+ Ответить в теме
Показано с 1 по 2 из 2

Тема: БАНИ і попередження

  1. #1
    Gefreiter Аватар для OzziKif
    Регистрация
    27.08.2010
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    2./PzGrenBtl 411
    Сообщений
    269

    Exclamation БАНИ і попередження

    Тема створена для висвітлення банів та попереджень для команд і гравців регіону.
    Це не моя особиста ініціатива - так було вирішено на Раді командирів.
    Мета одна - зробити наш страйкбол кращим. Слідкувати за дотриманням правил та обов'язків повинні всі гравці, тоді з цього буде якийсь толк.

    Основні проблеми, які необхідно вирішувати:
    1. Маклаудізм
    2. Адекватна поведінка до, після і під час ігор, сюди ж вживання алкоголю та наркотичних речовин.
    3. Дотримання інших важливих правил (як то ходіння в розгрузах, перевезення зброї без чохла і тд...)
    В мене є список команд та гравців (Червоний блокнотик OzziKa) . Ставлю там галочки, по вашим скаргам. Виходячи з цього списку видаються попередження, а потім банани. Буде зроблений відкритий для всіх док, де можна подивитись на кількість галочок і причини їх отримання.

    Щодо скарг.
    Нарахунок пунктів 2 та 3 думаю все ясно.
    З маклаудізмом складніше, бо "я в нього стріляв а він не признався" в більшості випадків безпідставні. Але коли досвідчені гравці неодноразово вказують на ту саму команду/гравця - це вже перецедент, тому галочки будуть ставитись обдумано, несумнівайтесь.

    Нагадую також, що відповідальність за гравця несе вся команда. Позакомандникам дуже бажано мати рекомендацію якоїсь з команд.

    Всі попередження видані того року знімаються. Блокнотик надруковано заново, проте велике прохання зареєструватись у темі Івано-Франківські команди та бійці (це потрібно взагалі, і для занесення вас у список (блокнотик) з роздачею галочок зокрема.



    P.S. Сподіваюсь на розуміння і участь у цьому процесі всіх гравців. Пора витягнути язики і говорити все про всіх і при всіх.

    P.P.S. Велике прохання в даній темі не флудити. Для обговорення можна створити іншу, але я сумніваюсь в її необхідності.




    Последний раз редактировалось OzziKif; 05.03.2013 в 16:12.
    в раю, конечно, климат, зато в аду - общество

  2. #2
    Оператор Аватар для Grafit
    Регистрация
    26.07.2009
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    КЕДР
    Сообщений
    322

    Re: БАНИ і попередження

    Бан знято. Претензії до гравця відсутні.
    Последний раз редактировалось Grafit; 05.08.2016 в 09:32.

+ Ответить в теме
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама