+ Ответить в теме
Страница 2 из 2 ПерваяПервая 12
Показано с 21 по 30 из 30

Тема: Гра з серії «Поля слави» Помсмта по техаськи

  1. #21
    Штурм Аватар для jew
    Регистрация
    29.07.2010
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    kedr
    Сообщений
    134

    Re: Гра з серії «Поля слави» Помсмта по техаськи

    а ти Колобок-молодець, зробивши засаду в лісі:_
    а зачем оно вам надо?

  2. #22
    Новобранец Аватар для nasaua
    Регистрация
    19.06.2009
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    Кедр
    Сообщений
    16

    Re: Гра з серії «Поля слави» Помсмта по техаськи

    http://vk.com/album87894898_155306610
    http://kedr.io.ua/album524559

    і наступного разу постарайтесь поменьше по фотографах стріляти... бООООльно ж...
    добре хоть апаратура ціла)))

  3. #23
    Оператор Аватар для Grafit
    Регистрация
    26.07.2009
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    КЕДР
    Сообщений
    322

    Re: Гра з серії «Поля слави» Помсмта по техаськи

    Доброго вечора. Хочу подякувати усім хто приїхав на гру. Було приємно бачити, що очікували ми 70 гравців, а насправді нас було більше 100. Хочу подякувати усім хто допомагав організовувати гру, а це мої колеги по команді і хлопці з 411 PzGrenBtl, які увесь час допомагали нам в організації. Хочу подякувати командирам сторін: Малому, який як завжди був на тактичній висоті, і Акеллі, який дуже відповідально поставився до моєї пропозиції стати командиром, що привело до того, що вся наша сторона чотири рази поспіль практично всім складом була в мертвяку. Хочу подякувати всім. хто вів себе чесно і адекватно.
    Трошки переживали за погоду, яка кожні пів години змінювалась і через що довелось з запізненням розпочати гру, та і швидше закінчити. Переживали через сценарій, який в силу погодніх умов не дав можливості на 100% використати пістолети, які були важливим елементом 1 і 3-ої місій.
    Та не дивлячись ні на що всі ходили в атаки, повзали по пластунськи і геройськи воювали, за що ще раз всім спасибі. Надіюсь ми змогли створити Вам хороший настрій і добре Вас розважити.

  4. #24
    Оператор Аватар для Малый
    Регистрация
    13.07.2007
    Адрес
    Украина, Тернополь
    Команда
    "ТЕРЕН"
    Сообщений
    296

    Re: Гра з серії «Поля слави» Помсмта по техаськи

    Дякую всім за гру. Отримав велике задоволення, дуже сподобалось організація та проведення місій. "Кедр"-молдці, відчувалось, що гру організовували гру, як то кажуть з "огоньком". Висока динаміка гри, не скінчені штурми та постійні контратаки охоронців перечеркули всі примхи погоди. Є в мене велике бажання знову попробувати першу місію (пістолетну) десь на прикінці травня. Відео завтра постараюсь викласти.

  5. #25
    Курсант Аватар для GUDVIN
    Регистрация
    06.02.2009
    Адрес
    м.Івано-Франківськ
    Команда
    " КЕДР "
    Сообщений
    59

    Re: Гра з серії «Поля слави» Помсмта по техаськи

    Здоровы будьте. Спасибо всем кто приехал. Спасибо фотографам. Вот еще ссылка на фотки - http://easy-cv.io.ua/album524707 . особенно понравились в конце - со снегом.

  6. #26
    Оператор Аватар для Малый
    Регистрация
    13.07.2007
    Адрес
    Украина, Тернополь
    Команда
    "ТЕРЕН"
    Сообщений
    296

    Re: Гра з серії «Поля слави» Помсмта по техаськи

    Відео

    Хочу подякувати Назару (Гору) за створення відеокліпу.
    Последний раз редактировалось Малый; 03.04.2012 в 11:38.

  7. #27
    Оператор Аватар для KоТТ
    Регистрация
    02.01.2012
    Адрес
    Ивано-Франковск
    Команда
    Катран
    Сообщений
    297

    Re: Гра з серії «Поля слави» Помсмта по техаськи

    http://airsoft.ua/showthread.php?t=6...l=1#post235135


    Вспомнилось, противоударный щит против пулемета ))) в общевойсковом бое (у нас вроде не спец операция была с пистолетами и подобными мелкашками )

    Нада себе бдует такое ))) 4 штуки, шоб как танк неубиваемым )

  8. #28
    Gefreiter Аватар для OzziKif
    Регистрация
    27.08.2010
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    2./PzGrenBtl 411
    Сообщений
    269

    Re: Гра з серії «Поля слави» Помсмта по техаськи

    Гра відбулась. Пройшов час. Емоції вляглись. Можна писати.
    Все написане нижче моя суб'єктивна думка.

    Ітак: враження від гри двоякі. Погодка видалась на славу, явно не весняна, але так воно і цікавіше.

    Були плюси, не обійшлося і без мінусів (як же без них).

    Почнемо з ліпшого.
    Плюси:
    1. Був дуже радий побачити стільки народу, всі молодці, що не злякались погоди і таки приїхали.
    2. Дуже порадували товариші по стороні. Всі хто грали за синіх просто красунчики, дуже класно воювали, Коломия Косів молодці. Приїзджайте до нас частіше, запрошуйте до себе
    3. Противник також був дуже цікавим, хоч і не завжди гуманним У хлопців є чому повчитись.
    4. Фотографи. Ну що тут сказати, окремий ріспект, Сява, Ізі та їх колега с Коломиї, находились побільше нашого, та й витримку треба мати: не взяти гафтомата і стріляти, а працювати для нас, аби ми могли потім на себе подивтись. Дуже дякую!
    5. Командир оборони і мій капітан Akella молодец, файно командував, а головне терпеливо і спокійно, в дуже не простих умовах.
    Взагальному побачив, що в області, навідміну від самого Франківська народу більшає, рівень вищає, а це не може не радувати.

    А тепер про мінуси. Про них конкретніше.


    1. Гру чекали, до неї готувались, постарались відкласти все і приїхати максимальним складом. Готувався пограти за оборону(хоч і не люблю цього, але сказали треба). В оброні я себе не відчув. А чому? Напевно тому, що перед самою грою змінили правила. Я розумію, що ніхто не хотів як гірше, але таких радикальних кроків на мою думку робити не варто, як би там не було. Є сценарій, його читають, щось планують. А тут тобі на. Вся оборона мала базуватись на червоній хаті, і впринципі вона робилась зранку перед грою, без знання того шо хата не грає. Жалкував що в суботу поливало і не вибрались підготувати там все, але тепер радий що не вибрались, ато були б крики, я б пінився Імхо це зіпсувало гру. Обороні то таки точно. Дуже жалко третьої бази(( Вона була найфайніща(( Та й сторону ту нам відкрила...
    2. Юра, ти мало говорив. Бери приклад з Малого, він перед грою проходиться по всім пунктам, які нібито всі знають, але не завжди дотримуються. Часу було мало і було не до того але все ж. Ясна річ, цікаві персонажі завжди знайдуться, але якшо довбити, то комусь та й вдовбиться.
    Сюди ж припишу:
    2.1 Щити, у атакуючих був щит. Файно виглядає, антуражно. Але чи антуражний він взагалі? Такі речі треба обговорювати до гри, хочете привезти щит, спитайте чи можна. Обговоріть умови його використання. Який нафіг щит витримає стрільбу з 3-4 автоматів чергами? Про черги з кулемета я взагалі мовчу. А давайте зігнем собі бочечки з оргскла, зробимо в них дирочки для привода і будемо грати, ото класно буде. Тим більше, що на форумі це вже неодноразово обговорювалось. КотТ вище скинув тему. НУ щит ще ладно, він хоть щит. А закривання фанерками? Ми боримся за якусь антуражність чи граєм в пейнтбол? Та ні в пейтнболі фанерок не бачив..Хочеться матюкнутись, чесно.
    2.2 Пріколи типу: "була домовленість з 5-ти метрів не стріляти", "пав пав хлопці ви вбиті" (7-м людям не випустивши ні одного шара, причому раніше зловивши 3 гранати у дві кімнати, і якимось чином виживши) "а це ви так одиночними стріляєте, ти ви ****" (о так так і таке було) і тд. І все це коли йде гра, коли все вирішують секунди, коли ти відволікаєшся на цю хрень, а тебе вбивають інші...Харить, відбиває бажання, псує динаміку, думаю всі розуміють про що я. А саме веселе, що роблять це вбільшості новачки. А потім ще багато сперечаються. А коли приходиться пояснювати своїм, шо хлопці не йдіть в мертвяк, бо вас вбив мертвий, не випустивши ні шара і навіть не направивши на вас автомат...вопшем слів нема, є ненормативна лексика за яку потім соромно.
    2.3 Викидання гранат. Ну є ж правило гранати в руки не брати. Ну навіщо його порушувати. Про нього також варто нагадати.
    і т.д. шось поки писав позабував...

    3. Тюни. Треба починати хронографувати. Далі писати не буду ібо голослівний.
    4. Якшо є командування в оборони, не треба йому росказувати куди посилати кулемети, а куди "бази". Ссилаючись на пістолети...самі хотіли з ними грати. Я не сумнівався, що ви швидко заволодієте приводами, ви зволоділи ними ще швидше Молодці
    5. Контролювати виконання правил. Наприклад сказно 1 бункер, значить він один.
    6. Дозаряжання. Імхо тільки в мертвяку...бункерним стрільцям ітак є бонус, а так ще й засипатись можна набагато швидше і далі поливати...
    7. Заборона рацій. Атаці це великого бонусу в плані легкості атакування не дало, а от обороні нерви попсувало, тим більше шо багато приїзджих було вперше і не знали території і тд. Спонтанний початок також свого додав.
    8. Графіки виходу з мертвяків вішати в мертвяках. З годиннинком за 10-ку...
    9. Білі повязки вкотре мало юзали. Є взнос на гру, можна виділити з нього, або збільшити його, купити широкиої білої резинки для трусів взяти степлер і наклепати повязок, або банально бінти. Спатати перед грою в кого нема і роздати.
    10. В мене кидали пітарди. Їх також треба регламентувати. А краще заборонити, воно то дезорієнтує, але в цих цілях можна і молотком по голові бити. Проте напевно їх кидали, думаючи що сприймуться вони як гранати...а це вже гон.
    11. Стосуєтсься всіх, 10-15 хвилин нікого не врятує, а залишитись або прийти на фінальну загальну фотку таки варто.
    Ну і взагальному не треба забувати:
    що страйкбол - це гра друзів,
    думати з чого куди і з якої відстані стріляєте,
    бути уважнішими,
    коректними один до одного і всім буде приємніше, драйвовіше і цікавіше.

    Малый
    Відео

    Хочу подякувати Назару (Гору) за створення відеокліпу.
    Малий, Гор, файне відео, от тільки маклаудами я б такі роботи не розбавляв, для них можна окремий ролік зліпити. Ну це як на мене, вам краще знати.

    P.S. Grafit, Кедри молодці, що організовуєте, але рівень організації треба піднімати.
    P.S.S. Вибачайте за багато буков, критику і негатив, але якшо тільки хвалити, рівень не підніметься.
    в раю, конечно, климат, зато в аду - общество

  9. #29
    Новобранец
    Регистрация
    09.04.2012
    Адрес
    Косів
    Команда
    К-13
    Сообщений
    6

    Re: Гра з серії «Поля слави» Помсмта по техаськи

    ше маленька порція фоток http://vk.com/album36362737_155380280
    Последний раз редактировалось matsofan; 09.04.2012 в 15:53.

  10. #30
    Gefreiter Аватар для OzziKif
    Регистрация
    27.08.2010
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    2./PzGrenBtl 411
    Сообщений
    269

    Re: Гра з серії «Поля слави» Помсмта по техаськи

    ДякуємО!!!
    в раю, конечно, климат, зато в аду - общество

+ Ответить в теме
Страница 2 из 2 ПерваяПервая 12

Похожие темы

  1. Ответов: 20
    Последнее сообщение: 19.11.2011, 20:20
  2. Серія ігор "Поля слави"
    от Grafit в разделе Ивано-Франковск
    Ответов: 19
    Последнее сообщение: 12.11.2011, 12:03
  3. «Гаряча зима в Африці» - гра з серії "Поля слави"
    от Grafit в разделе Ивано-Франковск
    Ответов: 14
    Последнее сообщение: 06.04.2011, 10:53
  4. Реєстрація на гру "Сектор 09", з серії "Поля слави"
    от Grafit в разделе Ивано-Франковск
    Ответов: 1
    Последнее сообщение: 10.09.2010, 07:30
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама