+ Ответить в теме
Показано с 1 по 4 из 4

Тема: «СТОПУДОВА ОСІНЬ» ТЕРНОПІЛЬ 12.10.14. (Неділя)

  1. #1
    Курсант Аватар для Ptizza
    Регистрация
    27.08.2012
    Адрес
    Тернопіль
    Команда
    С.Т.О. П.У.Д.І.В.
    Сообщений
    51

    «СТОПУДОВА ОСІНЬ» ТЕРНОПІЛЬ 12.10.14. (Неділя)

    З нагоди 38-річя замкома команди «С.Т.О. П.У.Д.І.В.»


    Кодова назва гри: «Голка Кощея»
    Організатор: Команда "С.Т.О. П.У.Д.І.В." Тернопіль;
    Формат: денна, квест.;
    Локація: «Росинка » або Білий камінь (13 км. від Тернополя в збаразькому напрямку. Схема доїзду буде викладена окремо); (уточнюється)
    Дата: 12.10.2014;
    Збір: 10:00;
    Прокат: узгоджується з організаторами.
    Кінець реєстрації: 11.10.2014. 21:00;
    Розклад:


    • 10:00 Збір
    11:00: шикування;
    • 11:00-11:20: брифінг;
    • 11:20-11-50: вихід на позиції;
    • 12:00:старт гри.
    • 16:00: кінець гри;
    Сценарій: доопрацьовується.


    Всього 4 ігрові сторони.


    Кожній стороні необхідно мати(хоча б на одного): Компас, блокнот, олівець, рулетку, фотоапарат або телефон з фотофіксацією.


    Гранати й дими дозволено.


    В кожного в команді буде запроданець, який зливатиме інфу про пересування та перебіг подій іншій команді, якій? невідомо!!!!! Кількість запроданців і хто на кого працює невідомо. Ні кому не довіряйте, навіть своїм.


    Одна з груп працює не по лінійному сценарію. Вона може напасти і «віджати» здобуті артефакти і інформацію. Яка саме це група ні хто не знає.


    ГОЛОВНЕ ЗНАЙТИ СКРИНЮ З ГОЛКОЮ КОЩЕЯ


    Після гри просимо усіх до столу.
    Подарунки складаємо обережно.


    Інформація оновлюється
    Розумні питання знайдуть свою відповідь.



    Реєструємось прямо тут.



    Бани та обмеження:
    Використання бункерів дозволено, але перезарядка з урахуванням вводних установ до гри. Перезарядка по механах необмежена в часі і місці.
    В Бані гравці, команди : "Термінатор ", ..... "__________________________________________

  2. #2

    Re: «СТОПУДОВА ОСІНЬ» ТЕРНОПІЛЬ 12.10.14. (Неділя)

    Привіт з "Фенікса" буде 2 людини точно( Коля кулеметник І Андрій Капітан).Можливо якщо обставини сприятимуть ще буду грати і я.

  3. #3
    Курсант Аватар для Ptizza
    Регистрация
    27.08.2012
    Адрес
    Тернопіль
    Команда
    С.Т.О. П.У.Д.І.В.
    Сообщений
    51

    Re: «СТОПУДОВА ОСІНЬ» ТЕРНОПІЛЬ 12.10.14. (Неділя)

    ЖОРСТКА ВВОДНА!!!!!
    Перезарядка механами можлива в будь який час в будь якому місці! Кількість механ не обмежена.
    Перезарядка бункерів тільки на мертвяку(точці старту). Кількість бункерів обмежена, тільки 1шт.
    Обмін під час гри між гравцями боєкомплектом(бункерами, механами , кульками) дозволено

    Додано через 5 хвилин
    НА ГРІ БУДУТЬ ПРИСУТНІ НАГЛЯДАЧІ. НЕ ОБРАЖАЙТЕСЬ, ЯКЩО ЗА ПОРУШЕННЯ ПРАВИЛ ВАС ОШТРАФУЮТЬ НА ПЕВНИЙ ЧАС, АБО ЗАБАНЯТЬ!

    ---------- Сообщение добавлено в 01:51 ---------- Предыдущее сообщение создано в 01:49 ----------



    ---------- Сообщение добавлено в 01:52 ---------- Предыдущее сообщение создано в 01:51 ----------

    Цитата Сообщение от Romich Посмотреть сообщение
    Привіт з "Фенікса" буде 2 людини точно( Коля кулеметник І Андрій Капітан).Можливо якщо обставини сприятимуть ще буду грати і я.
    Будемо раді бачити , як і завжди!

  4. #4
    Курсант Аватар для Ptizza
    Регистрация
    27.08.2012
    Адрес
    Тернопіль
    Команда
    С.Т.О. П.У.Д.І.В.
    Сообщений
    51

    Re: «СТОПУДОВА ОСІНЬ» ТЕРНОПІЛЬ 12.10.14. (Неділя)

    Дякую усім шановним людям, хто не пошкодував часу, та приїхав!!!!
    Таку компанію сьогодні важко зібрати, а було 50 з лишнім людей.
    Насправді сценарій був сирий і кволий як і кощей( організатор.)
    Щось приходилось корегувати під час гри.

    Дуже переймався, щоб сценарій не закінчився передчасно, але завдяки команді зелених, (Подяка гуру партизанських баталій "VICу", за організацію послідовної(як на мене) роботи.) все пройшло по часу, як і планувалось!

    Останні пів години гри я так і не зрозумів куда зникли зелені. Жовті ходили на стільки вільно біля поляни, що вже готові були там чєбуреки продавати.

    Сині молодці, віджали віджатий перевіджатий ящик де мало бути "ЗОЛОТО КОЩЕЯ"(сникер). Я так і не поняв після третіх рук хто його з'їв????? Усі холодні, "Я не я і попа не моя" Ні якого снікерса не було!!!!!

    Ну ладно!!

    Червоні!!!!! Приблизно одинаково як і зелені були до першої точки. Напевно тому і "наморщили" один одного і пропустили жовтих взяти першу лопату.
    А потім пішло, як пішло: відрили ключі, забули передати іншому, прийшли потім коли вже ящика нема, знайшли підвішаний, зняли, несли............провтикали. Вся гра на грані фола!


    Жовті!!! Дякую за монументальний дибілізм в роботі з компасом. Особливо на першій точці.
    Потім ситуація вирівнялась.
    Технічно "олені", але по тактиці бою "бульдозери". я бачив як ви йшли кулаком!


    Сині!!!!
    Довго гуляєм, дого думаєм, довго заправляєм, але як і всі українці потім швидко їдемо, нариваємось на зелених і швидео вмираємо!
    Потім думаєм мало, кидаємо все одним кулаком на зелених, відкривши фланг і знову пів команди йде на мертвяк! Але "золото " ваше!
    Думаєм більше і граємо далі!"!!!

+ Ответить в теме

Похожие темы

  1. Ответов: 2
    Последнее сообщение: 19.10.2017, 15:28
  2. "Стопудова осінь" 27.09.2015 (Тернопіль)
    от Ptizza в разделе Тернополь
    Ответов: 2
    Последнее сообщение: 25.09.2015, 22:05
  3. 24 неділя
    от Vic [mad dogs] в разделе Тернополь
    Ответов: 3
    Последнее сообщение: 17.09.2008, 13:46
  4. Неділя, 9 вересня
    от Lestat в разделе ІГРИ
    Ответов: 0
    Последнее сообщение: 06.09.2007, 19:04
  5. Неділя, 9 вересня
    от Lestat в разделе ЛЬВІВ
    Ответов: 0
    Последнее сообщение: 06.09.2007, 19:04
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама