+ Ответить в теме
Страница 3 из 6 ПерваяПервая 123456 ПоследняяПоследняя
Показано с 41 по 60 из 107

Тема: 09.08.2015 р. Бродки. Операція "Стрекоза"

  1. #41

    Re: 09.08.2015 р. Бродки. Операція "Стрекоза"

    Цитата Сообщение от SergLviv Посмотреть сообщение
    Ну тогда и я свои 5 коп вставлю...
    1) Какой боезапас на минометный расчет... 2 человека, оба со штурмовыми...
    2) Может ли команда нести с собой боекомплект к миномету? Если да то сколько?
    3) Как и по сколько будет доноситься боезапас к миномету? По мере использования или постоянно доносить можно?
    З мінометом доволі складно))) БК для міномета від 60 мін, але там і розрахунок інакший.
    Мабуть, якщо ви на розрахунок ставите двох чоловік - 20 мін, донос можна постійно, але силами розрахунку, не більше 10 мін за раз. (логічно було б зробити нориальний БК, але повновісний, але двоє чоловік не потягне).

  2. #42

    Re: 09.08.2015 р. Бродки. Операція "Стрекоза"

    Цитата Сообщение от Phoenix03 Посмотреть сообщение
    З мінометом доволі складно))) БК для міномета від 60 мін, але там і розрахунок інакший.
    Мабуть, якщо ви на розрахунок ставите двох чоловік - 20 мін, донос можна постійно, але силами розрахунку, не більше 10 мін за раз.
    та ну.. всем шары носить будут, а мы сами таскать себе снаряды?) та и 20мин маловато( 2-3 точки реально накрыть..... то мы прям с КЗЗ валить будем что б не бегать))) заодно и оборонять его))

    Цитата Сообщение от Phoenix03 Посмотреть сообщение
    (логічно було б зробити нориальний БК, але повновісний, але двоє чоловік не потягне).
    сколько и что весит? может и полцоненный вес сделаем что б не таскать...
    думаю будет 50мм ротный миномет...
    его вес около 10-14кг смотря какой образец...
    вес мины от 850 до 910 грамм..
    БК без понятия какой....
    Вес миномета будет больше 10 а может и 15кг+... 3л СО2 балон сам весит огого... так что сбалансирует вес мин... завтра взвешу пустой балон.. полный +2.1кг...
    Полноценный вес можно догнать весом например ящика для Н-мин, тогда какой будет БК? 1 к 1? 0.5 к 1? 2 к 1?....

  3. #43

    Re: 09.08.2015 р. Бродки. Операція "Стрекоза"

    Цитата Сообщение от SergLviv Посмотреть сообщение
    та ну.. всем шары носить будут, а мы сами таскать себе снаряды?) та и 20мин маловато( 2-3 точки реально накрыть..... то мы прям с КЗЗ валить будем что б не бегать))) заодно и оборонять его))


    сколько и что весит? может и полцоненный вес сделаем что б не таскать...
    думаю будет 50мм ротный миномет...
    его вес около 10-14кг смотря какой образец...
    вес мины от 850 до 910 грамм..
    БК без понятия какой....
    Вес миномета будет больше 10 а может и 15кг+... 3л СО2 балон сам весит огого... так что сбалансирует вес мин... завтра взвешу пустой балон.. полный +2.1кг...
    Полноценный вес можно догнать весом например ящика для Н-мин, тогда какой будет БК? 1 к 1? 0.5 к 1? 2 к 1?....
    Ну дивись - до 50мм. ротного один боєкомплект це 120 мін. Вага однієі міни, разом з боєголовкою, 1.81 кг., а тому загальна вага БК більше 200 кг + вага міномета і станка. Ви готові на повновіс?
    Подумаємо стосовно боєкомплекту до міномета і допишу.

  4. #44

    Re: 09.08.2015 р. Бродки. Операція "Стрекоза"

    Цитата Сообщение от Phoenix03 Посмотреть сообщение
    Ну дивись - до 50мм. ротного один боєкомплект це 120 мін. Вага однієі міни, разом з боєголовкою, 1.81 кг., а тому загальна вага БК більше 200 кг + вага міномета і станка. Ви готові на повновіс?
    Подумаємо стосовно боєкомплекту до міномета і допишу.
    Товарищ, где ты видел вес мины для 50мм миномета в 2кг? Это тебе не гаубица и не пушка!! Дай ссылки на инфо...
    тогда товарищи со штурмовыми тоже полный обвес пусть несут... сколько там патроны весят? давайте в карманы им камней напихаем??
    тут баланс и математика захромала...
    давайте обсудим этот вопрос... а то реально с таким раскладом я буду на КЗЗ сидеть, чай пить и бомбить от туда... карта площадь 500мх500м приблезительно, дальность поражения миномета до 200м... смысл бегать по карте с "вашими 200кг" если с КЗЗ буду накрываться почти все? ну может не так эффективно как с других позиций: но все же...
    Какое оружие может иметь при себе минометчик?

    ---------- Сообщение добавлено в 16:47 ---------- Предыдущее сообщение создано в 16:29 ----------

    1) Можно использовать растяжки?
    2) Дистанционные взрыватели?
    3) Если п. 1 да то - 1 растяжка = 1 граната?
    4) Если п. 1 да то - установил растяжку могут донести еще 1 и установить еще...?
    5) Если п. 1 да то - как быть с цывилами что б не подорвались? где можно а где нет устанавливать?
    Последний раз редактировалось SergLviv; 26.07.2015 в 15:51.

  5. #45

    Re: 09.08.2015 р. Бродки. Операція "Стрекоза"

    Цитата Сообщение от SergLviv Посмотреть сообщение
    Товарищ, где ты видел вес мины для 50мм миномета в 2кг? Это тебе не гаубица и не пушка!! Дай ссылки на инфо...
    тогда товарищи со штурмовыми тоже полный обвес пусть несут... сколько там патроны весят? давайте в карманы им камней напихаем??
    тут баланс и математика захромала...
    давайте обсудим этот вопрос... а то реально с таким раскладом я буду на КЗЗ сидеть, чай пить и бомбить от туда... карта площадь 500мх500м приблезительно, дальность поражения миномета до 200м... смысл бегать по карте с "вашими 200кг" если с КЗЗ буду накрываться почти все? ну может не так эффективно как с других позиций: но все же...
    Щось я мабуть не те прочитав. Почитав щойно настанови по стрільбі - "вага однієї міни - 0,820 кг.", 120 мін - 98 кг. Багацько.
    Стосовно повновісу - я ж дописав, що стосовно міномету - "подумаємо і допишемо", чи дочитувати повідомлення до кінця карма не дозволяє?
    Логіка і математика не "хромає", просто дати до міномету подвійний боєзапас, 240 шт., і все зведеться до прикриття мінометного розрахунку, а він буде крити "ковровим" вогнем. І таки в "настановах" прописано, що боєприпаси з ПбП на позиці доноситься силами розрахунку.

    ---------- Сообщение добавлено в 15:58 ---------- Предыдущее сообщение создано в 15:51 ----------

    Цитата Сообщение от SergLviv Посмотреть сообщение
    Товарищ, где ты видел вес мины для 50мм миномета в 2кг? Это тебе не гаубица и не пушка!! Дай ссылки на инфо...
    тогда товарищи со штурмовыми тоже полный обвес пусть несут... сколько там патроны весят? давайте в карманы им камней напихаем??
    тут баланс и математика захромала...
    давайте обсудим этот вопрос... а то реально с таким раскладом я буду на КЗЗ сидеть, чай пить и бомбить от туда... карта площадь 500мх500м приблезительно, дальность поражения миномета до 200м... смысл бегать по карте с "вашими 200кг" если с КЗЗ буду накрываться почти все? ну может не так эффективно как с других позиций: но все же...
    Какое оружие может иметь при себе минометчик?

    ---------- Сообщение добавлено в 16:47 ---------- Предыдущее сообщение создано в 16:29 ----------

    1) Можно использовать растяжки?
    2) Дистанционные взрыватели?
    3) Если п. 1 да то - 1 растяжка = 1 граната?
    4) Если п. 1 да то - установил растяжку могут донести еще 1 и установить еще...?
    5) Если п. 1 да то - как быть с цывилами что б не подорвались? где можно а где нет устанавливать?
    1. Так, тільки саперами
    2. Ні
    3. Для них буде сумка з позначенням "міни" ну і туди можна класти розтяжки (1 розтяжка - 1 граната)
    4. Так, але ВМТЗ це всього 2-3 людини, на всю групу і за ними будуть полювати, щоб вбити і забрати боєзапас, і вони будуть ходити в мертвяк, а ящики не легенькі. А читаю тут повімлення і розумію, що кожен думає, що ВМТЗ буде обслуговувати тільки його.

  6. #46

    Re: 09.08.2015 р. Бродки. Операція "Стрекоза"

    Цитата Сообщение от Phoenix03 Посмотреть сообщение
    Щось я мабуть не те прочитав. Почитав щойно настанови по стрільбі - "вага однієї міни - 0,820 кг.", 120 мін - 98 кг. Багацько.
    Стосовно повновісу - я ж дописав, що стосовно міномету - "подумаємо і допишемо", чи дочитувати повідомлення до кінця карма не дозволяє?
    Логіка і математика не "хромає", просто дати до міномету подвійний боєзапас, 240 шт., і все зведеться до прикриття мінометного розрахунку, а він буде крити "ковровим" вогнем. І таки в "настановах" прописано, що боєприпаси з ПбП на позиці доноситься силами розрахунку.
    Так я то дочитал, но сразу вопросы пошли по определенным направлениям ответов... "если если"...
    Минометный расчет еще должен пристреляться + попасть... там много зданий и деревьев!
    Как с доносом мин быть? По мере необходимости или принесли и хорошо пусть лежат.. это не шары где можно 1000-2000шт в один карман, еще столько же во второй и тд... тут 20-30 мин это норм пакетик будет...
    240? то 60 было то 120 стало а уже 240... это на 2х двойной БК получаеться? Если 60 БК на чел то половинный думаю норм будет...

    ---------- Сообщение добавлено в 17:09 ---------- Предыдущее сообщение создано в 17:00 ----------

    Цитата Сообщение от Phoenix03 Посмотреть сообщение
    4. Так, але ВМТЗ це всього 2-3 людини, на всю групу і за ними будуть полювати, щоб вбити і забрати боєзапас, і вони будуть ходити в мертвяк, а ящики не легенькі. А читаю тут повімлення і розумію, що кожен думає, що ВМТЗ буде обслуговувати тільки його.
    Так никто не думает!!! Надо уточнить все нюансы что б потом непоняток не было.... игра большая и сложная, каждый для себя хочет все уточнить!
    А за минами я и сам сбегать могу... баллоны СО2 на миномет не резиновые.. там с 1го 3л баллона +-50 выстрелов хватит планируется взять 2 баллона а там как получиться так что +-120мин это будет потолок что будет на игре... это не будет заливание всей территории всю игру... да и мины денег стоят...

  7. #47

    Re: 09.08.2015 р. Бродки. Операція "Стрекоза"

    По цифрах: в першій відповіді 60- бо не знав про який міномет йде мова (написав від 60); в другіій - 120 (це конкретно БК для 50-ки); в третій - пояснив, що якщо дати подвійник БК (240 штук) то гра втратить в динаміці.

    Ще раз - по міномету подумаємо і відпишу тут, але скоріш за все обмежемось малою цифрою 50-60 штук)
    Міни, балони - доноситись будуть мінометним розрахунком.

  8. #48
    Мекс нелегал
    Регистрация
    15.03.2012
    Адрес
    Lviv
    Команда
    Task Force 145
    Сообщений
    76

    Re: 09.08.2015 р. Бродки. Операція "Стрекоза"

    Товарищ, где ты видел вес мины для 50мм миномета в 2кг? Это тебе не гаубица и не пушка!! Дай ссылки на инфо...
    тогда товарищи со штурмовыми тоже полный обвес пусть несут... сколько там патроны весят? давайте в карманы им камней напихаем??
    Не повіриш,була така серія ігор з правилами Г9,додатковий бк. мав мати реальну вагу,а ще повноваговий СІБЗ + вода + їда (так як діяли майже автономно), і нічого гра була просто супер,нереально крута і реалістична,я непроти і зараз так.
    Не розумію плачів про вагу бк і тд.
    Що до міномета
    "осколочно-фугасная мина весом 1020 г" британський 2х дюймовий (51 мм) міномет часів ДСВ. сучаcний L9A1 Дымовой : 900гр
    Осветительный : 800гр
    Фугасный : 920гр
    Последний раз редактировалось Ramirez; 28.07.2015 в 00:32.

  9. #49

    Re: 09.08.2015 р. Бродки. Операція "Стрекоза"

    До мінометів БК буде становити - 60 зарядів. Донос зарядів буде здійснюватись силами мінометного рорахунку

  10. #50

    Re: 09.08.2015 р. Бродки. Операція "Стрекоза"

    Цитата Сообщение от Ramires Посмотреть сообщение
    Не розумію плачів про вагу бк і тд.
    Ну что б ты понял 200кг на 2х не каждый даже поднимет! Не то что б таскать даже на небольшие дистанции... а потом уже про плачь говори))
    Для кого то плачь а для кого то обсуждение игрового процесса!

    ---------- Сообщение добавлено в 12:38 ---------- Предыдущее сообщение создано в 12:34 ----------

    Цитата Сообщение от Phoenix03 Посмотреть сообщение
    До мінометів БК буде становити - 60 зарядів. Донос зарядів буде здійснюватись силами мінометного рорахунку
    Донос в карманах? Ящик иметь? Рюкзак сойдет? По сколько штук на чел можно доносить?
    Штурмовые могут иметь при себе минометчики?
    Последний раз редактировалось SergLviv; 28.07.2015 в 11:44.

  11. #51
    Оператор Аватар для Ulan
    Регистрация
    12.08.2012
    Адрес
    Черкассы
    Команда
    Скорпионы AFU
    Сообщений
    420

    Re: 09.08.2015 р. Бродки. Операція "Стрекоза"

    Використання ГП 25 дозволено?
    Якщо так, який до нього БК.
    Підсумки на РПС дозволяють розміщувати 10 Вогів.

    ---------- Сообщение добавлено в 13:04 ---------- Предыдущее сообщение создано в 12:55 ----------

    Яким чином буде проходити розподіл по сторонам?
    Це буде форма чи кольоровий скотч?

    ---------- Сообщение добавлено в 13:05 ---------- Предыдущее сообщение создано в 13:04 ----------

    Для гравців з інших міст будуть знижки на гру?

  12. #52
    Курсант Аватар для KarpatyS
    Регистрация
    16.10.2014
    Адрес
    Львів
    Команда
    Гайдамаки
    Сообщений
    88
    Записей в дневнике
    1

    Re: 09.08.2015 р. Бродки. Операція "Стрекоза"


    Цитата Сообщение от Ulan Посмотреть сообщение
    Використання ГП 25 дозволено?
    Якщо так, який до нього БК.
    Підсумки на РПС дозволяють розміщувати 10 Вогів.

    ---------- Сообщение добавлено в 13:04 ---------- Предыдущее сообщение создано в 12:55 ----------

    Яким чином буде проходити розподіл по сторонам?
    Це буде форма чи кольоровий скотч?

    ---------- Сообщение добавлено в 13:05 ---------- Предыдущее сообщение создано в 13:04 ----------

    Для гравців з інших міст будуть знижки на гру?
    по цьому питанню відповідь вже була. дозволено 10 вогів

    буде скотч, але будемо намагатись максимально розділити сторони по кольору камуфляжу

    нажаль ні. бо кульки вартують одинаково для всіх)))
    За Україну, за її долю,
    За честь і волю, за народ.

  13. #53
    Senior Chief Аватар для efemchuk
    Регистрация
    13.02.2009
    Адрес
    Львов
    Команда
    Team Trident
    Сообщений
    466

    Re: 09.08.2015 р. Бродки. Операція "Стрекоза"

    Цитата Сообщение от Ulan Посмотреть сообщение
    Використання ГП 25 дозволено?
    Якщо так, який до нього БК.
    Підсумки на РПС дозволяють розміщувати 10 Вогів.

    ---------- Сообщение добавлено в 13:04 ---------- Предыдущее сообщение создано в 12:55 ----------

    Яким чином буде проходити розподіл по сторонам?
    Це буде форма чи кольоровий скотч?

    ---------- Сообщение добавлено в 13:05 ---------- Предыдущее сообщение создано в 13:04 ----------

    Для гравців з інших міст будуть знижки на гру?
    Гра абсолютно безкоштовна. Шари коштують 215 грн пачка 3000 штук. !000 штук на людину 72 грн+бинт. Вот і всі кошти. Раді будемо бачити Черкаси на грі.
    AMERICA*s NAVY: a global force for good

  14. #54
    Оператор Аватар для beit
    Регистрация
    14.10.2010
    Адрес
    Львів
    Команда
    Сфинкс
    Сообщений
    121

    Re: 09.08.2015 р. Бродки. Операція "Стрекоза"

    про вагу снаряду до гаубіци Д-30 122 мм і чомусь вага міни в 2 кг лякає

  15. #55

    Re: 09.08.2015 р. Бродки. Операція "Стрекоза"

    Цитата Сообщение от beit Посмотреть сообщение
    про вагу снаряду до гаубіци Д-30 122 мм і чомусь вага міни в 2 кг лякає
    Не сравнивайте "болт" с пальцем!
    Вес 50мм миномета 10-14кг.
    Вес гаубицы Д-30 122 мм - Масса, кг: 3200 (в боевом положении)
    Хотелось бы посмотреть как 2 чела будет тянуть гаубицу + БК к ней))) полновесную!!
    Но тут как бы проблема в другом - вес в 2кг не пугал, просто реал вес мины 850-910грамм а не 2кг! и есть разница что тащить до 60кг БК а что 120кг на 2х + сам миномет
    А ну и по фото можно увидеть что я худой и кашляю что б таскать такие нереальные веса))

  16. #56
    Senior Chief Аватар для efemchuk
    Регистрация
    13.02.2009
    Адрес
    Львов
    Команда
    Team Trident
    Сообщений
    466

    Re: 09.08.2015 р. Бродки. Операція "Стрекоза"

    Я взагалі не можу зрозуміти суті самої проблеми. Чому ви розвели балаган по тому "міномету"? Дайте можливість оргам зорієнтуватись по б/к! Ніхто вагу накидати в кармани не буде! Міномет не є маневренна річ. Тому думаю не сутєво скільки біля нього буде зарядів,-50 чи 100, сам розрахунок замахається таскати все це за собою.! Тому пропоную мінометному розрахунку надати 50 гранат і дозволити донести наступні 50 ЛЮБИМИ бійцями його команди. Бачу багато трьопу, а деж ваша реєстрація на гру??? чи просто вечорами нема що робити вот і лазимо по вікіпедії і пишимо всячину..
    Последний раз редактировалось efemchuk; 28.07.2015 в 21:04.
    AMERICA*s NAVY: a global force for good

  17. #57

    Re: 09.08.2015 р. Бродки. Операція "Стрекоза"

    Ще раз - БК дл мінометів сьановить 60 зарядів. Донос здійснюється силами розрахунку по кратності 30, доносити можна в ящику (якщо не має - напишіть, ми надамо в користування). Доносити по мірі використання. Так зрозуміло?
    При чому тут штурмові гвинтівки і міномет? Розрахунок звичайно що має бути озброєнний і отимає БК згідно типу зброї.

  18. #58
    Мекс нелегал
    Регистрация
    15.03.2012
    Адрес
    Lviv
    Команда
    Task Force 145
    Сообщений
    76

    Re: 09.08.2015 р. Бродки. Операція "Стрекоза"

    Ну что б ты понял 200кг на 2х не каждый даже поднимет! Не то что б таскать даже на небольшие дистанции... а потом уже про плачь говори))
    Для кого то плачь а для кого то обсуждение игрового процесса!
    Не думаю що в реалі розрахунок 51 мм міномета таскає 200 кг зарядів,йдеться про якісь розумні кількості бк.
    60 зарядів це 55 + кг,що для розрахунку цілком норм,а якщо розкидати по взводу\команді то ще зручніше.
    Последний раз редактировалось Ramirez; 28.07.2015 в 23:13.

  19. #59
    Оператор Аватар для Nick_iton
    Регистрация
    21.05.2014
    Адрес
    Червоноград
    Команда
    ZUBR
    Сообщений
    204

    Re: 09.08.2015 р. Бродки. Операція "Стрекоза"

    Всім Привіт! Зявилися деякі запитання тож:
    "Медицина та поранення:
    Медики будуть мати спеціальні сумки з бинтами. При собі кожному бійцю необхідно мати джгут або САТ-турнікет" питання Чи можна використовувати будь який джгут (кусок велосипедної камери, ремінь ітд. чи це має бути спец. медичний джгут?
    І друге: Попадання в корпус (при наявності бронежилета) – відіграється поранення (падіння, стогін, конвульсії). Боєць не може рухатись та вести бій, тільки кликати медика. Якщо протягом 5 хвилин медик не надає допомогу (обмотати бинтом грудну клітину, попередньо знявши бронежилет) боєць вважається мертвим. В випадку повторного попадання в корпус – боєць мертвий." Питання Хто знімає бронижелет сам боєць, медик, разом?
    Последний раз редактировалось Nick_iton; 01.08.2015 в 07:59.

  20. #60

    Re: 09.08.2015 р. Бродки. Операція "Стрекоза"

    Цитата Сообщение от Nick_iton Посмотреть сообщение
    Всім Привіт! Зявилися деякі запитання тож:
    "Медицина та поранення:
    Медики будуть мати спеціальні сумки з бинтами. При собі кожному бійцю необхідно мати джгут або САТ-турнікет" питання Чи можна використовувати будь який джгут (кусок велосипедної камери, ремінь ітд. чи це має бути спец. медичний джгут?
    І друге: Попадання в корпус (при наявності бронежилета) – відіграється поранення (падіння, стогін, конвульсії). Боєць не може рухатись та вести бій, тільки кликати медика. Якщо протягом 5 хвилин медик не надає допомогу (обмотати бинтом грудну клітину, попередньо знявши бронежилет) боєць вважається мертвим. В випадку повторного попадання в корпус – боєць мертвий." Питання Хто знімає бронижелет сам боєць, медик, разом?
    1. Саме медичний
    2. Медик звичайно, можуть допомогти інші гравці, але поранений цього не може робити

+ Ответить в теме
Страница 3 из 6 ПерваяПервая 123456 ПоследняяПоследняя

Похожие темы

  1. Ответов: 0
    Последнее сообщение: 17.09.2018, 13:51
  2. Анонс игры 12 червня 2016. Бродки. "Диверсія - 2. Хід у відповідь."
    от Alex(SAS) в разделе ІГРИ
    Ответов: 3
    Последнее сообщение: 10.06.2016, 08:01
  3. Ответов: 20
    Последнее сообщение: 08.08.2015, 23:07
  4. Ответов: 3
    Последнее сообщение: 01.08.2015, 12:08
  5. Анонс игры "Початок", 3 травня, Львівська область, с. Бродки
    от Alex(SAS) в разделе ІГРИ
    Ответов: 94
    Последнее сообщение: 19.05.2015, 16:15
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама