Нажмите на изображение для увеличения
Название: 1111.jpg
Просмотров: 195
Размер:	35.9 Кб
ID:	82204
Пані та панове доброго вечора!

Вже майже 10 місяців на території Волинської області діє страйкбольний центр TTS, штаб квартира якого знаходиться в Ковелі. Вірніше не штаб квартира, а самий перший полігон і самі перші ігри робились саме там. Ковель це місто столиця - TTS

Я маю певне відношення до TTS, а саме, що є співорганізаторомм даного проекту і займаюсь організацією різноманітних та різнопланових ігор.

Спочатку то був проет на базі прокату і збирав на вихідні 12-14 людей (в основному новачків), але вже зараз це є близько 30 постійно діючих членів і з самим мінімумом прокатчиків, оскільки колишні прокатчики - це вже страйкболісти до глибини душі! Зі своїми приводами та купою інших речей (безпілотниками, ПНВ, купою амуніції, різною уніформою, підствольною артилерію і т.д. і т.п.) Це я можу підтвердити. Ці люди живуть страйкболом і повноправними членами нашої великої страйкбольної родини. Середній вік учасників (багато хто називає, це вже команда) близько 27+ років. Тобто адекватність присутня

Розповідати якісь подробиці наших маленьких чи більших ігор особливого сенсу не має, але ми провели такі ігри як:
"5-ти денна війна за Південну Осетію"
"Полювання на піранью"
"Штурм грозного" (кілька серій)
Ізраїльсько-палестинській конфлікт
Декілька рейдів, рейдів-квестів, та багато простеньких ігор в основному на початку.

Зараз вже є ще кілька полігонів, зокрема величезна 5-ти поверхова будівля! Працюємо над лісовим полігоном у Володимир-Волинському. І це ще не все...

В цій темі я буду викладати анонси наших ігор та проектів. Запрошуємо усіх страйкболістів до нас в гості! Впереді великі ігри, оригінальні проекти та цікаві сценарії!