+ Ответить в теме
Показано с 1 по 15 из 15

Тема: 2maky

  1. #1
    Gefreiter Аватар для Skar
    Регистрация
    10.12.2009
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    2./PzGrenBtl 411
    Сообщений
    130

    2maky

    Skar » 2011-11-22 11:47
    Цитата Сообщение от maky
    написав:
    чомусь зараховані два голоси "так" без вказання ніка модератора....

    НЕ чомусь ... Ти ЗНОВУ не уважний ...

    Читай внятно модера:
    "Отож, голосування має виглядати наступним чином: в цій темі кожен бажаючий гравець з Івано-Франківської області може залишити одне повідомлення у форматі:
    1. чи підтримує він зміну діючого модератора: +/так, -/ні.
    2. кандидатуру нового модератора (нікнейм на форумі). В разі, якщо у п.1 зазначений "-/ні", п.2 лишити порожнім."

    ПС. Хотя можливо "Hokum" об"яснить Вам, чому так.
    2Hokum, будь обрежний в тлумаченні "maky", чому саме так, а то в нас модер "злосний", дасть попередження. . І май терпіння, не до всіх доходить.


    ППС. напостив без образ ?

    --- Жаль що не встиг зберегти інші пости , ПРОХАННЯ НЕ УДАЛЯТИ ТЕМУ ... ---

  2. #2
    Штурмовик Аватар для T-REX_22
    Регистрация
    26.07.2009
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    КЕДР
    Сообщений
    67

    Re: 2maky

    Скар! При всій повазі, але Макі тут таки правий. Адже він зауважив, що у 2-х постах у п.1 вказавши "так" учасники залишили п.2 порожнім (а мали вказати імя нового модера)...
    Festina lente...

  3. #3
    Gefreiter Аватар для Skar
    Регистрация
    10.12.2009
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    2./PzGrenBtl 411
    Сообщений
    130

    Re: 2maky

    Цитата Сообщение от T-REX_22
    Скар! При всій повазі, але Макі тут таки правий. Адже він зауважив, що у 2-х постах у п.1 вказавши "так" учасники залишили п.2 порожнім (а мали вказати імя нового модера)...
    Тема була создана, по причині некоректності діючого модера і так сказати активності даного гравця в іграх по страйкболу, на страйкбольному форумі (даному).
    Отожбо, голосування піднялось, за зняття чи ні.

    Спершу знімають, а опісля вибирають нового модера ...

    Так, як наш вельмишановний Глобал модер, некоректно НАЗВАВ тему голосування, то слова макі мають на сенс існування...
    НО, гравці голосували за зняття (або ні) модера, а хто буде новим модером іх не цікавило, тому що думали що вибереться з "ІСНУЮЧИХ" гравців на даний час.

    Знаю тих хто заварив кашу (я один із них). Голосування було створене тільки для зняття даного модера ... А наш Дєня, просто впрікол виставив свою кандидатуру, але при цьому його підтримали "ІСНУЮЧІ" гравці.

    ПС. на місці даного модера, я б самовільно ЗЛІЗ з посади, і дав модерство ІСНУЮЧИМ. Но як виявилось, духи на форумі ще є ...

  4. #4
    Штурм Аватар для jew
    Регистрация
    29.07.2010
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    kedr
    Сообщений
    134

    Re: 2maky

    http://www.vsetv.com/video_53.html


    — А кто играет Дениска, царя? Кто?
    — Какого Дениса-царя? Дениска? Дениска на царство? Так он, лукавый, презлым заплатил за предобрейшее, сам захотел царствовать и всем владети! Повинен смерти!
    а зачем оно вам надо?

  5. #5
    Курсант Аватар для GUDVIN
    Регистрация
    06.02.2009
    Адрес
    м.Івано-Франківськ
    Команда
    " КЕДР "
    Сообщений
    59

    Re: 2maky

    PEACE, вам, братья. Смотрю, вы, ни как не успокоитесь. Если думать логично - модератор следит за соблюдением правил на форуме. То есть. Сидит за компом и смотрит, чтоб писаки (типа мы) не матерились, не обзывали нехорошими словами друг друга и т. д. А имеет он отношение к страйкболу или нет - это второстепенно. Если было нарушение, а модер на это указал, значит он выполняет свои обязанности.
    Народ, Франык город не большой, игроков в страйкбол, тоже, немного. Я думаю, Каждый, заинтересован в том чтоб нас было много и было с кем играть. Поэтому, давайте не срат..ся, (за каждым можно к чему то придраться) и заканчивайте этот флуд.
    Дякую за увагу.

  6. #6
    Новобранец
    Регистрация
    03.07.2008
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    2./411 PzGrenBtl
    Сообщений
    8

    Re: 2maky

    А гудвін такі правду каже... А мене пропоную не в модери а в презеденти
    I hate 95 percent of all the Population of a planet!!!Only 5 percent deserve on existence

  7. #7
    Оператор Аватар для Aratta
    Регистрация
    16.01.2010
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    внекомандник
    Сообщений
    151

    Re: 2maky

    або в презенти

  8. #8
    Курсант Аватар для Dayton
    Регистрация
    23.07.2007
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    Avalon
    Сообщений
    66

    Re: 2maky

    Цитата Сообщение от Skar
    Но як виявилось, духи на форумі ще є ...
    І все ж таки вважаю що пора закінчити з цією темою.......
    Дихи є були і будуть, і не тільки, в казках, легендах, та ще багато де,
    мало того що є, вони щей стріляють, правда, от тоді коли вони цього хочуть..... (с)
    ....а по окраинам только мёртвые с косами стоят....(с)

  9. #9

    Re: 2maky

    Цитата Сообщение от T-REX_22
    Скар! При всій повазі, але Макі тут таки правий. Адже він зауважив, що у 2-х постах у п.1 вказавши "так" учасники залишили п.2 порожнім (а мали вказати імя нового модера)...
    там не тільки в цьому суб"єктивізм...

    - одного він не враховує за тільки одне повідомлення на форумі , а інших (наприклад Romulus,Schmidt99,Vufer) враховує...Знову - це ж не було попередньо описано.Динамічні правила?
    - так само з невірним профайлом ...В гравця в профайлі стоїть команда "ARSA", яку чомусь я не зміг знайти на форумі...Невірна команда в профайлі - це невірний профайл?
    - ну і самий жир...дивитись на профіль Toretto , який зареєстрований 2007(!) року і у якого 3(!) повідомлення і написати "одне повідомлення"

    До чого я веду....Для мене очевидний суб"єктивізм при підрахунку голосів...І неважливо, хто програв, а хто виграв - важливо щоб це було чесно. А використовувати навколо гри, що базується на чесності, такі от підходи - це моветон...
    I am patient with stupidity but not with those who are proud of it

  10. #10
    Gefreiter Аватар для Skar
    Регистрация
    10.12.2009
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    2./PzGrenBtl 411
    Сообщений
    130

    Re: 2maky

    Цитата Сообщение от maky
    - ну і самий жир...дивитись на профіль Toretto , який зареєстрований 2007(!) року і у якого 3(!) повідомлення і написати "одне повідомлення"

    До чого я веду....Для мене очевидний суб"єктивізм при підрахунку голосів...І неважливо, хто програв, а хто виграв - важливо щоб це було чесно. А використовувати навколо гри, що базується на чесності, такі от підходи - це моветон...
    +1

    Цитата Сообщение от maky
    - одного він не враховує за тільки одне повідомлення на форумі , а інших (наприклад Romulus,Schmidt99,Vufer) враховує...Знову - це ж не було попередньо описано.Динамічні правила?
    - так само з невірним профайлом ...В гравця в профайлі стоїть команда "ARSA", яку чомусь я не зміг знайти на форумі...Невірна команда в профайлі - це невірний профайл?
    Якби ти частіше їздив, то був би ВКУРСІ , що АРСА це наша Попередня назва команди, до моделювання ...

    Цитата Сообщение от Dayton
    мало того що є, вони щей стріляють, правда, от тоді коли вони цього хочуть..... (с)
    ....а по окраинам только мёртвые с косами стоят....(с)
    щось мало віриться... пенсіонери (старенькі люди) теж хочуть ... но вибач (біологічно) вже не можуть ....

    ПС. "Коли я був молодим ... ... ... ... ..." :P :P :P

    Цитата Сообщение от GUDVIN
    А имеет он отношение к страйкболу или нет - это второстепенно. Если было нарушение, а модер на это указал, значит он выполняет свои обязанности.
    Вибач, але тут ти неправий ... хотя, якщо подивитись зі сторони нашої влади ...

    Цитата Сообщение от GUDVIN
    Народ, Франык город не большой, игроков в страйкбол, тоже, немного. Я думаю, Каждый, заинтересован в том чтоб нас было много и было с кем играть. Поэтому, давайте не срат..ся, (за каждым можно к чему то придраться) и заканчивайте этот флуд.
    Дякую за увагу.
    +100500, Хотя я срач люблю ... в ньому появляється істина :P ,і ставляться точки над "і"

  11. #11
    Gefreiter Аватар для OzziKif
    Регистрация
    27.08.2010
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    2./PzGrenBtl 411
    Сообщений
    269

    Re: 2maky

    maky, цікаво було б, якби звернули увагу коли попередній раз до голосування деякі акки були на форумі от би був файнезний суб'єктивізм

    Голосування яке б воно не було відбулося, думаю іншого ніхто не створить та й результати цього навряд чи будуть переглянуті, а тому не бачу сенсу його обговорювати

    П.С. Можна було б поговорити про суб'єктивізм пана злого модератора, але якось не хочеться
    в раю, конечно, климат, зато в аду - общество

  12. #12
    Штурм Аватар для jew
    Регистрация
    29.07.2010
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    kedr
    Сообщений
    134

    Re: 2maky

    ідем на "чай", там і пагаварім
    а зачем оно вам надо?

  13. #13
    Новобранец
    Регистрация
    03.07.2008
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    2./411 PzGrenBtl
    Сообщений
    8

    Re: 2maky

    Доречі чай не погана ідея... Треба всім частіше зустрічатись, щоб був дружній Франківській страйк
    I hate 95 percent of all the Population of a planet!!!Only 5 percent deserve on existence

  14. #14
    Штурм Аватар для jew
    Регистрация
    29.07.2010
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    kedr
    Сообщений
    134

    Re: 2maky

    2 Дениска, в суботу ввечері зустрічатись і "чаєм" вивадіть пратівніка із строя))
    а зачем оно вам надо?

  15. #15
    Курсант Аватар для Dayton
    Регистрация
    23.07.2007
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    Avalon
    Сообщений
    66

    Re: 2maky

    Цитата Сообщение от denisko
    доречі чай не погана ідея... треба всім частіше зустрічатись, щоб був дружній франківській страйк
    ... на рахунок "чаю"... пився "чай" і в 2006, і в 07,і в 08 роках...на дворі майже 2012... а дружнішим "страйкбол" не став!

    Цитата Сообщение от skar
    щось мало віриться... пенсіонери (старенькі люди) теж хочуть ... но вибач (біологічно) вже не можуть :d ....
    пс. "коли я був молодим ... ... ... ... ..."
    ...пенсіонери при бажанні - захочуть і зможуть , а от у молоді, за звичай, хаотичні "полюції". вибач, це з точки зору медицини... :d
    хоча, глянув за вікно і пригадав, тож вже майже зима, - період "клавіатурних боїв"....
    на цьому завершу, чекатиму "очередного чая"...... :d
    Последний раз редактировалось Dayton; 30.11.2011 в 10:51.

+ Ответить в теме
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама