+ Ответить в теме
Страница 4 из 4 ПерваяПервая 1234
Показано с 61 по 65 из 65

Тема: Рада командирів

  1. #61
    Новобранец
    Регистрация
    18.09.2009
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    Кедр
    Сообщений
    15

    Re: Рада командирів

    Цитата Сообщение от KоТТ Посмотреть сообщение
    без базару я за ))) поставлю старуючую пружинку на свою 249ю.... будет 800 выстр в мин и 95 м/с)
    тока толку ))) тюн не всегда решает все )))
    КоТТ, якщо тобі буде зручно бігати в приміщенні з 249ю (95 м.с.), я не проти))). А взагалі цю тему я підняв для того, щоб урізноманітнити наші ігри - грати в приміщеннях з автоматичними приводами, але без травматизму.

  2. #62
    Оператор Аватар для KоТТ
    Регистрация
    02.01.2012
    Адрес
    Ивано-Франковск
    Команда
    Катран
    Сообщений
    297

    Re: Рада командирів

    Цитата Сообщение от Sash Посмотреть сообщение
    КоТТ, якщо тобі буде зручно бігати в приміщенні з 249ю (95 м.с.), я не проти))). А взагалі цю тему я підняв для того, щоб урізноманітнити наші ігри - грати в приміщеннях з автоматичними приводами, але без травматизму.
    зачем с ним бегать ))) включил автоподачу на постоянку и играем в терминатора )

    а чем 120 м/с больнее?! я 5 лет назад бегал с М14 и тюном 118 м/с )) ничего и от такого же выхватывал, не жаловались, в пеинтболе куда больнее.

    в реалиях в зданиях больше убивается гранатами, народ более боиться отхватить шаром и аккуратнее играет.

    если говорить о получении шарами то в раза болше выхватыват от пулеметов на дистанциях 30-40 метров (это больнее 90го тюна в здании!!!!!!!!!!!!!!!!!!), не говоря уже выхватывания пачками шаров в кустах от 135х тюнов.

    в здании 120 с головой и не так больно и народ играет резвее ибо никто не хочет выхватить.

    ПС а чем франковск отличаетсяо т других городов?! где еще такое ограничение?! или для зданий отдельно привода на 90 мс носить?!

    ПС ПС продаю привода для зданий ))))
    Последний раз редактировалось KоТТ; 20.02.2013 в 23:55.

  3. #63
    Оператор Аватар для Grafit
    Регистрация
    26.07.2009
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    КЕДР
    Сообщений
    322

    Re: Рада командирів

    Доброго дня. Дякую всім хто вчора прийшов. На зборах були представники команд КЕДР, 2./411 PzGrenBtl, Скажені, Killer Bees.
    Цей рік Прийнято провести під гаслом "Чесності і взаємоповаги"
    Ось питання і нові (чи просто під забуті старі) правила.
    1. Гра в приміщеннях виключно на пістолетах (так як щодо вторічок інших типів виникло море питань і зауважень), якщо організатором не встановлено інше.
    2. Перед кожною грою організатор повинен проводити інструктаж по правилах і безпеці для учасників.
    3. Так, як і в інших регіонах ми вводимо оранжеві пов'язки для означення мертвих.
    4. В кінці гри організатором проводиться підсумок гри, де всі мають право розказати про свої зауваження і претензії один до одного.
    5. В мертвяках ніяких обговорень противника. На зразок "там всі маклауди і неадеквати". Так як в 95% це всього лиш емоції, які не мають реального підґрунтя.

    Наступне. Всім оголошується "амністія". Що мається на увазі. Всім умовним маклаудам іт.п. прощаються погрішності і провтики які були до цього. Але від тепер до таких людей в разі провини будуть чітко і жорстко застосовуватись адміністративні заходи. Також будуть наказуватись ті хто будуть наговорювати на інших без доказів їх ігрової провини. В разі конфліктних питань, ігрові моменти будуть відтворюватись, щоб дійти істини. Дана річ вводиться, так як присутня значна кількість безпідставних звинувачень.

    Тепер, щодо ігор в сезоні.
    Перша частина квітня - КЕДР - відкриття.
    20-ті числа травня - 2./411 PzGrenBtl - рейд.
    Початок червня - Killer Bees - гра.
    Кінець червня - 2./411 PzGrenBtl - турнір.
    Серпень - КЕДР - гра присвячена ДН команди.
    Початок вересня - Killer Bees - гра.
    Жовтень - КЕДР - гра.
    Початок листопада - 2./411 PzGrenBtl - гра присвячена ДН команди.

    P.S. Цей страйкбольний рік - рік "Чесності і взаємоповаги". Тому давайте не будемо життєві труднощі, які є у кожного переносити в страйкбол. Адже там ми повинні відпочивати. Тому давайте жити дружно і поважати один одного, як на страйкбольному полі так і в житті та мережі. Всім хорошого дня і з наступаючим святом.

  4. #64
    Курсант Аватар для Fasolik
    Регистрация
    11.07.2011
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    внекомадник
    Сообщений
    87

    Re: Рада командирів

    Хочу нагадати про актуальність теми
    http://airsoft.ua/showthread.php?t=12021

  5. #65
    Оператор Аватар для KоТТ
    Регистрация
    02.01.2012
    Адрес
    Ивано-Франковск
    Команда
    Катран
    Сообщений
    297

    Re: Рада командирів

    Цитата Сообщение от Fasolik Посмотреть сообщение
    Хочу нагадати про актуальність теми
    http://airsoft.ua/showthread.php?t=12021
    ухаха, я где то уже позагонял народ по поводу слова "рации" ))) и опять же слова не рекомендуеться а не запрещается )))

    и никто не запретит мне ее носить в открытую )))

+ Ответить в теме
Страница 4 из 4 ПерваяПервая 1234

Похожие темы

  1. Верховна РАДА - игра в игре
    от pavtur в разделе ГОНДУРАС
    Ответов: 2
    Последнее сообщение: 15.03.2009, 15:03
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама