отже, 2 з половиною місяці тому , я звязався з продавцем щодо жилетів
де було домовлено, що він привезе для мене на замовлення 5 жилетів Мехлер СТ у хорошому стані по ціні до 800 грн за шт
хоча пропонував і дешевші варіанти без ремнів у затяганому стані але як з його слів " якжо прикласти руки то все буде гут" його пропозицію я відхилив, сказавши що немаю часу цим займатись , тому готовий заплатити більше щоб жилети були з усім і мені не прийшлось з нимим "бавитись"
терміни били встановлені ним 2 тижні з моменту отримання грошей дилети будуть у мене ( він гарно розписував по дням , що , де коли ...) але було обумовлено що у випадку чого це може затягнутись до 1 го місяця ( адже це кордон мало що )
проте у звязку нестабільного курсу євро він сказв щоб я платив у євро і ціна теж помінялась
було домовлено по 50 Євро за шт купівля мною євро припала на його пік а саме по 18 грн за 1 Є ( це правда мої проблеми)
16 го числа квітня місяця гроші були відправлені отримав він її 22 го цього ж місяця
і від тоді полалась епопея....
звичайно ніяких жилетів я за 2 тижні не отримав , проте не біда , ми ж домовлялись що 1 місяць у випадку чого ( тобто + 2 тижні , цілком нормальна практика )
місяць минув, звичайно жилети не приїхали .... потім тиждень -другий те саме
далі він годував тижнями... а подекуди просто падав на мороз , скайп не відповідав, телефон теж ...
зсилаючись що їздив закордон, але ми всі люди і домомвились що таки ще тиждень і жилети будуть
до 23го числа червня
цього теж не сталось і ніяких ані пояснень ані вибачень, просто мороз
тоді я поставив ультиматум до 30 го числа гроші на карточці
і о чудо орієнтовно 27-28 го числа він обявляється каже що жилети у Львові і раптом за пару днів будуть у нього . після 30 ані жилетів ані грошей ... телефон у відключ скайп мовчить ( хоча заходить )
10 го числа знов друге повернення і він каже що жилети у нього і все гуд він був у Росії ...
Лінк на цього продавця. http://airsoft.ua/member.php?u=10770...ds#classifieds будьте обережні.