+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 12 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 20 из 24

Тема: Нова Івано Франківська команда "АРГО-Прикарпаття"

  1. #1
    Gefreiter Аватар для OzziKif
    Регистрация
    27.08.2010
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    2./PzGrenBtl 411
    Сообщений
    269

    Нова Івано Франківська команда "АРГО-Прикарпаття"

    Сорі за оффтоп, але October-UNSO, страйкбол без політики, так?
    в раю, конечно, климат, зато в аду - общество

  2. #2
    Новобранец Аватар для October-UNSO
    Регистрация
    19.06.2012
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    "АРГО-Прикарпаття"
    Сообщений
    11

    Re: Івано-Франківські команди і бійці

    Без політики)) 100 %...... а де ти її тут побачив?

  3. #3
    Курсант Аватар для WeB
    Регистрация
    18.04.2008
    Адрес
    Ивано-Франковск
    Команда
    Внекомандник
    Сообщений
    78

    Re: Івано-Франківські команди і бійці

    Знову ж таки на правах офф-топу. Але ви впевнені, що в експедиційного корпусу УНА-УНСО в 93 році на Кавказі були на озброєнні AUG-и та MP-5K? Якщо так, то могли б показати фото бійця УНА-УНСО того періоду з вищезазначеною зброєю?

  4. #4
    Новобранец
    Регистрация
    03.07.2008
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    2./411 PzGrenBtl
    Сообщений
    8

    Re: Івано-Франківські команди і бійці

    АРГО-Прикарпаття -- Щось нема бажання з "Такими" грати.
    I hate 95 percent of all the Population of a planet!!!Only 5 percent deserve on existence

  5. #5
    Оператор Аватар для Grafit
    Регистрация
    26.07.2009
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    КЕДР
    Сообщений
    322

    Re: Івано-Франківські команди і бійці

    Доброго дня. Напевне не зовсім правильно вибране нами місце на форумі для цієї бесіди, але раз є питання то треба вияснити. По-перше хочу сказати, що грузино-абхазький конфлікт і участь у ньому УНА-УНСО, як історичний факт мало місце. А значить хочуть люди нехай моделюють. Щодо зброї, то ми всі стартуємо в страйкболі, як покемони, і тільки з часом стараємось довести свій вигляд до антуражного. Я вважаю, що з командою треба принаймні зустрітись і поговорити чи пограти, перед тим як робити якісь висновки. Я також на 100% підтримую думку про те, що страйкбол без політики і якщо хлопці намагатимуться якось перенести в страйкбол чи на нього свої політичні погляди, чи підписати нас до чогось, то вони безперечно будуть забанені і грати з ними не будемо. Та якщо хлопці будуть хорошими і адекватними гравцями страйкболу, то думаю немає ніякої перешкоди для того, щоб грати разом.
    У всіх свої політичні погляди і всі ми маємо право на вільний вибір своєї політичної думки, якщо вона не заборонена державою.
    Деніско, а якщо я завтра почну моделювати Другу Світову і одінусь, як офіцер СС на гру, то ти, що не будеш зі мною грати? Думаю ні. А от коли я почну розмахувати прапором зі свастикою, пропонувати вам "майн кампф" і вести фашистську риторику та політику, о тоді так, можеш спокійно мене ігнорувати!
    Тому давайте не спішити, кожен має мати шанс.
    Последний раз редактировалось Grafit; 19.06.2012 в 19:01.

  6. #6
    Новобранец Аватар для October-UNSO
    Регистрация
    19.06.2012
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    "АРГО-Прикарпаття"
    Сообщений
    11

    Re: Івано-Франківські команди і бійці

    denisko! Якими "Такими"? Що ти маєш проти команди? проти "АРГО-Буковини" чи "АРГО-Київ" ти теж "виступав"?

    http://airsoft.ua/showthread.php?t=11417
    http://airsoftcv.com/forum/viewforum.php?f=7
    http://militarist.com.ua/forum/viewt...?f=159&t=26629

    WeB! такої зброї на озброєнні тоді не було. Але вона викристовувалась на навчальних базах УНСО в Грузії починаючи з 97го року.......включно з М16, М4, G36.....були беретти и навіть люгера.......мосінки і ДП.......і ще багато чого різного.....
    Камуфляжі та форми теж були абсолютно різні....
    Перепрошую за ОФФ-ТОП.....

  7. #7
    Курсант Аватар для WeB
    Регистрация
    18.04.2008
    Адрес
    Ивано-Франковск
    Команда
    Внекомандник
    Сообщений
    78

    Re: Івано-Франківські команди і бійці

    По-перше хочу сказати, що грузино-абхазький конфлікт і участь у ньому УНА-УНСО, як історичний факт мало місце. А значить хочуть люди нехай моделюють.
    Повністю згідний. Тим більше тема не заїзжджена і якщо хлопці її якісно зроблять, то респект їм.
    Щодо зброї, то ми всі стартуємо в страйкболі, як покемони
    Згідний, але не варто тоді заявляти про себе, як про моделюючу команду. Спочатку варто підтягти свій рівень, щоб принаймні трохи бути схожими на прототип, а тоді вже заявляти про моделювання чого б то не було.
    А значить хочуть люди нехай моделюють
    В моєму розумінні моделювання - це зовнішня відповідність прототипу. А не гучні заяви про те що "команда моделює". Якщо люди якісно це роблять, то там і без слів все зрозуміло. А якщо ні, то такі слова нічого крім посмішки не викликають.
    WeB! такої зброї на озброєнні тоді не було. Але вона викристовувалась на навчальних базах УНСО в Грузії починаючи з 97го року
    Але ж ви заявили період моделювання 93-ий рік. До того ж навчання і бойові дії - це різні речі. Ви ж не навчання моделювати збираєтеся? Для прикладу британська армія (говорю про неї суто для прикладу, бо про неї знаю точно, але думаю до інших армій це також відноситься) під час навчаннь часто використовує зброю тієї країни з якою проводять сумісні навчання, є фотки з FAMAS'ами, М-4, і навіть з нашими АК, але це тільки на навчаннях.

    В страйкболі є правило трьох фото - кожен елемент спорядження має право використовуватися, якщо є фото де цей елемент використовується вашим підрозділом під час обраного вами періоду моделювання. + Варто розуміти, коли використання певного спорядження є виключенням, а коли правилом. Раджу вам дотримуватися цього правила, якщо ви дійсно хочете якісно займатися моделюванням. Якщо ж це не стоїть на меті, то не варто і заявляти про себе, як про моделюючу команду. Без образ.

    P.S. Прохання до модератора не витирати офф-топік, а перенести його в окрему тему.

  8. #8
    Новобранец Аватар для October-UNSO
    Регистрация
    19.06.2012
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    "АРГО-Прикарпаття"
    Сообщений
    11

    Re: Івано-Франківські команди і бійці

    WeB! Відповіподаю:
    1. Підрозділи УНСО дислокувалися майже постійно на території Грузії починаючи з 1993р. і аж до 2008р. За цей час мінялася зброя і форма і методи і місця бойових акцій...........У 1997р. наприклад дуже тісно працювали з американськими військовими........ Я зазначив 1993 рік тому що це був початок бойового шляху "АРГО"........(детальніше при особистій зустрічі....
    2. Показувати фото немає ніякої змоги тому що:
    а) на тих фотках, які "гуляють" в неті можна побачити тільки відсотків 30-40 людей, які брали участь. БІЛЬША частина залишилась "за кадром".
    б) на державному рівні дії УНСО було визнано тільки Грузією, Придністров"ям, Сербією та Ічкерією (державні нагороди, звання, надання почесного громадянства, тощо......), а в самій Україні за це переслідували, тому ті фотографії, які є в особистих архівах- ніхто публікувати не буде. За таке навіть зараз можна "посидіти".......
    3. Юра правий, відутність достатніх коштів- одна з причин такої "неавтентичності". З часом приведемо все в норму....

  9. #9
    Новобранец
    Регистрация
    03.07.2008
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    2./411 PzGrenBtl
    Сообщений
    8

    Re: Івано-Франківські команди і бійці

    Яка адекватна людина буде воювати на території іншої держави тільки для того щоб заспокоїти свою націоналістичну хворобу? От і виникає перша думка про вашу команду що це буде збір неадеквантів.
    I hate 95 percent of all the Population of a planet!!!Only 5 percent deserve on existence

  10. #10
    Новобранец Аватар для October-UNSO
    Регистрация
    19.06.2012
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    "АРГО-Прикарпаття"
    Сообщений
    11

    Re: Івано-Франківські команди і бійці

    denisko!
    1.) є помилки...
    2.) ти не маєш абсолютно ніякого поняття хто і за що там воював...
    3.) в команді людей з УНСО є меншість) Більша частина- це НЕ УНСОвці
    4.) судити команду по її назві??? серйозно?? це вершина твоєї адекватності?
    Последний раз редактировалось October-UNSO; 20.06.2012 в 09:08.

  11. #11
    Gefreiter Аватар для Skar
    Регистрация
    10.12.2009
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    2./PzGrenBtl 411
    Сообщений
    130

    Re: Івано-Франківські команди і бійці

    Цитата Сообщение от October-UNSO Посмотреть сообщение
    denisko!
    3.) в команді людей з УНСО є меншість) Більша частина- це НЕ УНСОвці
    4.) судити команду по її назві??? серйозно?? це вершина твоєї адекватності?
    Бачу скоро в страйку появляться "Регіони", "БЮТ"-івці, і так дальше ... =)

    ПС. Адекватно ... ? =)

    ППС. Коли ж на локалках Вас побачимо ?

    можна удалити пост, а то тема перетворилась на флуд
    Последний раз редактировалось Skar; 20.06.2012 в 14:08.

  12. #12
    Новобранец Аватар для October-UNSO
    Регистрация
    19.06.2012
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    "АРГО-Прикарпаття"
    Сообщений
    11

    Re: Івано-Франківські команди і бійці

    Скар!
    1.) я не маю відношення до регіонів чи бют чи "і так дальше"- запитай у них про це....але думаю, що ні....їм це не потрібно, бо їх цікавить тільки "корито"....про їхню адекватність суди сам
    2.) Регіони БЮТ і т.д.- це ПОЛІТИЧНІ структури...... а УНСО ні.....як можна порівняти напіввійськову організацію з бойовим досвідом і політичні партії??....
    3.) зараз ми інтенсивно тренуємося і підганяємо "матчастину"......думаю орієнтовно числа 8го або 16го липня під"їдемо на локалку.....

  13. #13
    Курсант Аватар для Drak
    Регистрация
    06.09.2007
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    "Forest kombayneroZ"
    Сообщений
    88

    Re: Івано-Франківські команди і бійці

    Цитата Сообщение от WeB Посмотреть сообщение
    P.S. Прохання до модератора не витирати офф-топік, а перенести його в окрему тему.
    Будь-ласка, але...

    Шановні камради, якщо у Вас є нестримне бажання подискутувати щодо окремих питань, то прошу не забувати наші ПРАВИЛА, і обговорювати такі питання в окремих темах, при цьому наполегливо "рекомендую" не переводити дискусії в політику, для цього є достатньо відповідних ресурсів.


    Цитата Сообщение от October-UNSO Посмотреть сообщение
    Ми моделюємо експедиційний корпус УНА-УНСО "Арго". Це 1993 рік, грузино-абхазький конфлікт.
    тут http://forum.milua.org/viewtopic.php...hilit=Арго
    тут http://una-unso.in.ua/?p=11023
    тут http://forum.milua.org/viewtopic.php...hilit=Арго
    Цитата Сообщение от October-UNSO Посмотреть сообщение
    3.) в команді людей з УНСО є меншість) Більша частина- це НЕ УНСОвці
    Шановний Жовтень, моделюйте на здоров'я, але при цьому не потрібно тут займатися просвітницькою діяльністю, ми всі ходили в школу і знаємо що таке УНА-УНСО, тому -
    по-перше: наполегливо "рекомендую" видалити з повідомлення про команду "АРГО-Прикарпаття" Ваші посилання на інші ресурси та привести його у відповідність до формату теми
    по-друге : надалі утриматися від просвітницької діяльності щодо будь-яких політичних об'єднань, а також кількісно-політичного складу своєї команди.

    Цитата Сообщение от October-UNSO Посмотреть сообщение
    2.) Регіони БЮТ і т.д.- це ПОЛІТИЧНІ структури...... а УНСО ні.....як можна порівняти напіввійськову організацію з бойовим досвідом і політичні партії??....
    Така думка має право на існування, проте wikipedia не поділяє Вашої позиції.

    На перший раз - попередження, сподіваюсь другого не буде.

    На цьому політична складова дискусії вважається закритою.
    Надалі будь-ласка обговорення по темі, без переходу на особистісні характеристики.

    Модератор.

    Последний раз редактировалось Drak; 21.06.2012 в 19:47.

  14. #14
    Новобранец Аватар для Aqwarius
    Регистрация
    25.05.2011
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    КЕДР
    Сообщений
    10

    Re: Івано-Франківські команди і бійці

    Прочитавши вище сказане спадає на думку така фраза:"я ще її не бачила, а вже ненавиджу")))))
    Що ви всі так наїжачились??? Немає тут ніякої політики! А якщо думаєте що є, то всі команди які моделюють якусь країну теж ПОЛІТИЧНО ЗААНГАЖОВАНІ.
    Мені здається що через назву команди неможливо визначити адекватні гравці чи ні!!! Хлопцям треба дати можливість приїзджати і брати участь в іграх, а тоді вже робити висновки з чогось, а не з повітря як зараз більшість в цій темі робить! А і ще одне, що якщо хтось почне моделювати "Алькаїду", то це означає що вони група неадекватних арабів із АК.........з ними грати не можна.......БРЄЄД))))))
    Дякую за увагу.

  15. #15
    Оператор Аватар для Aratta
    Регистрация
    16.01.2010
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    внекомандник
    Сообщений
    151

    Re: Івано-Франківські команди і бійці

    Цитата Сообщение от Aqwarius Посмотреть сообщение
    Прочитавши вище сказане спадає на думку така фраза:"я ще її не бачила, а вже ненавиджу")))))
    Що ви всі так наїжачились??? Немає тут ніякої політики! А якщо думаєте що є, то всі команди які моделюють якусь країну теж ПОЛІТИЧНО ЗААНГАЖОВАНІ.
    Мені здається що через назву команди неможливо визначити адекватні гравці чи ні!!! Хлопцям треба дати можливість приїзджати і брати участь в іграх, а тоді вже робити висновки з чогось, а не з повітря як зараз більшість в цій темі робить! А і ще одне, що якщо хтось почне моделювати "Алькаїду", то це означає що вони група неадекватних арабів із АК.........з ними грати не можна.......БРЄЄД))))))
    Дякую за увагу.

    цілком згідний..... хоч моделюйте партію регіонів на іграх буду радий стріляти їх... смішно.....

  16. #16
    Оператор Аватар для bullet
    Регистрация
    04.10.2011
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    Killer Bees
    Сообщений
    131

    Re: Нова Івано Франківська команда "АРГО-Прикарпаття"

    Я з деким знайомий особисто - нормальні адекватні люди, і можна в них навіть дечого повчитися..(я про тактику, підготовку і т.д...)

  17. #17
    Banned
    Регистрация
    22.09.2008
    Адрес
    Феодосия
    Команда
    «Leprechaun»
    Сообщений
    1,447
    Записей в дневнике
    1

    Re: Нова Івано Франківська команда "АРГО-Прикарпаття"

    Хз, на что можно собирать деньги и снарягу, когда основная форма, это дубок/бутан, афганка и гражданский шмот, ну и вооружение серии АК. Остальное сорри, не было в 93м этого на Кавказе. Фантазии на тему, что и когда было, с чем тренировались неуместны ввиду того, что указан период "93й год Кавказ". Поэтому либо соответствовать либо не привязывать себя к какому либо региону и периоду, а то некрасиво со стороны смотрится. Уважаемая в определенных кргуах организация не заслуживает такого условного подхода.
    з.ы. Якщо потрібно буду спілкуватись українською (:

  18. #18
    Новобранец Аватар для October-UNSO
    Регистрация
    19.06.2012
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    "АРГО-Прикарпаття"
    Сообщений
    11

    Re: Нова Івано Франківська команда "АРГО-Прикарпаття"

    1) ФОРМА:
    93й рік вказаний як початок бойового шляху "АРГО".........ми були там і пізніше і в 95му і 97-98 р.р. і 2000-01........і навіть ще пізніше......
    Щодо форми: окрім "дубок/бутан, афганка и гражданский шмот" широко використовувалась форма ОМОНу сірого та темно-синього кольорів.......батальйон морської піхоти грузії, на базі якого дислокувалось АРГО, використовував ще й повністю чорну американську форму та старий добрий "вудланд"(УНСОвці зрзуміло теж, оскільки були там на довольстві)....
    2) "вооружение серии АК":
    Дійсно у більшості були на озброєнні АК..........але:
    - багото бійців мали АК румунського та ГДРівського виробництва
    - гвинтівки Мосіна та СКСи з оптикою (снайпери)
    - ДП !!!! пістолети Р-08, Беретта 92 і інші "раритені" і "заморскі" зразки
    - щодо нових М-16, м-4 , г-36, мп-5.........то до того часу, як всі ці зразки МАСОВО прийшли у МВД і МО Грузії , їх довіряли тільки УНСОвцям та ДЕЯКИМ регулярним спецпідрозділам!
    На бойових завданнях дана зброя застосовувалася!
    п.с. головне як спілкуватися і що говоррити - а не якою мовою

  19. #19
    Banned
    Регистрация
    22.09.2008
    Адрес
    Феодосия
    Команда
    «Leprechaun»
    Сообщений
    1,447
    Записей в дневнике
    1

    Re: Нова Івано Франківська команда "АРГО-Прикарпаття"

    Так в целом получается, что моделируется не "93й, Кавказ" а весь период существования "Арго" (участие украинцев во всех указанных локальных конфликтах - Кавказ, Сербия, Приднестровье) ?
    Не очень понятно если исходить из этой темы и ветки регистрации команд.
    Боевые задания, может слаб в этом разделе, но если брать только Грузию, то после нее, не принимая в учет Чечню, в каких еще конфликтах участвовало "Арго" (именно Кавказ).
    Лица на фото можно и прикрыть, если есть такие где шеврон УНСО и современные солдаты Грузии.

  20. #20
    Новобранец Аватар для October-UNSO
    Регистрация
    19.06.2012
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    "АРГО-Прикарпаття"
    Сообщений
    11

    Re: Нова Івано Франківська команда "АРГО-Прикарпаття"

    Ну хіба якщо ДУЖЕ КОРОТКО!!! Більш детально зможу розказати десь на грі
    1.) Гірно-стрілецьки підрозділ (ГСП) УНСО "АРГО" був створений у 1993р. в Грузії......воював там же, як я вище писав "і в 95му і 97-98 р.р. і 2000-01........і навіть ще пізніше......" це все Грузія-Абхазія-Осетія!!!! ЧАСТКОВО був задіяний у двох Чеченських війнах......тому "АРГО" - це переважно Грузія.... у різні роки!!!
    2.) У грузії ще був батальйон УНСО "Шрома" (реально це була сотня (рота)). Діяла тільки у Грузії.
    3.) У Придністров"ї у 1992р. власної назви підрозділи УНСО не мали. Це були окремі рої і чоти (відділення і взводи) які діяли на різних напрямках.....
    4.) У Сербії діяли аналогічно ПМР. Крім того багато наших офіцерів діяли ОКРЕМО по різних сербських підрозділах як інструктори, радники, консультанти тощо....
    5.) У 95р. в Чечні був створений підрозділ УНСО "ВІКІНГ". Діяв тільки у ЧРІ. Крім того окремі рої-чоти у різних польових командирів, генералів і т.д.
    6.) Були менші групи УНСОвців (2-5 чол.) які самостійно виходили в зони інших конфліктів (Курдистан, Карабах, Близький Схід!!) , деякі вступали в Французький Легіон.....це було нецентралізовано-тому і "офіційній історії" УНСО цього немає
    Важливо!!! Було багато людей які пройшли 3-5 війн!! перебуваючи в різних підрозділах УНСО (АРГО, вікінг, шрома)!!! і є декілька чоловік, які пройшли ВСІ війни на яких УНСО було структуризовано,тобто мало свої власні підрозділи- це ПМР, Грузія, Чечня, Балкани.

+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 12 ПоследняяПоследняя

Похожие темы

  1. Ответов: 30
    Последнее сообщение: 01.04.2008, 16:14
  2. Нова команда: "РІВНЕНСЬКІ СІРОМАНЦІ"
    от Лиман в разделе Ровно
    Ответов: 14
    Последнее сообщение: 17.03.2008, 17:12
  3. Нова команда "Арго"
    от Agent в разделе Архив 2003-2007
    Ответов: 4
    Последнее сообщение: 07.11.2007, 21:20
  4. нова команда "Лісові чорти"
    от Thorwald в разделе Архив 2003-2007
    Ответов: 40
    Последнее сообщение: 04.09.2006, 14:36
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама