Показано с 1 по 20 из 57

Тема: Отзывы по игре

Древовидный режим

  1. #26
    Курсант
    Регистрация
    01.03.2012
    Адрес
    Стрий
    Команда
    Поза командою
    Сообщений
    42

    Re: Отзывы по игре

    Цитата Сообщение от Roston Посмотреть сообщение
    Напишу відгук зі сторони військових.

    Як завжди подяка оргам, що нас зібрали, за полігон і все таке. Дякую Сфінксам які брали активну участь в грі, а також командам Оплот і Лікантропи, з якими було приємно провести ігровий час (ага не грати в страйкбол, а просто проводити час). А, і ще дякую монстрикам. Відіграли супер.

    Походу більше позитиву не було.

    На замітку оргам:
    1. Сталкер складна економічно-рольова стратегія/тактика/гра! Тому на наступний раз продумуйте усі економічні фактори, варіанти розвитку подій і т.д. Як ви думаєте? Вигідно сталкерам платити 50р за прохід, якщо найдешевший артефакт 20р. Хм, логіка підказує, що це не так.
    2. Не міг зрозуміти куди поділися усі сталкери? Вони респилися на барі? Тому що за 4 години сидіння на КПП пройшло АЖ 2(!!!11) сталкера, один організатор і один мертвий.
    3. Що за звичка проводити цивільних через ігрові локації? Один з них поплатився, наклавши цеглин в штани, після підриву на двох розтяжках.
    4. Міняти локацію бару або ж кордону. Щоб у кордоні ньому була суть! Читайте книжу йопт!
    5. Таке враження що ні один з організаторів не те що не читав книгу, а навіть не грав в гру СТАЛКЕР. Як контроллер може йти разом з сталкерами, свободою, монстрами, зомбі на військових? Снорк потребував бабло на новий старий і порваний протигаз і хобот, і його цим змогли купити?
    6. Час викиду позначати чимось інакше. Люба граната, яку кинули "просто так" наводила на думку про кінець викиду. І в наступний раз повідомити перед грою про час викиду щоб не було претензій.
    7. Чому на початку гри у сталкерів не було ідентифікаційних документів які вони мали скидувати при смерті?
    8. І напевно саме головне! Яка ЦІЛЬ гри? Нафіга мені бабло? Якщо в мене привод є, пістолет є, шари є, аптечка є, броня є, поїсти є, нафіга мені бабло? Вкурили про що я? Ага, придумайте ЦІЛЬ гри. За що ми граємо? В чому суть перемоги? Як її здобути? Візьму приклад з гри, яку робили Сфінкси, без шарів, наприклад було туго, і доводилося навіть військовим ходити і збирати артефакти або збивати зі сталкерів.
    9. Це вже більше в жарт, але зробити фотодопуск для сталкерів (Привіт Думич). Ми як його побачили, не зразу зрозуміли що це сталкер
    10. Цілі сторін, я рахую що ціль "охороняти серце зони" зовсім не ціль, якщо в свободи/долга/сталкерів не стоїть основною метою добратися до цього серця зони. Зазвичай похід в центр, робиться на прикінці гри, то що робити стороні на протязі всієї гри? Ну наприклад хай моноліт старається розширити зони впливу, відбиваючі чужі бази, чи продавати убер-круті стволи чи ще щось. Варіантів куча.

    з.і. Полігон суперовий. Напевно більше не відвідаю СТАЛКЕРа, але думаю орги зроблять висновок і виправлять ситуацію
    з.з.і можна брати інфу у оргів які роблять сталкер в інших областях, і взяти деякі ноу-хау
    з.з.з.і Прочитавши хоча б одну книгу сталкера, можна вкурити багато ньюансів. У Львові ціна книжки біля 80 грн. Дєрзайте. Навіть ту ж "Тінь Чорнобиля".

    якби ти читав книги по СТАЛКЕРу то знав би, що контролер може брати під свій контроль і сталкерів, і зомбі, і кровососів і іншу живність! і "Свобода" не йшла разом з монстрами - то була друга хвиля нападу. і ще одне - тут прозвучали настанови для "Монолітовців" яким би варто було розширювати межі свого впливу... таким самим макаром військові теж могли б шукати собі пригод на задню точку, а не сидіти в себе на базі, поїдаючи припаси рахуючи аптечки... як було сказано вище- це рольова гра... за критику все одно дякую.
    Последний раз редактировалось KRENZ; 08.08.2012 в 17:50.

Похожие темы

  1. Отзывы об игре
    от Миха-Ворон в разделе RESIDENT EVIL :: Operation Raccoon City
    Ответов: 151
    Последнее сообщение: 04.07.2013, 08:45
  2. Отзывы об игре
    от KING_5MarDiv US в разделе Modern Warfare II
    Ответов: 50
    Последнее сообщение: 07.09.2012, 05:48
  3. Отзывы об игре
    от SUDDYA в разделе 104*F - 36 Parallele
    Ответов: 405
    Последнее сообщение: 10.07.2012, 10:36
  4. Отзывы об игре
    от Ян Чума в разделе Зона О.Т.Ч.У.Ж.Д.Е.Н.И.Я: Т 1617
    Ответов: 12
    Последнее сообщение: 17.07.2010, 19:37
  5. Отзывы об игре
    от Ян Чума в разделе М.Е.Т.Р.О. 2033 – «Выхода Нет»
    Ответов: 26
    Последнее сообщение: 22.05.2010, 23:47
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама