+ Ответить в теме
Страница 4 из 5 ПерваяПервая 12345 ПоследняяПоследняя
Показано с 61 по 80 из 95

Тема: "Початок", 3 травня, Львівська область, с. Бродки

  1. #61

    Re: "Початок", 3 травня, Львівська область, с. Бродки

    Цитата Сообщение от Nick_iton Посмотреть сообщение
    На майбутнє пропоную другий поверх і кришу зробити не ігровими, ну дуже це велика перевага)
    А в чем тогда смысл урбана и смешаных полигонов? Просто если нарвится лес, то надо играть в лесу. Всегда. А использовать здания только до определенной отметки, потому что ствол не поднимается выше, по лестнице тяжело ходить, итд это лень, и стремление к теплице.
    Вчера опробовал обе роли, был на крыше и воевал против неё, и в обоих ситуациях преимущества не наблюдал. Особые преимущества в зданиях у маклаудов, тут соглашусь, но это решается допуском на игру. А относительно вчера - будучи на крыше был с товарищем прижат огнем снайпера, и мы вобще минут пятнадцать не могли там работать, пока по холму не прошлись наши. При эвакуации еле успели оттуда отойти. На второй миссии я со второй попытки снял с той крыши врага. То есть говорить, про то что там режим бога или доилка фрагов - это просто ни о чем. Также в первой миссии противники навалились на дом к северу от сбу и его отжали (правда не скажу что без инцидентов, имхо люди которые шарились на юго-восточном углу не всегда реагировали на шары, на всякий случай, проверьте в опциях установки по чуствительности к входящим шарам), но по факту, штурм состоялся.
    Полигон очень понравился именно миксом условий и отличными пейзажами. Если хотите угробить его интересность, то начинайте вводить ограниения и неигровые зоны, это точно поможет.
    The call to serve, it has no sound, yet I have heard it in the whispered retelling of honorable sacrifices made by those who have served before me.
    The call to serve has no form, yet I have clearly seen it in the eyes of the men and women infinitely more courageous and more driven than most.
    The call to serve has no weight, yet I have held it in my hands...

    AMERICA*s NAVY: a global force for good

  2. #62
    Новобранец
    Регистрация
    11.02.2015
    Адрес
    Lviv
    Команда
    Гайдамаки
    Сообщений
    1

    Re: "Початок", 3 травня, Львівська область, с. Бродки

    Цитата Сообщение от Alex(SAS) Посмотреть сообщение

    ...
    Я ся дико вибачаю, АЛЕ !!!!
    В будинку міліції був встановлений блок з дишефратором, міліцію не взяли, тому я вважаю що моя група завдання виконала і ми маєм право додати до 140 балів ще ....
    Последний раз редактировалось Орест; 04.05.2015 в 13:40.

  3. #63

    Re: "Початок", 3 травня, Львівська область, с. Бродки

    Локація просто супер ! Чого раніше її не "пробили" - невідомо ...
    Гра в цілому - супер. Хід гри, з моєї точки зору :
    Провівши брифінг командирів ми (сторона сєпарів) вирішили почати штурм з "банку" з очевидних причин ....)
    і так ... просочились через ліс, розвідники попереду (майже як пише книжка), і тут перший затуп -
    ... розвідники так ввійшли в "раш" шо потусували далеко вправо від озера (справжній банк був зліва від озера) і там надибавши якусь халупу (5х8 м) радісно доповідали що - " в банку активності ворога не спостерігається !" )), короче, відкликали "слідопитів" назад, накопичились біля "банку" зі сторони озера і нижче,
    довго спостерігали ... )) і ... нарешті ШТУРМ .. !! Як не дивно, взяли банк без значного спротиву ... Коли я перший і за мною ще пару пацанів залізли через дашок на 2 поверх банку ... зачистка була жорстка - в кожну кімнату граната + дим в кінець коридору ... і ... я нікого не пристрелив (навіть з привода не стрельнув) ...
    пацани зі мною вроді когось одного "порішили" .. і все .. (( А далі ми почали шквальний обстріл даху мерії і вікон, оскільки штурм (основна частина сил) перемістився на мерію і потрібно було щоб їм не заважали з даху ... Хлопаки взяли перший поверх, (я з невеликою групою залишався в банку) і ... далі пробуксовка ... дуже довго ... короче , спершу я думав - пацанів замало для підйому і вони чекають підкріплення, (логічно - дорога з лісу біля озера через банк і до мерії чиста), але потім вирішую перепитати в пацанів скільки їх на першому поверсі ... і ... увага отримую відповідь - ... 15 !!! ))) наступне моє цілком логічне запитання - "чого бл...ть, не штурмуєте ?!", і відповідь - "гранат нема ..." , я кажу - закидайте шапками, бл..ть, кількість дозволяє .... ))) короче, після ще невеликої паузи чи то гранати знайшли чи шапками закидали .. незнаю , але 2 поверх мерії взяли ! )))
    На цих веселих маневрах і закінчилась перша частина ...

    ---------- Сообщение добавлено в 13:22 ---------- Предыдущее сообщение создано в 13:19 ----------

    Цитата Сообщение от nbbholding Посмотреть сообщение
    Я ся дико вибачаю, АЛЕ !!!!
    В будинку міліції був встановлений блок з дишефратором, міліцію не взяли, тому я вважаю що моя група завдання виконала і ми маєм право додати до 140 балів ще ....
    Точно ... в 2 частині міліція була весь час наша ... !!

  4. #64
    Новобранец
    Регистрация
    07.05.2014
    Адрес
    Львов
    Команда
    Чугайстер
    Сообщений
    12

    Re: "Початок", 3 травня, Львівська область, с. Бродки

    Не шапками, а дымовой шашкой выкурили.

  5. #65
    Курсант Аватар для jazz_911
    Регистрация
    07.10.2014
    Адрес
    Львов
    Команда
    Лікантропи
    Сообщений
    42

    Re: "Початок", 3 травня, Львівська область, с. Бродки

    ну по перше на першому поверсі мерії нікого не було!так що не знаю що там було штурмувати!!!))))))що стосується диму вчора після гри ми про це говорили,до речі одному з бійців з мерії було ХИЖО(після вашого диму).
    15 на 6,хороший бій був!скоро викладемо відео з одним з моментів штурму називатиметься він "Слава Україні-Героям Слава"(після цих слів в мерії почалася просто бійня).дякую усім хто приймав участь у грі!

  6. #66

    Re: "Початок", 3 травня, Львівська область, с. Бродки

    Цитата Сообщение от jazz_911 Посмотреть сообщение
    (після цих слів в мерії почалася просто бійня)
    ) Таа ... бродківські сєпари - жосткі тіпи ... )
    Хто має що написати по грі - пишіть, складемо розповіді окремих бійців до купи ,
    і отримаємо більш-менш об'єктивну картину ходу гри ...
    Последний раз редактировалось Vinja; 04.05.2015 в 14:32.

  7. #67
    Senior Chief Аватар для efemchuk
    Регистрация
    13.02.2009
    Адрес
    Львов
    Команда
    Team Trident
    Сообщений
    466

    Re: "Початок", 3 травня, Львівська область, с. Бродки

    Обіднє сонце своїми промінями немов маскувальною сіткою прикривало вікна приміщення СБУ. Три бійці які були поруч мене пристально вдивлялись в вікна другого поверху які по прямій виходили на нашу лінію вогню. Нікого не видно..-сказав Валентин, але нутром відчуваю, що чиїсь очі пильно видивляються всіх хто може підійти з лісу. Олекса;-підійди лівіше і поглянь що там на куті між СБУ і міліцією. В низу точиться запеклий бій. В надії проскочити через плац, але скошенні ворожим вогнем падають два наших бійці, через шквал куль прорватись вдалось двом. Влетіли за маленький бетонний забор і по пластунськи проповзають до маленької будки. Вдивляюсь в обличчя які ще хвилину назад дивились смерті в очі. Сегрій!! ти з ким!? Нас тут двоє!, Я і Мічурін.... Гранати є??... -Так, є декілька штук.. Прикрийте нас гранатами і кулеметами -з лісу шквальний вогонь;-ми не можемо спуститись. В відповідь бачу як з рук бійця вилинає маленька чорна штучка і летить через плац в напрямку противника. З правої сторони чую цокіт ПКМ.. Три?? Чотири?? скільки в нас часу є, щоб проскочити цю маленьку полосу довжиною в життя??!! Валентин!! за мною!! Різко летимо в низ відчуваючи як бзичать мов мухи біля нас кулі. Ось вона!! стіна!! немов батьківским тілом прикриває нас. Лівіше немов вітер згори злітає Олекса під прикриттям бійця який лишається на горі. Валентин, Олекса,-Бігом через вікно на перший повех!! Секунда,-перший вже в приміщенні, Олекса , твоє вікно наступне!!. На мить повертаю голову праворуч.. На плацу намагаючись прорватись до нас- скошений ворожею кулею падає Сергій. Боже!! такі молоді хлопці гинуть!! Коли це вже закінчиться??!! Кулемет!!, так , ще нас прикриває один кулемет!! Мічурін!! вся надія на тебе!! не дай зайти в тил!! Чую крик. Медика!! Кидаю погляд в перід і бачу кров з руки Олекси. Хух, просто поранений, -я ще не сам. Обережно автомат !! другий поверх!! Підіймаю лице.....Спалах полум"я .. удар... щось дуже болить голова... Ой мамо... Як болить у грудях.........
    Значит и тьі уснул,
    должно бьіть спешил к ручью,
    Ветер здесь промелькнул,
    задул и твою свечю.
    Последний раз редактировалось efemchuk; 04.05.2015 в 23:15.
    AMERICA*s NAVY: a global force for good

  8. #68
    Оператор Аватар для Alex(SAS)
    Регистрация
    30.03.2009
    Адрес
    Львов
    Команда
    A-Team
    Сообщений
    1,267
    Записей в дневнике
    1

    Re: "Початок", 3 травня, Львівська область, с. Бродки



    следующий в стихах

  9. #69

    Re: "Початок", 3 травня, Львівська область, с. Бродки

    Цитата Сообщение от Vinja Посмотреть сообщение
    наступне моє цілком логічне запитання - "чого бл...ть, не штурмуєте ?!", і відповідь - "гранат нема ..."
    это постоянно так, 1-2 носят гранаты, а остальным тяжело хоть 2-3 купить на игру...

  10. #70
    Курсант Аватар для jazz_911
    Регистрация
    07.10.2014
    Адрес
    Львов
    Команда
    Лікантропи
    Сообщений
    42

    Re: "Початок", 3 травня, Львівська область, с. Бродки

    Цитата Сообщение от efemchuk Посмотреть сообщение
    Обіднє сонце своїми промінями немов маскувальною сіткою прикривало вікна приміщення СБУ. Три бійці які були поруч мене пристально вдивлялись в вікна другого поверху які по прямій виходили на нашу лінію вогню. Нікого не видно..-сказав Валентин, але нутром відчуваю, що чиїсь очі пильно видивляються всіх хто може підійти з лісу. Олекса;-підійди лівіше і поглянь що там на куті між СБУ і міліцією. В низу точиться запеклий бій. В надії проскочити через плац, але скошенні ворожим вогнем падають два наших бійці, через шквал куль прорватись вдалось двом. Влетіли за маленький бетонний забор і по пластунськи проповзають до маленької будки. Вдивляюсь в обличчя які ще хвилину назад дивились смерті в очі. Сегрій!! ти з ким!? Нас тут двоє!, Я і Мічурін.... Гранати є??... -Так, є декілька штук.. Прикрийте нас гранатами і кулеметами -з лісу шквальний вогонь;-ми не можемо спуститись. В відповідь бачу як з рук бійця вилинає маленька чорна штучка і летить через плац в напрямку противника. З правої сторони чую цокіт ПКМ.. Три?? Чотири?? скільки в нас часу є, щоб проскочити цю маленьку полосу довжиною в життя??!! Валентин!! за мною!! Різко летимо в низ відчуваючи як бзичать мов мухи біля нас кулі. Ось вона!! стіна!! немов батьківским тілом прикриває нас. Лівіше немов вітер згори злітає Олекса під прикриттям бійця який лишається на горі. Валентин, Олекса,-Бігом через вікно на перший повех!! Секунда,-перший вже в приміщенні, Олекса , твоє вікно наступне!!. На мить повертаю голову праворуч.. На плацу намагаючись прорватись до нас- скошений ворожею кулею падає Сергій. Боже!! такі молоді хлопці гинуть!! Коли це вже закінчиться??!! Кулемет!!, так , ще нас прикриває один кулемет!! Мічурін!! вся надія на тебе!! не дай зайти в тил!! Чую крик. Медика!! Кидаю погляд в перід і бачу кров з руки Олекси. Хух, просто поранений, -я ще не сам. Обережно автомат !! другий поверх!! Підіймаю лице.....Спалах полум"я .. удар... щось дуже болить голова... Ой мамо... Як болить у грудях.........
    Значит ушол и тьі,
    должно бьіть спешил к ручью,
    Ветер здесь промелькнул,
    задул и твою свечю.
    пооооооооээээээээттттттттт)))))))))))))))))))))))

  11. #71
    Оператор Аватар для Valeo
    Регистрация
    21.01.2014
    Адрес
    Львов
    Команда
    Ersatz
    Сообщений
    115

    Re: "Початок", 3 травня, Львівська область, с. Бродки

    Efemchuk,5 балов просто 5 балов)!!

  12. #72
    Курсант Аватар для KarpatyS
    Регистрация
    16.10.2014
    Адрес
    Львів
    Команда
    Гайдамаки
    Сообщений
    88
    Записей в дневнике
    1

    Re: "Початок", 3 травня, Львівська область, с. Бродки

    Спочатку хочу подякувати всім учасникам за чудову атмосферу на грі, Алексу за хорошу координацію ходу гри та цікаві завдання, ну і звісно Сергію за класний спіч по маклаудам(маю відео!))
    По самій грі:
    Нашому підрозділу було доручено зайняти перший блокпост та максимально затримати підкріплення ЗСУ поки основні сили займають приміщення містечка. По дорозі від мертвяка до блокпосту(рухались максимально швидко, бо все на все мали 15 хв.) нашого командира та ще частину підгрупи було «вбито» засадою в зеленці (орієнтовно вище будівлі міліціі). Тому я з залишками нашої групи були змушенні зробити зупинку та рухатись повільніше. Але все ж до 12:15 ми встигли зайняти блокпост. Було нас лише 5 людей. І тут почалось… Під таким шквальним вогнем ще не доводилось бути. Ворог атакував і по флангам і в лобову, але деякій час ми тримались. Коли вогонь був вже настільки щільним, що я не міг підняти голову на допомогу прийшла труба яка йшла під дорогою. Через неї я швидко опинився по іншу сторону дороги і максимально використовуючи що ворог мене не чекає саме там - відкрив вогонь, закидав гранатами та димом. Після чого дуже швидко повернувся назад на блок пост. Моїх хлопців вже не було, так як їх вже всіх зачистили. За пару хвилин був поранений і я. Хочу подякувати хлопцям з ЗСУ які мене не «добивали» а мирно відправили в мертвяк).
    Після мяртвяка о 13:00 я з досить великою групою вирушив на допомогу нашим сєпарам у містечко. Швиденько і без втрат ми дійшли банку. Там була купа людей і ми щоб не заважати спустились трішки нижче до озера та готувались до штурму мерії. Тут ми отримали декілька втрат. Гарно працювали снайпери з даху мерії. Тим не менше, під вогневим прикриттям з банку ми зайняли перший поверх мерії і тут… ступор. Знаю, що Віня кричав в рацію, що нас 15 людей і ми можемо шапками… але! Жоден з 15 людей не знав як діяти. Були тут представники всіх команд, які воювали за сєпарів. Але все ж після розмов ми майже одночасно закинули Вовка на другий поверх через балкон, а наші хлопці в цей час забігли сходами. Після Вовка заліз і я. Супротиву майже не вийшло і ми швидко зачистили парочку супротивників. Мера найшли та допитали з завзяттям)
    Після перерви я вже з хлопцями був в будівлі СБ і тут ні чого цікаво не було((( Буквально два фрага через вікно і в хлопців десь так само. Жодного штурму чи натяку на нього. То більше нагадувало тир. (вся дискотека була біля будівлі Міліції де охорону очолював Бук). Але, що б не було скучно ми вирішили захопити блокпост біля будівлі (за вказівкою Алекса) і тут вже було весело. Після того, як ми (4 людей) спустились з другого поверху і вийшли на територію мене, дуже весело розстріляв свій ж гравець з першого поверху! Поруч не було жодного ворога чи перестрілки, але це ще не все! Не зважаючи на мою лайку на нього та крики: «МЕДИК!», мене успішно добили і заодно завалили нашого медика… Ось це рівень!)))
    Загалом гра дуже сподобалась. Думаю ми зможемо ще не раз відіграти на даній карті. Це все ж був лише «Початок»…
    Последний раз редактировалось KarpatyS; 05.05.2015 в 19:42.
    За Україну, за її долю,
    За честь і волю, за народ.

  13. #73
    Оператор Аватар для Alex(SAS)
    Регистрация
    30.03.2009
    Адрес
    Львов
    Команда
    A-Team
    Сообщений
    1,267
    Записей в дневнике
    1

    Re: "Початок", 3 травня, Львівська область, с. Бродки

    Ещё клипики :




  14. #74
    Senior Chief Аватар для efemchuk
    Регистрация
    13.02.2009
    Адрес
    Львов
    Команда
    Team Trident
    Сообщений
    466

    Re: "Початок", 3 травня, Львівська область, с. Бродки

    Я вот дивлюсь як "сєпари" взяли приміщення банку, таке враження, що там були їх спільники. Такий молнієносний штурм-практично без опору. Казали що до 10 хвилин. Ми цілу другу місію пробували штурмувати міліцію, СБУ-все без результатів. Це при тому що на нашій стороні була перемога за прапор. Пояснень цьому я не можу знайти.
    AMERICA*s NAVY: a global force for good

  15. #75
    Бродяга Аватар для Valkyr
    Регистрация
    14.02.2012
    Адрес
    Н.Калинов
    Команда
    Внеком.
    Сообщений
    288

    Re: "Початок", 3 травня, Львівська область, с. Бродки

    Цитата Сообщение от efemchuk Посмотреть сообщение
    Я вот дивлюсь як "сєпари" взяли приміщення банку, таке враження, що там були їх спільники. Такий молнієносний штурм-практично без опору. Казали що до 10 хвилин. Ми цілу другу місію пробували штурмувати міліцію, СБУ-все без результатів. Це при тому що на нашій стороні була перемога за прапор. Пояснень цьому я не можу знайти.
    заметили сколько человек брало банк ? а "держало" его 5ть человек , 4ре пракатчика которые привода первый раз в руки взяли.
    Только Валькар может войти в эти ворота-Вы, умрёте...

  16. #76
    Оператор Аватар для Alex(SAS)
    Регистрация
    30.03.2009
    Адрес
    Львов
    Команда
    A-Team
    Сообщений
    1,267
    Записей в дневнике
    1

    Re: "Початок", 3 травня, Львівська область, с. Бродки

    Ну то вопросы к вашему командованию по распределению гарнизонов, силы то были равны.
    Милицию, которую во второй миссии не взяли , держало конечно больше народу ..... аж на одного. Там было 6 человек.
    Что за прокатчики ? Пару наших, что были + всех новичков которых я знал, специально забрали к себе, чтобы не нарекали.

    Сам в "ужасе" от результатов

    Посему опрос:
    1. На следующий раз игру сделать сложнее с закрученными заданиями или упростить до таймеров?
    2. Сценарий выложить на форуме или выдать в пакетах?
    3. 1 или 2 дневная ?

    (Отвечать тем, кто планирует приехать. Также в личку и скайп жду задумок по сценарию и организации, предложения по соавторству и соорганизаторству, меценатов).
    Последний раз редактировалось Alex(SAS); 06.05.2015 в 21:52.

  17. #77
    Бродяга Аватар для Valkyr
    Регистрация
    14.02.2012
    Адрес
    Н.Калинов
    Команда
    Внеком.
    Сообщений
    288

    Re: "Початок", 3 травня, Львівська область, с. Бродки

    Цитата Сообщение от Alex(SAS) Посмотреть сообщение
    Ну то вопросы к вашему командованию по распределению гарнизонов, силы то были равны.
    Милицию, которую во второй миссии не взяли , держало конечно больше народу ..... аж на одного. Там было 6 человек.
    Что за прокатчики ?
    со мной было 4ре человека.
    Только Валькар может войти в эти ворота-Вы, умрёте...

  18. #78
    Senior Chief Аватар для efemchuk
    Регистрация
    13.02.2009
    Адрес
    Львов
    Команда
    Team Trident
    Сообщений
    466

    Re: "Початок", 3 травня, Львівська область, с. Бродки

    Значить потрібно страйк вводити в обовязковому порядку з 10-го по 11-тий клас.

    ---------- Сообщение добавлено в 20:19 ---------- Предыдущее сообщение создано в 20:05 ----------

    1. В жодному разі не упрощати, дати можливість здобувати очки не тільки штурмами, а й підривом якогось танку, об"єкту, КПП, за скриту розвідкою.
    2.Тільки в конвертах.
    3. 1 день.
    Приїду обов"язково.
    AMERICA*s NAVY: a global force for good

  19. #79
    Новобранец Аватар для Makedon*
    Регистрация
    23.04.2015
    Адрес
    Львов
    Команда
    не в команде
    Сообщений
    6

    Re: "Початок", 3 травня, Львівська область, с. Бродки

    привет игра была крутая всём спосибо
    2 дня и задание новое и складные

  20. #80
    Курсант Аватар для jazz_911
    Регистрация
    07.10.2014
    Адрес
    Львов
    Команда
    Лікантропи
    Сообщений
    42

    Re: "Початок", 3 травня, Львівська область, с. Бродки

    Цитата Сообщение от Valkyr Посмотреть сообщение
    со мной было 4ре человека.
    даааааа!не хорошо получилось!вам надо было к нам отступать!и забить на всё!

+ Ответить в теме
Страница 4 из 5 ПерваяПервая 12345 ПоследняяПоследняя

Похожие темы

  1. Анонс игры 12 червня 2016. Бродки. "Диверсія - 2. Хід у відповідь."
    от Alex(SAS) в разделе ІГРИ
    Ответов: 3
    Последнее сообщение: 10.06.2016, 08:01
  2. Українська асоціація власників зброї оголосила про початок роботи над ЗУ "Про зброю"
    от mozai в разделе ГО «Українська асоціація власників зброї»
    Ответов: 9
    Последнее сообщение: 02.09.2015, 22:16
  3. Ответов: 20
    Последнее сообщение: 08.08.2015, 23:07
  4. Ответов: 3
    Последнее сообщение: 01.08.2015, 12:08
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама