+ Ответить в теме
Страница 1 из 7 123456 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 20 из 129

Тема: Клуб чи проект - "Афганістан 1979-1989". Західний регіон.

  1. #1
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Unhappy Клуб чи проект - "Афганістан 1979-1989". Західний регіон.

    Вітаю шановне страйкбольне панство!
    Отже, усі ми моделюмо чи реконструюємо якісь війська (роди військ) різних країн світу. Граємо на різних іграх великих чи то маленьхих...
    А чи є в нас усіх можливість і головне бажання зробити певного типу проект про військові дії ОКСВА проти моджахедів періоду 1979-89 рр. на теренах Західної України? Я вважаю, що це тема надзвичайно цікава і криє в собі багато цікавих речей для усіх нас.
    Напевно ви всі знаєте, що у Криму і взагалі на півдні ЮА такі проекти не в новину, ну їм сам Бог велів, з такою територією антуражною робити такі речі. Не в кожного з нас нажаль є можливість потрапляти на такі ігри туди, оскільки це і час на дорогу і витрати на ту ж дорогу і ще багато інших ньюансів. От і виникла ідея створення типу "фан-клубу" на тему тодішнього конфлікту в нас на західній території. Нехай у нас не має скелястих гір які б відповідали антуражності тих подій, але ж і Афганістан це не лише гори! Провівши певну інтернет-роботу, виявилось, що там є також і живописні долини, і невеликі хвойні і листяні ліси, і річки поряд з якими розкинулись великі зелені оазисні території, степні рівнини і т.д. хоч цього там і не дуже багато, але таке є.

    Одним словом суть теми така:
    1- Чи є підтримка такої ідеї серед страйкболістів західних регіонів?
    2- Чи цікавий такий проект як не лише на одну-дві гри, а на якісь постійній основі?
    3 - Є у нас в регіоні люди, які теж зможуть і будуть робити ігри цього проекту в себе?
    4- Чи готові ми всі якоюсь мірою вкласти свої гроші в якісь (для початку) мінімальні речі для антуражності себе як солдат того періоду з двох воюючих сторін?
    5 - Чи не пошлете ви мене з тою ідеєю куди по далі

    Попросив би усіх хто вперше відпишеться у цій темі, в кінці повідомлення поставити: "+" (Підтримую) або "-" (Не підтримую) проект.

    П.С. Першу (пілотну) гру готовий зробити!
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  2. #2
    2nd LT with a compass Аватар для Орест
    Регистрация
    30.10.2008
    Адрес
    Львів
    Команда
    Task Force 145 (US Army Rangers)
    Сообщений
    1,660
    Записей в дневнике
    4

    Re: Клуб чи проект - "Афганістан 1979-1989". Західний регіон.

    На постійній основі був би цікавий проект по Афганістану, але 2003-2011 років з контенгентом ISAF
    God created Rangers... so the SEALs could have heroes too.

  3. #3
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: Клуб чи проект - "Афганістан 1979-1989". Західний регіон.

    Цитата Сообщение от Орест
    На постійній основі був би цікавий проект по Афганістану, але 2003-2011 років з контенгентом ISAF
    Друже я знав, що ти так скажеш! Чесно! Ну тут нічого дивуватись, це Ваш профіль)))))
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  4. #4

    Re: Клуб чи проект - "Афганістан 1979-1989". Західний регіон.

    Сразу на ум приходят Львовские "Сфинксы", у которых "Афган" основное направление.

    Я не являюсь фанатом ни реконструкции, ни моделирования. Форму и снаряжение подбираю исключительно из соображений удобства, функциональности и надёжности.
    По условиям антражности, для участия в тех или иных играх, за ту или иную сторону часто приходится докупать элементы одежды или снаряжения, поэтому ни афган, ни чичня, ни косово совершенно не противоречат моему фен-шую.
    Любой твой проект, Руслан, я поддержу двумя руками и всю необходимую помощь окажу. Чем больше интересных и разнообразных игр будет проводиться у нас в регионе, тем больше нам уважения. Ведь не секрет, что мы достаточно отсталые в этом направлении, громких проектов раз два и обчёлся, потому ешё раз - Я ЗА!
    Многие живут в ожидании жизни.
    Учитесь ЖИТЬ сегодня!

  5. #5

    Re: Клуб чи проект - "Афганістан 1979-1989". Західний регіон.

    Буду краток. Я только ЗА . Всем чем смогу, помогу.
    Войну ведут глупые и расчетливые клоуны, которые после всего этого забудут весь этот цирк.

  6. #6
    Вечный нач.штаба Аватар для BarmaLINI
    Регистрация
    10.06.2008
    Адрес
    Львов
    Команда
    "Angry Beavers" (FSK 200 / LLPiKp 270)
    Сообщений
    4,574

    Re: Клуб чи проект - "Афганістан 1979-1989". Західний регіон.


    готов
    Prosit!

  7. #7
    Оператор Аватар для Sennik
    Регистрация
    18.09.2008
    Адрес
    Львов
    Команда
    Оплот
    Сообщений
    383
    Записей в дневнике
    2

    Re: Клуб чи проект - "Афганістан 1979-1989". Західний регіон.

    +, есть комплект на СССР, но это только у одного чел.
    А так то да - "Сфинксы" это по из специализации

  8. #8
    Оператор Аватар для Гасс
    Регистрация
    20.05.2005
    Адрес
    Львов-Кировоград, УССР
    Команда
    Сфинкс
    Сообщений
    117

    Re: Клуб чи проект - "Афганістан 1979-1989". Західний регіон.

    да это наша тема
    мы за!!!

  9. #9
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: Клуб чи проект - "Афганістан 1979-1989". Західний регіон.

    Дякую друзі за підтримку! Мені це важливо було знати, щоб розпочинати цю справу чи ні.
    Ну тоді, залишилось на ці вихідні поїхати додому, щоб остаточно визначитись із усіма деталями, для цього проекту. Антураж же ж має бути присутній .
    В разі якогось "пособнічіства" буду звертатись, до вас панове, хто запропонував допомогу. Оскільки можливо і дійсно якісь маленькі "фактори" треба будуть з вашої сторони.
    Сценарій для гри готовий на 75%. Гра буде, кажу одразу, з рольовими елементами (ну не можу я без того ). А ще...
    Одним словом не буду забігати наперед... зараз головне правильний полігон все таки підібрати.
    Отже, майбутні воїни ОКСВА підлатуйте форму і чистіть зброю, а моджахеди беріть зброю виходьте з аулів на "джихад".

    П.С. Пишіть далі, хто цю тему читаю, чи підтримуєте проект, чи ні.

    П.С.С. Ще раз дякую за підтримку мої соратники!
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  10. #10
    к строевой службе годен Аватар для Padre
    Регистрация
    27.01.2009
    Адрес
    город-герой Севастополь
    Команда
    FARC-EP
    Сообщений
    394

    Re: Клуб чи проект - "Афганістан 1979-1989". Західний регіон.

    Цитата Сообщение от Tair
    Напевно ви всі знаєте, що у Криму і взагалі на півдні ЮА такі проекти не в новину, ну їм сам Бог велів, з такою територією антуражною робити такі речі.
    природа це так, але багато роботи проводиться і підготовчої роботи: пошук форми (насамперед пошук. а вже потім новошив), зустричі з "афганцями", вивчення спогадів, історичних матеріалів.......
    особливістю наших проектів є поєднання страйкбольної гри та реконструкції бою (у грудні був БТР та холощена зброя)
    якщо допоможе
    http://airsoft.ua/forum/viewtopic.php?f=16&t=39545
    http://airsoft.ua/forum/viewtopic.php?f=16&t=41745

    було багато помилок. наприклад, один ветеран сказав, що ми дуже "нарядні та красиві", бо по формі вдягнені були тільки ті, хто з Союзу тільки прибув, а так - форма №8, що вкрали то і носим: штані від КЗС+сорочка офіцерська зелена+пакуль на голові......

    одним словом, бажаю вдалих заходів на афганську тематику
    Военнослужащий несет личную ответственность за защиту своей Родины.
    ст.1 Устава Внутренней службы Вооруженных сил СССР (Утвержден 30.07.1975)

  11. #11
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: Клуб чи проект - "Афганістан 1979-1989". Західний регіон.

    Padre дякую за підказки і за те, що ділишся своїм досвідом.
    Ну ми для початку одразу окреслили - "пілотний проект". Тому добре розумію, що реконструкторської гри не получиться, мета полягає в тому, щоб створити наближений до того періоду фактор\атмосферу гри. І те, що приїдуть наприклад усі в формі і будуть "дуже красивими"(с), то це напевно нічого поганого не буде значити. Якщо проект буде діяти далі, то впевнений, що на 2 гру вже підготовка буде зовсім інша, як і зовнішній вигляд так і саме розуміння того, що гра має мати як і свій колорит так і антураж, як збоку оргів, так і самих гравців.
    Силки корисні! Декілька сторінок вже прочитав, і натрапив, на свої ідеї які вже реалізовані у вас. Значить не все так погано у нашому домі
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  12. #12
    к строевой службе годен Аватар для Padre
    Регистрация
    27.01.2009
    Адрес
    город-герой Севастополь
    Команда
    FARC-EP
    Сообщений
    394

    Re: Клуб чи проект - "Афганістан 1979-1989". Західний регіон.

    Цитата Сообщение от Tair
    мета полягає в тому, щоб створити наближений до того періоду фактор\атмосферу гри
    Хлопці! Атмосфера - це найголовніше!
    після гри я ще тиждень був під враженнями і досі усім розповідаю, даю дивиться сюжети по телебаченню та робочі записи.
    Грудень, погода була жахлива і багато хто не приїхав. всю ніч був дощ. Зранку навіть думали відмінити реконструкцію. Але як тільки приїхав БТР, вирішили захід проводити в повному обсязі. До того ж, подивиться «бій 9-ої роти» приїхали ветерани-афганці та матроси строкової служби із штабу ВМС України, прибуло телебачення.
    Коли ветерани дякували, а матроси говорили: «а можна з Вашим автоматом сфотографуватися?» ми розуміли, захід вдався та вже не звертали уваги на погодні незручності. Потім польова кухня + «спецнапої» = вдала кінцівка.
    Маленька таємна натяк-порада: польову кухню нам повністю забезпечила приватна фірма, що годує Українське військо. З них тушняк, каша та чай, а з нас 2 добрих слова подяки у телесюжеті. Грамотна безкоштовна реклама їм = економія витрат нам.
    Правда певну допомогу у посередництві надалі ветеранські структури. Якщо є з ними контакт, вони можуть попросити у спонсорів певну допомогу і у вас вийде добрий спільний пам’ятний захід.
    аналогічно ви можете звернутися до військових, їм теж необхідно "закривати плани" з військово-патріотичного виховання та популяризації військовї служби за контрактом
    До речі, до нас навіть завитали члени московської знімальної групи «9 роти», що відпочивали у Севастополі. Оскільки, вони не були зайняті у постановці (тільки один дим підпалили), то активно вивчали українські напої , тому все, що я пам’ятаю, це їх намагання довести, що реально в Афганістані була «8-ма рота», а не 9-та, як у фільмі.
    Военнослужащий несет личную ответственность за защиту своей Родины.
    ст.1 Устава Внутренней службы Вооруженных сил СССР (Утвержден 30.07.1975)

  13. #13
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: Клуб чи проект - "Афганістан 1979-1989". Західний регіон.

    Padre як я тебе розумію! Це, що стосується вражень. Підказки твої не лише дуже доречні, але вже і втілюються в життя)))
    І ти знаєш...те, що ти казав, що хотіли відмінити гру...але провели і все вийшло чудово (незважаючи на дощ, та ще й в "Афгані"), то ви просто молодці і вмієте доводити почате, до кінця.
    Нархунок фірми яка готує їсти, то підхід правильний! Я думаю, що і ми цим теж скористаємось!!! Ех стільки задумок є...тепер би ще й територію знайти яку треба. Є кілька варіантів, але в кожного свій мінус
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  14. #14

    Re: Клуб чи проект - "Афганістан 1979-1989". Західний регіон.

    Полная антуражность бойцам того периода, это конечно здорово, но делать жесткий дресс-код на первой же игре, я думаю будет лишним. ИМХО.
    Войну ведут глупые и расчетливые клоуны, которые после всего этого забудут весь этот цирк.

  15. #15

    Re: Клуб чи проект - "Афганістан 1979-1989". Західний регіон.

    Дресс под тему афгана вполне доступен и игра не на завтра назначена. Думаю подготовиться под силу каждому.
    Многие живут в ожидании жизни.
    Учитесь ЖИТЬ сегодня!

  16. #16
    к строевой службе годен Аватар для Padre
    Регистрация
    27.01.2009
    Адрес
    город-герой Севастополь
    Команда
    FARC-EP
    Сообщений
    394

    Re: Клуб чи проект - "Афганістан 1979-1989". Західний регіон.

    вибачте, що знов втручаюся, але повністю згоден
    Цитата Сообщение от DrumBumBum
    Дресс под тему афгана вполне доступен
    в умовах літа:
    одяг: КЗС або КЛМК "Береза" приблизно 200 грн. я взяв КЛМК, який наш хлопець у Рівному купляв через Інет
    взуття: "адидаси" з трьома полосами, або звичайні берци, або купити дешеві кеди з чотирма полосами 2 відірвати та будуть т.зв. кімри ("радянскій адидас")
    головний убір: кепка/панама - в середньому до 60 грн, навіть новошив

    щодо форми "афганки", то у деяких частинах ЗС України вона ще трапляється на складах та її видають на "робу" підрозділам матеріально-технічного забезпечення. якщо поруч є автобат або танкова частина, можна спробувати - "добрий прапор" завжди знайдеться. це у нас проблема, бо усе морськє
    Военнослужащий несет личную ответственность за защиту своей Родины.
    ст.1 Устава Внутренней службы Вооруженных сил СССР (Утвержден 30.07.1975)

  17. #17
    Придурок со стажем Аватар для BooM
    Регистрация
    12.12.2007
    Адрес
    Шепетовка - Киев
    Команда
    Werwolfs
    Сообщений
    657
    Записей в дневнике
    5

    Re: Клуб чи проект - "Афганістан 1979-1989". Західний регіон.

    Таир, с тобой хоть куда ) Во всем за, только Калаша не хватает мне ( но мы над этим работаем
    - Вы что, хотите жить вечно?

  18. #18

    Re: Клуб чи проект - "Афганістан 1979-1989". Західний регіон.

    Цитата Сообщение от Padre
    вибачте, що знов втручаюся, але повністю згоден
    в умовах літа:
    одяг: КЗС або КЛМК "Береза" приблизно 200 грн. я взяв КЛМК, який наш хлопець у Рівному купляв через Інет
    взуття: "адидаси" з трьома полосами, або звичайні берци, або купити дешеві кеди з чотирма полосами 2 відірвати та будуть т.зв. кімри ("радянскій адидас")
    Про Горку - 1 забыл))

    ЗЫ. И что по разгрузкам да и самим приводам? 74-ки как то не ганц, а вот АКМы...... Коль на то уж пошло))
    Войну ведут глупые и расчетливые клоуны, которые после всего этого забудут весь этот цирк.

  19. #19

    Re: Клуб чи проект - "Афганістан 1979-1989". Західний регіон.

    Пояс А - 150грн.
    74 калаш - тоже вполне фен-шуй.
    горка 1 - от 350грн - это уже деньги, согласен, но не всем же в горках бегать!
    Многие живут в ожидании жизни.
    Учитесь ЖИТЬ сегодня!

  20. #20

    Re: Клуб чи проект - "Афганістан 1979-1989". Західний регіон.

    Цитата Сообщение от DrumBumBum
    Пояс А - 150грн.
    74 калаш - тоже вполне фен-шуй.
    горка 1 - от 350грн - это уже деньги, согласен, но не всем же в горках бегать!
    Более-менее толковая реплика первой Горки начинается от 450 грн.
    Я Виталий не за себя переживаю, у меня практически всё есть по форме и снаряги (окромя ливчика), я за народ который «моделирует» запад.....Им будет наломно покупать вещички.
    Лан, это всё лирика.
    Я уже хочу поучаствовать в этой игре!!!
    Войну ведут глупые и расчетливые клоуны, которые после всего этого забудут весь этот цирк.

+ Ответить в теме
Страница 1 из 7 123456 ... ПоследняяПоследняя

Похожие темы

  1. Ответов: 15
    Последнее сообщение: 19.02.2021, 14:49
  2. Ответов: 22
    Последнее сообщение: 27.09.2012, 22:05
  3. Ответов: 0
    Последнее сообщение: 19.07.2012, 09:18
  4. Ответов: 436
    Последнее сообщение: 14.02.2012, 15:09
  5. Ответов: 0
    Последнее сообщение: 13.01.2009, 21:15
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама