+ Ответить в теме
Страница 53 из 70 ПерваяПервая ... 343484950515253545556575863 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1,041 по 1,060 из 1381

Тема: Кнайпа (для флуду)

  1. #1041
    Administrator Аватар для evil_sysadmin
    Регистрация
    16.02.2010
    Адрес
    Dnipro/Lviv, Ukraine
    Команда
    Assault Brigade
    Сообщений
    2,154
    Записей в дневнике
    9

    Re: Кнайпа (для флуду)

    Цитата Сообщение от American Boy Посмотреть сообщение
    Американський теж штука недешева . жесть яка недешева .
    Страйкбол — дешёвый и безопасный вид спорта ©
    "There are no dangerous weapons; there are only dangerous men.” © Robert A. Heinlein, Starship Troopers
    Utrinque Paratus

  2. #1042
    2nd LT with a compass Аватар для Орест
    Регистрация
    30.10.2008
    Адрес
    Львів
    Команда
    Task Force 145 (US Army Rangers)
    Сообщений
    1,660
    Записей в дневнике
    4

    Re: Кнайпа (для флуду)

    Цитата Сообщение от Alladin Посмотреть сообщение
    Насколько я помню, та же команда "US Army Rangers" поставила себе название задолго до того как хотя-бы отдалённа стала напоминать даже американцев. Думаю что есть правила по которым НЕЛЬЗЯ называть команды. А всё остальное, разрешено.
    Не зовсім так, до того як ми почали виглядати як американці ми називалися "Army Ranger Wing" і пробували моделювати ірландських рейнджерів відповідно (в ДПМ, з АУГами ітд). А коли офіційно поміняли назву на "US Army Rangers" і напрям моделювання на США, то вже +- як амери виглядали (була купа нюансів само собою).



    По даній ситуації - якби хлопці назвалися якимись американськими підрозділами то ніхто би сильно і не звернув увагу. Хіба би згодом, коли стало зрозуміло що назва лишається, а видно що ніякі подуги відповідати їй навіть не робляться, то могли би тролити час від часу Але в німців все по іншому, в них там БВК, орднунг і тд.

    P.S. Доречі по ціні на комплекти, то амери явно не саме дорожче, дешевше за німців і навіть за комплект на росію. Дешевше за амерів хіба україна і британці
    Последний раз редактировалось Орест; 29.01.2014 в 13:01.
    God created Rangers... so the SEALs could have heroes too.

  3. #1043

    Re: Кнайпа (для флуду)

    Цитата Сообщение от Орест Посмотреть сообщение
    Хіба би згодом, коли стало зрозуміло що назва лишається, а видно що ніякі подуги відповідати їй навіть не робляться, то могли би тролити час від часу Але в німців все по іншому, в них там БВК, ордурінг і тд.
    Згодом? якщо ніякі потуги навіть не робляться, тролити час від часу?
    Це був жарт?
    думаю бідні новачки наклали би на себе руки вже після першої сходки з назвою команди що не відповідає снарязі.
    ---------------------------------
    This message may contain privileged and confidential information. If you are not the intended recipient, be aware that any use, disclosure, copying or distribution of information present in this message any attachments is prohibited. If you have received this message in error, please notify us immediately by returning it to the sender and delete this copy from your system. Thank you.

  4. #1044
    2nd LT with a compass Аватар для Орест
    Регистрация
    30.10.2008
    Адрес
    Львів
    Команда
    Task Force 145 (US Army Rangers)
    Сообщений
    1,660
    Записей в дневнике
    4

    Re: Кнайпа (для флуду)

    Так ти просто розділяй причини тролінгу команди: "через те, що назва не відповідає реальності" і "через якісь інші речі, які члени команди пишуть на форумі і чатах (чи роблять на іграх)". В другому випадку, то вже якби "заслуга" самої команди Так що все від самої команди і залежить, якшо не віриш, то попитай інші команди амерів які створювалися і розвивалися у Львові, вот в Енді наприклад.
    Последний раз редактировалось Орест; 29.01.2014 в 13:24.
    God created Rangers... so the SEALs could have heroes too.

  5. #1045

    Re: Кнайпа (для флуду)

    Цитата Сообщение от Орест Посмотреть сообщение
    Так ти просто розділяй причини тролінгу команди: "через те, що назва не відповідає реальності" і "через якісь інші речі, які члени команди пишуть на форумі і чатах (чи роблять на іграх)". В другому випадку, то вже якби "заслуга" самої команди Так що все від самої команди і залежить, якшо не віриш, то попитай інші команди амерів які створювалися і розвивалися у Львові, вот в Енді наприклад.
    Так ти розділяй тролінг окремих членів команди через їх стан мозку і тролінг команди через амуніцію. Мова йшла саме про снарягу, моделювання ітд в цьому саме у вашої команди є суттєві недостатки так що думаю якби ця команда KSK була американською легше би їй від цього ен стало


    P.S. Енді те саме скаже
    ---------------------------------
    This message may contain privileged and confidential information. If you are not the intended recipient, be aware that any use, disclosure, copying or distribution of information present in this message any attachments is prohibited. If you have received this message in error, please notify us immediately by returning it to the sender and delete this copy from your system. Thank you.

  6. #1046
    2nd LT with a compass Аватар для Орест
    Регистрация
    30.10.2008
    Адрес
    Львів
    Команда
    Task Force 145 (US Army Rangers)
    Сообщений
    1,660
    Записей в дневнике
    4

    Re: Кнайпа (для флуду)

    Цитата Сообщение от Xenom Посмотреть сообщение
    Мова йшла саме про снарягу, моделювання ітд в цьому саме у вашої команди є суттєві недостатки
    Уточни будь-ласка в чому саме недолік? В тому, що ти радився зі мною про абсолютну більшість снаряги, яка підходить, що краще і тд, і я відповідав на всі твої питання? Ну якщо це недолік, то нічо не маю проти щоб в майбутньому ви самі собі про все інфу шукали, а я на дрескоді яворова буду просто казати підійшов цей образ чи ні
    God created Rangers... so the SEALs could have heroes too.

  7. #1047
    Новобранец Аватар для Fang
    Регистрация
    11.03.2013
    Адрес
    Lviv
    Команда
    Hazardous Team
    Сообщений
    24

    Re: Кнайпа (для флуду)

    Цитата Сообщение от Орест Посмотреть сообщение
    Уточни будь-ласка в чому саме недолік? В тому, що ти радився зі мною про абсолютну більшість снаряги, яка підходить, що краще і тд, і я відповідав на всі твої питання? Ну якщо це недолік, то нічо не маю проти щоб в майбутньому ви самі собі про все інфу шукали, а я на дрескоді яворова буду просто казати підійшов цей образ чи ні
    Не просто абсолютна більшість а 100% більшість

  8. #1048

    Re: Кнайпа (для флуду)

    Цитата Сообщение от Орест Посмотреть сообщение
    Уточни будь-ласка в чому саме недолік? В тому, що ти радився зі мною про абсолютну більшість снаряги, яка підходить, що краще і тд, і я відповідав на всі твої питання? Ну якщо це недолік, то нічо не маю проти щоб в майбутньому ви самі собі про все інфу шукали, а я на дрескоді яворова буду просто казати підійшов цей образ чи ні
    Ні, по допомозі все супер, всім напрямкам в страйкболі би таких консультантів. Я за це дуже вдячний, мова йде про недолік - тролінг людей які незібрали кіт.
    Я завжди казав що це відвертає людей від культу моделювання і тому я тут зайшов посперечатися бо в Львівських амерів воно особливо присутнє.
    ---------------------------------
    This message may contain privileged and confidential information. If you are not the intended recipient, be aware that any use, disclosure, copying or distribution of information present in this message any attachments is prohibited. If you have received this message in error, please notify us immediately by returning it to the sender and delete this copy from your system. Thank you.

  9. #1049

    Re: Кнайпа (для флуду)

    Я бы не придерался к названию, главное что бы не было дубликатов.
    Лучше иметь команды с названием так проще игры делать.

  10. #1050
    Вечный нач.штаба Аватар для BarmaLINI
    Регистрация
    10.06.2008
    Адрес
    Львов
    Команда
    "Angry Beavers" (FSK 200 / LLPiKp 270)
    Сообщений
    4,574

    Re: Кнайпа (для флуду)

    ну во первых, команду с названием КСК вы все прекрасно знаете, киевская старая команда с Бодом во главе
    во вторых, называться КСКСАСГРУССОДельтаОМГ, не соответствуя этому, ну как бы давно уже считается в страйкболе неправильным

    а про название команды согласен - лучше придумать название команде на этом этапе, и его прописывать в поле команда, на форуме
    ну а в коментах написать что стремимся к моделированию КСК
    Prosit!

  11. #1051
    Оператор Аватар для Kocc
    Регистрация
    18.06.2010
    Адрес
    UA, Lviv
    Команда
    ZUBR
    Сообщений
    914
    Записей в дневнике
    15

    Re: Кнайпа (для флуду)

    Барма, зря спугнули, можливо це був дебют Королівських Спецназ Кіллерів чи ще когось "великого і ужасного", а так ....
    П.С. по Церберу - дай ЧВК гарантії що не "приліпиш" їх за Норманію, а то хлопці хвилюються...

  12. #1052
    Вечный нач.штаба Аватар для BarmaLINI
    Регистрация
    10.06.2008
    Адрес
    Львов
    Команда
    "Angry Beavers" (FSK 200 / LLPiKp 270)
    Сообщений
    4,574

    Re: Кнайпа (для флуду)

    это к командующему стороной
    Prosit!

  13. #1053
    2nd LT with a compass Аватар для Орест
    Регистрация
    30.10.2008
    Адрес
    Львів
    Команда
    Task Force 145 (US Army Rangers)
    Сообщений
    1,660
    Записей в дневнике
    4

    Re: Кнайпа (для флуду)

    Цитата Сообщение от Xenom Посмотреть сообщение
    Я за це дуже вдячний, мова йде про недолік - тролінг людей які незібрали кіт. Я завжди казав що це відвертає людей від культу моделювання і тому я тут зайшов посперечатися бо в Львівських амерів воно особливо присутнє.
    Тут я не згідний, на мою думку в амерів з цим якраз ще все дуже позитивно і ліберально. Вот порівняй як воно в британців: початок і продовження. В німців всім заправляє БВК, там є 100500 стандартів що тобі тре мати щоб називатися німцем, включно навіть з правильними буковками на перемикачу вогню на Г36.
    А вашій команді хоч раз хтось на форумі написав що ви покємони і шо в вас бронік не по періоду, чи шось типу того?
    Последний раз редактировалось Орест; 29.01.2014 в 18:23.
    God created Rangers... so the SEALs could have heroes too.

  14. #1054
    Kowalski Аватар для FUnCooKie
    Регистрация
    04.08.2013
    Адрес
    Львов
    Команда
    Task Force 373 "Black Squad"
    Сообщений
    215

    Re: Ігри\Тренування в Рясне

    Такое дело...
    Хотел я в эту темку http://airsoft.ua/showthread.php?t=16496 закинуть сообщение с ссылкой на группу команды,но оказалось,что такая группа уже есть.Однако,есть еще одно "но",представителей иного Black Squad на форуме всего два,если,вообще,не один(создавший группу).Да и заходили оные последний раз более полу года назад,то есть связаться с ними,сами понимаете,не получится.Поиск по форуму не дал ничего,кроме этой группы и упоминании в поле "команда" пользователя,создавшего группу,но нет тем в соответствующих разделах.
    Собственно,незаурядный вопрос: как эту ситуацию разрешить?
    - Они же неадекваты,в голову стреляют!
    - И в уши!

  15. #1055
    Вечный нач.штаба Аватар для BarmaLINI
    Регистрация
    10.06.2008
    Адрес
    Львов
    Команда
    "Angry Beavers" (FSK 200 / LLPiKp 270)
    Сообщений
    4,574

    Re: Кнайпа (для флуду)

    вполне может быть что на форуме 2 человека, а в инет вообще не заходит из команды еще 10
    а ситуация проста - название команды занято, сейчас сразу несколько тем поднято по этому поводу на разных форумах
    в правилах говорится просто :
    "1.4. Каждая команда должна иметь собственное оригинальное название, под которым она будет проводить игры с другими командами."

    когда выбираете себе название - то посмотрите по сторонам , на форуме и тд

    что можно сделать
    1 переговорить с той командой
    2 сменить название
    Prosit!

  16. #1056
    Kowalski Аватар для FUnCooKie
    Регистрация
    04.08.2013
    Адрес
    Львов
    Команда
    Task Force 373 "Black Squad"
    Сообщений
    215

    Re: Кнайпа (для флуду)

    Да...Согласен,на гребне этой волны с названиями и я написал,так совпало.
    Я до того как написать тут,хотел связаться с людьми,но проблемка в том,что не с кем говорить-то Ниже я писал почему.Единственный вариант - поспрашивать у полтавских,слышали ли вообще о ком либо и о такой команде.А может её и нет вовсе?Пункт 1.4 - это хорошо,но есть и пункт о том,что 5 человек в команде должно быть.
    - Они же неадекваты,в голову стреляют!
    - И в уши!

  17. #1057

    Re: Кнайпа (для флуду)

    як вихід із ситуації пропоную назви LBS (Lviv Black Squad) BSL (Black Squad Lviv) , або щось в тому роді . з привязкою до міста наприклад
    Цитата Сообщение от FUnCooKie Посмотреть сообщение
    Да...Согласен,на гребне этой волны с названиями и я написал,так совпало.
    Я до того как написать тут,хотел связаться с людьми,но проблемка в том,что не с кем говорить-то Ниже я писал почему.Единственный вариант - поспрашивать у полтавских,слышали ли вообще о ком либо и о такой команде.А может её и нет вовсе?Пункт 1.4 - это хорошо,но есть и пункт о том,что 5 человек в команде должно быть.

  18. #1058
    Вільний вітер Аватар для viter
    Регистрация
    13.12.2008
    Адрес
    L'viv
    Команда
    поза командою
    Сообщений
    100
    Записей в дневнике
    1

    Re: Кнайпа (для флуду)

    Оце, хлопці, пихнули
    Миниатюры Миниатюры Нажмите на изображение для увеличения
Название: косяк2.jpg‎
Просмотров: 8
Размер:	21.5 Кб
ID:	69874   Нажмите на изображение для увеличения
Название: косяк1.JPG‎
Просмотров: 7
Размер:	38.0 Кб
ID:	69875  
    Последний раз редактировалось viter; 09.02.2014 в 03:10.
    ... людина - істота вільна,
    а життя - хрест її.

  19. #1059

    Re: Кнайпа (для флуду)

    Філософське запитання : Що витягує більше грошей з нас , Жінки (у неодружених Коханки) , чи страйкбол ? .


    просто дайте відповідь або цікавий коментар .
    Последний раз редактировалось American Boy; 14.02.2014 в 13:27.

  20. #1060
    Оператор Аватар для Kocc
    Регистрация
    18.06.2010
    Адрес
    UA, Lviv
    Команда
    ZUBR
    Сообщений
    914
    Записей в дневнике
    15

    Re: Кнайпа (для флуду)

    Що, козаче, знову гроші закінчилися? )))))

    Можу сказати, що у нас не прийнято признаватись у справжній ціні тої чи іншої шняжки, тож вже і сам не пригадаю реальних затрат.
    а так за весь час витрачено (куплено/продано, куплено/залишено, куплено/про.гублено) десь 5-6к нашими
    Для прикладу, на сімейний бюджет за цей час пішло суттєво більше

    Последний раз редактировалось Kocc; 14.02.2014 в 11:19.

+ Ответить в теме
Страница 53 из 70 ПерваяПервая ... 343484950515253545556575863 ... ПоследняяПоследняя
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама