+ Ответить в теме
Страница 2 из 2 ПерваяПервая 12
Показано с 21 по 22 из 22

Тема: Авдеев Владислав Игоревич, Константиновка. Прогрессирует, уже прямо кидает на деньги.

  1. #21
    Freedom & Peace Аватар для GRZ
    Регистрация
    22.03.2010
    Адрес
    Кам*янець - Подільський
    Команда
    EliteGruppen
    Сообщений
    24

    Re: Авдеев Владислав Игоревич, Константиновка. Прогрессирует, уже прямо кидает на ден

    Я теж на нього попав і попалився. заблокував йму 3 карти. одна з яких зареєстрована на його діда. Сам він проживає або має реєстр.Святошинський район м.Київ. родом з Донецька, чи Донецької обл. принаймні карта його діда там була зареєстрована. у відділі безпеки ПриватБанку при відкритті його профілю було до кредитки прив*язано близько 20 різних номерів моб.телефонів! я писав і раніше, а точніше з самого початку після того як мене киданули модераторам на аірсофт. але ніякої відповіді мені не прийшло і тема не піднімалась....
    Після того, як я закрив його карти і про це йому сказав в смс. він за місяць часу відписав. шо тіпа: ну мы же договаривались что я отправлю поздже.
    Карочь Народ!!!! кого киданув цей ушльопок, вам дорога в ПриватБАнк, выддыл безпеки. розказуэте все як э ..вони выдкривають його ы там вся картина маслом, блокують йому карту аж легенько!!! не здивуюсь якшо ця мразь ще й до всього сэпар.
    Последний раз редактировалось GRZ; 13.11.2014 в 03:14.
    Freedom & Peace

  2. #22
    Модератор Аватар для Дым
    Регистрация
    14.07.2005
    Адрес
    Україна, Київ, Оболонь
    Команда
    [Група "Шторм"]
    Сообщений
    3,877
    Записей в дневнике
    50

    Re: Авдеев Владислав Игоревич, Константиновка. Прогрессирует, уже прямо кидает на ден

    Каждый раз добавляйте его аккаунт. А то их у него в своё время с десяток удалили. Помогайте выявлять новые
    Стрелять надо первым

+ Ответить в теме
Страница 2 из 2 ПерваяПервая 12

Похожие темы

  1. Ответов: 6
    Последнее сообщение: 31.07.2014, 10:07
  2. Ответов: 5
    Последнее сообщение: 14.05.2014, 23:23
  3. Ответов: 27
    Последнее сообщение: 28.04.2013, 06:15
  4. Попытка кидка на деньги или
    от kopsap в разделе Плохие продавцы
    Ответов: 16
    Последнее сообщение: 14.06.2012, 15:38

Метки этой темы

розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама