+ Ответить в теме
Страница 6 из 6 ПерваяПервая 123456
Показано с 101 по 107 из 107

Тема: 09.08.2015 р. Бродки. Операція "Стрекоза"

  1. #101
    Senior Chief Аватар для efemchuk
    Регистрация
    13.02.2009
    Адрес
    Львов
    Команда
    Team Trident
    Сообщений
    466

    Re: 09.08.2015 р. Бродки. Операція "Стрекоза"

    Ну попищу ще трішки. Чомусь думав в страйку збираються більш адекватніші і культурніші люди. Чомусь ніколи за 9ть років недозволив собі писати таким текстом, типу "пищи", "б..ть" "нитик" і тд. В коханці ненапрошувався, і любити мене є кому. Тому на майбутнє попрошу свої емоції висловлювати серед своєї команди або серед собі рівних по вихованню.
    На відео видно як в коридорі взривається граната, стіни з коридору в кімнату нема, так чому не можна рахувати це як одне приміщення? По пилу видно ,що взрив в коридорі, якщо це не так -то можна написати-"ти не правий, граната взірвалась в іншому приміщенні, а то ефект від взриву". "Споры в интернэте,-это как олимпиада для дибилов:: даже если ты победил-ты всеравно дибил. Дякую. Культуру в маси!!!
    Последний раз редактировалось efemchuk; 12.08.2015 в 08:19.
    AMERICA*s NAVY: a global force for good

  2. #102
    Курсант Аватар для KarpatyS
    Регистрация
    16.10.2014
    Адрес
    Львів
    Команда
    Гайдамаки
    Сообщений
    88
    Записей в дневнике
    1

    Re: 09.08.2015 р. Бродки. Операція "Стрекоза"

    як завжди виважена відповідь від Пілота... цьому варто вчитись....
    А на рахунок цього відвертого хамла, варто зробимо висновки.
    За Україну, за її долю,
    За честь і волю, за народ.

  3. #103

    Re: 09.08.2015 р. Бродки. Операція "Стрекоза"

    Привіт. Гра була цікава, багато завдань, антураж, все сподобалось. Особливо, як на базі "Червоних" прилетіло відразу до нас з Нікітосом 4-ри гранатки. Лізли ми туди довго з товаришем, хащі непролазні. Звісно спека робить своє і 3 літри води практично випаровувались на очах. Про мінуси говорити не буду, багато сказано, в основному погоджуюся. А вот пару маклаудів бачив сам, як йшов у мертв"як. Вдячний оргам і усім хто зробив цю гру динамічною і напруженою.
    P.S. Реально було велике бажання окунутися в то болото.

  4. #104
    Новобранец
    Регистрация
    12.08.2015
    Адрес
    Львів
    Команда
    А-тім
    Сообщений
    2

    Re: 09.08.2015 р. Бродки. Операція "Стрекоза"

    Цитата Сообщение от KarpatyS Посмотреть сообщение
    як завжди виважена відповідь від Пілота... цьому варто вчитись....
    А на рахунок цього відвертого хамла, варто зробимо висновки.
    во во ... зробіть висновки на рахунок хамла, непотрібно чіпати хамла, якщо він не винен, а надзвичайно виважена відповіть так і не містить поправин до повідомлення яке мене зачіпило ....... . . .

  5. #105

    Re: 09.08.2015 р. Бродки. Операція "Стрекоза"

    Дорого дня всім))))
    Відпишусь трішки по повідомленнях)

    Перше - ще раз вдячний всім, хто приїхав на гру.
    Друге - при промалюнку сценарію, по карті, планувалось зробити мертв’як для червоних в полі, поблизу машин (ще на метрів 150 далі від того місця де він був). Але на місці було прийнято рішення про пернос його під дерева, в зв’язку з тропічними погодніми умовами))) Тут моя велика помилка, оскільки я не врахував, що даний елемент настільки сильно повпливає на гру. Приношу вибачення перед всіма, за момент, який сильно зіпсувавв гру.
    Третє - стосовно сценарію. Він прописувався так, щоб додаткові завдання в конвертах максимально змінювали обстановку і змушували постійно корегувати плани. Та й в сторони "Жовто-блакитних" в завданнях було чимало по атаці, але червоні нас настільки технічно зажали і розбили, що ми не змогли виконати завдання.
    Четверте - маклаудизм або недотримання правил. Тут я нічого не буду говорити. Були спірні моменти і були моменти, коли гравці стояли і сперечались на ігровому місці, хоча це заборонено. Це все таки гра друзів, давайте не забувати.
    П’яте - по відео. Так, по правилах група мала б відіграти контузію, оскільки перестінки там, як такої, не має. Не відіграли - та й біс з ними. Але реакція Міха, особисто мене, вразила неприйємно. Матюки, недоречні вислови - це мабуть хтось перепутав форум з "гопнікльвів.ком". Зауваження було зроблено доречно, але чомусь ніхто окрім даного персонажу не почав матюкатись. Маєш претензії?

    Можливо на вересень буде проведена ще одна гра. З нахилом в сторону рейду (незначного до 2 км. в одну сторону), безкоштовну
    Последний раз редактировалось Phoenix03; 12.08.2015 в 11:58.

  6. #106
    Оператор Аватар для Alpha4
    Регистрация
    06.11.2008
    Адрес
    Киев / Львов
    Команда
    Внекомандник
    Сообщений
    188

    Re: 09.08.2015 р. Бродки. Операція "Стрекоза"

    Не ладно что в датском королевстве... Что случилось со страйкбольным сообществом? Хамить организаторам? Организация игры дело не простое и не благодарное, не на столько же...Страйкболл уже перестал быть игрой друзей? Что за проблемы с поведением на играх - столько негативных отзывов про отсутствие повязок... Помню недавнюю игру в Брюхах и там так же были люди без повязок. Потерял повязку, достань запасную, нет запасной - сделай вывод и запасайся, возьми бинт, в конце концов. Не хотелось бы что бы львовский страйкболл разделился на "пострелюшки" и "игры по приглашениям". Надо делать выводы... Очень жалею что не попал на игру. Ребята, продолжайте организаторскую деятельность - будет больше возможностей попасть на адекватную игру.

  7. #107
    Новобранец
    Регистрация
    28.04.2014
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    Black Fox
    Сообщений
    8

    Re: 09.08.2015 р. Бродки. Операція "Стрекоза"

    Всім привіт. Хочу подякувати оргінізаторам за Велику пророблену роботу з організації та проведення гри. Цікаво було приїхати пограти на новій локації з новими людьми. Щодо деяких помилок у сценарії - це цілком нормально (не помиляєтьсятой той хто нічого не робить). Ще раз Дякую і чекаєм на нову і цікаву гру.

+ Ответить в теме
Страница 6 из 6 ПерваяПервая 123456

Похожие темы

  1. Ответов: 0
    Последнее сообщение: 17.09.2018, 13:51
  2. Анонс игры 12 червня 2016. Бродки. "Диверсія - 2. Хід у відповідь."
    от Alex(SAS) в разделе ІГРИ
    Ответов: 3
    Последнее сообщение: 10.06.2016, 08:01
  3. Ответов: 20
    Последнее сообщение: 08.08.2015, 23:07
  4. Ответов: 3
    Последнее сообщение: 01.08.2015, 12:08
  5. Анонс игры "Початок", 3 травня, Львівська область, с. Бродки
    от Alex(SAS) в разделе ІГРИ
    Ответов: 94
    Последнее сообщение: 19.05.2015, 16:15
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама