+ Ответить в теме
Показано с 1 по 12 из 12

Тема: Ночная тренировка 16-17 апреля

  1. #1
    Оператор Аватар для Gdanz
    Регистрация
    28.04.2004
    Адрес
    Lviv
    Команда
    none
    Сообщений
    757
    Записей в дневнике
    2

    Ночная тренировка 16-17 апреля

    Royal Marines и SoF планирует организовать ночную тренировку с мини-сценарием. Дополнительные сведения будут выложены в этом топике позднее.
    Только убийца разделит умело вечную душу и бренное тело.

  2. #2
    Оператор Аватар для IRISН
    Регистрация
    16.12.2004
    Адрес
    Lviv
    Команда
    Irish Legion
    Сообщений
    365
    Записей в дневнике
    2

    Re: Ночная тренировка 16-17 апреля

    Цитата Сообщение от Gdanz
    Royal Marines и SoF планирует организовать ночную тренировку с мини-сценарием. Дополнительные сведения будут выложены в этом топике позднее.
    Діма, сьогодні вже середа. Ще трошки і вже післязавтра гра. Давай сценарій і більш детальний опис, а то навіть невідомо, хто їде! І взагалі, чи буде проводитися гра, якщо не буде погоди?

  3. #3

    Re: Ночная тренировка 16-17 апреля

    Цитата Сообщение от Шльома [Real I.R.A.
    ]
    І взагалі, чи буде проводитися гра, якщо не буде погоди?
    смешно....

  4. #4
    Оператор Аватар для IRISН
    Регистрация
    16.12.2004
    Адрес
    Lviv
    Команда
    Irish Legion
    Сообщений
    365
    Записей в дневнике
    2

    Re: Ночная тренировка 16-17 апреля

    Цитата Сообщение от MAVka [ANGRY BEAVERS
    ]
    смешно....
    Сижу і думаю, що ти хотів тим сказати ...
    І взагалі, мужики, скажіть мені, страйкбол і ввічливість -- справді речі несумісні?

    Я розумію, Мавка, що ти - великий вояка і в страйкболі давно, але можна і біьлш толерантно поясинти людині свою думку... Я також розумію, що, очевидно, нічну гру ніхто не відмінятиме через погодні умови, але, взявши до уваги, що це - тренування, про всяк випадок запитав. Більше того, вважаю, що погодні умови можуть стати причиною непояви на грі окремих учасників, а не організаторів, без яких, як відомо, гри також нормальної не буде (адже бігати вчотирьох по Винниках вночі та ще й під дощем.... я краще посплю вдома).

    Тому нічого смішного в моєму пості не бачу (щоб не розводиит флуду, поговоримо, при бажанні, в реалі...)

  5. #5
    Оператор Аватар для COOLER
    Регистрация
    24.03.2004
    Адрес
    Lviv, Ukraine.
    Команда
    U.S. Marine Force Reconnaissance
    Сообщений
    311
    Як казав колись мій інструктор в армії "Тяжелы учения-легко в очаге поражения!" Справа в тому що тренування - це і є наша війна, а на війні погоду не вибирають. І всі "вояки" сприймають це як само собою розуміючеся... А якщо в когось виникають альтернативи по відношенню до блукань в лісі під час дощу, це його особиста справа. Що до толерантності і лаконічності, так історично сталося що багато хто вибирає друге і я з ними згідний. Ніхто тебе не прагнув образити чи принизити, свого часу на цю тему було говорено-переговорено 100 разів, тому це було риторичне запитання-відповідь на твоє для багатьох неменш риторичне запитання...

  6. #6
    Оператор Аватар для Bravo
    Регистрация
    09.03.2004
    Адрес
    Lviv
    Команда
    U.S. Marine Force Reconnaissance. Lviv, Ukraine.
    Сообщений
    2,318

    Re: Ночная тренировка 16-17 апреля

    [quote=Шльома [Real I.R.A.]]
    Цитата Сообщение от "MAVka [ANGRY BEAVERS
    ":3fclw9gf]
    смешно....
    Сижу і думаю, що ти хотів тим сказати ...
    І взагалі, мужики, скажіть мені, страйкбол і ввічливість -- справді речі несумісні?

    Я розумію, Мавка, що ти - великий вояка і в страйкболі давно, але можна і біьлш толерантно поясинти людині свою думку... Я також розумію, що, очевидно, нічну гру ніхто не відмінятиме через погодні умови, але, взявши до уваги, що це - тренування, про всяк випадок запитав. Більше того, вважаю, що погодні умови можуть стати причиною непояви на грі окремих учасників, а не організаторів, без яких, як відомо, гри також нормальної не буде (адже бігати вчотирьох по Винниках вночі та ще й під дощем.... я краще посплю вдома).

    Тому нічого смішного в моєму пості не бачу (щоб не розводиит флуду, поговоримо, при бажанні, в реалі...)[/quote:3fclw9gf]
    Просто так уж повелось, что чем хуже погода тем рульнее считается игра. Так что реакция Мавки нормальная, гусарский юмор-с

  7. #7
    Оператор Аватар для IRISН
    Регистрация
    16.12.2004
    Адрес
    Lviv
    Команда
    Irish Legion
    Сообщений
    365
    Записей в дневнике
    2
    2 COOLER & Bravo:
    Дякую за вичерпну інформацію.
    Я ще не був на нічних, тому, сподіваюся, буде цікаво ...

  8. #8
    Оператор
    Регистрация
    24.04.2004
    Адрес
    Львів
    Команда
    Солдат удачі
    Сообщений
    260
    2Шльома:
    Стосовно сценарію - швидше за все буде щось відомо в п'ятницю, проте слід мати на увазі, що це все-таки тренування зі сценарієм і елементами гри, а не гра з елементами тренування.
    Стосовно погоди - тренування відбудеться у будь-якому випадку.
    Стосовно людей - ми робимо це тренування перш за все для себе, хоча запрошуємо всіх бажаючих. Тому від того, що прийде менше чи більше людей - для нас нічого не змінюється.
    Стосовно додаткової інфи - приходь на збори

  9. #9
    2Шльома: Я не кого не собирался обижать. COOLER и Bravo абсолютно верно изложили мою мысль.

  10. #10
    Оператор Аватар для IRISН
    Регистрация
    16.12.2004
    Адрес
    Lviv
    Команда
    Irish Legion
    Сообщений
    365
    Записей в дневнике
    2
    Цитата Сообщение от MAVka [ANGRY BEAVERS
    ]2Шльома: Я не кого не собирался обижать. COOLER и Bravo абсолютно верно изложили мою мысль.
    Та все ок Сорі, якщо задаю часом дурні запитання, але не соромно не знати, а соромно не запитати ....
    Думаю, ми ще вип"ємо пива сьогодні разом ..

  11. #11
    Оператор
    Регистрация
    24.04.2004
    Адрес
    Львів
    Команда
    Солдат удачі
    Сообщений
    260
    Збір на 22-00 на точці входа в ліс "Від моста".

    Інтро:
    Сьєрра-Леоне, дев'яності роки минулого століття.
    З 1991 року в країні триває громадянська війна. Проте незважаючи на це (а багато в чому завдяки цьому) більшість алмазних копалень працюють і приносять прибуток своєму власнику - компанії "Де Бірс".
    Два дня тому з однієї з копалень викрадено алмаз вагою 210 карат і вартістю понад 8 міліонів долларів США. Викрадачами судячи з усього виступили самі співробітники "Де Бірс" у змові із урядовими військами.
    По слідам викрадачів кинули єдиний наяавний в даному регіоні і при цьому більш менш лояльний (особливо враховуючи винагороду, запропоновану уряду і особисто бійцям компанією "Де Бірс") військовий підрозділ - загін українських миротворців.

  12. #12
    Оператор Аватар для Gdanz
    Регистрация
    28.04.2004
    Адрес
    Lviv
    Команда
    none
    Сообщений
    757
    Записей в дневнике
    2
    Всем спасибо за игру.
    Только убийца разделит умело вечную душу и бренное тело.

+ Ответить в теме

Похожие темы

  1. 22 апреля. Тренировка на Фиоленте
    от Mr_Dooser в разделе ОБЩИЙ
    Ответов: 1
    Последнее сообщение: 21.04.2007, 11:33
  2. Ночная тренировка 1-2.07.06
    от Portero [Royal Scots] в разделе Архив 2003-2007
    Ответов: 51
    Последнее сообщение: 05.07.2006, 19:36
  3. Ночная тренировка 20-21.08.2005
    от ibis в разделе ИГРЫ
    Ответов: 21
    Последнее сообщение: 23.08.2005, 15:40
  4. Ночная тренировка! Старый Салтов! 21-22 мая!
    от Santa [2nd PARA] в разделе ИГРЫ
    Ответов: 6
    Последнее сообщение: 19.05.2005, 09:13
  5. Ночная тренировка 16-17 апреля
    от Gdanz в разделе ЛЬВІВ
    Ответов: 11
    Последнее сообщение: 18.04.2005, 10:17
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама