Всім привіт! Нарешті напишу свій комент, цілий тиждень Я читав ваші коменти комради! Бачучи ситуацію всім сподобалось! Фрі плей рулить!
І так хочу подякувати стороні ЄС, Я коли прийшов на вашу базу мене зустріли дуже тепло! за лабораторію, де міг розвернути свої різні штучки, і де я міг спокійно проводити експеременти і досліди над проектом EVО.
-Руді респект, дуже класно керувала обороную бази! ще такої дисцепліни на базі я небачив !!!! Норвежці в кепка Респект!
-Таір ти класно допомагав мені в експериментах, незнаю як, але за впійманого монстра дякі!!! Допоміх протестувати мою Ядер Колу!
допоміг вибратись з цигансьго полону! не полінувався прийти на Бар 100 Рентген і допоміг вибратись! ( Куда сам по свої помилці пішов туда! сам незнаю чого! Знав би, що ви забрали пілота не пошкандибав загалі туда!). ДЯКУЮ за запрошення, якщо треба чокнутого ученого то обовязково буду на твоїх проектах! Оскар заберу на наступний раз!
-Респект людині яка мене супроводжувала на бар і за витримку там! ти класний чувак , ФАТАЛ тобі респект!
Респект Сталкерам за місію з чорним ящиком це взагалі Бомба, так провернути операцію під носом циган Думич тобі одільно за антураж і обманий маневер! (Цигани подумали на тебе , що то ти свиснув ящик!
-Бармену і Сідоровичу за чай і каву!
Месному населеню за антураж і вимову на ігрі це просто сказка, ВАМ велийкий поклон, думав що попав на Закарпяття! Чуть не купив коня чотирмя очима!
За нічну місію це вжагалі було щось неймовірне, спогади вернули мене на відкритя (БИТВА за У2)

Дякую всім організаторам, Куба, Діма Муфтик,Насті!
Монстри це взагалі Велий респектіще за звуки монстрів, в ночі можна було подумати що, це карпацька Чупакабра! Всі гравці втікали в різні сторони!
-Тарс (Монстир) дякую тобі, що не підвів мене в моїй постановці (Експеремент над монстром!)

Було дуже класно! Продовження буде!!! Помилки і пропозиції гравців врахуємо на наступну серію!

P.S. коли сіділи в барі і думали як назвати гру, Я запропонував назвати проект Ігра Престолів!!!