+ Ответить в теме
Страница 2 из 2 ПерваяПервая 12
Показано с 21 по 30 из 30

Тема: Суточная игра в Ропче 22-23 июня 2013

  1. #21
    Оператор Аватар для Direktor
    Регистрация
    25.05.2009
    Адрес
    Черновцы
    Команда
    BRAVO
    Сообщений
    459

    Re: Суточная игра в Ропче 22-23 июня 2013

    В 10.00 автобус выезжает с афгана.

    ---------- Сообщение добавлено в 13:29 ---------- Предыдущее сообщение создано в 07:48 ----------

    Мой номер киев стар 0984410205

  2. #22
    Оператор Аватар для Direktor
    Регистрация
    25.05.2009
    Адрес
    Черновцы
    Команда
    BRAVO
    Сообщений
    459

    Re: Суточная игра в Ропче 22-23 июня 2013

    Будет лёгкий завтрак.

  3. #23
    Оператор Аватар для Direktor
    Регистрация
    25.05.2009
    Адрес
    Черновцы
    Команда
    BRAVO
    Сообщений
    459

    Re: Суточная игра в Ропче 22-23 июня 2013

    Начну первый, команда легион бан на моих играх. За не спортивное поведение к сопернику ( маты в грубой форме)

  4. #24
    Новобранец
    Регистрация
    23.12.2012
    Адрес
    Косів
    Команда
    K-13
    Сообщений
    4

    Re: Суточная игра в Ропче 22-23 июня 2013

    Организаторам респект .
    Последний раз редактировалось FoszZ; 24.06.2013 в 14:25.

  5. #25
    Курсант Аватар для Fasolik
    Регистрация
    11.07.2011
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    внекомадник
    Сообщений
    87

    Re: Суточная игра в Ропче 22-23 июня 2013

    Доброго вечора, перш за все дякую всім за гру, як "синім" так і "червоним". Був перший раз на грі в Старожинецькому полігоні і дуже задоволений локацією, особливо лісами. По грі - може мені здалось,але серед "червоних" існувала якась неуважність під час брифінгу "що, куда , коли" особливо на нічній місії. І багаааааато стрільби по своїх вдень, навіть маркованих тим самим скотчем, враження - перше стріляю - потім думаю.
    Також на нічній і денній 23 числа я зрозумів шо треба рівняти мені стволик, бо такий він уже кривий шо шар ну ніяк не летить туди куди я його посилаю ( по 2-4 механи в ціль ).А тішить що люди признавались коли я в них поцілив, раптом, короткою чергою чи довгою, на великій відстані (денна 22 числа та нічна з 22 на 23 "тире" реально +) а не просто тікали в кущі. Можливо хтось зверне мені увагу що цілив в мене а я нечув і йшов далі, - я відкритий до конструктивної критики. В правилах обумовлювалось наявність білих ( оранжевих) пов,язок - 23 числа на денній місії - в лісі, наявність повязки для мертвих певно не вимагала її безпосереднє використання, як наслідок непорозуміння і -1 солдат. Ну для чогось ті повязки прописують в правилах.

    Снайперская винтовка – скорость вылета шара, весом 0,2г, не более 220м/с; Минимальная дистанция стрельбы 25м.
    Вторичное оружие – пистолет или пистолет-пулемет со скоростью вылета шара, не более 120 м/с.
    При тюнинге более 135 м/с рекомендуется наличие вторичного оружия !!!
    Пулеметчикам и снайперам наличие вторичного оружия обязательно!!!
    був прецендент ведення вогня вдень зі снайперки в дистанції ближчій ніж 25 м ( я списую це на несподіваність ) але все ж таки, ну якшо бачите шо вивалюються на вас люди з лісу ближче чим 20 метрів - ну вже нетреба рядити впритул зпереляку, або "use" вторічка ну або на мертвяк, така неприємна ситуація і хочеться звернути на це увагу.

    по свіжим спогадам, наболіло але мушу сказати, ще раз всім дякую з ким грав разом та проти кого.

    п.с. плов дуже смачний ++++ ))))


    п.с.с - знайшов свої механи
    Последний раз редактировалось Fasolik; 23.06.2013 в 21:31.

  6. #26
    Штурм Аватар для jew
    Регистрация
    29.07.2010
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    kedr
    Сообщений
    134

    Re: Суточная игра в Ропче 22-23 июня 2013

    Фасолік, добре що ти признався, що то все "кривий стволік", а то - Макклауди-маклайди
    Последний раз редактировалось jew; 24.06.2013 в 08:55.
    а зачем оно вам надо?

  7. #27
    Оператор Аватар для Direktor
    Регистрация
    25.05.2009
    Адрес
    Черновцы
    Команда
    BRAVO
    Сообщений
    459

    Re: Суточная игра в Ропче 22-23 июня 2013


  8. #28
    Командир группы Аватар для mayor
    Регистрация
    13.03.2010
    Адрес
    Чернівці
    Команда
    "SPRUT"
    Сообщений
    54

    Re: Суточная игра в Ропче 22-23 июня 2013

    Всім привіт!

    Хочу всім подякувати за гру,на мою думку вийшла динамічна та цікава гра (МАЛИЙ ТЕРЕН молодець), незважаючи на спеку другого дня. Мені особисто, сподобалась нічна місія,здалось , що всі іі тільки і чекали.

    Також , давайте більше поважати один одного, щоб Толік не писав , такі пости,що були вище!

  9. #29

    Re: Суточная игра в Ропче 22-23 июня 2013

    Всем спасибо за интересную динамическую игру.
    Уровень радует, Война была комфортной-трехразовое питание, вода в мертвяках и спальные места вообще были приятным сюрпризом. Организаторам БОЛЬШОЙ БУКОВИНСКИЙ МУЛЦУМЕСК. Сценаристу отдельный Большой МУЛЦУМЕСК (МАЛИЙ ТЕРЕН) - все понятно динамично, интересно.
    Больше всего понравилась ночная игра где воюющие стороны своих перебили больше, чем врагов, но это показало наглядно над чем надо работать.
    Маклаудов не было, просто, иногда, попадались люди с низкими тактильными свойствами или в очень плотных брониках. Но мы ж все знаем, что их одним шаром не убьешь, а нужно потратить чуть больше (шаров 60), но что бы он кричал или громко матерился. Поэтому пару насечек на моем прикладе есть. А если Вас убил кто-то кого Вы назвали про себя или громко "Маклауд"- то значит Ваши тактические навыки оставляют желать лутчего. Именно эти звери заставляют точить наше мастерство.
    Люди без белых или оранжевых повязок встречались, но это тоже обязательный зверь страйкбольных игор - мазохисты, разве можно лишать их радости "умереть" еще пару раз по дороге в мертвяк.
    Последний раз редактировалось expert2; 24.06.2013 в 22:07.

  10. #30
    Оператор Аватар для Grafit
    Регистрация
    26.07.2009
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    КЕДР
    Сообщений
    322

    Re: Суточная игра в Ропче 22-23 июня 2013

    Доброго дня, шановні колеги. Пройшла гра і варто написати кілька слів.
    1. Велике спасибі організаторам і окремо Директору за пророблену роботу, в плані оргпитань, все було навіть краще ніж очікувалось. І харчування і вода, і бонус у вигляді плову все було на належному рівні.
    2. Щодо сценарію, сценарій написаний цікавий, продуманий, підтриманий піротехнікою, цікаво вибрані локації. Єдине, що хотілося б змінити - це перша місія другого дня, трошки важко було наступати по жарі з поля на темний і прохолодний ліс.
    3. Я вельми вдячний всім хто грав за нас і проти. Сили були рівні, що і показав результат. Перша місія порадувала думаю багатьох. Добра погода, близько 100 гравців і динамічні місії, зробили своє. Всі бігали і насолоджувались грою, а після, на значному куражі пішли на вечерю. Далі почались дивні речі. По-перше, почали роз'їжджатись гравці . Ну це як на мене не дуже добре, тим більше, що орги просили перед грою, щоб таких варіантів не було. Ну та то таке. Склалось враження, що на нічну вийшли інші люди, не ті, що грали вдень. Знову ж таки я опишу тільки те, в чому брав участь, тому і стосуватиметься це тих гравців з якими довелось пересіктись. Хлопці, для кого проводяться брифінги? Організатор розжовує все до дрібниць, а під час гри починаються невідомі події. Викрали ЦРУшника, до належного часу, потім повернули, ракети не було (по технічних причинах, як стало відомо), але мабуть варто було просто на нашому каналі сказати про це бо ми очікували її запуску і вона грала свою роль. Відповідно до плутанини і йшла гра. Ми пішли в контратаку, щоб відбити шпигуна, просунулись далеко, нас перебили, а потім виявилось, що його повернули, але охороняти його вже не було кому... І саме моє любиме - це маклауди, хто б мені, що не казав, а на нічній точно були. Два абсолютно ідентичні випадки. Виходить з мертвяка група, чоловік 15, цеп'ю в першій сімірці іду я, доходимо до певної ділянки і по нас з рова починає стріляти один гравець, на його включений ліхтар відповідаємо з 7 приводів з відстані 20 метрів, і щоб ви думали, у нас 7 трупів, а того воїна вдалось підняти тільки криком і то, коли захотіли дізнатись хто то, він як ціленаправлена лань з маячком, побіг до свого мертвяка. І так 2 рази, а коли хтось вибиває таким способом 7 людей з 24, що є в команді, то це трошки ламає гру. І наступне, іде бій, виходять мертві з маяками і о чудо, відійшовши від місця бою метрів 40 ми бачимо, як гасне червоний маяк і тінь кувирком ниряє в кущі, точно воскрес От через таких кадрів, мені нічна не дуже задалась. Окреме спасибі хлопцям з Тернополя, які в одному з епізодів на 2 поверсі не стріляли в голову .
    4. Ну тепер по гравцях. В денних місіях практично не було маклаудів і це дуже радувало, також лояльність і відсутність стрільби в притул. Тому дякую усім за таке відношення до суперників. Хочу подякувати деяким гравцям, з якими довелось 2 дні бути пліч-о-пліч.Це на сам перед наші Франнківські товариші, з якими ми можемо пограти за одну сторону, тільки на таких іграх, а також команді "Pitomnik". Особливо хотів би відзначити хлопців з команди "Кандагар" і не знаю команди, але хлопці прийшли з пейнтболу і це була їхня перша гра, так от, всі ці люди вели себе дуже достойно, чітко виконували команди, активно діяли не боялись ходити з нами в атаки.
    І на кінець. Хотілося б, щоб люди не роз'їжджались до кінця гри, хоча розумію, що бувають різні обставини. Ну і було б добре, щоб на всю гру був один командир, а то в нашої сторони за 2 дні було 3 командира

    А загалом, як на мене, гра пройшла успішно і закінчилась на хорошій позитивній ноті. Всім спасибі і до зустрічі.

+ Ответить в теме
Страница 2 из 2 ПерваяПервая 12

Похожие темы

  1. Ответов: 9
    Последнее сообщение: 22.11.2013, 13:52
  2. 9-10, 11. 2013 МЕЛЕКИНО! СУТОЧНАЯ. ГАИТИ!
    от вадим-балтика в разделе ИГРЫ
    Ответов: 8
    Последнее сообщение: 05.11.2013, 22:38
  3. Ответов: 18
    Последнее сообщение: 18.06.2013, 19:38
  4. Анонс игры 25-26.05.2013 суточная игра "Операция "Одиссей"
    от Леший в разделе Тернополь
    Ответов: 23
    Последнее сообщение: 20.05.2013, 18:33
  5. Ответов: 17
    Последнее сообщение: 19.05.2013, 17:12
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама