+ Ответить в теме
Страница 2 из 2 ПерваяПервая 12
Показано с 21 по 26 из 26

Тема: Закон доблесті "Порятунок полоненого"

  1. #21
    Оператор Аватар для bullet
    Регистрация
    04.10.2011
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    Killer Bees
    Сообщений
    131

    Re: Закон доблесті "Порятунок полоненого"

    Подяка від нашої команди, вже не перший раз до вас приїжджаємо, було цікаво і антуражно, приїдемо ще(якщо запросите..п.с. на деяких персонажів йшло також по 4-5 механ))
    Уходя гасите всех...

  2. #22
    Оператор Аватар для Grafit
    Регистрация
    26.07.2009
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    КЕДР
    Сообщений
    322

    Re: Закон доблесті "Порятунок полоненого"

    Доброго вечора. Гор, гра була класна. Дякую тобі і всім хто брав участь в організації за пророблену роботу, як людина яка вже не одну гру робила, знаю, що роботи при організації багато. Дякую всім учасникам хто не злякався зими і приїхав. А тепер по грі. Класна територія, особливо глибина снігу. Коли звик, що від перешкоди до перешкоди перебігаєш за кілька секунд, то тут були і нюанси, коли провалювався і опинявся в чистому полі під обстрілом. По маклаудах, то особисто я на щастя з такими не стикнувся. Ну звичайно було, що майже в притул в комишах стріляли, але не попадали значить. Не чекав, що комиші насправді такі не пробивні. До речі одного синього ми руками в комишах піймали. Цікава ідея з пораненнями і полоненими. Я взяв 5 полонених і сам раз попався. В принципі ми по дорозі до Івано-Франківська ділились враженнями і всі були позитивні. Того від Франківчан, спасибі за гру.
    P.S. Завжди є люди які приїжджають перемогти любою ціною, на них просто треба менше звертати уваги, тоді після ігор веселіші спогади.

  3. #23
    Оператор Аватар для bullet
    Регистрация
    04.10.2011
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    Killer Bees
    Сообщений
    131

    Re: Закон доблесті "Порятунок полоненого"

    P.S. Завжди є люди які приїжджають перемогти любою ціною, на них просто треба менше звертати уваги, тоді після ігор веселіші спогади.[/QUOTE]

    Ці люди до нас напевне з пейнтбола прийшли..їх там швидше вичисляли))
    Уходя гасите всех...

  4. #24
    Оператор Аватар для Малый
    Регистрация
    13.07.2007
    Адрес
    Украина, Тернополь
    Команда
    "ТЕРЕН"
    Сообщений
    296

    Re: Закон доблесті "Порятунок полоненого"

    Цитата Сообщение от bullet Посмотреть сообщение
    P.S. Завжди є люди які приїжджають перемогти любою ціною, на них просто треба менше звертати уваги, тоді після ігор веселіші спогади.
    Ні в якому разі. Жорсткий фільтр на ігри , відповідальність командира команди за своїх підлеглих, команд вцілому та котроль по дотриманню правил. Тільки за цих умов можлива якісна гра. Ось в даному випадку-організатори гри затратили багато сил та часу, щоб провести цікаву та динамічну гру, а що маємо- масовий маклуатизм, не виконання правил та умов гри, бажання показати себе "крутим рембо".
    Не буду описувати весь негатив,який був на грі але мені шкода людей, які не бачили хорошого та чесного страйку.Хочу сказати, що серед наших основних противників "жовтих" була не значна кількість чесних гравців, за що їм та більшій частині бійцям Чілі ВЕЛИКА ПОДЯКА! Також хочу подякувати організаторам за їхню роботу.

  5. #25
    Курсант
    Регистрация
    16.10.2010
    Адрес
    Тернополь.
    Команда
    Внекомандник.
    Сообщений
    53

    Re: Закон доблесті "Порятунок полоненого"

    Гор спасибо за организацию - очень хорошо получилось.
    Спасибо игрокам всем!

    Изначально хотел много написать,но настрой пропал, уже написали до меня.

    ПыСы: видео
    3:46 в окоп входят два бойца + один остается на бровке.
    3:57 срабатывает ТРОЙНОЙ радио-фугас.Один боец в окопе + 1 на бровке мертвы, третий слева нет WTF?
    Выходит из окопа и только 4:09 подрывается на растяжке.

  6. #26
    Новобранец Аватар для KRUK
    Регистрация
    19.02.2013
    Адрес
    Тернопіль
    Команда
    Терен
    Сообщений
    1

    Re: Закон доблесті "Порятунок полоненого"

    ГОР дякую за потрачені зусилля. Я згідний з Малим, задум був хороший, але... . Чесність в нашому хоббі якраз і приносить задоволення.

+ Ответить в теме
Страница 2 из 2 ПерваяПервая 12

Похожие темы

  1. Громадський проект Закон України "Про зброю" очами мешканців та журналістів м. Пятиха
    от alekspol в разделе ГО «Українська асоціація власників зброї»
    Ответов: 10
    Последнее сообщение: 21.03.2014, 22:24
  2. Ответов: 5
    Последнее сообщение: 26.09.2011, 20:48
  3. Ответов: 2
    Последнее сообщение: 06.08.2008, 22:00
  4. Ответов: 2
    Последнее сообщение: 06.08.2008, 19:57
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама