+ Ответить в теме
Страница 3 из 3 ПерваяПервая 123
Показано с 41 по 60 из 60

Тема: ДН "Импульс" : Отзывы

  1. #41
    Вечный нач.штаба Аватар для BarmaLINI
    Регистрация
    10.06.2008
    Адрес
    Львов
    Команда
    "Angry Beavers" (FSK 200 / LLPiKp 270)
    Сообщений
    4,574

    Re: ДН "Импульс" : Отзывы

    кстати не забываем , что у нас есть флаги под аватарками,
    и за Импульс тоже они даются
    Prosit!

  2. #42
    Новобранец Аватар для SADDAM ODESSA
    Регистрация
    25.06.2009
    Адрес
    Одесса
    Команда
    Bundeswehr
    Сообщений
    19
    Записей в дневнике
    1

    Re: ДН "Импульс" : Отзывы

    Вот, прочитав раздел "Итоги", не могу не задать вопрос уважаемому игромастеру. Собственно, вопросы подобные возникали на полигоне, по ходу пьесы.

    1. После того, как удалось занять фабрику, стало очевидным: отобьём у противника аэропорт, и ему НЕКУДА станет отвозить-перевозить ящики и личные вещи. У него останется база и склад. Ну, а заперев их там, можно много чего придумать, что с ними делать дальше. Спрашиваю командира Нормании, он спрашивает "сверху". Низзя..... (???!)

    2. Ночь. Наши солдаты УЖЕ на аэродроме. И опять захват отложен по "высшим" причинам.

    Вопрос в следующем: почему бы не развязать нам руки в рамках приличий? Клянусь своей тюбетейкой - Итоги были бы иными!...
    Nicht kaputt!
    Nicht kapitulieren!

  3. #43
    Вечный нач.штаба Аватар для BarmaLINI
    Регистрация
    10.06.2008
    Адрес
    Львов
    Команда
    "Angry Beavers" (FSK 200 / LLPiKp 270)
    Сообщений
    4,574

    Re: ДН "Импульс" : Отзывы

    Цитата Сообщение от SADDAM ODESSA
    Вот, прочитав раздел "Итоги", не могу не задать вопрос уважаемому игромастеру. Собственно, вопросы подобные возникали на полигоне, по ходу пьесы.

    1. После того, как удалось занять фабрику, стало очевидным: отобьём у противника аэропорт, и ему НЕКУДА станет отвозить-перевозить ящики и личные вещи. У него останется база и склад. Ну, а заперев их там, можно много чего придумать, что с ними делать дальше. Спрашиваю командира Нормании, он спрашивает "сверху". Низзя..... (???!)

    2. Ночь. Наши солдаты УЖЕ на аэродроме. И опять захват отложен по "высшим" причинам.

    Вопрос в следующем: почему бы не развязать нам руки в рамках приличий? Клянусь своей тюбетейкой - Итоги были бы иными!...
    1. был бы другой пункт отправки на карте есть еще 2 вертолетные площадки
    так что основное были склад и контейнеры с европием, а не конечная точка маршрута

    2. читаем выше было продумано , что аэродром это один из 3х возможных путей отпраки
    Prosit!

  4. #44
    Оператор Аватар для Злой Леший
    Регистрация
    09.01.2008
    Адрес
    Киев
    Команда
    Blackwater Worldwide
    Сообщений
    537

    Re: ДН "Импульс" : Отзывы

    А мне бы хотелось отметить, что на этот раз нам была дана на порядок большая свобода действий. Нам приходилось импровизировать и действовать по обстоятельствам, а не играть по заранее разработанному сценарию.
    Игра получилась более насыщенной. Миссии ЧВК были более продуманы и интересны. Думаю, меня поддержат все ЧВК-ашники в том, что таких игр для ЧВК еще никто не делал. Очень понравилось то, что всегда можно было, положится на помощь союзников в трудную минуту. Также очень понравилась робота Джоба, который на все 100% был членом нашей команды, а не банальным игромастером. В общем, это действительно была игра друзей!
    Обидели тебя – прости.
    Обидели слабого – защити.
    Обидели друга – убей!

  5. #45
    Курсант Аватар для Mykola
    Регистрация
    07.09.2010
    Адрес
    Киев
    Команда
    Сіроманці
    Сообщений
    69

    Re: ДН "Импульс" : Отзывы

    Цитата Сообщение от BarmaLINI
    2. читаем выше было продумано , что аэродром это один из 3х возможных путей отпраки
    Это хорошо што вы знали за два других поункта отправки. А почему МЫ не знали об этих пунктах?
    Все было отлично в целом. Но поддержу Руду - задания на бумаге в пакете командирам отделений перед каждой миссией, ога.
    أشهد أن هناك حاد الامير يضطجع مع بهيمة، وسوف تحترق في نار جهنم

  6. #46
    Вечный нач.штаба Аватар для BarmaLINI
    Регистрация
    10.06.2008
    Адрес
    Львов
    Команда
    "Angry Beavers" (FSK 200 / LLPiKp 270)
    Сообщений
    4,574

    Re: ДН "Импульс" : Отзывы

    Цитата Сообщение от Mykola
    Цитата Сообщение от BarmaLINI
    2. читаем выше было продумано , что аэродром это один из 3х возможных путей отпраки
    Это хорошо што вы знали за два других поункта отправки. А почему МЫ не знали об этих пунктах?
    Все было отлично в целом. Но поддержу Руду - задания на бумаге в пакете командирам отделений перед каждой миссией, ога.
    в случае , если бы вы не могли доставить груз на точку назначения, последовал бы запрос командованию и я бы дал другую точку
    ну а так - все получилось
    Prosit!

  7. #47
    Оператор Аватар для IRISН
    Регистрация
    16.12.2004
    Адрес
    Lviv
    Команда
    Irish Legion
    Сообщений
    365
    Записей в дневнике
    2

    Re: ДН "Импульс" : Отзывы

    Chapter 4. By the Way.

    Ми прибуваємо на склади, що охороняються декількома загонами PMC. Перед нами відкривають шлагбаум і автомобіль гальмує, щойно проїхавши на територію. Я і решта пасажирів висідаємо, водій обдивляється нові «бойові шрами» свого джипу. Контрактники емоційно обговорюють події, курять. Я ледве беру себе в руки після нещодавніх пригод. Нікому не віриться у те, що щойно сталося, адже це мусіла бути звичайна місія по охороні об’єкту і конвою. Науковці, на диво спокійні, швидко віддалилися і увійшли до невеликого приміщення КПП. Їхній спокій на фоні загальної паніки і хаосу видається дуже дивним.



    Хто ці люди? Чому у мене складається таке враження, що їх зовсім не дивує те, що відбувається? Чим вони насправді займалися на фабриці? Якщо це секретні дії, чому мені дозволили фотографувати?

    Ці питання не виходять в мене з голови. Я потрохи намагаюся мислити раціонально і спробувати зрозуміти все, склавши докупи факти, але нові і нові питання виникають, витісняючи будь-які висновки, які я можу зараз зробити:

    Звідки полковнику Покальчуку було відомо про підготовку атаки в той момент, коли контрактники не були повідомлені? Хто насправді атакував фабрику? Норманці? Росіяни чи німці?

    Від моїх роздумів мене відволікає водій ленд-крузера. Каже, що зараз вони вирушають на аеродром, щоб зустріти сенатора Кена Селезара, який прибуде з офіційним візитом до Сіванії. Каже, що отримав прохання від урядових представників запросити пресу на зустріч. Я погоджуюся, адже це непогана можливість висвітлити додаткові аспекти конфлікту. Можливо мені вдасться взнати якісь деталі нападу норманської сторони і офіційну позицію Вашингтону…

    Ми сідаємо в автомобіль і я дивуюся, коли бачу одного з науковців, жінку, що займає місце спереду, тримаючи в руках броньований кейс. Слідом за нею в автомобіль заскакують троє контрактників. На моє запитання «що відбувається?», водій коротко відповідає: «нам по дорозі»…



    Автомобіль виїхав на асфальтовану дорогу в напрямку аеродрому. Я знову почав прокручувати в голові останні події. Що приховується за всім цим конфліктом? Я не можу придумати жодної причини, нічого з відомого мені на сьогодні, задля чого обидві сторони готові понести такі численні втрати. Очевидно, що відповідь міститься в броньованому кейсі, що зараз знаходиться в цій машині. Це якісь секретні розробки королівства? Невже в ході експериментів над ізотопами вченим вдалося віднайти щось настільки серйозне, що привернуло таку увагу зі сторони Норманії? Це багато би чого пояснило. І всю цю засекреченість, і особливу увагу сил США до врегулювання конфлікту останнім часом. Тоді і візит сенатора набирає нового змісту. Що якщо уряд США намагається детально контролювати перебіг операції на місці? Чи можливо тут присутні чиїсь особисті інтереси?

    Я вирішив запросити детальну інформацію щодо сенатора. Через свій смартфон я швидко пишу короткий і-мейл колезі з журналу з проханням підняти досьє сенатора Кена Селезара і глибше копнути. Раптом спливе щось варте уваги? Я відсилаю листа і спостерігаю, як повільно повзе індикатор прогресу виконання задачі. 20%. Який же тут повільний інтернет!

    … спалах заповнив салон автомобіля так зненацька, що жоден не встиг видати навіть звуку. Одночасно з ним в днище джипу відбувся потужний удар, від чого автомобіль підскочив задніми колесами в повітря і різко приземлився назад. Тишу, яка раптово настала почав поволі порушувати наростаючий шум і свист в вухах. Майже нічого не бачачи, я намагаюся зловитися за щось і втриматися на місці. Шум зі свистом все сильніший і сильніший, від чого починає боліти в голові! Поволі біла пелена спадає з очей і я починаю бачити, що насправді лежу під сидінням машини. Намагаюся визволитися з-під крісла і піднятися. Голова крутиться і свист в вухах вже повністю перекриває шум. Я намагаюся зрозуміти, що сталося: салон автомобіля відчинений ззаду, водія немає, жінка-науковець тримає свою голову обома руками і втискається в крісло. Біля мене сидить контрактник, який стріляє через відчинені задні двері і вікно зліва від нього. Я не чую пострілів, тільки цей нестерпний свист. Я намагаюся вийти, але дверцяту джипу з мого боку заклинило…



    … Боєць PMC відстрілюється одночасно на дві сторони. Об автомобіль, наче град, вдаряються кулі, але застрягають в товстій броні. Деякі рикошетять від внутрішньої частини кузова всередину, ледве не задіваючи мене і бійця. До автомобіля підлітають гранати, але жодна з них, на щастя, не докочується під днище. Вибухаючи поряд, об кузов вдаряється шрапнель і земля.



    Через декілька хвилин мені стає легше і вже можу говорити. Кричу до контрактника: «що сталося?», він кричить у відповідь: «ми потрапили в засідку! нас підірвали!».

    Інтенсивність атаки вгасла, але постійні постріли в бік автомобіля не припиняються. Контрактник викликає по радіо підмогу в район, де ми зараз знаходимося. Каже, що доведеться чекати і постаратися протриматися деякий час…



    … Підмога прибула через десять хвилин. Група американських солдат, як потім виявилося, з їхнього FOB вийшла відразу ж після отримання повідомлення про допомогу. За деяку хвилину чи дві, в кузов автомобіля вже заглянув військовий з питанням: «як ви тут? є жертви?». Двоє контрактників, що обороняли тильну частину джипу були застрелені, водій – легко поранений, але польовому медику довелося повертати його до свідомості. Мені було потрібно деякий час, щоб привести себе в порядок і повністю заспокоїтися. За сьогодні я вже вдвічі побував на волосині від смерті і вже почав подумки проклинати всю цю репортерську місію. Я оглянув свою камеру, стер пилюку і відкрутив тріснувший захисний фільтр з об’єктива – більше він мені не знадобиться, техніка окупила себе сповна…

    Скориставшись часом, відведеним для перегрупування контрактників і полагодження деяких зовнішніх пошкоджень джипу, я беру інтерв’ю у контрактника, який весь цей час утримував оборону автомобіля. Ім’я і прізвище він просив не публікувати, дозволив тільки свій позивний – Хокум.

    RK: Я вражений сміливістю і відвагою бійців PMC. Ви врятували моє життя, дякую!

    Х: (скромно пожимає плечима) … така робота.

    RK: Чи часто доводиться потрапляти в ось такі ситуації?

    Х: Ну власне цього ж року, в травні, ми мали справу в цьому ж районі і також потрапили в перестрілку. Нам потрібно було доставити американського сенатора з «гарячої точки». Але я мушу сказати, що в більшості випадків 50% успіху залежить від вмілого водія. Це невід’ємна частина того, щоб ми повернулися живі (сміється). А взагалі-то, нажаль, найбільше ми вразливі коли, власне, рухаємося в конвої.

    RK: Як багато заробляє оператор?

    Х: Залежно від рангу, при хороших дотаціях … ну в місяць вирахувати не вийде точно, але в «спекотні» дні – це 700 доларів в день.

    Я хотів задати ще декілька запитань, але до автомобіля підійшли новоприбулі контрактники. Щоб не втрачати часу, машину заново завантажили, водій зайняв своє місце і двигун знову запрацював…

    Заїжджаючи на територію аеродрому через те ж КПП, з якого я ще вранці вийшов пішки зі своїм баулом, я помітив маленький двомоторний літак, що щойно приземлився і викермовував на стоянку. Ми наближалися прямо до нього. Не дочекавшись повної зупинки, самотужки відчиняючи дверцята позаду крила, з фюзеляжу показався радісно усміхнений сенатор Кен Селезар…



  8. #48
    Оператор Аватар для FENDER
    Регистрация
    30.07.2007
    Адрес
    Киев
    Команда
    ODA 3432, 4th battalion 3rd Special Forces Group US Army
    Сообщений
    105

    Re: ДН "Импульс" : Отзывы

    Лично для меня эта игра была лучшая в этом году!!! Ночная просто супер!!!

    З.Ы. Теперь в Киеве вообще нехочу ездить на игры...

  9. #49
    Оператор Аватар для IRISН
    Регистрация
    16.12.2004
    Адрес
    Lviv
    Команда
    Irish Legion
    Сообщений
    365
    Записей в дневнике
    2

    Re: ДН "Импульс" : Отзывы

    Chapter 5. May God Bless Our Сountry.

    Водій-контрактник зупинив джип за п’ятдесять метрів від літака. Всі бійці відразу ж вийшли з автомобіля і один з них разом вирушив в напрямку літака, науковець поспішила слідом за ним. Водій, не заглушаючи двигуна і залишаючи дверцята відчиненими, вийшов з машини і закурив.

    Науковець і боєць PMC підійшли до сенатора у супроводі ще одного контрактника і всі четверо щось почали обговорювати. В якийсь момент сенатор Селезар жестом руки відвів науковця, зробивши крок вбік і нахиливши голову, щось спитав, що, здавалося, було чути тільки їй. Контрактники з професійною толерантністю відвернулися, ніби зайняті іншими справами. У відповідь, жінка-вчений закивала головою і подивившись на кейс, який вона до того не випускала з рук, похлопала по ньому долонею. Такий жест, здається, дуже задовольнив сенатора, на що він широко усміхнувся і протягнувши жінці руку, майже по чоловічому потис її. Відразу після цього він повернувся до своїх охоронців і кивнув їм у напрямку автомобіля. Науковець же, не відвертаючись направилася відразу … в літак, який так і стояв не вимикаючи гвинти. Щойно вона зайшла на борт, трап підняли і дверцята зачинилися. Маленький літак почав викермовувати в напрямку злітно-посадкової смуги.

    Я спершу дуже здивувався побаченому, але згадавши всі сьогоднішні події, вже почав звикати до всього, що відбувається. Сьогодні я зміг заглянути за куліси сільвано-норманського конфлікту і було б дуже наївно сподіватися не зустріти тут плоди всесвітньої корупції, присутності діяльності спецслужб і масу політики…

    Підходячи до автомобіля, сенатор зі всіма привітався, а побачивши мене, вигукнув: «Росс Кемп! Я радий вас бачити! Сьогодні ви будете послом світової спільноти і відкриєте світу очі на всю правду цієї війни!». Він, не перестаючи усміхатися, заліз в машину. Я сказав про себе, що вже не сумніваюся про «всю правду цієї війни» і також сів в джип…



    На FOB американських сил сенатор радо зустрічали армійці, в чийому розпорядженні знаходилася база. Сенатор не пожалкував часу, щоб привітатися зі всіма офіцерами особисто, декого називаючи по імені. Через деякий час, коли на невеликій відкритій місцевості поблизу оглядової вишки зібралися декілька загонів, сенатор зручно зайняв місце на вишці і дістав з кишені зім’яті папірці. Явно демонструючи скривлену гримасу від невдоволення тим, що замість двох рот піхоти і армійців його прийшло послухати всього лиш декілька відділень, він витримав паузу і схилив голову над промовою:



    «Thank you all. Thank you and good evening. I'm honored to visit our Freedom Frontiers. I've come here tonight to report to all Americans, and to the Silvanian people, on the strategy our nation is pursuing in Silvania, and the specific steps were taking to achieve our goals.



    The actions of our enemies over the last few weeks have been brutal, calculating, and instructive. We've seen a ambacy bombing take the life of seven US marines, who was serving to our country and liberty of Silvania people. This crime shows our enemy's intention to prevent Silvania peaceful rebuilding from its civil war, even if that means killing peace kippers, They were assassinated by terrorists seeking the return of tyranny and the death of democracy.



    The rise of a free and self-governing Normania will deny terrorists a base of operation, discredit their narrow ideology, and give momentum to reformers across the region. This will be a decisive blow to terrorism at the heart of its power, and a victory for the security of America and the civilized world.



    Silvania now faces a critical moment...»


    ... в мене завібрував смартфон. Я, не відриваючи погляду з вишки, дістав телефон з кишені і прочитав заголовок листа від свого колеги з журналу – «You owe me till the end of your days». Я вже повністю забув, що висилав листа і що за ці декілька годин мій колега шукав дані по моєму запиті. Від прочитаного в мене по обличчю поповзла легка саркастична усмішка, яка притаманна кожному кореспонденту в момент виявлення компрометуючих фактів, так званої між журналістами «правди». Майже тремтячими руками я вимикаю екран смарфону і ховаю його в кишеню. Ось це так новини.

    «Кен Селезар, сенатор конгресу США від штату Флорида, був обраний на посаду в 2008 році від Республіканської Партії. За весь час перебуваючи при владі, сенатор постійно лобіював інтереси Сільванського Королівства в зовнішньополітичному векторі США і підтримував введення військ для забезпечення миротворчої функції і врегулювання сільвано-норманського конфлікту.

    Брат сенатора, Майкл Селезар, є головою правління корпорації SelbiCo, яка посідає одне з передових місць по військових розробках в США. З перевірених джерел стало відомо про грошові переводи SelbiCo на офшорні рахунки трьох великих європейських нафтопереробних компаній, які сукупно володіють більшістю відсотків акцій єдиної нафтодобувної компанії, що акредитована урядом Сільванії – Silva Petrol.

    Також завдяки надійним каналам стало відомо, що інша нещодавно заснована компанія, GlobalEnergo, що зареєстрована в Лондоні, фактично являється прямим і єдиним неофіційним інвестором в Сільванський Центр по Вивченню Європію при Королівськії Академії Наук. Завдяки особливому журналістському розслідуванню, що відбувалося декілька місяців тому, було виявлено зв’язок між SelbiCo і GlobalEnergo – між офшорними рахунками обох компаній постійно відбуваються багатомільйонні транзакції»…


    [ далі буде ... ]

  10. #50
    Оператор Аватар для IRISН
    Регистрация
    16.12.2004
    Адрес
    Lviv
    Команда
    Irish Legion
    Сообщений
    365
    Записей в дневнике
    2

    Re: ДН "Импульс" : Отзывы

    Chapter 6. War Never Ends.

    На базі настав спокій. Американські солдати займалися своїми справами: хтось вирішив почистити зброю, хтось переглядав кореспонденцію, нещодавно надіслану, комусь просто випала можливість подрімати декілька хвилин. Постові патрулювали периметр і вишку. На в’їзному КПП, опершись на стіну, стояв рядовий, крутячи в руках патрон від гвинтівки.

    Весь офіцерський склад знаходився в невеликому приміщенні для обговорення найближчих планів. Мене всередину не пустили, не через секретність, мабуть, а через відсутність місця в маленькій і душній будці. Я і не намагався потрапити, у мене було над чим розмислювати.

    Отже, все стає на свої місця – війна, присутність США, особисті інтереси верхівки американської влади щодо потенціалу європію. Абсолютно все, що відбувається на цій землі тепер для мене набуло іншого змісту, ніби в момент одкровення, відкривши очі на очевидні, але замасковані речі. Я намагаюся переосмислити цінності цього конфлікту, хто і за що воює, чиї ще інтереси вплутані сюди. Якщо Америка з її союзником Великобританією відстоюють свої чисто економічні інтереси, не потрібно сумніватися, що і по інший бік Росія і Німеччина керуються абсолютно тим же. Сільванія і Норманія для цих держав, здається, не існують взагалі…

    Офіцери, що були на зібранні, повиходили на вулицю. Судячи з їхньої поведінки можна було зрозуміти, що щось має відбутися. Один з них віддав розпорядження сержанту про бойову готовність, інший – підкликав до себе зв’язкового і щось наказав, від чого той миттю побіг в пункт зв’язку.

    Я підійшов до одного з них, капітана Ореста, з питанням «що планується?». Як виявилося, було отримано повідомлення розвідки про підготовку ворожими силами атаки на склади PMC. Американська сторона повинна відрізати наступ «норманських сепаратистів» і подавити атаку в секторі, що знаходиться недалеко від FOB. На південь-схід від бази є лісосмуга, через яку, на думку командування, будуть пересуватися сили противника.

    Мені було дозволено слідувати за військовими і робити репортаж при умові, що я не буду «вештатися під ногами». На питання хто за мною приглядатиме, Орест відповів: «тримайтесь ближче до мене, я сам пригляну». За мить основні сили американських рейнджерів і аірборнів було зібрано і колона вирушила за межі безпечної зони.

    Йти довелося недовго, щойно діставшись до лісосмуги по нам відкрили вогонь. А далі – декілька годин бою, свисту куль, вибуху гранат і постійних криків сержантів. Я, вже маючи змогу побувати двічі в бою за цей день, намагався не висовуватися і зробити якомога більше вдалих кадрів…





    [ далі буде ... ]

  11. #51
    Оператор Аватар для IRISН
    Регистрация
    16.12.2004
    Адрес
    Lviv
    Команда
    Irish Legion
    Сообщений
    365
    Записей в дневнике
    2

    Re: ДН "Импульс" : Отзывы

    Chapter 7. Epilogue

    … одна з куль зі свистом увійшла мені в ногу. Перше враження було, що під час бігу я зачепився за щось тверде і гостре. Лише з декількома наступними кроками сильний біль в бедрі і оніміння ноги дали зрозуміти, що я поранений. Я впав на землю і спершу, розгубившись, не міг зрозуміти, що робити. Я дивився на солдат, що пробігали поряд і намагався зловити поглядом когось із підсумком з зображеним хрестом на ньому. Капітана Ореста також не було видно поблизу. Солдат-медик сам помітив мене і, не зволікаючи, підбіг. Впавши біля мене в високу траву і втискаючись в землю він розірвав штанину і обдивився рану. «Царапина», - тихо, але впевнено сказав він. Медик дістав моток бинту і протягнув мені: «тримай, перемотаєш себе сам», після чого поправив каску на голові, підвівся і знову побіг вперед.

    Я, шокований, пролежав ще пару десятків хвилин на землі. Потім обдивився рану – на перший погляд нічого серйозного, зате крові багато. Я розірвав моток бинту і туго перев’язав ногу. Кровотеча зупинилася. Коли я закінчив, біля мене вже нікого не було, американські сили поспішили далеко вперед і тепер я опинився сам. Я поволі підвівся і відчув, що на ногу знову можу наступати. Зорієнтувавшись на місцевості я йду в напрямку грунтової дороги…

    Вийшовши на дорогу я зупинився, щоб поправити пов’язку. Раптом на горизонті я побачив клуб пилюки і тихий далекий звук робочого двигуна. Я випрямився і підвів руку до чола, щоб роздивитися машину, що рухалася в моєму напрямку.

    «Якщо хочеш жити, раджу зійти з дороги», - я раптом почув чийсь голос із густих кущів по другий бік. Із заростей показався чоловік і я відразу ж його впізнав – це був контрактник Хокум, який півдня тому разом зі мною їхав автомобілем на аеродром і так доблесно тримав самотужки оборону. Він махнув рукою і мені не довелося пояснювати двічі, що до чого. Я, пригнувшись, поспішив в тінь.

    Через хвилину повз нас проїхав БРДМ з норманською символікою. Ми мовчки сиділи і спостерігали крізь густі зарослі, як коробка зникла за пагорбом. Витримавши ще пару хвилин, Хокум вийшов на дорогу і невдовзі сказав: «чисто!».



    Я пояснив, що був поранений і зараз намагаюся дістатися сам до пункту командування. Хокум відповів, що на склади PMC було здійснено напад і небагатьом вдалося вижити. Деякі його колеги були евакуйовані в госпіталь, і він зараз намагається дістатися туди самотужки. Він запропонував мені приєднатися, аргументуючи тим, що в госпіталі має бути транспорт і я зможу далі спланувати свої дії. Також, можливо, мені нададуть там додаткову допомогу з ногою…

    По дорозі я спілкуюся з контрактником. Вже не у форматі інтерв’ю, а просто, майже по-дружньому. Я дізнаюся про атаку на склади і як йому вдалося вирватися звідти живим. Деякий час ми мовчки йдемо, і лише деколи стаємо перепочити і перекидаємося словом. Знайшовши слушний момент я питаю контрактника: «що для вас означає ця війна?», на що він, недовго думаючи відповідає: «це хороша нагода заробити трохи грошей».

    Я його не звинувачую, це його робота і він робить її бездоганно. Я також тут і також маю свою місію і в мене свої інтереси. Замість гвинтівки у мене фотокамера, але ми – по один бік окопу. Завтра може бути інакше, але сьогодні ми – учасники цієї війни і якщо будь-хто з нас може внести свій вклад, ми це робимо, кожен по-своєму.



    Далі ми йшли просто мовчки, втомлені подіями цього насиченого дня. Сонце вже сідало за горизонт і ніби ставило крапку в історії цього конфлікту … на сьогодні. Завтра буде новий день і по-новому заговорять кулеметні черги, вписуючи нові рядки в історію цих двох маленьких країн, краю, долю якого знову вирішуватимуть інші …



    THE END

  12. #52
    Оператор Аватар для IRISН
    Регистрация
    16.12.2004
    Адрес
    Lviv
    Команда
    Irish Legion
    Сообщений
    365
    Записей в дневнике
    2

    Re: ДН "Импульс" : Отзывы

    Всі фото повного розміру - в альбомі:
    https://picasaweb.google.com/1050672578 ... eDayImpuls

  13. #53
    2nd LT with a compass Аватар для Орест
    Регистрация
    30.10.2008
    Адрес
    Львів
    Команда
    Task Force 145 (US Army Rangers)
    Сообщений
    1,660
    Записей в дневнике
    4

    Re: ДН "Импульс" : Отзывы

    Цитата Сообщение от IRISН
    THE END
    Спеціально хотів дочитати все до кінця і тоді вже відписатися, мегареспект за цю оповідь! Перечитував кожну частину по декілька раз.
    God created Rangers... so the SEALs could have heroes too.

  14. #54
    Banned
    Регистрация
    13.01.2010
    Адрес
    Donetsk, Ukraine
    Команда
    "Jarheads" F.Co. 2/1 USMC "The Professionals"
    Сообщений
    2,129
    Записей в дневнике
    22

    Re: ДН "Импульс" : Отзывы

    IRISН, чудесненько! Молодца! Продолжай в том же духе, такие отчеты приятно читать.
    Респект!

  15. #55
    Administrator Аватар для LtCAT
    Регистрация
    31.03.2008
    Адрес
    Днепропетровск
    Команда
    U.S. Marine Force Reconnaissance, Ukraine.; TF Днепровские кровосиси
    Сообщений
    2,499
    Записей в дневнике
    1

    Re: ДН "Импульс" : Отзывы

    слов нет - ШИКАРНО!
    IRISН - с тебя автограф на "рукописи"!!!
    "If the Army and the Navy
    Ever look on Heaven's scenes;
    They will find the streets are guarded
    By United States Marines." (с)

    "Может у меня яворивский синдром?" (с)

  16. #56
    Курсант Аватар для Mykola
    Регистрация
    07.09.2010
    Адрес
    Киев
    Команда
    Сіроманці
    Сообщений
    69

    Re: ДН "Импульс" : Отзывы

    2 Barmalini
    в случае , если бы вы не могли доставить груз на точку назначения, последовал бы запрос командованию и я бы дал другую точку
    ну а так - все получилось
    Ну я какбе был в диверсионной группе Нормании.
    أشهد أن هناك حاد الامير يضطجع مع بهيمة، وسوف تحترق في نار جهنم

  17. #57
    Модератор Аватар для Sniper Pak
    Регистрация
    22.03.2004
    Адрес
    Lviv, Ukraine.
    Команда
    U.S. Marine Force Reconnaissance
    Сообщений
    2,763
    Записей в дневнике
    42

    Re: ДН "Импульс" : Отзывы

    Росс Кемп, спасибо огромнейшее за титаническую работу! Я просто вернулся мысленно назад в дни этого деплоймента!!! ААААА +++++
    Аятолла рок-н-ролла.

  18. #58
    Деструктор Аватар для Гарри
    Регистрация
    07.09.2009
    Адрес
    Украина
    Команда
    Task Force 145 4 Life
    Сообщений
    353

    Re: ДН "Импульс" : Отзывы

    Росс как всегда все на 5+ надеюсь на след деплое опять попасть в "прицел" твоей камеры)))
    "You carry- we bury" Richard Pryor

  19. #59
    Оператор Аватар для IRISН
    Регистрация
    16.12.2004
    Адрес
    Lviv
    Команда
    Irish Legion
    Сообщений
    365
    Записей в дневнике
    2

    Re: ДН "Импульс" : Отзывы

    Всім дякую за підтримку!
    Також дякую всій американській стороні за чудову атмосферу на грі. Піхота - ви просто м"ясники Рейнджери і аірборни - мегаантуражні і дуже серйозні, з вами краще не мати справу РМС - просто кілери бєшені Хокум - маньяк!
    Всіх буду радий бачити на наступній грі!

  20. #60
    Вечный нач.штаба Аватар для BarmaLINI
    Регистрация
    10.06.2008
    Адрес
    Львов
    Команда
    "Angry Beavers" (FSK 200 / LLPiKp 270)
    Сообщений
    4,574

    Re: ДН "Импульс" : Отзывы

    Цитата Сообщение от Mykola
    2 Barmalini
    в случае , если бы вы не могли доставить груз на точку назначения, последовал бы запрос командованию и я бы дал другую точку
    ну а так - все получилось
    Ну я какбе был в диверсионной группе Нормании.
    и вам бы от командования поступила вводная про другую точку
    Prosit!

+ Ответить в теме
Страница 3 из 3 ПерваяПервая 123

Похожие темы

  1. ДН "Импульс" : Фото Видео
    от BarmaLINI в разделе Independence Day IV :: Операція «Імпульс»
    Ответов: 22
    Последнее сообщение: 19.09.2011, 23:26
  2. ДН "Импульс" : вопросы и ответы
    от Sniper Pak в разделе Independence Day IV :: Операція «Імпульс»
    Ответов: 95
    Последнее сообщение: 23.08.2011, 08:54
  3. Ответов: 1
    Последнее сообщение: 15.08.2011, 19:46
  4. ДН "Импульс" : общая информация
    от Sniper Pak в разделе Independence Day IV :: Операція «Імпульс»
    Ответов: 2
    Последнее сообщение: 29.07.2011, 15:05
  5. ДН "Импульс" : канва игры
    от Sniper Pak в разделе Independence Day IV :: Операція «Імпульс»
    Ответов: 0
    Последнее сообщение: 16.06.2011, 11:17
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама