Закрытая тема
Страница 1 из 3 123 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 20 из 46

Тема: Роздуми...

  1. #1

    Роздуми...

    Хотів би поділитися деякими своїми думками..Бо останнім часом не часто їзджу..Але деякі цікаві речі під час локальної гри побачив.

    Перш за все - про позитив....Радує динаміка , прогрес страйкбольного руху.Люди йдуть, розвиваються, моделюють....

    Тепер про погане..Динамічний розвиток в технологіях часом переганяє психологічнйи розвиток гравців. Тому деякі гравці часом не усвідомлюють, що ця гра - не тільки задоволення , але й відповідальнітсь
    Це викликає те, що людина на ДРУГУ гру приходить з кулеметом 140 м/с, без вторічки, майже незнаючи правил і не усвідомлюючи відповідальності перед іншими гравцями.

    Про рембо я навіть не кажу...Лежати на траві піcля черги по всьому тілу і потім сказати "Поздно" Виясняння хто кинув гранату замість того, щоб просто йти в мертвяк і т.д..

    Сумний висновок - кількість не завжди переходить в якість
    Ще сумніший - треба щось робити з цією гонкою озброєнь і штурмовими гвинтівкам 160+
    I am patient with stupidity but not with those who are proud of it

  2. #2
    Оператор Аватар для Direktor
    Регистрация
    25.05.2009
    Адрес
    Черновцы
    Команда
    BRAVO
    Сообщений
    459

    Re: Роздуми...

    Цитата Сообщение от maky
    Ще сумніший - треба щось робити з цією гонкою озброєнь і штурмовими гвинтівкам 160+

    Все очень просто берем на игру хронограф делаем замер, у кого больше правил говорим до свидание, и не парим себе мозги.

  3. #3
    Штурм Аватар для jew
    Регистрация
    29.07.2010
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    kedr
    Сообщений
    134

    Re: Роздуми...

    говорив колись з кимось чи то з Донецька, чи Запоіжжя
    каже: у нас тюн меньше 145, считается - плохим тоном) (про штурмові)
    а зачем оно вам надо?

  4. #4
    Курсант Аватар для WeB
    Регистрация
    18.04.2008
    Адрес
    Ивано-Франковск
    Команда
    Внекомандник
    Сообщений
    78

    Re: Роздуми...

    у нас тюн меньше 145, считается - плохим тоном
    Це сумно, не варто у нас таке ж допускати. Треба пам'ятати, що з цього тюну 145+ ти будеш стріляти по людях, які перед тобою нічого не завинили. А черга з такого привода з близької відстані - це боляче, а деколи і травматично (на одній грі людині так зуб вибили, іншому потім довелося з носу шарік виколупувати). Особисто мені не хочеться грати з такими любителями екстримального тюнінгу. Хочуть стріляти з крутих пукалок, хай стріляють по банкам з-під пива, а не по людях.
    P.S. На страйкболі головне не вбити всіх з мега-крутої пушки, а отримати задоволення від гри, нажаль є люди, які про це забувають.

  5. #5

    Re: Роздуми...

    Цитата Сообщение от Direktor
    Цитата Сообщение от maky
    Ще сумніший - треба щось робити з цією гонкою озброєнь і штурмовими гвинтівкам 160+

    Все очень просто берем на игру хронограф делаем замер, у кого больше правил говорим до свидание, и не парим себе мозги.
    на жаль - не все так просто....командир і команда про це все знає...забанити і не буде кому грати?
    Все таки краще підійти соціальними методами...

    Але хронографувати все ж таки потрібно..
    I am patient with stupidity but not with those who are proud of it

  6. #6
    Оператор Аватар для Aratta
    Регистрация
    16.01.2010
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    внекомандник
    Сообщений
    151

    Re: Роздуми...

    безтолку це все.. хто схоче всеодно буде стріляти тим чим йому захочеться...

  7. #7
    Курсант Аватар для WeB
    Регистрация
    18.04.2008
    Адрес
    Ивано-Франковск
    Команда
    Внекомандник
    Сообщений
    78

    Re: Роздуми...

    Як на мене все просто - якщо людина кілька раз була помічена у використанні овер-тюну і не реагує на розмови, то просто з нею не грати. І хай собі стріляє з чого хоче по пивним банкам. І йому кайф - бо буде крутий Рембо, який повбивав всі банки. І люди можуть не переживати, що отримають чергу з 145+ по обличчю від неадеквата.

  8. #8
    Штурм Аватар для jew
    Регистрация
    29.07.2010
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    kedr
    Сообщений
    134

    Re: Роздуми...

    три "пулімЬЙОтчіка Ганса" роблять зачистку невихоядчи з мертвяка.
    а зачем оно вам надо?

  9. #9
    Gefreiter Аватар для OzziKif
    Регистрация
    27.08.2010
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    2./PzGrenBtl 411
    Сообщений
    269

    Arrow Re: Роздуми...

    Хотів би поділитися своїми думками про все що тут написано...

    maky написав

    Радує динаміка , прогрес страйкбольного руху.Люди йдуть, розвиваються, моделюють....
    Згоден, але всеодно хочеться більшого

    Тепер про погане
    а тут ти не у всьому правий, напевно тому, що
    останнім часом не часто їзджу
    І для WeBа також:
    Розвиток страйкболу мусить розвиватись паралельно з технологіями, тим більше, що в інших регіонах цей розвиток як я помітив "дещо" вищий. А гравці з недостатнім психологічним розвиткому були є і будуть, і виявляється це скоріше не в стрільбі в голову, і вже точно не в тюні, а в маклаудізмі. Не думаю що навіть найневрівноваженіші гравці спеціально будуть стріляти в голову, наші АЕГи якими б вони не були тюненими не тюненими не хірургічно точні і можливі різні випадковості, але це на дальніх дистанціях і тут це не кретично. Варто також враховувати, що голову ми висуваємо частіше всього, а так як ми прийшли не ляльки грати будьте готові, що вам в неї будуть стріляти. Особисто мені за свою голову не дуже страшно, розуміючи, що в бандані і розгрузі зручніше, я всетаки вдіваю шльома і броніка з коміром широким, і цятки від кульок маю тіко на щічках, але вони собі запару днів сходять та й все. В кінці кінців можна вдіти маску...Важкі наслідки будуть тільки з близька, а тут повірте і з 100 і з 120 буде боляче, а , а щоб щоку пробити, то хз треба певно 160-170..ітд.ітп, бо шось ярозігнався

    Психологічний розвиток рано чи пізно прийде в норму, якшо не від самоусвідомлення речей, то з допомогою дружньої страйкбольної спільноти, а якщо не прийде то прийде бан.

    Це викликає те, що людина на ДРУГУ гру приходить з кулеметом 140 м/с, без вторічки, майже незнаючи правил і не усвідомлюючи відповідальності перед іншими гравцями
    В загальному згоден, але цей конкретний гравець відповідальність таки відчував, і стріляв з кулемета менше ніж я б с пестіка пулькав) не в обіду йому)

    Тепер про тюни
    Правила дозволяють
    6.8. Для допуска к игре тюнинг оружия, а именно скорость вылета шара должен соответствовать следующим нормам. #
    6.8.1. Максимально скорость вылета шаром 0.2 г. для штурмовой винтовки 130 м.с. #
    6.8.2. Максимально скорость вылета шаром 0.2 г. для пулемета 160 м.с. Дистанция 20 м. #
    6.8.3. Максимально скорость вылета шаром 0.2 г. для снайперской винтовки 250 м.с. Дистанция 20 м. #
    6.9. Пулемет должен представлять собой антуражную копию реального пулемета. #
    6.10. Дистанция для использования пулемета с тюнингом 140-160 м.с. должна быть не менее 20 м. #
    6.11. Снайперская винтовка должна представлять собой антуражную копию реальной снайперской винтовки. На снайперскую винтовку должен быть установлен оптический прицел с кратностью не менее 3х. #
    6.12. Дистанция для использования снайперской винтовки с тюнингом 160-250 м/с должна быть не менее 25 м. #
    6.13. Использование оружия со скоростью вылета шара 140 м.с. и выше предусматривает обязательное наличие дополнительного оружия у игрока со скоростью вылета не более 120 м.с. #
    6.14. Максимальный люфт скорости +/- 5 м.с. #
    А значить 135 можна.
    В мене 134-136, maky, пішли постріляємся, ти отримаєш задоволення від гри? думаю не велике, а навіщо тоді грати?
    Лежати на траві піcля черги по всьому тілу і потім сказати "Поздно"
    було би в тебе цих же 135, покрайній мірі він би відповів за свою наглість, а наступного разу встав би від 1 шаріка доказано занусі) а якби так би не було, я б йому і в голову би стрельнув, отакий я неадекват, мене пре грати з маклаудами.
    чи звичайний кущик має бути таким же файним укриттям як бетонна стінка?? якось не антуражно....
    Без образ, нічого особистого, просто наводжу приклади...
    Ще сумніший - треба щось робити з цією гонкою озброєнь і штурмовими гвинтівкам 160+
    Штурмових 160 не було. Були кулемет і снайперка, обидва гравці мали вторічки. Вони мої сокомандники, готовий покластись шо з близька вони нівкого не стріляли з основної зброї. Якщо люди адекватні і мають можливість, то чому їм не можна грати так як це дозволяють правила??

    +До цього хочу сказати, що в нас рідко відбуваються справді ігри, це швидше тренування. Але ми наприклад стараємося виїжджати на великі, а там з базами робити нічого. І наявність снайперок та кулеметів тільки радує і додає антуражності

    WeB:
    Як на мене все просто - якщо людина кілька раз була помічена у використанні овер-тюну і не реагує на розмови, то просто з нею не грати. І хай собі стріляє з чого хоче по пивним банкам. І йому кайф - бо буде крутий Рембо, який повбивав всі банки. І люди можуть не переживати, що отримають чергу з 145+ по обличчю від неадеквата.
    Граю більше року, десь був шось бачив, таких випадків не зустрічав....Гравці в більшості своїй маючі такі тюни всеж таки досвідченні і думають що роблять.

    Ти як мені відомо був на теслі, там можна було 145, навіщо ти туди їхав?)

    Тай скажи це людям на іграх, які проводяться не федерацією страйкболу, і де в пункті про штурмові дуже часто пишуть не 130, а 140...Думаю вони посміхнуться і підуть грати собі в задоволення, а не стрілятимуть по банкам.

    jew
    три "пулімЬЙОтчіка Ганса" роблять зачистку невихоядчи з мертвяка.
    Ромчику, це ти до чого? Невже на щось натякаєш? :P

    А тепер про головне. Думати нам треба не про тюни а:
    1. Як розвиватись
    2. Популяризувати нашу улюблену гру (збільшувати кількість гравців)
    3. Шукати нові локації.
    4. Боротись з маклаудізмом (нажаль він є, нажаль про нього говориться рідко, а ще рідше перед всіма, але є задумки як це виправляти, і робити це не голослівно)
    5. Не погано було б започаткувати якусь традицію, тіпо десь колись вечорком зібратись деся посидіти потеревенити, хто з сочком, хто з пивом=)
    6. Приносити з собою фотоапарати, відеокамери, фоткати на мобілку, викладати це все в соц мережах, на форумах показувати друзям, і тоді нас стане більше))
    7. http://forum.6mm.if.ua/index.php, ласкаво прошу реєструємся, спількуємся, ніхто вам не скаже шо ви флудите=) дякуєм за цю можливість Скарабею=)

    P.S. Сорі за багато буков, відпочиваю від операції "Тритон" мав можливість - скористався
    P.S.S. Нікого не хотів образити.
    P.S.S.S. ІМХО
    в раю, конечно, климат, зато в аду - общество

  10. #10
    Курсант Аватар для WeB
    Регистрация
    18.04.2008
    Адрес
    Ивано-Франковск
    Команда
    Внекомандник
    Сообщений
    78

    Re: Роздуми...

    Ти як мені відомо був на теслі, там можна було 145, навіщо ти туди їхав?)
    145???? Це звідки така інфа? Гра відбувалася по правилам ФСУ - 130 м/с для штурмових гвинтівок.

    Думати нам треба не про тюни а:
    Ніхто не казав про те що тюн це погано. Розмова про тюни які виходять за рамки правил. Тобто більше 130 метрів для штурмових гвинтівок. А це таке ж порушення правил як і маклаудизм. Причому як на мене ще й гірше, бо маклауд просто зіпсує тобі задоволення від гри, а овер-тюнер може ще й обличчя/зуби попсувати.

    Тай скажи це людям на іграх, які проводяться не федерацією страйкболу, і де в пункті про штурмові дуже часто пишуть не 130, а 140...Думаю вони посміхнуться і підуть грати собі в задоволення, а не стрілятимуть по банкам.
    А є ще люди які грають в хард-бол, вони також посміхнуться і підуть далі стріляти один в одного з пневматичної зброї. Не варто все до маразму зводити. В правилах є конкретна цифра - 130 м/с 0.2 шаром і не варто нічого вигадувати.

  11. #11
    Gefreiter Аватар для OzziKif
    Регистрация
    27.08.2010
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    2./PzGrenBtl 411
    Сообщений
    269

    Re: Роздуми...

    Витяг з теми viewtopic.php?f=422&t=39305

    http://airsoft.ua/rules#rule_6
    Сие означает что штурмовуха на Открытии = 145м/с +/- 5м/с ?
    Я правильно понял ?
    мало того, мы решили дальше пойти
    6.2 Имитации взрывных устройств изготавливается на основе петард промышленного производства Корсар №8.
    правила тоді були такі=)

    Та й якби там не було між 130 та 140 різниця не така вже й велика, тим більше якшо як вже говорилось не забувати про адекватність.

    Тому про хардбол ти зря

    і якшо ти щераз подившся в правила то побачиш, що більше за 145 всетаки можна, якшо дотримуватись умов)
    в раю, конечно, климат, зато в аду - общество

  12. #12
    Gefreiter Аватар для OzziKif
    Регистрация
    27.08.2010
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    2./PzGrenBtl 411
    Сообщений
    269

    Re: Роздуми...

    Вихідні провели в тернополі, гра була якраз з дозволом для штурмових 140 +-5, постраждалих на скільки мені відомо не має, сам дістав раз в щоку, раз в губу, знаю що в тих хлопців таки точно більше 140, але не жаліюсь, то було з норм відстані=) розумію що з ями торчала тіко пушка і башка.
    в раю, конечно, климат, зато в аду - общество

  13. #13
    Штурм Аватар для jew
    Регистрация
    29.07.2010
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    kedr
    Сообщений
    134

    Re: Роздуми...

    2 Озік, навіть і думки не було )))

    треба на зиму знайти приміщення, щоб на пестіках і без автіків і пуліків
    а зачем оно вам надо?

  14. #14
    Gefreiter Аватар для OzziKif
    Регистрация
    27.08.2010
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    2./PzGrenBtl 411
    Сообщений
    269

    Re: Роздуми...

    Так мб тоті бокси шо коло автобазару на горбі....там де пару раз квест був..

    Але я б зимою і з афтіка постріляв) мішеньки краще видко) і кустікі не стріляютьсамі по собі...
    в раю, конечно, климат, зато в аду - общество

  15. #15
    Оператор Аватар для Aratta
    Регистрация
    16.01.2010
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    внекомандник
    Сообщений
    151

    Re: Роздуми...

    пропоную на зиму купити хардбольні волини бо кущів немає... відстані великі....

  16. #16
    Gefreiter Аватар для OzziKif
    Регистрация
    27.08.2010
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    2./PzGrenBtl 411
    Сообщений
    269

    Re: Роздуми...

    Арата не троль)
    в раю, конечно, климат, зато в аду - общество

  17. #17
    Курсант Аватар для WeB
    Регистрация
    18.04.2008
    Адрес
    Ивано-Франковск
    Команда
    Внекомандник
    Сообщений
    78

    Re: Роздуми...

    правила тоді були такі=)
    Зверни увагу на дату повідомлення Перше квітня кагбе

    P.S. По темі я вже свою думку висловив, флудити не бачу сенсу. Єдине що додам - от цікаво звідки в людей оте прагнення до безконтрольного тюну? Невже так подобається до крові людям обличчя розбивати? Чи ЧСВ виростає від того що автомат стріляє на 10 метрів далі ніж у інших? І не треба говорити про тактичну перевагу чи щось в тому роді, ми не першу світову моделюємо з позиціними перестрілками з окопів. На більшості територій, де проводяться ігри, відстані не перевищують 30-40 метрів, а тут вистачає і 110 м/с. ІМХО.

  18. #18
    Gefreiter Аватар для OzziKif
    Регистрация
    27.08.2010
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    2./PzGrenBtl 411
    Сообщений
    269

    Re: Роздуми...

    WeB, ти читаєш пости повністю чи тільки кусочки де є цифри???
    З чого ти взагалі взяв що тюн безконтрольний?
    Зі 110 також елементарно пускається кров.
    Вбий з 30 метрів з тих же 110-ти людину за кущиком. Вб'єш? Хібаби він буде дуже чесний і файно признається. ШО кульки на нього скотилися.
    в раю, конечно, климат, зато в аду - общество

  19. #19
    Оператор Аватар для Aratta
    Регистрация
    16.01.2010
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    внекомандник
    Сообщений
    151

    Re: Роздуми...

    збираю замовлення на хардбольні рушниці...
    думаю такі http://www.hardball.ru/gun.php?model_id=29

  20. #20
    Gefreiter Аватар для OzziKif
    Регистрация
    27.08.2010
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    2./PzGrenBtl 411
    Сообщений
    269

    Re: Роздуми...

    Меені кулемет.
    в раю, конечно, климат, зато в аду - общество

Закрытая тема
Страница 1 из 3 123 ПоследняяПоследняя
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама