+ Ответить в теме
Страница 2 из 4 ПерваяПервая 1234 ПоследняяПоследняя
Показано с 21 по 40 из 74

Тема: Сталкер 2014 Львов

  1. #21

    Re: Сталкер 2014 Львов

    Цитата Сообщение от vitoss199225 Посмотреть сообщение
    Привет всем есть гилли и снайперская за кого я могу играть?
    если больше ничего нет - то проще всего за монстра

    этот Сталкер в формате RPG
    начинаешь голый-босый, прокачиваешься и со временем становишься перцем

    для тех кто хочет пострелять - найдите Дубок(форма Украинской Армии), оружие из АК серии и добро пожаловать к Военным - там вам работа найдется
    Если нет оружия из АК серии - можно отдолжить лопатку - работа будет

    PS: кто не читал книг из серии Сталкер или не играл в игру S.T.A.L.K.E.R. - наломает игру другим.

  2. #22
    Новобранец Аватар для wally
    Регистрация
    14.03.2014
    Адрес
    Lemberg
    Команда
    Ersatz
    Сообщений
    26

    Re: Сталкер 2014 Львов

    команда "Ersatz" , за
    стараємось модельвати панцергренадерів , куди оприділете там і будем

  3. #23
    Новобранец Аватар для A.r.g.o.n
    Регистрация
    27.05.2013
    Адрес
    Владимир-Волынский
    Команда
    СК."45"
    Сообщений
    11

    Re: Сталкер 2014 Львов

    +2 за вольных сталкерв , думаю с нашых будет еще + 2 человека но это под вопросом

  4. #24
    Оператор Аватар для Alladin
    Регистрация
    15.07.2008
    Адрес
    Львов/Израиль
    Команда
    Международная команда Сфинкс
    Сообщений
    1,034

    Re: Сталкер 2014 Львов

    Способ регистрации описан выше. ТОЛЬКО мне в личку.
    Военное искусство не требует сложных манёвров - всегда предпочтительнее самые простые. Надо главным образом обладать здравым смыслом.

  5. #25

    Re: Сталкер 2014 Львов

    дополненя к правилам под эту игру

    http://desant.biz/forum/viewtopic.php?f=34&t=7257

    всем читать и знать
    будем задавать вопросы перед игрой

  6. #26
    Новобранец
    Регистрация
    17.12.2013
    Адрес
    Нововолынск
    Команда
    СК "ВОЛИНЬ" http://airsoft.ua/group.php?g
    Сообщений
    12

    Re: Сталкер 2014 Львов

    Закинте плз карту местности, для предварительного ознакомления, желательно с базами.

  7. #27

    Re: Сталкер 2014 Львов

    Цитата Сообщение от gasolin Посмотреть сообщение
    Закинте плз карту местности, для предварительного ознакомления, желательно с базами.
    пока для ознакомления попробуйте
    http://team-radar.herokuapp.com/
    пароль можете не вводить
    если есть GPS - разрешайте использовать - будет показывать и Ваше местоположение
    при нажатии кнопки синхронизации (2 стрелки вправо/влево) будет подтягивать информацию о других владельцах ПДА и их последнее известное положение
    что бы было меньше читов - скорее всего отключу возможность синхронизации если GPS дает слабую точность

    позже будет дополнительная инфа про то где играем где не играем и как проходит кордон военных

  8. #28
    Оператор Аватар для Alladin
    Регистрация
    15.07.2008
    Адрес
    Львов/Израиль
    Команда
    Международная команда Сфинкс
    Сообщений
    1,034

    Re: Сталкер 2014 Львов

    Новости в игре.

    1. Появилось 2 новые группировки Долг и Свобода. Не спешите туда регистрироваться, группировки уже полные.

    2. Полигон не резиновый, мест на всех не хватит, осталось 23 места в игру. Если места закончатся я помочь вам не смогу. Есть ещё от 3 до 5 мест за бандитов и столько же за военных. Остальные могут регистрироваться за Сталкиров.

    3. Мы ограничили территорию по забору, но как водиться могут быть исключения. Из админки можно выходить на сторону дороги для того что-бы нырнуть в ближайшую дырку с севера (к КПП идти нельзя) или перейти в ту часть админки с юга к которой нельзя пройти внутри (дальше на Юг вдоль забора идти нельзя)

    П.С. Засчитанная регистрация это когда вы получили текст со словами. "Регистрация принята"
    Военное искусство не требует сложных манёвров - всегда предпочтительнее самые простые. Надо главным образом обладать здравым смыслом.

  9. #29

    Re: Сталкер 2014 Львов

    Последний раз редактировалось Timur; 05.10.2014 в 22:01.

  10. #30
    Bobby Ray's Guns&Things Аватар для Makedonsky
    Регистрация
    07.12.2009
    Адрес
    Львов
    Команда
    Task Force 145 (US Army Rangers)
    Сообщений
    530
    Записей в дневнике
    6

    Re: Сталкер 2014 Львов

    Для тех кто на игре захочет зайти на сайт ПДА быстро
    http://goo.gl/q11uHj
    I know the human being and fish can coexist peacefully.
    Я знаю, что люди и рыбы могут мирно сосуществовать друг с другом.

  11. #31

    Re: Сталкер 2014 Львов

    Вопрос по карте. Красная линия это что, граница зоны, или вобще неигровая для участников Сталкера територия?
    The call to serve, it has no sound, yet I have heard it in the whispered retelling of honorable sacrifices made by those who have served before me.
    The call to serve has no form, yet I have clearly seen it in the eyes of the men and women infinitely more courageous and more driven than most.
    The call to serve has no weight, yet I have held it in my hands...

    AMERICA*s NAVY: a global force for good

  12. #32
    Оператор Аватар для Alladin
    Регистрация
    15.07.2008
    Адрес
    Львов/Израиль
    Команда
    Международная команда Сфинкс
    Сообщений
    1,034

    Re: Сталкер 2014 Львов

    Теоретически не игровая, но практически будут отдельные квесты на выход за пределы этой территории. Без получения квеста выходить за пределы этой территории категорически запрещено.
    Военное искусство не требует сложных манёвров - всегда предпочтительнее самые простые. Надо главным образом обладать здравым смыслом.

  13. #33

    Re: Сталкер 2014 Львов

    Какое будет отношение группировок друг к другу учитывая добавление двух последних ?

  14. #34
    Оператор Аватар для Alladin
    Регистрация
    15.07.2008
    Адрес
    Львов/Израиль
    Команда
    Международная команда Сфинкс
    Сообщений
    1,034

    Re: Сталкер 2014 Львов

    У группировок будут свои задачи. Их основная цель это выполнения именно этих задать. Изначально все друг к другу нейтралы, а там как по игре получится.
    Военное искусство не требует сложных манёвров - всегда предпочтительнее самые простые. Надо главным образом обладать здравым смыслом.

  15. #35

    Re: Сталкер 2014 Львов

    Я бы сказал так, мы четко не задаем отношения, но между группировками идет борьба за контроль над территориями.
    Кроме того представители группировок должны соответствовать образу и идеологии группировок из игры S.T.A.L.K.E.R.

  16. #36

    Re: Сталкер 2014 Львов

    еще одно упрощение - печатать игровую валюту не будем - натуральный обмен
    и вот еще
    http://desant.biz/forum/viewtopic.php?f=34&t=7261

  17. #37
    Оператор Аватар для Minion
    Регистрация
    01.11.2008
    Адрес
    Львов
    Команда
    Ликантропы
    Сообщений
    141

    Re: Сталкер 2014 Львов

    Цитата Сообщение от Timur Посмотреть сообщение
    натуральный обмен
    надеюсь сталкера поняли

  18. #38
    Новобранец
    Регистрация
    07.10.2014
    Адрес
    львов
    Команда
    волк
    Сообщений
    1

    Re: Сталкер 2014 Львов

    +1 долг!каковы условия для долга?

  19. #39
    Оператор Аватар для Alladin
    Регистрация
    15.07.2008
    Адрес
    Львов/Израиль
    Команда
    Международная команда Сфинкс
    Сообщений
    1,034

    Re: Сталкер 2014 Львов

    Регистрация от Ореста, думаю всем будет интересно почитать. Орест спасибо что напомнил ту игру

    Цитата Сообщение от Орест Посмотреть сообщение
    Щоденник сталкера найдений в зоні ЧАЕС:
    «18 жовтня 2009 року, я Орест Торгаш разом зі своїми дружбанами Ігорком Рашпільом і Ромою Гарольдом (нас називали група С2)вирішили шо хватіт нам відсижуватися на кордоні і двинули ближче до центра зони. Йти вирішили через рижий ліс бо ходили слухи що місцина там тиха, та і бар є де завжди можна перепочити і поторгувати. Як зайшли в ліс, так зразу потопали в його сторону. Дорога була доволі спокійною нікого так і не зустріли, зато знайшли три артефакта типу «бублик». Бармен виявився незговорчивим… за артефакти давав тільки по рублю… але мені таки вийшло виторгувати в нього 4 рубля за три штучки. Дав він нам завдання: принести йому артефакт «зелений хрест» за 5 рублів і ткнув напрям де вони є, ну ми і потопали туда в’яло.

    Проходячи через закинутий табір (пам’ятаю колись давно Свобода тут сиділа) зустріли ми групу дружбанів наших – Аватара, Дюка і Кубу(називали їх група С3). Давно я їх не бачив, пам’ятаю як з Кубою ще давним давно по тунелях шастали, тоже артефакти шукали-торгували, потім сюда подалися, розкидало нас по зоні всіх, а тут така зустріч! Поздоровалися, поспілкувалися по-братськи: вони нам напрямок на залежі «зелених хрестів» показали. Ми їм сказали що бармен він ж хитрий, як хрест побачить то за рубль його купляє,а якщо ж завдання на нього взяти, то за 5 потім здати можна. Тому порадили їм сходу цей артефакт не продавати, а перше в нього завдання вибити. І розійшлися ми по своїх сторонах, вони до бару, а ми в сторону хрестових залежів.

    Не то бармен шось напутав з напрямом, не то залежі ці вже розібрали но довгенього ми гуляли, аж поки не побачили перед собою групу сталкерів іншу. Агресивні вони якісь були, один зі снайперкою приліг і почав в мене цілитися… Я йому рукою махаю, а він цілиться… неприємно якось, зовсім люди в зоні дичіють… ех… Так от розвертатися ми вже і йти хотіли але тут Ігорко побачив зелений хрест між нами і ними! Прийшлось мені їм кричати всяку фігню типу «Вважай брате, тут кажуть бандюки ходять, отам їх останній раз бачили» і тикав в якусь сторону, зуби заговорював… Ігорко все поняв і в цей час акуратно підійшов і непомітно підняв артефакт поки я продовжував щось чесати. Попрощалися ми з ними і пішли, по дорозі до бару найшли ще один "бублик" і здали це все за 6 рублів.

    Там в барі ми взяли завдання: принести п’ять «зелених хрестів» за 15 рублів і зустріли друзяк наших, Аватара і компанію… Поговорили ми і вирішили разом ходити і заробляти, бо неспокійні часи пішли, страшно малими групами ходити. В них на той момент рюкзаки були забиті артефактами, «зелених хрестів» вже три було. Оттож нам лишилося найти тільки два, от і пішли на пошуки.

    Шукаючи артефакти ми знов розділилися на трійки, вони пішли на північ, а ми на схід. Протопали недалеко аж тут почув я постріли і побачив шо Ігорка підстрелили, почав бігти до дерева і тут і мене зецепило… темрява… останнє що пам’ятаю це два сталкера які сиділи в засідці… ех зовсім брат сталкер озвірів, своїх без причини мочить… бандюки це, а не сталкери, соромно тільки що вони назву таку як і ми носять… сталкер…

    Відкриваю очі… бачу що я в барі у лісі… якась добра душа мене видно сюди раненого притягнула, тут мене і вилікували, Ігорко і Рома тоже рядом були, всіх нас поклали і тій засаді. Бармен сказав що в нас ще пост травматичний шок і сидіти нам в барі мінімум 40 хвилин. Подіставали канапки, сидимо, виздоровлюємо. І тут підходять Аватар, Куба і Дюк. Було в них вже п’ять зелених хрестів і ще купа бубликів. Але от незадача, завдання на хрести я в бармена брав, тому вони здати їх не могли. А бармен якийсь незговорчевий був, виписувати нас нехотів, казав «Режим! Треба! Ще 20хв мінімум!»… але слава корупції!!! Аватар з ним домовився що за три «бублика» нас відпустять за 5 хв. Спорядилися ми, відійшли за найближче дерево, взяли в друзяк п’ять хрестів з рюкзака і зразу до бармена, квест здати Бармен хитрий був і зразу поняв шо ми хімічним, обідився на нас… не захотів в мене хрести брати бо два були з відламаними кусками (ненавиджу хрупкі артефакти) Ну але ми ж сталкери, завжди вихід знайдем. Підійшли група таких як і ми шукачів пригод, почула про нашу проблему і почала нам пропонували два хреста, які нам нехватало, за 4 рубля. Заки Аватар робив вигляд шо з ними домовляється ми з Кубою за допомогою сірників скріпили два наших поломаних хреста і втулили вже п’ять «цілих» бармену Він подумавши що ми два неполаманих купили в цих сталкерів, прийняв в нас їх і щей квести дав: Пройти в зону і взнати як помер дружбан його, якийсь сержант Петренко (за 15 рублів), і принести паспорт мертвого бандюка (за 20 рублів). От і потопали ми шестеро в центр зони, довольні шо вийшло розвести бармена

    В зону ми йшли в обхід, пам’ятав я дорогу одну яку мені ше колись провідник показав. На половині шляху побачили дивну фігуру в плащі яка йшла в нашу сторону. Коли він підійшов ближче ми жахнулися… Ізлом!!! Взяли зразу його на приціл і почали пробувати домовитися, хотів він просто закурити, дали ми йому цигарку і вогника не зводячи погляду з плаща під яким видно було щось велике і незрузоміле. Запитали його куди йти нам і він сказав "Туда" і тицьнув рукою… мене кинуло в холодний піт… тицьнув він тою другою рукою… великою, когтистою, довжиною в дві людські… ми всі аж відскочили і прийшовши в себе поспішили в сторону бару.

    До бару дійшли без пригод, там взяли завдання пройти в зону і знайти електро-плату яку якийсь яйцеголовий-вченний загубив. Ті вченні як діти, суються в зону, а нам потім ходи і їх останки обшукуй. В барі поговорив з знайомими військовими і домовився що ми на блок пості пройдем за артефакт, ще один поломаний на шмаття хрест, який в нас навіть в барі купити не хтіли, але військові ж цього не знали Дійшли до КПП там піднявши руки вгору поговорили з начальником і домовилися що проходимо безкоштовно, але поможем військовим зачистити район в який нам ітак тре було топати. Там якийсь снайпер сидів, в нас пуляв, але до нього несподівано з заді підкрався снорк і загриз Ми ж з військовими зачистили цю горку від тварюк і почали шукати електро-плату… найшов я тільки паспорт вояки якогось. Вже подорозі назад купив ще один паспорт військового в іншого його сослуживця всього за рубль Побраталися ми з вояками і дали слово що воювати з ними небудем. Прийшли в бар і там в найманців купив ще паспорт бандюка, який нам тре було по квесту. Причому купили всього за 2 рубля, набрехали шо ми його здамо за 4 і нам повірили Я з Ромою потопали в ліс у бар, квест здавати.

    Добралися туди без пригод, по дорозі я думав куда дівати два паспорта військових які лежали в кишені. Здали ми бармену паспорт бандюка за 20 рублів і під час того я йому начесав які військові козли, як ми по зоні повзали під їх кулеметами, який вони бєзпрєдел там творять і що всіх моїх чотирьох дружбанів порішали. Бармен мені повірив і зробив те на що я і сподівався: дав мені завдання вбивати військових і приносити їх паспорти За кожен паспорт буде давати по 10 рублів і за кожен третій ще + 5 рублів. Тут я сходу виложив йому два паспорта за 20 рублів. Довольні ми з Романом пішли в зону і по дорозі прикидували де ще можна роздобути паспорти вояк.

    Прийшовши в бар біля зони побачив там групу знайомих військових, підійшов, поговорив, пожалівся на бідність (а в той момент мав в кишені вже 55 рублів ). Набрехав що ми здаєм паспорти військових за 4 рубля кожен і що скупим в них по 2 рубля. Вони повірили і тут же виложили нам 3 паспорта за 6 рублів… Я подумки прикидував що в бармена получу за них 35 Також цим військовим скинув інфу де в лісі знаходиться блок пост Свободи і що там нікого немає, за це вони пообіцяли пропускати нас в зону безкоштовно на постійній основі Пішли ми шестеро на блокпост, прикупити ще паспорти вояк. Там на КПП наторгували ще 3 паспорта по 2 рубля і два паспорти Свободи в нагрузку по рублю. Довольненькі потопали в ліс.

    По дорозі зайшли на пустуючий блок-пост Свободи, там найшли кульочок з якимись наклейками. І потопали до бару. Там був інший бармен (доречі сильно подібний на Ізлома… брат чи шо?) і він сказв що нічо про паспорти військових незнає!!! Жах… Але тут я включив своє красномовство і вдалося наторгувати 45 рублів за шість паспортів… звичайно не ті 70 на які ми розраховували, але хоч шось… зразу Аватар за 15 рублів злив інфу що сержанта Петренка загриз Бюргер і я ще втиснув два паспорти Свободи за десятку (виявилося що один з них був паспортом сталкера, але я бармена заговорив і він не помітив ). Пішли ми знову в зону, шукати наше сталкерське щастя.

    Прийши ми шестеро знов до бару в зоні і попробували втиснути наклейки, які найшли на блок пості Свободи в лісі. ВІйськові сказали що їм того нетреба і взагалі незнають що це… обідно. Ну що не треба одним треба іншим Пішли ми до Свободи, поговорили, вони теж немали поняття що це за неклейки… обідно вдвойні … може якійсь грибник пожартував і кинув їх там. Вирішили ми піти в глибину зони щастя шукати.

    По дорозі до нас ще прибилося троє військових і група сталкерів. Відстрілюючись від монстрів ми підійшли до бази бандюків. Тут я вперше за день використав зброю, а в кишені вже лежало 154 рубля… от вона сила дипломатії, навіщо стріляти якщо можна торгувати . Підійшли ми до табору гопнічків і вирішили його штурманути… причому без причини… так просто, відімстити їм за всіх сталкерів яких вони погубили і які вже не вернуться додому… Група Куби обстрілювали їх по центру, а я з двома бійцями обійшов з ліва і без проблем тихенько проник в будівлю. Там ми захопили бандюків зненацька, їх ж ніхто військової мудрості не вчив, вони ж незнають що треба і тил прикривати. Постріляли ми їх в спини і пішли чистити будівлю далі, але нас таки розкрили, Рому і іншого бійця-сталкера зняли Просидів я в цьому будинку, тримаючи бандюків в напружені, доки не отримав кулю від одного з групи Куби, яка не без нашої допомоги прорвалася в середину… прийняли мене за бандюка… обідно… але базу ми ж таки взяли… знову темнота… прокинувся знов в барі… ех пора вже відпочити на Кордоні, от залижу рани і після зими знову в зону, а поки ми шестеро заробили собі на безбідне життя шочби на якийсь час. На тушонку з батоном хватить... і на тому добре."

    Бажаю всім сталкеровського фарту і тишини на щотчику Гейгера…І на кінець фотка яка займе достейне місце в моєму сталкеровському ПДА, як нагадування про всі пригоди з друзяками в зоні

    http://g.io.ua/img_aa/large/1261/67/12616754.jpg


    ---------- Сообщение добавлено в 19:16 ---------- Предыдущее сообщение создано в 15:25 ----------

    За свободу и за долг регистрация закрыта.

    ---------- Сообщение добавлено в 19:21 ---------- Предыдущее сообщение создано в 19:16 ----------

    Регистрация приостановлена. Так как предварительно лимит участников уже достигнут. Если регистрация возобновиться, об этом будет сообщено дополнительно. Резервировать дополнительные места можно, но организаторы не берут на себя никаких обязательств.
    Последний раз редактировалось Alladin; 07.10.2014 в 17:28.
    Военное искусство не требует сложных манёвров - всегда предпочтительнее самые простые. Надо главным образом обладать здравым смыслом.

  20. #40

    Re: Сталкер 2014 Львов

    Есть места за Бандитов
    и всегда рады Монстрам

+ Ответить в теме
Страница 2 из 4 ПерваяПервая 1234 ПоследняяПоследняя

Похожие темы

  1. "EVOlution: Битва за Рай": Трансфер Львов-Водограй-Львов
    от CUBA в разделе EVOlution: битва за рай
    Ответов: 6
    Последнее сообщение: 18.06.2015, 20:01
  2. Львов
    от Alladin в разделе ПОРУЧИТЕЛИ
    Ответов: 22
    Последнее сообщение: 29.11.2011, 00:09
  3. Сталкер. Львов. 10.10.2010
    от Hlop в разделе Дрогобич
    Ответов: 1
    Последнее сообщение: 24.09.2010, 19:22
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама