+ Ответить в теме
Показано с 1 по 8 из 8

Тема: Схема, як хотіли стягнути гроші.

  1. #1

    Схема, як хотіли стягнути гроші.

    Сьогодні зранку дзвонить мені людина, вирішила купити дві портупеї (800грн), відповідно за все домовились, оплата на картку приват банку. Через 5 хвилин я передзвонив, сказав номер картки, на що отримав:"А зачем?". Тобто "зачем?", а куди ви гроші будете слати? Ну на то увагу не звернув, говорив він швидко, довго думати не доводилось. Домовились, щоб я йшов до банкомату і перевірив, чи прийшли гроші, вони НЕ прийшли, так і сказав йому. За його словами, він переслав мені гроші переводом через Ощадбанк (навіщо? Це відсотки і це складніше, гроші там йдуть добами). Справа в тому, що в банкоматі приват банку є окремий розділ прийняти переказ (тому повірив), але він хотів, щоб я ввів номер його картки (Для чого мені номер його картки? І найголовніше, що не було куди вводити.) Коли є грошові перекази, їх як правило не приймають, гроші просто приходять, він хотів щоб я їх прийняв. Довго він мене мучив, аж поки я не сказав, що я біля банкомату привату. Довелось йти до Ощадбанку, пішов.
    НАЙЦІКАШЕ. Прийшли до Ощадбанку, вибрали переказ коштів, але "ПРИЙНЯТИ переказ" НЕ було, було тільки відправити, тут я зрозумів що щось не так. Він казав, щоб я нажимав підтвердити, раптом вспливло повідомлення "З вашого рахунку, буде стягнуто..." Як? З мого???!!! Розмова пішла агресивна, він наполягав, щоб я підтвердив. Гмммм, що робити? Вирішив підтвердити, бо на рахунку було всього 50 гривень, тому нічого б не відправило. Аж раптом приходить повідомлення на банкоматі на телефон, недостатньо коштів для переказу. Почалась дуже агресивна розмова, з прямими звинуваченнями у шахрайстві, він далі наполягав, щоб я підтвердив і вислав гроші. РОЗМОВА закінчилась словами: «Сколько у вас денег на счету?» Коли отримав відповідь, що лише 50 (хоча яке то має значення, він шле гроші), він сказав, що передзвонить, більше не передзвонив.

    Хоч інформація про нього 100% брехлива, але
    Кривошапко Олександр Сергієвич. Номер з якого телефонував 067 52 688 73.
    Нажаль, номер карточки Ощадбанку не зберігся

  2. #2
    Новобранец Аватар для 3im
    Регистрация
    14.09.2011
    Адрес
    Киев
    Команда
    Hurons
    Сообщений
    13

    Re: Схема, як хотіли стягнути гроші.

    http://drummer.org.ua/forum/viewtopic.php?f=7&t=43845
    аналогичная тема, человек всю зп и кредитку отдал таким образом, в последнее время несколько раз встречал подобную схему.

  3. #3
    Оператор
    Регистрация
    14.05.2010
    Адрес
    Краматорск, Донецкая обл.
    Команда
    Б.О.Б.Р. (C.Q.R.F.) / EOD Technology, Inc.
    Сообщений
    3,059

    Re: Схема, як хотіли стягнути гроші.

    После "Домовились, щоб я йшов до банкомату і перевірив, чи прийшли гроші" - посылать подальше и ставить Приват24 (либо ждать смс-уведомления, если подключены).
    Все эти "пойди", "посмотри", "нажми" - проблемы покупателя. Нет оплаты - сидим на заднице ровно и никуда ничего не отправляем. "Отправили" не тем банком? ваши проблемы, делать больше нечего ходить и проверять.
    Моделирую PMC [Pokemon Multipurpose Contractor]
    Все формы неприязни ко мне просьба выражать в суицидальной форме :3 © Groxy, bashorg

  4. #4
    Tra-ta-ta manager Аватар для Evil
    Регистрация
    20.06.2007
    Адрес
    Запорожье
    Команда
    MSOT 8222 "Punishers"
    Сообщений
    1,743
    Записей в дневнике
    3

    Re: Схема, як хотіли стягнути гроші.

    Занимательное чтиво однако... Что можно сказать. Будьте бдительны На сколько я знаю, лимит может быть только на снятие с карты нала. Безнал обычно лимита не имеет. И согласен с Фунтом-утром деньги, вечером стулья.
    Зачем пингвинам бомбить Сирию?

  5. #5
    Великий и УЖАСНЫЙ(с) Аватар для messer_rr
    Регистрация
    27.12.2010
    Адрес
    DN.UA - KY.UA
    Команда
    ODA 9232 19th SFG
    Сообщений
    238

    Re: Схема, як хотіли стягнути гроші.

    Лимит на транзакции тоже есть
    НЕТ зарплате в конвертах, ДА зарплате в бандеролях!
    Хорошо быть линкором - 1 башню снесло - еще 3 в запасе!

  6. #6
    Proud Aussie Аватар для zest85
    Регистрация
    28.10.2009
    Адрес
    Киев
    Команда
    2Cdo Regt. D-coy
    Сообщений
    256
    Записей в дневнике
    6

    Re: Схема, як хотіли стягнути гроші.

    Лимит на безнал можно у многих банков в инет банкинге или по телефону понижать или повышать перед затратной транзакцией.

  7. #7
    Оператор Аватар для zip2
    Регистрация
    26.10.2010
    Адрес
    Чернівці
    Команда
    Pitomnik
    Сообщений
    427
    Записей в дневнике
    2

    Re: Схема, як хотіли стягнути гроші.

    На форуме Сландо или теперь уже ОLX сам наткнулся на такой развод сегодня (телефон звонившего 0997643140) телефон рабочий, хотел у меня купить шлем дедушке охотнику и все так же через терминал ощадбанка, благо что я ранее с этой темой ознакомился, так что спасибо топикастеру
    Последний раз редактировалось zip2; 09.10.2014 в 15:11.

  8. #8
    Оператор Аватар для G@nss
    Регистрация
    02.08.2007
    Адрес
    UA
    Команда
    Non-Combatant Corps
    Сообщений
    1,433

    Re: Схема, як хотіли стягнути гроші.

    Спасибо за инфу! Будем знать.
    Не бывает атеистов в окопах под огнём (с)

+ Ответить в теме

Похожие темы

  1. Схема проезда
    от Валентин в разделе Битва за Фалуджу
    Ответов: 0
    Последнее сообщение: 03.04.2014, 12:33
  2. Схема проезда
    от Валентин в разделе Afghanistan 2010: Operation "Moshtarak" edition 2013
    Ответов: 15
    Последнее сообщение: 09.10.2013, 09:28
  3. Схема проезда
    от Валентин в разделе Afghanistan Extreme 3
    Ответов: 0
    Последнее сообщение: 09.08.2013, 16:54
  4. Схема проезда
    от Strank в разделе Operation "Good Morning, Vietnam!"
    Ответов: 3
    Последнее сообщение: 21.06.2007, 08:34
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама