Спасибо большое =) очень приятно...да Фигура коровы это было не-что)))ахахах( до сих пор смешно ).. буду очень рад с вами повоювать спиной к спине..Это не последняя игра... Респект вам =)
    Дети играют в солдат. Это понятно. Но почему солдаты играют в детей?

  6. #26

    Re: Отзывы

    чесно, я не памятаю коли завдання принесли на блокпост... мене не було... ішов до млина у розвідку(там такі дєбрі + болото)
    + я не зразу туди пішов... походу смеркалося... точно не можу коли то було
    Aut cum scuto, aut in scuto

  7. #27

    Re: Отзывы

    Ладно, может наши кто отпишутся, расскажут. А журналюга какой-то без маячка ночью проходил. Чуть не хлопнули беднягу. Только было это примерно часа в три-четыре. И ещё в это время какого-то бойца с "гостинцами" пристрелил на дороге.
    Многие живут в ожидании жизни.
    Учитесь ЖИТЬ сегодня!

  8. #28
    Оператор
    Регистрация
    27.03.2009
    Адрес
    Черновцы
    Команда
    BLACK FOX
    Сообщений
    102

    Re: Отзывы

    Мдя как по мну игра прошла на 200%+
    первый день сопровождение конвоев и поддержка мусликов
    особенно улыбали моменты кады забрасывали гранатами сербов или кады наводили гранатометчика в слепю по целям...
    думаю сербы оценили кады Директор в слепую со второй попытки зарядил им гранат с подствольника прямо в окоп..
    оч порадовало использование елементов горной подготовки вот только слегка не подготовленно но уверен что в след раз орги продумают данный вариант намного глубже
    Надеюсь что на Пендосов(Амеров) никто не в обиде - мы старались
    всем спасибо игра прошла суппер - отдельное спс Крокусам молодцы удержали дом до финиша
    спасибо сербам улыбали частенько
    и ваще мой АКС74 обозвали пулемётом - приятно
    отдельное спасибо оргам - просто слов нет - как всегда Каменец лутший!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    жду продолжения приеду обязательно

    и ваще все молодцы
    было весело
    Я не расист - я всех ненавижу одинаково!!!

  9. #29
    Оператор Аватар для Vic [mad dogs]
    Регистрация
    26.06.2007
    Адрес
    Тернопіль
    Команда
    mad dogs
    Сообщений
    191

    Re: Отзывы

    Цитата Сообщение от VasyaPypkin
    тут ідуть серби з мертвяка.... "здоров - здоров" поговорили, порозказували як мусульман валити нада, хто кого "убив" ну розходитися стали... ну я витягнув ножик і зробив 64 ножових поранень... правда, хто то був я не памятаю... але душевно поговоили...


    Дійсно тут хвалитись нічим, люди які відсиділи мертвяк повінні ожити на базі і тоді їх треба різати, правила хоть іноді треба читати!!

  10. #30

    Re: Отзывы

    ідучи з мертвяка.. треба червона повязка, шоб решта знала шо ти ідеш на позицію...
    Aut cum scuto, aut in scuto

  11. #31
    Оператор Аватар для Vic [mad dogs]
    Регистрация
    26.06.2007
    Адрес
    Тернопіль
    Команда
    mad dogs
    Сообщений
    191

    Re: Отзывы

    Цитата Сообщение от VasyaPypkin
    тут ідуть серби з мертвяка....
    Мені нема чого добавити до Ваших слів знаючи , що вони ідуть з мертвяка поступок не зовсім адекватний!. Лише одне, а чому Ви не зробили зауваження, що вони без повязок? Виходиь, що Ви могли зайти на мертвяк і перерізати всіх хто без повязок, поступок ідентичний.

    Дійсно таких героїв треба знати в лице.


    р.е І всеж таки хто ці серби, що йшли з мертвяка?

  12. #32

    Re: Отзывы

    Вик, я уже грешным делом подумал, что это тебя порезали
    Многие живут в ожидании жизни.
    Учитесь ЖИТЬ сегодня!

  13. #33

    Re: Отзывы

    Дякую Усім за чудову гру !!!! В першу чергу Організаторам ( Локація просто Бомба)
    Тернопільским Командам за розуміння і Класну гру !!! Рівному За Спільну гру , командування , спільні дії )) Все було Супер ))
    Пілоту РЕСПЕКТ за антуражність !!!! Вібач Прийшлось прирізати ((( В твому випадку це єдине що міг зробити санітар )))

  14. #34
    Курсант
    Регистрация
    15.09.2008
    Адрес
    Камянець-Подільський
    Команда
    EliteGruppen
    Сообщений
    62

    Re: Отзывы

    Скажу лично от себя: считаю, что игра удалась!!! Возможно не все задуманное было реализовано, и тем не менее... Отдельное огромное спасибо Ровно и Черновцам за отличный пятничный вечер и превосходный ужин!!! Равных Вам поваров нет!!! Всегда рад Вас видеть

  15. #35
    Оператор Аватар для Vic [mad dogs]
    Регистрация
    26.06.2007
    Адрес
    Тернопіль
    Команда
    mad dogs
    Сообщений
    191

    Re: Отзывы

    Після поста Красавчика (DrumBumBum) навідь добавити нічого! Лишилось подякувати організаторам за просто душевну гру, я получив мега кайф взявши участь в ній! Порадувало, що за весь час гри ні разу не бачив і не чув від гравціх про навіть підвипивших гравців. Стяжки рулять, правда незручо повзати я на цій грі пожалів, що не взяв налокотніки, локті в кров роздер
    Красавчик ти просто красавчик ідеально відкомандував Російським найманцям за душевну компанію і за бойові дії, ми чесно і мужньо помагали нашим братам сербам! Серби було приємно з вами воювати. Мусульмани ви достойні супротивники, Амерекоси з вами було весело ви не давали рослабитись, Брітани з вами я стикнувся на останнні місії з пілотом тоже молоці . Пілот мега антуражний
    Було приємно бачити дуже велику кількість знайомих лиць, шкода що було мало менш знайомих )

+ Ответить в теме
Страница 2 из 2 ПерваяПервая 12

Похожие темы

  1. Отзывы.
    от Hicks_1385 в разделе 2018
    Ответов: 1
    Последнее сообщение: 28.10.2018, 13:52
  2. Отзывы
    от Andjey в разделе Горажде -2. Сараево
    Ответов: 14
    Последнее сообщение: 26.07.2013, 14:49
  3. Отзывы
    от TRIAX в разделе Afghanistan 2010: Operation "Moshtarak" - "FIGHTING FOR TOMORROW"
    Ответов: 97
    Последнее сообщение: 06.11.2012, 20:29
  4. Отзывы
    от pavtur_ в разделе Afghanistan Extreme
    Ответов: 37
    Последнее сообщение: 15.05.2012, 20:35
  5. Отзывы
    от Mark_Tornvald в разделе Операция «Союзная сила»
    Ответов: 20
    Последнее сообщение: 21.10.2008, 20:48
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама