Показано с 1 по 20 из 31

Тема: Уточнение правил

Древовидный режим

  1. #5
    2nd LT with a compass Аватар для Орест
    Регистрация
    30.10.2008
    Адрес
    Львів
    Команда
    Task Force 145 (US Army Rangers)
    Сообщений
    1,660
    Записей в дневнике
    4

    Re: Уточнение правил

    Цитата Сообщение от ZULU [SEAL TEAM III] Посмотреть сообщение
    ОРЕСТ,

    лично мне кажется, что название команды - это что-то вроде Бренда.

    Рейнджерами, я считаю твою команду, СПАРТАНЦАМИ - команду Сквида, а СИЛ ТИМ ТРИ - это моя банда.

    И если какая-либо команда назовётся НЭВИ СИЛ ТИМ ТРИ, или ЮС НЕВИ СИЛ ТИМ ТРИ или - я не думаю, что это будет нормальным, поскольку идентифицирующая команду составляющая, как не крути, это сил тим три, то есть название моей команды. Я отвечаю за действия моих парней, а они за мои, и я не хотел бы чтобы кто-либо путал нашу банду с другими парнями.
    Ну вот в випадку з командами рейнджерів ніяких таких проблем немає. Не бачу проблем ідентифікувати по містах - рейнджери зі Львова, рейнджери з Одеси і тд. А проблему я бачу в тому що, якщо наприклад якась інша команда захоче також моделювати третю команду котиків, ваша команда зразу ставить ту інші команду перед фактом, що вони вже не можуть назватися як їх реальні прототипи. Їм прийдеться видумувати собі щось більш абстрактне по типу тих самих "Карамельків". І як я вже казав - я вважаю це неправильним, так як жодна з команд не має права таким чином собі забивати назви реальних підрозділів.

    Саме тому адміністрація наразі притримується принципу, що не може бути претензій до назв команд якщо вони співпадають з реальними назвами підрозділів.
    Последний раз редактировалось Орест; 13.01.2014 в 12:27.
    God created Rangers... so the SEALs could have heroes too.

Похожие темы

  1. Уточнение дат проведения меропрятия.
    от TRIAX в разделе Black Hawk Down : Back to Mogadishu
    Ответов: 6
    Последнее сообщение: 29.05.2013, 17:51
  2. Уточнение данных регистрации
    от Валентин в разделе 104*F - 36 Parallele
    Ответов: 2
    Последнее сообщение: 30.05.2012, 11:42
  3. Fireteam & Section - уточнение по вооружению
    от Pup в разделе Загальний
    Ответов: 2
    Последнее сообщение: 07.09.2007, 09:42
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама