Закрытая тема
Страница 2 из 3 ПерваяПервая 123 ПоследняяПоследняя
Показано с 21 по 40 из 46

Тема: Роздуми...

  1. #21
    Оператор Аватар для Aratta
    Регистрация
    16.01.2010
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    внекомандник
    Сообщений
    151

    Re: Роздуми...

    а кіко тово коштує аби далеко стрілєєєєєло ???

  2. #22

    Re: Роздуми...

    згідно зправилами страйкболу коли ти неповнолітній тебе в команду не беруть чи є якісь винятки?мені особисто 15 років,чи є це привід для того щоб не грати?

  3. #23
    Gefreiter Аватар для Skar
    Регистрация
    10.12.2009
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    2./PzGrenBtl 411
    Сообщений
    130

    Re: Роздуми...

    Цитата Сообщение от Ростислав
    згідно зправилами страйкболу коли ти неповнолітній тебе в команду не беруть чи є якісь винятки?мені особисто 15 років,чи є це привід для того щоб не грати?
    Нещодавно наблюдав, в Тернополі, явно не повнолітніх гравців із Чернівців ... , думаю головне адекватність, і згода батьків ... а там просто бажання ...

  4. #24
    Оператор Аватар для Aratta
    Регистрация
    16.01.2010
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    внекомандник
    Сообщений
    151

    Re: Роздуми...

    просто треба купляти старшим гравцям шари раз на місяць по пачці і можна грати......

  5. #25
    Курсант Аватар для <Kolobok>
    Регистрация
    11.02.2011
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    eins
    Сообщений
    32

    Re: Роздуми...

    Здоров страйкбольне братство!
    Я зрозумів про якого командира і кулеметчика йде мова, згідний на рахунок вторічки, був неправий її нема, але дай бог щоб всі були такі адекватні як наш кулеметчик. За ту гру я випустив більше куль чим він.
    На слідуючі грі він буде з вторічкою, непроблема, але Я тут підтримую Оzzika останнім часом в нас народжуються безсмертні "воїни" + Страйкбол це не SPA- салон, і я особисто по досвіду гри в Тернополі буду свій ствол тюнити до 140м/с, тому, що хочеться воювати рівноцінно ворогам.
    Якщо у Вас є конструктивні зауваження, готовий вислухати.

  6. #26
    Оператор Аватар для Direktor
    Регистрация
    25.05.2009
    Адрес
    Черновцы
    Команда
    BRAVO
    Сообщений
    459

    Re: Роздуми...

    Цитата Сообщение от <Kolobok>
    буду свій ствол тюнити до 140м/с, тому, що хочеться воювати рівноцінно ворогам.
    Якщо у Вас є конструктивні зауваження, готовий вислухати.
    Вообще то дело не в тюне А в умении играть, у меня 130 м/с. и тоже народу выносил нормально, главное не количество а качество!

  7. #27
    Оператор Аватар для Grafit
    Регистрация
    26.07.2009
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    КЕДР
    Сообщений
    322

    Re: Роздуми...

    День добрий. Шановні колеги дуже цікава в нас полеміка. Щодо тюнів і адекватності. Я можу точно судити про себе. Перші 7 місяців мого страйкболу пройшли з приводом 90м/с. потім був перший тюн до 120м/с і аж через 1,5 роки я довів свій привід до 140 м/с. І повірте ніколи відсутність тюна не була проблемою. Я тут повністю підтримую тих хто говорить, що не в тюнах визначається рівень команди. Але при цьому є фактом інше, наші постійні суперники "німці" досить швидко, хоч і не зразу зробили собі хороші тюни, та жодного разу ні в них ні в нас на рахунок цього не було конфліктів. Так як у всіх вже виробились відповідні рефлекси і пройшов страх перед раптовою появою ворога, а також ми завжди з повагою ставились один до одного, тому ніхто ніколи не затискав гашетку впритул.
    Я більш ніж впевнений, що це питання комплексне. Так більшість локацій де граємо ми не потребують значних тюнів. Ми всі знаємо один одного і таке явище, як маклаудизм у нас практично відсутнє і присутня значна кількість вбивств голосом.
    Підсумувавши скажем так. Тюн потрібен та не зразу, а коли людина трохи пограє, бо який би ти класний не був, всеодно спочатку ти будеш реагувати на все з острахом і останнє та не в останню чергу це - повага один до одного. Нам разом грати і жити.

  8. #28
    Курсант Аватар для Fasolik
    Регистрация
    11.07.2011
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    внекомадник
    Сообщений
    87

    Re: Роздуми...

    Тому деякі гравці часом не усвідомлюють, що ця гра - не тільки задоволення , але й відповідальнітсь
    Це викликає те, що людина на ДРУГУ гру приходить з кулеметом 140 м/с, без вторічки, майже незнаючи правил і не усвідомлюючи відповідальності перед іншими гравцями.[quote:2isftil2]
    [/quote:2isftil2]

    "Імя сестра,імя" (С) А раз так знайшов такого кадра,бери позивний,команду і вперед організатору на заметку.Цивілізовано вирішуєм,а сидіти дома за моніком і згадувати шо було,шо бачив я і сам можу,так кому ж це треба?

  9. #29
    Gefreiter Аватар для OzziKif
    Регистрация
    27.08.2010
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    2./PzGrenBtl 411
    Сообщений
    269

    Re: Роздуми...

    Та ладно забийте=)
    Кали бухаєм?)
    в раю, конечно, климат, зато в аду - общество

  10. #30
    Штурмовик Аватар для T-REX_22
    Регистрация
    26.07.2009
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    КЕДР
    Сообщений
    67

    Re: Роздуми...

    Здрастуйте шановне паньство. Не хочеться розводити демагогію, але не міг пройти повз дану дискусію. Грунтуючись на своєму досвіді просто приєднаюсь до Direktorа, оскільки цілком згідний, що запорукою успіху і відповідно задоволення від гри є перш за все УМІННЯ тактично діяти - воювати. Зброя, це лише інструмент, отож тюн дає певну перевагу, але не є вирішальним (хто їздить на ігри має розуміти про що я), отож він залишається питанням смаку та можливостей звичайно. Погоджуюсь також з Fasolik ом, оскільки не розумію риторики щодо того що хтось десь прийшов і з не тієї зброї у когось вистрілив. Звичайно що елементарна людяність і якась етика поведінки повинна бути присутньою на наших іграх, проте людський фактор є вирішальним - перевиховати когось буде важко, хоча і можливо. Отож, при наявності претензій до когось з учасників вважаю за необхідне конкретизувати "хуліганів" а не змушувати інших думати-гадати, хто-ж то такий. Зрештою, необхідно враховувати, що страйкбол - військово-спортивна гра, а відповідно є в певній мірі агресивною. Отож всі мають розуміти, що певні ушкодження в процесі нашої "іграшкової гри" є ймовірними, а відповідно бути готовим до цього. Разом з тим, бажаючим зберегти пристойний вигляд (без синців наприклад) наступного дня на роботі - ніщо не забороняє використовувати засоби захисту (подивіться на представників бундесвера до прикладу, чи на моїх товаришів КЕДРІВ - ми носимо маски на такий випадок). Зрештою, усвідомлення того, що можеш отримати хорошу плюху в ході гри посилює захисну реакцію, підвищує адреналін а відповідно увагу, змушує думати а на воювати як компютерні геймери - власне те за чим ми всі і їдемо в неділю. Отож радий що наша спільнота розвивається, а конфлікти бажано вирішувати на місці (після гри) цивілізовано, спокійно, адекватно - всі ж живі люди. Маємо спільні інтереси, отож думаю знайдемо спільну мову...
    Успіхів!...

    P.S. Невелике зауваження-прохання до гравців-новачків, від яких найчастіше отримуються скарги на маклаудизм. Будьте стримані і в першу чергу слідкуйте за власною поведінкою. Конфлікти (а такі будуть завжди, оскільки всі живі люди і буває що і "ветерани" грають вар'ята) вирішуйте після гри а не у процесі, щоб не псувати настрій іншим учасникам дійства. Зрештою, за моїми спостереженнями, люди які грають у страйкбол довший час (рік і більше) отримують задоволення не стільки від набитих фрагів скільки від самого процесу, отож кричати за будь-якої спірної ситуації "маклауд" є мінімум некоректно, і у 90% безпідставно. Зрештою за ігровий процес відповідають організатори, отож ви маєте повне право висловити їм свої скарги на конкретного гравця, стосовно якого саме останні прийматимуть рішення в майбутньому...
    Festina lente...

  11. #31
    Курсант Аватар для <Kolobok>
    Регистрация
    11.02.2011
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    eins
    Сообщений
    32

    Re: Роздуми...

    Цитата Сообщение от Direktor
    Вообще то дело не в тюне А в умении играть, у меня 130 м/с. и тоже народу выносил нормально, главное не количество а качество!
    Не хочу спорити, по Тернополю Ваша команда мені сподобалась, як дисципліною так і грою. Особливо запам'ятався гранатомет )),
    але в грі де ліс проглядається скажем добре, тюн 110м/с від 130 м/с трошки відрізняється. І якщо тюн не заборонений правилами небачу в цьому нічого поганого.Пропоную робити так як говорив "Малий", побачив порушення, зразу на місці запиши, запам'ятай грака,а після гри розбір польтів.
    + Якщо так стоїть питання, тоді можем перед грою заміряти скорість, є правила, давайте їх дотримуватись.Ще раз вибачення за те що кулеметник був без вторічки. Хоча неможу стверджувати що мова йде про нашого кулеметника.
    І взагалі давайте небудемо говорити загадками!

  12. #32
    Курсант Аватар для Fasolik
    Регистрация
    11.07.2011
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    внекомадник
    Сообщений
    87

    Re: Роздуми...

    А тепер про головне. Думати нам треба не про тюни а:
    1. Як розвиватись
    *
    6. Приносити з собою фотоапарати, відеокамери, фоткати на мобілку, викладати це все в соц мережах, на форумах показувати друзям, і тоді нас стане більше))

  13. #33
    Новобранец Аватар для nasaua
    Регистрация
    19.06.2009
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    Кедр
    Сообщений
    16

    Re: Роздуми...

    Привіт товариство.
    прочитавши, викладені вище, ваші роздуми, думки та коментарі... можу лише добавити, що до недавнього часу (початок вересня) я бігав з M15A4, яка показувала 100-105м/с, та M4A1 з результатом +/- 90м/с...
    зараз M15A4 = +/-135м/с, та хочу M4A1 підняти до 100-110м/с (хоча і 90 вистачає)
    поясню свою "математику": краще вміти ефективно використовувати тактику, вміння маскуватись та безшумно пересуватись а ніж "далеко" (читай - "боляче") стріляти...
    я розумію, що у боротьбі з "маклаудами" хочеться "дОоОбре дААти"... , але це всього лиш гра...
    для чого я використовую різні швидкості? першу для відкритих місцевостей, друга призначена більше для внутрішньо будинкових сутичок. а також не варто забувати про зимовий період... я не хочу силувати свою "М-ашку", нерви та свій гаманець)

    до вище написаного відноситись, як до мого ІМХО

    а фраза про "троьх Гансів..." мене потішила)))) +100500

  14. #34

    Re: Роздуми...

    Цитата Сообщение от OzziKif
    Штурмових 160 не було. Були кулемет і снайперка, обидва гравці мали вторічки. Вони мої сокомандники, готовий покластись шо з близька вони нівкого не стріляли з основної зброї. Якщо люди адекватні і мають можливість, то чому їм не можна грати так як це дозволяють правила??
    Брехня....Було ДВА кулемета....в цього гравця і в Дениса...вторічки я не бачив....( може десь вона і була, але під час гри не використовувалась...)
    Дальше...Зблизька цей кулемет стріляв як мінімум два рази...Раз в Тараса з Коломиї - він про це розповідав....і я йому вірю більше, ніж тобі....Це друга брехня
    Другий раз - при мені...Якраз в того чувака, що я його добивав ( коли він лежав ) і відстань була менше десяти метрів

    Щодо штурмової 160+ - вона була...це було чути по звуку...і я бачив як куля метрів 60-80 летіла як стріла...Я її не хронометражував, тому вважатиму що це напівбрехня




    P.S.S.S. ІМХО

    Цитата Сообщение от OzziKif
    WeB, ти читаєш пости повністю чи тільки кусочки де є цифри???
    З чого ти взагалі взяв що тюн безконтрольний?
    Зі 110 також елементарно пускається кров.
    Вбий з 30 метрів з тих же 110-ти людину за кущиком. Вб'єш? Хібаби він буде дуже чесний і файно признається. ШО кульки на нього скотилися.
    А хіба на іграх бувають нечесні?
    I am patient with stupidity but not with those who are proud of it

  15. #35
    Gefreiter Аватар для OzziKif
    Регистрация
    27.08.2010
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    2./PzGrenBtl 411
    Сообщений
    269

    Re: Роздуми...

    maky :
    Брехня....Було ДВА кулемета....в цього гравця і в Дениса...вторічки я не бачив....( може десь вона і була, але під час гри не використовувалась...)
    Дальше...Зблизька цей кулемет стріляв як мінімум два рази...Раз в Тараса з Коломиї - він про це розповідав....і я йому вірю більше, ніж тобі....Це друга брехня
    Другий раз - при мені...Якраз в того чувака, що я його добивав ( коли він лежав ) і відстань була менше десяти метрів

    Щодо штурмової 160+ - вона була...це було чути по звуку...і я бачив як куля метрів 60-80 летіла як стріла...Я її не хронометражував, тому вважатиму що це напівбрехня
    Хмм...стверджуєш шо брехня, але буду вважати шо ти мене не зрозумів.
    Кулемета взагаліто було 3.
    перший про який я говорив був в Скарабея, а він вторічку має, і використовує по призначенню, власне за це я і поклавсі=)
    другий в Дениса, так в нього з вигляду кулемет, але стріляє він врайоні 120. Вторічку доречі також має.
    третій був "в цього гравця", звати його, як мені відомо Петрик, він з команди GebJgBtl 233, такщо до нього мої слова не відносились.
    Проте, маю щястя тобі повідомити, що твої слова, та й не тіки твої, не лишились без уваги і цей кулемет вже в надійних досвідчених руках, руки ці мають вторічку, і на недільній грі нікого не вбили та навіть не пошкодили

    Щодо штурмової, зауважу в друге шо то нібитоякбитіпаби снайперка. І працювала вона на відповідній дистанції, з наявністю вторічки.

    Такщо можу стверджувати що я не брехав. Мігби образатись але не буду

    А нарахунок коломийських хлопців, нажаль не знаю їх особисто, можу зауважити, що мені застібку на шлемі досить міцненьку розтрощили, і явно не випадково Але то таке буває, жалітись не бачу сенсу, добре що приїхали, з ними було весело.

    А хіба на іграх бувають нечесні?
    Мені здалось, що ти стверджуєш, що всетаки бувають.

    P.S. І далі ми про тюни...а не про те що хотілося б...
    в раю, конечно, климат, зато в аду - общество

  16. #36
    Gefreiter Аватар для Skar
    Регистрация
    10.12.2009
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    2./PzGrenBtl 411
    Сообщений
    130

    Re: Роздуми...

    Так часто (вчасно) люди преглядають дану тему, так само часто і приїжають на локалки ...

    Нагадало мені ... Поїзд руШєЄ, я сі ЛиШєю ... :P

    ПС. Чекаю нового поста через недільку , мб по темі :P

  17. #37

    Re: Роздуми...

    Цитата Сообщение от Skar
    Так часто (вчасно) люди преглядають дану тему, так само часто і приїжають на локалки ...

    Нагадало мені ... Поїзд руШєЄ, я сі ЛиШєю ... :P

    ПС. Чекаю нового поста через недільку , мб по темі :P
    коли хто приїзджає на локалки - це все таки його особиста справа..
    я підняв дуже делікатно деяі проблеми , але їх не зрозуміли..ну та вже...
    I am patient with stupidity but not with those who are proud of it

  18. #38
    Gefreiter Аватар для OzziKif
    Регистрация
    27.08.2010
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    2./PzGrenBtl 411
    Сообщений
    269

    Re: Роздуми...

    Ну та чого не зрозуміли, зрозуміли.
    Але намагаються довести шо не так все проблематично
    в раю, конечно, климат, зато в аду - общество

  19. #39
    Оператор Аватар для Alex(SAS)
    Регистрация
    30.03.2009
    Адрес
    Львов
    Команда
    A-Team
    Сообщений
    1,267
    Записей в дневнике
    1

    Re: Роздуми...

    Извините что вмешиваюсь , просто когда главную роль играет тюн, сама игра как действие отходит на второй план (хотя многие будут говорить что это не так, но это так). Ладно ещё когда местность пересечённая или урбан, от травматизма поможет маска, но силы примерно уравниваются. Можно ещё умением выиграть. Но часто, даже в лесу, тюн просто не подпустит игрока с меньшим выхлопом. Я понимаю, что люди потратившиеся на ФТК и прочие вкусности, будут отстативать позицию как это круто - гонка вооружений. Так это вы просто добились локальных пределов и хотите круто смотреться среди ньюбов с базами или консерваторов, тем более это ж "реалистично". А зря. Я например со своми 125 мс. вообще чувствовал себя потерянным на некоторых локациях в на игре Бресте, когда игроки из России поливали нас с заоблачных дистанций да у них там разрешены тюны без ограничений, и на штурмовой нормально иметь 180 и 200. Вы бы хотели со своими 145 - 160 играть против такой артилерии ? Умений бы хватило ? Вот так же "уютно" себя чувствуют игроки с дозволенными 130 против 150.
    Сам лично считаю что и правила ФСУ хороши и Милитарист с ограничением в 145 неплох. Всё что выше - зло. Но главное : игра становиться действительно интересной, когда игроки стартуют с приблизительно одинаковыми возможностями, а дальше уже выигрывают за счёт навыков или смекалки.

  20. #40
    Gefreiter Аватар для OzziKif
    Регистрация
    27.08.2010
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    2./PzGrenBtl 411
    Сообщений
    269

    Re: Роздуми...

    Alex, так о том и идет речь, что тюнов выходящих за рамки правил нету. Я про свою команду. Но почему все выше 145 зло, если выше 145 можно например пулемету? Не каждый же пулеметчик.
    У нас грубо говоря сейчас играет 4 команды, в 3-х из них есть по пулеметчику...4-й никто не запрещает завести своего.

    А насчет круто смотреться на фоне нюбов и консерваторов...думаю тюня оружие мало кто преследует такую цель. Я уже писал что тут у нас скорее тренировки, игры проходят редко, а ехать куданить на полигон или в лес на большую игру с 100 м/с как сам говориш печально...пусть нюбы и консерваты, а точнее только консерванты проявляют свои тактические способности подползая к комунить на 15-20 метров, чтоб убить...Но мне почемуто кажеться, что эти разговоры ниочем и в Ивано-Франковске таких нету. Надо стремиться к лучшему...
    Да и в конце то концов сейчас большинство китайского оружия уже в базе 120-130 м/с, а новички чаще всего с ним то и бегают.

    Тут уместней говорить о соблюдении теми же новичками правил, и толковании им этих правил до игры, а не вовремя или после.
    в раю, конечно, климат, зато в аду - общество

Закрытая тема
Страница 2 из 3 ПерваяПервая 123 ПоследняяПоследняя
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама