+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 123 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 20 из 57

Тема: Отзывы по игре

  1. #1
    Бродяга Аватар для Valkyr
    Регистрация
    14.02.2012
    Адрес
    Н.Калинов
    Команда
    Внеком.
    Сообщений
    288

    Отзывы по игре

    Вот и закончилось-было суппер !!!!!огромное спасибо оргам за игру!!!!!отдельное спасибо сталкерам на красной хёндай-за совместные действиям и антибиотику за колорит.)))))Пы.Сы. но а финальный зомбилэнд был вобще хитом игры ))))

    ---------- Сообщение добавлено в 18:13 ---------- Предыдущее сообщение создано в 12:15 ----------

    также назрело пару идей по провалам для следующего гауса.
    эти изменения заставят групировки вести более активные действия и больше сотрудничать, и так :
    1.Добыча артефактов должна вестись только сталкерами-это даёт необходимость в сталкерах для всех групировок, а вот как их использовать(брать в плен , брать в долю, просто отсреливать возле аномалий ) дело каждого)))
    2.На территории каждой групировки сделать по 2-3ри аномалии с высокоценными артефактами-это даёт , постле выброса гонку за сталкерами , необходимость ахранять свои аномалии , возможность провести рейд и заработать на тарритори соседней групировки , а это в свою очередь ведёт к более тонкой грани отношений между ними, или деньги или дружба , договоры о не нападении и тп., вобщем интереснее будетю
    3.Все открытые участки территорий (например, дорога от перекрёстка на свалку) сделать зонами повышенной заражённости, а сталкеров знатаками троп через эти зоны , один сталкер за раз проводит до 3х человек через такую тропу- хочешь быстро пройти, нанимай проводника, нет-лазь по кущам(где будут обитать монстры, имея возможность нападать на более близкой дистанции(им интереснее буде и вам ссыкотнее), опять же это создасть дифицит сталкеров , что в свою очередь поднимит напряжение в игре.
    это мои мыслы , обсуждаем , дополняем , вобщем делаем зону лучше ))))
    Последний раз редактировалось Муфтик; 05.08.2012 в 16:02.
    Только Валькар может войти в эти ворота-Вы, умрёте...

  2. #2
    Оператор Аватар для Kocc
    Регистрация
    18.06.2010
    Адрес
    UA, Lviv
    Команда
    ZUBR
    Сообщений
    914
    Записей в дневнике
    15

    Re: Отзывы по игре

    Гра сильна, зомбі "с-с-сары н-н-н-нада? барбара стрейзард у-у-у-у-у"!

    Кілька моментів викликали здивування:
    1) вояки не підпустили нас після старту для переговорів, і хоча грошей при старті у нас не було, але "арти" для оплати проходу могли бути?
    Кількома чергами із будівлі біля кордону зрізало трьох сталкерів, після чого прозвучало "Викидайте що маєте!" За збігом обставин сумки були
    пустими, що й було запропоновано перевірити, але вояки видно бридують обшукувати трупи...
    2) за словами Сидоровича (якого називали то Степанич, то Семьонич треба було шукати "того самого прапорщика" і домовлятись строго з ним, дивно.
    3) через кілька годин після старту виявилось, що сталкери мають ходити по-двоє і не більше! через це до закінчення гри більше на кордон не сувались,
    прориватись із боєм було нелогічно (враховуючи дії воєнних, респект!)
    4) вбивство "человеком-в-афганке" кровососа, що прийшов на Бар по воду, був без маски (в окулярах) і тільки-но збирався виходити "на дєло".
    Йому дали відійти буквально кілька кроків "Фраги - наше всьо???"
    5) відсутність нічної і ранкової гри, до 6 ранку чекав біля вогню, потім пішов спати...

    П.С, фото "сталкеров на красной хёндай", молодці! Як для новачків - взагалі супер, порадували успіхами.

    Нажмите на изображение для увеличения
Название: DSCN3162.jpg
Просмотров: 52
Размер:	96.8 Кб
ID:	32033Нажмите на изображение для увеличения
Название: DSCN3160.jpg
Просмотров: 37
Размер:	98.4 Кб
ID:	32034Нажмите на изображение для увеличения
Название: DSCN3163.jpg
Просмотров: 41
Размер:	99.7 Кб
ID:	32035Нажмите на изображение для увеличения
Название: DSCN3161.jpg
Просмотров: 34
Размер:	95.9 Кб
ID:	32036
    Последний раз редактировалось Kocc; 10.08.2012 в 08:38.

  3. #3
    Оператор Аватар для Alladin
    Регистрация
    15.07.2008
    Адрес
    Львов/Израиль
    Команда
    Международная команда Сфинкс
    Сообщений
    1,034

    Re: Отзывы по игре

    Военное искусство не требует сложных манёвров - всегда предпочтительнее самые простые. Надо главным образом обладать здравым смыслом.

  4. #4
    Курсант Аватар для maverick_
    Регистрация
    01.04.2012
    Адрес
    Дрогобич
    Команда
    URA Дрогобич
    Сообщений
    49

    Re: Отзывы по игре

    Дякую всім за ігру !!! Організаторам респект все було класс..!!! кровососу який захавав мене просто тема, ніхто тебе там не чекав молодец!

  5. #5
    2nd LT with a compass Аватар для Орест
    Регистрация
    30.10.2008
    Адрес
    Львів
    Команда
    Task Force 145 (US Army Rangers)
    Сообщений
    1,660
    Записей в дневнике
    4

    Re: Отзывы по игре

    Позитивні моменти:

    1) Сама наша локація і особливо підвал з камнем-монолітом.
    2) Компанія якою ми грали.
    3) Сам полігон зі всіма будиночками, колією і ангарами.

    Негативні моменти:

    1) Псі антена під нашою базою яка всупереч правилам містично порпала під час викиду без будь яких звукових сигналів.
    2) Мале бажання групувань і сталкерів лізти в центр зони до камня-моноліту. Обідно, але вийшло так, що сам камінь-моноліт за всю гру бачили тільки саме групування Моноліт.
    3) За це саме прикро, що на наступний день зранку не знайшлося взагалі нікого хто би прийшов штурмувати моноліт
    4) Прикрий інцидент з стрільбою в нашому мертвяку на неігровому поверсі по людям які були мертві і спали (привіт Бирзий). Я розумію якщо би помилка була признана зразу після інциденту. Але те що стрільбу продовжили навіть після того як всі кричали що це мертвяк і поверх взагалі не ігровий я вважаю абсолютно неправильним і це заслуговує хоча би вибачення.
    God created Rangers... so the SEALs could have heroes too.

  6. #6
    Бродяга Аватар для Valkyr
    Регистрация
    14.02.2012
    Адрес
    Н.Калинов
    Команда
    Внеком.
    Сообщений
    288

    Re: Отзывы по игре

    со своей стороны , могу сказать что не лазили к монолиту по простой причине слухов о хорошой оснащённости монолитовцев и нашей бедноте (даже не могли купит аптечек).естле те преддложения что я написал в начале примут (в центре зоны должны быть просто мега дорогие артефакты )думаю на следующий раз будет веселей )))
    а на счёт утренней атаки-да, не много нас дожило до утра с желанием атаковать-над этим надо ещё подумать.
    Только Валькар может войти в эти ворота-Вы, умрёте...

  7. #7
    Новобранец Аватар для scunt
    Регистрация
    09.12.2011
    Адрес
    Стебник
    Команда
    внеком
    Сообщений
    18

    Re: Отзывы по игре

    Дякую оргам за гру все було кльово!!
    Особливо запомятав нічні прогулянки по зоні ноги до тепер невідійшли)))))
    зомбакам респект гарно в роль входили)
    особливо при штурмі воєнних)

  8. #8
    Оператор
    Регистрация
    08.06.2010
    Адрес
    Стрий
    Команда
    Позакомандник
    Сообщений
    145

    Re: Отзывы по игре

    Цитата Сообщение от Орест Посмотреть сообщение
    Прикрий інцидент з стрільбою в нашому мертвяку на неігровому поверсі по людям які були мертві і спали (привіт Бирзий). Я розумію якщо би помилка була признана зразу після інциденту. Але те що стрільбу продовжили навіть після того як всі кричали що це мертвяк і поверх взагалі не ігровий я вважаю абсолютно неправильним і це заслуговує хоча би вибачення.
    На жаль тут була помилка організаторів і моя особиста, що на загальному зборі не сказав про це всім гравцям. Вибачте за виниклі незручності.

  9. #9
    Бродяга Аватар для Valkyr
    Регистрация
    14.02.2012
    Адрес
    Н.Калинов
    Команда
    Внеком.
    Сообщений
    288

    Re: Отзывы по игре

    ну где же фотки, ну где же ваши фотки, давай кида те фотки и будем вспоминать)))))))была куча фотиков же)))Пы.Сы.-нужен обьективный контроль-жене за ночь вне дома отчетаться же надо))))))
    Только Валькар может войти в эти ворота-Вы, умрёте...

  10. #10
    Оператор Аватар для Sennik
    Регистрация
    18.09.2008
    Адрес
    Львов
    Команда
    Оплот
    Сообщений
    383
    Записей в дневнике
    2

    Re: Отзывы по игре

    Фотки от военных
    http://oplot.io.ua/album552480

  11. #11
    Бродяга Аватар для Valkyr
    Регистрация
    14.02.2012
    Адрес
    Н.Калинов
    Команда
    Внеком.
    Сообщений
    288

    Re: Отзывы по игре

    Цитата Сообщение от Sennik Посмотреть сообщение
    Фотки от военныхhttp://oplot.io.ua/album552480
    вторые фотки и я опять не завсетился-жена пошла паковать мне сумку-срочно нужны фотки!!!!!!
    Только Валькар может войти в эти ворота-Вы, умрёте...

  12. #12
    Курсант
    Регистрация
    01.03.2012
    Адрес
    Стрий
    Команда
    Поза командою
    Сообщений
    42

    Re: Отзывы по игре

    Цитата Сообщение от Valkyr Посмотреть сообщение
    вторые фотки и я опять не завсетился-жена пошла паковать мне сумку-срочно нужны фотки!!!!!!
    можливо ти тут десь засвітився http://vk.com/album16374651_160954347

  13. #13
    Бродяга Аватар для Valkyr
    Регистрация
    14.02.2012
    Адрес
    Н.Калинов
    Команда
    Внеком.
    Сообщений
    288

    Re: Отзывы по игре

    Цитата Сообщение от KRENZ Посмотреть сообщение
    можливо ти тут десь засвітився http://vk.com/album16374651_160954347
    огромное спасибо, на паре фоток я и правда проскочил)))

    ---------- Сообщение добавлено в 21:08 ---------- Предыдущее сообщение создано в 21:02 ----------

    Цитата Сообщение от KRENZ Посмотреть сообщение
    можливо ти тут десь засвітився http://vk.com/album16374651_160954347
    и вопросик на засыпку-я вконтакте заблочен, не могли бы вы выйти на хазяина фотика с которого эти снимки , с просьбой выложить все фотки с него-по идеи их больше(там просто прачка моих ещё должна быть?)))))
    Только Валькар может войти в эти ворота-Вы, умрёте...

  14. #14
    Bobby Ray's Guns&Things Аватар для Makedonsky
    Регистрация
    07.12.2009
    Адрес
    Львов
    Команда
    Task Force 145 (US Army Rangers)
    Сообщений
    530
    Записей в дневнике
    6

    Re: Отзывы по игре

    Хорошая идея Valkyr

    Андрей развивай тему.
    I know the human being and fish can coexist peacefully.
    Я знаю, что люди и рыбы могут мирно сосуществовать друг с другом.

  15. #15
    Курсант
    Регистрация
    01.03.2012
    Адрес
    Стрий
    Команда
    Поза командою
    Сообщений
    42

    Re: Отзывы по игре

    [/COLOR]и вопросик на засыпку-я вконтакте заблочен, не могли бы вы выйти на хазяина фотика с которого эти снимки , с просьбой выложить все фотки с него-по идеи их больше(там просто прачка моих ещё должна быть?)))))[/QUOTE]

    спробую

  16. #16
    Курсант Аватар для руслан101
    Регистрация
    30.11.2011
    Адрес
    стебник
    Команда
    внекомандник
    Сообщений
    34

    Re: Отзывы по игре

    дякуєм організаторам за ігру-мегареспект! все було чудово,антуражно.монолітовцям сорі.антена непрацювала-прийшлось зняти для доказу))

  17. #17
    Авторизированный магазин Аватар для Byrzyi
    Регистрация
    13.04.2004
    Адрес
    Дрогобич
    Команда
    https://tacticalgear.ua
    Сообщений
    3,680
    Записей в дневнике
    9

    Lightbulb Re: Отзывы по игре

    Дякую за гру, все було якось цікаво та зовсім не так як у минулий раз, все по новому

    Був правда прикрий один інцидент (привіт Орест). Хлопаки влаштували собі мертвяк, все би нічого та так навіть має бути, але є пара нюансів. Ніяких опізнавальних знаків мертвих не мали (у повній темряві можна побачити в ПНВ не все, згоден - приклад автора), та і не чулось що то мертвяк, та ще як по чуткам йдеться - вони там були БЕЗ ОКУЛЯРІВ (навіть після гри я спав в окулярах та у повязці про всяк випадок вже зранку на плацу - приклад автора). Почувши їх перешіптування ми знайшли їх, гадаючи що це охорона тої преславутої останньої піраміди. Їм було запропоновано померти із попереджувальним пострілом (щоби з пари метрів не розстрілювати, ножем би не дотягнулися - приклад автора). У відповідь вони сказали чи погодили що вони мертві. Але все було не так як оказується:
    Цитата Сообщение от Орест
    Прикрий інцидент з стрільбою в нашому мертвяку на неігровому поверсі по людям які були мертві і спали
    (Певне вони спали та вели діалоги - приклад автора) Але хтось раптом вийшов на нас із протилежної сторони з чимось вруках схожим на зброю, та ще і засвітив у нас ліхтарем (певне то була мітла, приклад автора, тому що у ПНВ дійсно можна помилитись), на що звісно отримав чергу. Але як тут оказується, все було не так, та той хлопак мирно собі спав будучи вже мертвим та шари у нього якось відбились від простору під дивними невірними перпендикулярами (певне вони спали стоячи, з приводами та по зомбійськи махали ліхтарями, а ще й по всім попало рікошетом - приклад автора). Та ще і раптом було наступне:
    Цитата Сообщение от Орест
    стрільбу продовжили навіть після того як всі кричали що це мертвяк і поверх взагалі не ігровий
    Тобто казки про зомбі не такі вже і казки, всі раптом прокинулись та стали кричати, причому певне хором та на частотах, нажаль несприятливих моїм акустичним обладнанням до того, "до стрільби" (мілітарі повн.закрита гарнітура - приклад автора)

    Але як оказалось, потім пліткар Орест заявив, що Моноліт покинув свої місьця та спав у розгар нічної, та ще і по ним мирно сплячим стріляли, певне сам видів (спав мертвий та отримав чергу особисто мужньо витримавши! - приклад автора), не баба ж пльоткі пускати, нє?
    А пльоток вже поросло оказується не мало

    Цитата Сообщение от Орест
    2) Мале бажання групувань і сталкерів лізти в центр зони до камня-моноліту. Обідно, але вийшло так, що сам камінь-моноліт за всю гру бачили тільки саме групування Моноліт.
    Територія заводу вже була пуста об 1й годині ночі!! Також було пусте головне приміщення заводу. Дуже шкода що Моноліт так завчасно покинув гру (мертвяк усього пів години, та лягати спати не виправдання - приклад автора), коли прийшли на їх територію Сталкери у пошуках здобичі Каменю в очі не виділи, навіть не знаємо як він виглядає, не знайшли щось вночі.

    Вважаю що така поведінка варта попередження. А може то все тільки фантазія Ореста, і ніхто не спав, та ще і без окуляр не ходив, а були насправді десь на іншому кінці зони, тому на заводі нікого не було. Він взагалі жартівник такий

    П.С. і понєслісь какахі побєдунства на післяігровий вєнтіль...
    https://tacticalgear.ua

  18. #18
    2nd LT with a compass Аватар для Орест
    Регистрация
    30.10.2008
    Адрес
    Львів
    Команда
    Task Force 145 (US Army Rangers)
    Сообщений
    1,660
    Записей в дневнике
    4

    Re: Отзывы по игре

    Бирзий переводити свої фейли на начебто фейли інших, це погана практика, якщо ви напортачили, то можна було би просто вибачитися.

    Почну спочатку:

    Територія заводу вже була пуста об 1й годині ночі!! Також було пусте головне приміщення заводу. Дуже шкода що Моноліт так завчасно покинув гру (мертвяк усього пів години, та лягати спати не виправдання - приклад автора), коли прийшли на їх територію Сталкери у пошуках здобичі Каменю в очі не виділи, навіть не знаємо як він виглядає, не знайшли щось вночі.
    Моноліт грав до 4тої ночі, і весь цей час біля камня-моноліту і 4-х пірамідок біля нього була охорона. Те що ви не змогли знайти на заводі 2-метрову глибу яка світиться це якби ваші проблеми. Спали тільки ті хто були вбиті на той час, інша частина Моноліту була в рейді за останньою пірамідою і повернулася в 04:30.

    А щодо всього іншого, то просто не треба писати багато води, факти такі: Ви зайшли в неігрову зону де були мертві які спали. Вони мали бути з мигаючими ліхтарями в цей час? Звичайно що ні, бо його включають по дорозі в мертвяк, а вот під час сну він би напевно заважав. Далі ви відкрили стрільбу по людях в спальниках і це також факт. Далі вам сказали що це неігровий мертвяк і після цього ви всерівно відкрили вогонь по людині яка заходила якраз в кімнату з ліхтарем. А тепер питання: для чого це було робити, якщо вам вже сказали що це неігровий мертвяк?

    Тому раджу купити другий ПНВ щоб помилятися хочаби вдвічі менше після цого.
    Последний раз редактировалось Орест; 06.08.2012 в 23:33.
    God created Rangers... so the SEALs could have heroes too.

  19. #19
    Авторизированный магазин Аватар для Byrzyi
    Регистрация
    13.04.2004
    Адрес
    Дрогобич
    Команда
    https://tacticalgear.ua
    Сообщений
    3,680
    Записей в дневнике
    9

    Re: Отзывы по игре

    Я повторюсь:
    Цитата Сообщение от Byrzyi
    Але як оказалось, потім пліткар Орест заявив, що Моноліт покинув свої місьця та спав у розгар нічної, та ще і по ним мирно сплячим стріляли, певне сам видів (спав мертвий та отримав чергу особисто мужньо витримавши! - приклад автора), не баба ж пльоткі пускати, нє?
    Тобто сам видів чи пліткуєш? Після боя з кулаками какахи на вентиль?
    Чекаємо вибачення від Тебе за свої слова. Учасники з двох сторін також можуть влитись, а от кал залишиться
    https://tacticalgear.ua

  20. #20
    Оператор
    Регистрация
    08.06.2010
    Адрес
    Стрий
    Команда
    Позакомандник
    Сообщений
    145

    Re: Отзывы по игре

    Частина фотографій http://koyon.io.ua/album552517_0 решту буде викладено трішки пізніше, знайти себе зможуть, якщо не всі то більшість гравців.

    Щодо побєдунства і даного інциденту було б добре, щоб сторони обговорили це в особистому спілкуванні і досягли консенсусу, адже що сталось конкретно знаєте тільки ви, а всі решту судять по словах. Як організатор я вибачився за свою помилку, якщо є якісь зауваження запрошую в приватку.

+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 123 ПоследняяПоследняя

Похожие темы

  1. Отзывы об игре
    от Миха-Ворон в разделе RESIDENT EVIL :: Operation Raccoon City
    Ответов: 151
    Последнее сообщение: 04.07.2013, 08:45
  2. Отзывы об игре
    от KING_5MarDiv US в разделе Modern Warfare II
    Ответов: 50
    Последнее сообщение: 07.09.2012, 05:48
  3. Отзывы об игре
    от SUDDYA в разделе 104*F - 36 Parallele
    Ответов: 405
    Последнее сообщение: 10.07.2012, 10:36
  4. Отзывы об игре
    от Ян Чума в разделе Зона О.Т.Ч.У.Ж.Д.Е.Н.И.Я: Т 1617
    Ответов: 12
    Последнее сообщение: 17.07.2010, 19:37
  5. Отзывы об игре
    от Ян Чума в разделе М.Е.Т.Р.О. 2033 – «Выхода Нет»
    Ответов: 26
    Последнее сообщение: 22.05.2010, 23:47
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама