Доброго дня. Друг вже давно агітував і набравшись мужності а також базового спорядження окулярів, маски, рукавиць та розвантаження. Я спробував, що таке страйкбол. Враження були найліпші. Чітко вирішивши для себе, що я хочу цим займатися я прийшов сюди в пошуках інформації та поради.

Звичайно для початку я зайшов в тему для новачків. Багато чого було не зрозуміло, але основну інформацію по приводам я отримав в цій темі. Одразу мені впало в очі, що я собі можу дозволити геть не середній привід, не можу сказати, що мені це сподобалось адже чим більший вибір тим більший шанс на помилку. Отже прочитавши цю тему я зрозумів, що китайський автомат в якому потім потрібно ще багато чого міняти я брати не хочу і почав шукати б\у варіанти так сказати вже "змочені в крові". Натрапив на дану гвинтівку M16A4 від Classic Army, але не будучи впевненим брати її я боюсь.

Мене цікавить чи можливо якось перевірити можливі неполадки зброї не вдаючись до крайньої розборки приводу? Якщо не можливо тему можна видалити, одразу дякую.