Ну в принципі новачків "з аугом і кедами" ніхто із недільних пострєлюшок не видаляє, для них відводять ролі а ля "бандитів", проте ріст
має бути не тільки кількісним а і якісним. Останнім часом маса "внекомів", кожен споряджається на свій смак і розсуд (і це добре, в розумних межах)
але такі люди у складі однієї сторони навряд чи будуть ефективні разом (у групі) - їх "коньок" - я сам за себя. Це постійно призводить до фредлі-фаєру,
доставляє оргам головну біль (як цю різношерстну орду виділити як сторону) і не сприяє якості ігор (в плані маклаудизму і дотриманню правил).
Я - за командний страйк, а новачкам, які поки не визначились із приналежністю, раджу заручатись підтримкою команди (в ідеалі - приїхати в одному із
ними камку, думаю позичити на один раз не складно), і приймати участь у грі на їх стороні. Ну це так, лірика... Поки реально ділитись або по приналежності
каміфляжу (вітчизняний vs натовський) або по його кольору (наприклад на ТЕЦ було "світлі" проти "темних" і нічого, прекрасно спрацювало на 60 чол)