+ Ответить в теме
Показано с 1 по 3 из 3

Тема: Lesna_b - не адекватний покупець

  1. #1
    Крутий пацан Аватар для TankisT
    Регистрация
    11.01.2010
    Адрес
    Хмельницький-Київ
    Команда
    позакомандник
    Сообщений
    10

    Exclamation Lesna_b - не адекватний покупець

    Lesna_b, він же Бабієнко Олексій, з м.Київ, 097-339-70-45
    http://airsoft.ua/member.php?u=25101 - посилання на його профіль

    Отже вся ситуація вийшла з тим, що він першим написав, що я хотів купити чи обміняти в нього парку КСК , але в мене дещо не виходило з грошима, а його зацікавила моя сорочка під бронежилет від P1G-TAC (http://airsoft.ua/classifieds.php?do...&itemid=169607), і було домовлено про 2 варіанти:
    1. Я її продаю йому
    2. З доплатою і даною сорочкою забираю вищеназвану парку

    Якщо коротше, то було домовлено що він в мене її просто купить (йому вона підходить по страйкболу), я скинув № картки, і почались "сніданки", що мов затримують гроші, не видають, от ще трохи зачекайте, я потерпів пару днів, подзвонив декілька раз і забув.... і через тиждень приблизно (це вже 26.03.15) він мені телефонує і просить відправити сорочку накладним платежем, щоб на відділені НП приміряти і розрахуватись, чи відправити назад... я відправив сорочку Ще 27.03.15 (!!!) і до сьогодні (вже 03.04.15) вона лежить на складі в Києві, і сьогодні цей ... після ще одних "сніданків", 100% точно мав її забрати вже, бо в нього вихідний на роботі.

    Тому завтра йду на НП, буду забирати сорочку назад, втрачу свої гроші, але сподіваюсь що з даною людиною буде менше торг.відносин у відвідувачів сайту.
    Последний раз редактировалось TankisT; 04.04.2015 в 11:06.

  2. #2
    Крутий пацан Аватар для TankisT
    Регистрация
    11.01.2010
    Адрес
    Хмельницький-Київ
    Команда
    позакомандник
    Сообщений
    10

    Re: Lesna_b - не адекватний покупець

    Сталась дивина, десь о 3-й годині Олексій забрав посилку

  3. #3

    Re: Lesna_b - не адекватний покупець

    Рад что вы обрадовались чуду

+ Ответить в теме
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама