+ Ответить в теме
Показано с 1 по 20 из 1381

Тема: Кнайпа (для флуду)

Комбинированный просмотр

  1. #1
    2nd LT with a compass Аватар для Орест
    Регистрация
    30.10.2008
    Адрес
    Львів
    Команда
    Task Force 145 (US Army Rangers)
    Сообщений
    1,660
    Записей в дневнике
    4

    Re: Кнайпа (для флуду)

    Цитата Сообщение от Xenom Посмотреть сообщение
    Мова йшла саме про снарягу, моделювання ітд в цьому саме у вашої команди є суттєві недостатки
    Уточни будь-ласка в чому саме недолік? В тому, що ти радився зі мною про абсолютну більшість снаряги, яка підходить, що краще і тд, і я відповідав на всі твої питання? Ну якщо це недолік, то нічо не маю проти щоб в майбутньому ви самі собі про все інфу шукали, а я на дрескоді яворова буду просто казати підійшов цей образ чи ні
    God created Rangers... so the SEALs could have heroes too.

  2. #2
    Новобранец Аватар для Fang
    Регистрация
    11.03.2013
    Адрес
    Lviv
    Команда
    Hazardous Team
    Сообщений
    24

    Re: Кнайпа (для флуду)

    Цитата Сообщение от Орест Посмотреть сообщение
    Уточни будь-ласка в чому саме недолік? В тому, що ти радився зі мною про абсолютну більшість снаряги, яка підходить, що краще і тд, і я відповідав на всі твої питання? Ну якщо це недолік, то нічо не маю проти щоб в майбутньому ви самі собі про все інфу шукали, а я на дрескоді яворова буду просто казати підійшов цей образ чи ні
    Не просто абсолютна більшість а 100% більшість

  3. #3

    Re: Кнайпа (для флуду)

    Команда Hazardous Team фінансово віддячить тому хто вплине на Богдана щоб він накінець вженився, або зведе його з дівчиною яка одружить його на собі.
    ---------------------------------
    This message may contain privileged and confidential information. If you are not the intended recipient, be aware that any use, disclosure, copying or distribution of information present in this message any attachments is prohibited. If you have received this message in error, please notify us immediately by returning it to the sender and delete this copy from your system. Thank you.

  4. #4

    Re: Кнайпа (для флуду)

    Цитата Сообщение от Орест Посмотреть сообщение
    Уточни будь-ласка в чому саме недолік? В тому, що ти радився зі мною про абсолютну більшість снаряги, яка підходить, що краще і тд, і я відповідав на всі твої питання? Ну якщо це недолік, то нічо не маю проти щоб в майбутньому ви самі собі про все інфу шукали, а я на дрескоді яворова буду просто казати підійшов цей образ чи ні
    Ні, по допомозі все супер, всім напрямкам в страйкболі би таких консультантів. Я за це дуже вдячний, мова йде про недолік - тролінг людей які незібрали кіт.
    Я завжди казав що це відвертає людей від культу моделювання і тому я тут зайшов посперечатися бо в Львівських амерів воно особливо присутнє.
    ---------------------------------
    This message may contain privileged and confidential information. If you are not the intended recipient, be aware that any use, disclosure, copying or distribution of information present in this message any attachments is prohibited. If you have received this message in error, please notify us immediately by returning it to the sender and delete this copy from your system. Thank you.

  5. #5
    2nd LT with a compass Аватар для Орест
    Регистрация
    30.10.2008
    Адрес
    Львів
    Команда
    Task Force 145 (US Army Rangers)
    Сообщений
    1,660
    Записей в дневнике
    4

    Re: Кнайпа (для флуду)

    Цитата Сообщение от Xenom Посмотреть сообщение
    Я за це дуже вдячний, мова йде про недолік - тролінг людей які незібрали кіт. Я завжди казав що це відвертає людей від культу моделювання і тому я тут зайшов посперечатися бо в Львівських амерів воно особливо присутнє.
    Тут я не згідний, на мою думку в амерів з цим якраз ще все дуже позитивно і ліберально. Вот порівняй як воно в британців: початок і продовження. В німців всім заправляє БВК, там є 100500 стандартів що тобі тре мати щоб називатися німцем, включно навіть з правильними буковками на перемикачу вогню на Г36.
    А вашій команді хоч раз хтось на форумі написав що ви покємони і шо в вас бронік не по періоду, чи шось типу того?
    Последний раз редактировалось Орест; 29.01.2014 в 18:23.
    God created Rangers... so the SEALs could have heroes too.

+ Ответить в теме
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама