Шановні пані та панове! Дуже часто на форумах, в розмовах, щодо аерсофту, звучать питання від яких вуха згортаються в рурочку ( на кілька днів) і особисто в мене наступає повна прострація.....


Хочу виставити на ваш розсуд низку статей " АЕГ з середини", це будуть оглядові статті викликані всіма питаннями, які я чув.
Я думаю всім вам теж буде цікаво . Можливо хтось чогось не знає.

8) 8)

отже:
АЕG з середини


Електро-пневматична зброя ( в оригіналі "автоматична електрична зброя" АЕG) умовно складається з трьох основних частин, що функціонально пов’язані поміж собою :
1)акумулятор, 2)гірбокс з двигуном і 3)ствол з камерою хоп-ап ( hop-up ).

1- Акумулятор- слугує для електроживлення двигуна. З’єднується з двигуном (гірбоксом) проводами за допомогою роз’ємів. Акумулятори відрізняються за ємкістю (відповідно розміром), фірмою-виробником, хімічним складом. Напруга на одній банці акумулятора стандартна - 1,2 В. Кількість банок у збірці визначає вихідну напругу (n*1,2 В.), зазвичай вона стандартизована: 7,8,9,10. Технічно найбільш адаптовані для аерсофту NiCd (нікель-кадмієві) та NiMg (нікель-метал-гідрідні) акумулятори. Цей тип акум-ів витримує великий струм розряду, а в ланцюгах базового АЕG струм коливається в межах 5-10 А. Інші типи акум-ів не витримують таких навантажень і руйнуються.
NіCа та NіМg акум-и мають суттєвий недолік - ефект пам'яті, тобто тримають в собі залишковий заряд і попередньо перед заряджанням їх потрібно розрядити. Окрім того, за низьких температур, вони втрачають заряд.
http://www.militarist.com.ua/include...forum.php?f=12
(далі даю писилання на розміщений матеріал, не хочу захаращувати форум 8) )