+ Ответить в теме
Страница 3 из 4 ПерваяПервая 1234 ПоследняяПоследняя
Показано с 41 по 60 из 64

Тема: ВОФС, МО, "Периметр-3" 26-27.09.15

  1. #41
    Оператор Аватар для Legatus
    Регистрация
    09.07.2008
    Адрес
    Винница
    Команда
    Ягуар
    Сообщений
    144

    Re: ВОФС, МО, "Периметр-3" 26-27.09.15

    Возник вопрос доставки. У нас 3 человека безлошадные. Будет у кого-то место?
    Свежий, "Ягуар", Винница

  2. #42

    Re: ВОФС, МО, "Периметр-3" 26-27.09.15

    У меня как раз 3 места есть. Ну и можно еще что-то придумать. Звони если что!)

  3. #43
    Новобранец Аватар для Necros
    Регистрация
    13.11.2008
    Адрес
    Бердичев
    Команда
    War Wolves
    Сообщений
    22

    Re: ВОФС, МО, "Периметр-3" 26-27.09.15

    Дякую за організацію гри! Все було супер, подібного досвіду гри у мене ніколи не було. Хочу подякувати військовим, для мене честь було бути з вами в одній команді, із радістю буду приїздити на подібні проекти знову. Дякую Львів'янам, приємно було бачити вас в наших краях, як бонус для тих хто бігав з "Карпати" ось вам GPS трек з моменту нашого виходу з військової частини до моменту розкладання наметів, всього майже 7 годин запису
    ПС: Я той чувак шо був у жабі
    Последний раз редактировалось Necros; 27.09.2015 в 13:29.

  4. #44

    Re: ВОФС, МО, "Периметр-3" 26-27.09.15

    Всем спасибо за участие в учениях-тренировке!
    Огромное спасибо оргам за организацию мероприятия!!!
    Получил 100500% удовольствия. С огромным удовольствием приму участие в последующих мероприятиях такого рода.
    И тогда он взял нож и застрелился. ©

  5. #45

    Re: ВОФС, МО, "Периметр-3" 26-27.09.15

    Всем спасибо за игру! Было здорово! Ждем продолжения.

    ---------- Сообщение добавлено в 17:06 ---------- Предыдущее сообщение создано в 12:07 ----------

    http://photos.militarist.ua/photos/2424 Немного фото.
    Жизнь скучна, если в ней нет места приключениям!

  6. #46

    Re: ВОФС, МО, "Периметр-3" 26-27.09.15

    Всем спасибо за игру. Ждем всех в гости повторно было тяжело, мокро, холодно но блин весело.

    ---------- Сообщение добавлено в 21:21 ---------- Предыдущее сообщение создано в 21:20 ----------

    Цитата Сообщение от slawa120 Посмотреть сообщение
    Всем спасибо за игру! Было здорово! Ждем продолжения.

    ---------- Сообщение добавлено в 17:06 ---------- Предыдущее сообщение создано в 12:07 ----------

    http://photos.militarist.ua/photos/2424 Немного фото.
    Как я в кадр то влез О_о ?

  7. #47
    Курсант Аватар для level-1
    Регистрация
    08.05.2010
    Адрес
    Бердичев
    Команда
    Берсерк
    Сообщений
    31

    Re: ВОФС, МО, "Периметр-3" 26-27.09.15

    Спасибо всем за игру!всё было весело и мокро))спасибо всем кто приехал и армейцам,благодарочка кухне,а так же весёлому пулемёту,разрядил обстановку)))))надеюсь скоро увидимся вновь))привет всем из Бердичева

  8. #48
    Курсант Аватар для KarpatyS
    Регистрация
    16.10.2014
    Адрес
    Львів
    Команда
    Гайдамаки
    Сообщений
    88
    Записей в дневнике
    1

    Re: ВОФС, МО, "Периметр-3" 26-27.09.15

    Напишу і я пару слів про цю гру/тренування.
    1. Величезне дякую організаторам за все! (Казарми, харчування, сюжет і т.д.)
    2. Величезне дякую бійцям МО. З вами працювати було дуже приємно. Після таких спільних тренувань бачиш рівень українського солдата (контрактника). Дякую за повагу до нас і можливість побачити багато нового. Окремо дякую Рощі за терпіння.
    3. Розумію чому в більшості військових таке гниле ставлення до страйкболістів… хочете ображайтесь, хоче ні, але супротивник зіграв дуже погано! В нічні фазі жодної засади! Жодної, Карл! Коли ми штурмували об’єкт «Пиріжок» близько 20 хв з використанням гранат не було жодної підтримки! Після чергового виконаного завдання по підриву об’єкта ми спокійно шарились по території… намагання відбити казарму це взагалі сміх… елементарно пройти «шашечками» колона не змогла… «патамуша ми с другам хатім пагаварить і паржать в лесу». Чого ви приїхади? Ну є ж пострілушки на 2 години...

    Цитата Сообщение от Necros Посмотреть сообщение
    як бонус для тих хто бігав з "Карпати" ось вам GPS трек з моменту нашого виходу з військової частини до моменту розкладання наметів, всього майже 7 годин запису
    ПС: Я той чувак шо був у жабі
    дякую друже) це були цікаві 7 годин)
    За Україну, за її долю,
    За честь і волю, за народ.

  9. #49
    Курсант Аватар для vaka
    Регистрация
    23.06.2011
    Адрес
    Жмеринка
    Команда
    ВОФС команда "Pegas"
    Сообщений
    88

    Re: ВОФС, МО, "Периметр-3" 26-27.09.15

    Доброго вечора. Велике дякую оргам та військовим за організацію та проведення гри/навчання. Дуже приємно знову бачити старих друзів з Житомира та Бердичева. А також приємно було познайомитись з командами зі Львова.

    Ось пару фото http://photo.i.ua/user/4123405/456232/?p=0&r=8532146

  10. #50
    Новобранец Аватар для X&L
    Регистрация
    28.09.2015
    Адрес
    Вінниця
    Команда
    -SHADOW TEAM-
    Сообщений
    2

    Re: ВОФС, МО, "Периметр-3" 26-27.09.15

    Цитата Сообщение от KarpatyS Посмотреть сообщение
    3. Розумію чому в більшості військових таке гниле ставлення до страйкболістів… хочете ображайтесь, хоче ні, але супротивник зіграв дуже погано! В нічні фазі жодної засади! Жодної, Карл! Коли ми штурмували об’єкт «Пиріжок» близько 20 хв з використанням гранат не було жодної підтримки! Після чергового виконаного завдання по підриву об’єкта ми спокійно шарились по території… намагання відбити казарму це взагалі сміх… елементарно пройти «шашечками» колона не змогла… «патамуша ми с другам хатім пагаварить і паржать в лесу». Чого ви приїхади? Ну є ж пострілушки на 2 години...
    Цілком правий

  11. #51
    Senior Chief Аватар для efemchuk
    Регистрация
    13.02.2009
    Адрес
    Львов
    Команда
    Team Trident
    Сообщений
    466

    Re: ВОФС, МО, "Периметр-3" 26-27.09.15

    Добрався і я до компа.
    Якісь сухі у вас шановні- відгуки. Відгукнусь і я. Мега подяка ОРГАНІЗАТОРАМ за такий вид навчань. Нарешті я зустрів той страйк про який мріяв 11 років. Нарешті страйк стає не паркетним, а приближеним до реальних бойових навчань. Перебуваючи на стороні ДРГ, мав за честь тренуватись поруч з бійцями, які мають реальний військовий досвід,-Гордість бере за наших ЗСУ, коли бачиш, як вони віддано і точно виконують поставленне завдання. Мав честь бути під командуванням двох ЧУДОВИХ командирів-Роща і Тіхан. Завдання ставились чітко, без підняття голосу. Приємно було з вами познайомитись. Був в дозорі на "5"-му блок-пості і бачив, як відбувався його прорив. Це було як в кіно! Кругом тиша-тільки чути як бубонять його охоронці. Чую в рацію,Роща. -Пілот,-на звязок. Я. -На звязку. Роща.-Як ситуація?. Я.-чертеро за столом. Роща-йдемо до вас в гості, кінець зв"язку. Проходить 20 хвилин- кругом тиша тільки чути бобоніння блок-поста. І тут з тої тиші роздаються постріли, вилітає дим, а через дорогу один за одним перебігають сім бійців, які ведучи вогонь відразу по часовій беруть в кільце блок-пост. Ще декілька секунд і кругом тиша і дим,- всі знищенні. Це швидкий штурм наших бійців ЗСУ. Підійти в лісі не будучи заміченним на 30ть метрів-це круто.
    Нічних ігр не любив і не їздив останні років -8. До моменту, як приїхав до вас. Жодного маклауда за цілу гру! Навіть вночі! .
    Вся наша группа вже третій день під враженням від гри.
    Ну і трішки дьогтю в цю солодку бочку. Хлопці, ну не говорять мертві з живими-НЕ ГО-ВО-РЯ-ТЬ!!! Не розмахують руками вказуючи напрямок і як штурмувати противника і де він сидить!!! Не варто і не можна звинувачувати людину в маклуадізмі ,-небачучи де він перебуває в приміщенні в момент розриву гранати! Я також був в тому приміщенні "біля вікна" і бачив як той боєць вилітав в коридор від тих гранат і влітаючи за стіну впав через прогнившу підлогу. Не посилають на Х.. коли тобі роблять зауваження людині з мигаючим червоним маячком який розмахує руками передає якусь інформацію живим- при тому стоячи до ворога спиною. Ну як в такого не стрілити!???. Ну і останнє,-дуже здивувало коли при заявленній грі до 16.00 гра закінчилась в 8.00.
    Надіюсь нікого не образив? Просто вказав на недоліки.
    Бажаю Вам міцного здоров"я і натхнення. Буду дуже радий побувати ще не раз на ваших іграх такого плану. А можна зробити такого роду гру на 2 дні? Можна хоч якісь кроваті знайти? просто спавши 4години15хвилин за дві доби... якось не впевненно почуваєш себе за кермом у зворотній дорозі....
    AMERICA*s NAVY: a global force for good

  12. #52
    Оператор Аватар для Valeo
    Регистрация
    21.01.2014
    Адрес
    Львов
    Команда
    Ersatz
    Сообщений
    115

    Re: ВОФС, МО, "Периметр-3" 26-27.09.15

    Ну що... в цілому гра вийшла чудова.Море емоцій та позитиву від гри.Дощ зробив свою атмосферу гри.Я побачив і отримав те, що очікував: гра на новому місці, осінній ліс, шелест листя під ногами.Такого роду гра у мене була вперше.Хочу подякувати оргам за таку чудову гру.Сподобався підхід організаторів до гри:приємно здивувало наявність генератора та харчування.Кухарям окрема подяка(було дуже смачно). Окрема подяка нашим командирам (Рощі та Тіхану).Командування було на висоті.Все зрозуміло і просто.Було дуже приємно грати з бійцями ЗСУ пліч-о-пліч.Добре, що злива не зламала духу бійців на нашій стороні, за це окремий респект!Не було ні френдліфара ні безглуздого блукання по місцевості.Чудово було грати на такому цікавому полігоні.І, головне - чудово було зустріти нових товарищів, чудово було воювати, сидіти біля багаття.Хочу повторення! І, скажу по секрету, вважаю цю гру/навчання своєю найкращою грою в цьому сезоні! Ось так.Із задоволенням приїдем на таку гру/тренування ще.

  13. #53

    Re: ВОФС, МО, "Периметр-3" 26-27.09.15

    Емоції трохи вляглися і можна, про щось написати

    0. Організаторське...
    Почну з того, що ідею спільної гри/тренування з військовими ми виношували з початку весни цього року, але весь цей час, щось заважало. В першу чергу, мабуть, дуже важко було узгодити дату проведення... Але навіть коли дата затвердилася, все одно доводилося підлаштовуватися під військових. Починаючи від того, що сценарій гри був частково переписаний у п"ятницю за день до гри, по їхньому проханню. Також з цим була пов"язана майже 2-годинна перерва після шикування (військовим потрібен був час позначити блокпости та виставити "пілота"). Ігровий час також був скорочений до 8-ої години ранку, бо в понеділок вони мали відбувати у відрядження, і захотіли мати більше часу на збори...
    По самій грі також відмічу, що нам треба було краще проконтролювати наявність ліхтарів/повторювачів на зброї, бо були нарікання на їх відсутність під час нічної гри.(
    Крім того, дуже шкода, але в нашого БРДМ2М під час гри виявилися проблеми з двигуном і по суті він вибув і потребуватиме ремонту.
    Також прошу вибачення у команди "Валькірія" з Хмельницького, про те що забули про вас на фінальному шикуванні...


    1. Лісове...

    На першому етапі гри наша група у складі 4х бійців була відправлена на Блокпост №5.
    Оглянувши територію блокпосту(по суті Т-образне перехрестя у лісі), ми колективно вирішили, що навряд чи ворог зможе непомітно
    підійти до нас та і взагалі навряд чи піде на штурм самого блокпосту, а буде прориватися десь на стику блокпостів.
    Після цього Командир блокпосту встав у дозор між 4 і 5 блокпостом, решта ж, як вже влучно підмітив комрад "Efemchuk", почала бубоніти про наше, "сепарське" Так пройшло майже 2.5 години....
    Близько 18-00 у командира сідає рація, і він підтягується до основної групи блокпосту, а вже приблизно за 15 хвилин, починається кіно.
    Думаю головною нашою помилкою була певна недооцінка супротивника. Ми звикли до того, що спочатку бачимо ворога, а потім починається атака. В цей раз вийшло зовсім навпаки Несподівано, посеред лісової тиші, лунає вибух гранати, і ми як шалені біжимо до найближчих дерев і займаємо позиції. Ліс наповнюють звуки ворожих пострілів (чесну кажучи по суті в нікуди), запалюються дими, проходить певний час і ми помічаємо рух людей у мультикамі Підпустивши ворога, починаємо вогонь у відповідь.... але все дійсно завершується досить швидко Стрімкий фланговий обхід не залишає нам майже ніяких шансів, та і 12 проти 4х... не те щоб я виправдовувався, але все ж таки
    Хоча, чесно кажучи, в перший раз бачив таку злагоджену дію)
    По результатам бою військові втратили 4 чоловіки, блокпост №5 втратив 3-х захисників (4й захисник намагався зайти ворогам у тил, але банально не встиг .
    Решта ворожої групи, близько 8 розвідників, проходить крізь лінію розмежування і галопом біжить у напрямку цілі...
    Підмога вислана з блокпосту №4 прибула надто пізно, а група переслідування, яка теж незабаром прибула на блокпост, по суті не мала ніяких шансів наздогнати супротивника....

    Близько 19-30 залишки захисників блокпостів почали відтягуватися на опорний пункт, на територію військової частини (за попередньою домоленістю з військовими, перший етап мав тривати до настання темряви).

    2. Оборонне...

    Під час вечері, наше командування розробило план оборони. Враховуючи відносно невелику кількість захисників, було вирішено зосередити
    основні сили в 3х будівлях - ТОР, Казарми та Штаб. Про будь-які засади чи котр-диверсійні дії за такої кількості людей, навіть не йшлося....
    Наша група з 4х чоловік отримала завдання висуватися на об"єкт "ТОР", отримавши додаткове завдання по захисту об"єтку "Нафта". Прикривати нас
    мали патрулі з об"єкту "Казарми"... Попередньо ми домовилися про ротацію о 4-5 годині ранку... але зрештою відмовилися від неї
    Замінувавши єдиний вхід до нашого об"єкту, ми приступили до караульної служби по схемі 2 на 2 (тобто 2-є сплять 2-є чергують по 2-2.5 години). Так як наші об"єкти були досить віддалені від основного напрямку удару ворожої РДГ, то фактично, до 6-30 ми були німими свідками
    трагедії, що розгорталася на території військової частини - послідовний підрив об"ектів інфраструктури, штурм об"єкту "Пиріжок", втрата контролю над Казармами і невдалі спроби її відбити....
    Чесно кажучи, ми вже почали думати, що для нас ця невеличка "війна" так і закінчиться... аж раптом почули хрускіт гілок зі сторони паркану...
    Перелізши через стіну, ворог попрямував до об"єкту "Нафта" з наміром його підірвати...
    А далі знову як у кіно, дими, гранати, щільний вогонь, що змушував повзати навколішки Ну і кумедне прокидання двох наших сплячих комрадів, які вхопивши автомати і притиснувшись до стін, ще певний час не могли зрозуміти, де вони і що відбувається)))
    Підмога підійшла досить швидко (дякую Вака і Ко і зрештою ворог відступив.... хоча у метушні бою, вони все ж таки примудрилися підірвати об"єкт "Нафта" На цьому для більшості з нашої групи "війна" таки завершилися...


    Хочу подякувати всім, хто приїхав, не злякався випробувань і з гідністю їх пройшов!
    Окрема подяка Роману і Андрію за чудову кухню! Головному організатору Віктору за витримку, а спів-організатору Сергію (пілот чорного L200), за роботу по забезпеченню частини і гри в цілому!

    Сподіваюся це дійсно не остання гра/тренування такого плану, хоча і майбутнє їх проведення пов"язане з деякими труднощами....
    Последний раз редактировалось mavisson; 30.09.2015 в 11:55.

  14. #54
    Оператор Аватар для Legatus
    Регистрация
    09.07.2008
    Адрес
    Винница
    Команда
    Ягуар
    Сообщений
    144

    Re: ВОФС, МО, "Периметр-3" 26-27.09.15

    Спасибо за игру!
    Было здорово. Подкачала небесная канцелярия с дождями, которые таки добили мой аког
    По 1-й задаче. Оказался очень разочарован тем, как вышла боевка. Мы стояли на 5-м блоке. Противник себя обнаружил рано, как выше указал Мависсон. Мы заняли позиции, сразу же сообщили по рации что подверглись нападению. Причем постоянно докладывали о ходе боя. Что вышло по итогу? Патруль, который был между 4 и 5 не пришел нам на помощь. Оказывается они залипли на подходе к блоку и вообще не открывали огонь. У них было валом времени не то что ударить во фланг - они бы успели к нам добежать и занять оборону - если бы бегали. Но, они только ходят. После того как нас уже всех перебили - они уже потихоньку стали продвигаться в сторону противника. А противник дал по педалям. Ну и потом уже стали потягиваться резервы - сначала 2 а потом еще 4 человека. Но никто группу врага не сковывал, не давал уйти, дожидаясь резервов. Поэтому все кто пришли на 5-й блок просто там повтыкали и разошлись.

    Оборота ТОРа тоже оказалась веселой. Ждали ждали и таки дождались. Как раз моя смена была. Пулеметчик скучал и пришел на мою сторону спросить как дела. Тут захрустели ветки и мы на фоне белой стены разглядели крадущегося диверсанта. Я открыл огонь и тут засветилась куча фонарей и в меня полетела куча шаров Комната была небольшой и шары пролетали насквозь, ударяясь в фанеру напротив. Грохот стоял неимоверный. Ну и я еще отстреливался. Ребята спали на полу прямо за моей спиной. Вот им было в кайф просыпаться
    Кстати мы отказались от ротации потом как выйти из здания было сложно) мы заплели растяжками выход и ближайшие подходы) Ну или ворота надо было открывать.
    По итогу боя шахид таки взорвал Склад ГСМ. Даже "Аллах Бабах" кричал
    Противник подобрался на угол здания. Начались броски гранат. Я швырял гранату за одну стену - снизу крик гранатаааа и шур-шур-шур за угол. Слышим, кто-то ворота дергает - Мависсон туда гранату - отуда шур-шур-шур ко мне за угол. И так туда-сюда
    Противник по итогу поставил дым и отошел.

    Мы почесали репу и решили что атак уже на нас не будет ибо мы кусучие. В подтверждение этого мы услышали что идет штурм штаба. Я выполз через ворота и поспешил к штабу. Там я знал важную штуку - кто контролит столовку - тот контролит штаб. Я выполз на крышу столовки и вовремя - противник как раз подходил к ней. Они даже не понимали что я их с крыши расстреливаю - снизу бродил один из наших и они грешили на него и всячески пытались подстрелить. Отбив атаку на штаб - уже все закончилось
    Свежий, "Ягуар", Винница

  15. #55
    Новобранец Аватар для hadley boy
    Регистрация
    20.05.2012
    Адрес
    Винница
    Команда
    ВОФС, Task Force 141
    Сообщений
    18

    Re: ВОФС, МО, "Периметр-3" 26-27.09.15

    Замотался по командировкам. В целом это даже лучше, потому как сформировалось окончательное мнение по игре.
    Опять же, пишу исключительно свои мысли, опираясь на работу нашей группы.


    Организация

    В первую очередь, хотелось бы поблагодарить организаторов и игромастеров за проделанную колоссальную работу. Минобороны - это огромный неповоротливый динозавр. И согласовать оперативников, выбрать оптимальное время проведения, организовать досуг, быт, безупречную кухню, продумать игровую механику без бумажной канители на зонах респауна - дорогого стоит. В следующий раз мы вам диплом с благодарностями печатать будем

    Игра.

    Это было хорошая проверка на выдержку, подготовку и командную работу. Кто ехал с готовностью вынести тяготы работы спецгрупп в сжатом временном формате - тот ее получил. Кто стремился встретиться с друзьями (в том числе и с боевыми) - тоже не остался обделенным. Каждый имел свою цель и преследовал ее.

    Патрулирование так называемой "Линии разграничения" была непростой задачей. В первую очередь из-за того, что банально не хватало людей выставить посты. Это целиком логично, если зарегистрировавшиеся участники не смогли и приехать на соревнования. Патрули в какой-то момент решили расставить на огневые точки и секреты, ограничившись одной мобильной группой. Особой остроты и даже драматизма в определенный момент добавила непогода. Из-за надвигающегося штормового фронта видимость в лесу в какой-то момент упала до десятка метров. А прослушивание стало невозможным из-за раскатов грома и шума дождя. Но игромастера сценарий не останавливали, и это добавило крутости в сам процесс. Сгустившиеся сумерки пошли во благо диверсионным группам, которые воспользовались ливнем, и просочились через пограничную территорию.

    Вторая фаза "Периметра" также не была простой. Снова же, сказывалась явная нехватка людей и огромная территория. Поэтому командованием военной части было принято решение сознательно уступить с боем некоторые объекты противнику. Нашей группе была поставлена задача укрепить и оборонять объект "Штаб". Поэтому по прибытию на место и проверки территории мы приступили к укреплению объекта: возведению баррикад на лестничном пролете, укреплению огневых точек, минированию легко открываемых со стороны улицы окон. Отдельная группа ушла под прикрытием минировать явные подходы к зданию. Положа руку на сердце: было до одури приятно наблюдать за тем, как слаженно работают ребята. Как проверяют сектора и планируют точки отхода и прикрытия.

    Отдельным забавным моментом была организация мест отдыха для ребят, которые сменились с дежурства. Поскольку мебели в здании практически нет, и о каких-либо намеках на кровати речи не шло, то выкрутились банальным сбором лежанок из подручных средств. Сон, конечно, и не такой глубокий, но и то хотя бы какой-то отдых. Несколько раз за ночь абсолютно всем защитникам (даже сменившимся) приходилось по команде "тревога" отражать нападение со всех стволов. Особого шарма добавляла работа РПД на основных направлениях атаки. А вообще для жителей окрестностей та ночь была за гранью общего понимания: где-то в глубине леса периодически ревет сирена, в воздух взлетают с шипением сигнальные ракеты и ХИС, ухают гранаты и грохочет пулемет.

    Самая свистопляска началась примерно в половине шестого утра. Противник пошел в наступление со стороны вышки, пытаясь занять ключевые позиции: "Гостевой домик", "Бункер" и наш - "Штаб". То ли внутреннее чувство того, что все скоро закончится, то ли уже распогодившееся утро, - заставили взбодрится обе стороны. Со второго этажа мы с восторгом наблюдали, как противник пытается занять холм бункера, как выбивают бойцов из "домика", как их отсекает от здания прибывшее подкрепление. Молодцы, словом! Все работали спокойно, слаженно и с одного мига понимали свои задачи.

    Уже стоя на построении и слушая анализ этапов операции, излагаемых Виктором Викторовичем, лично я испытывал гордость абсолютно за всех ребят. И за обороняющих военную часть с периметром, и за тех, кто под дождем в грязи работал со спецами из Минобороны. Самой спецгруппе не привыкать, джентельмены и не с такими трудностями сталкивались. Но страйкерам, досталось в разы больше сложностей. И это их ни капельки не смутило. А многим еще, судя по разговорам на базе, еще доставило и огромного фана (ведь условия, приближенные к боевым!).

    Резюмируя, хочу уверенно сообщить - "Периметр-3" состоялся! Самому сценарию и механике соревнований можно поставить твердую "пятерку" авансом с минимальной поправкой на доработку.
    Ну, а игра серьезно вышла за рамки пострелушек выходного дня. Без исключения все участники отнеслись к учениям ответственно и серьезно. И это тоже радовало.
    Приятно было видеть команды, приехавших к нам через добрую половину Украины. Жаль, что не удалось толком пообщаться. Надеюсь, что не крайний раз пересекаемся. Всем спасибо!

  16. #56

    Re: ВОФС, МО, "Периметр-3" 26-27.09.15

    Не находил ли кто случайно два аккумулятора LiFe АК-типа, на одном из них была наклейка "mavisson"?


    P.S.: Звиняйте за оффтоп, нашлись в бронике....
    Последний раз редактировалось mavisson; 04.10.2015 в 16:40.

  17. #57
    Оператор Аватар для Legatus
    Регистрация
    09.07.2008
    Адрес
    Винница
    Команда
    Ягуар
    Сообщений
    144

    Re: ВОФС, МО, "Периметр-3" 26-27.09.15

    А фотки твои где?
    Свежий, "Ягуар", Винница

  18. #58

    Re: ВОФС, МО, "Периметр-3" 26-27.09.15


  19. #59
    Курсант Аватар для KarpatyS
    Регистрация
    16.10.2014
    Адрес
    Львів
    Команда
    Гайдамаки
    Сообщений
    88
    Записей в дневнике
    1

    Re: ВОФС, МО, "Периметр-3" 26-27.09.15

    маю купу фото та відео. можу залити в ФБ в якусь закриту групу
    За Україну, за її долю,
    За честь і волю, за народ.

  20. #60

    Re: ВОФС, МО, "Периметр-3" 26-27.09.15

    Цитата Сообщение от KarpatyS Посмотреть сообщение
    маю купу фото та відео. можу залити в ФБ в якусь закриту групу
    Залей себе на страницу, а мы потом скачаем. Только дай тут на нее линк.
    Жизнь скучна, если в ней нет места приключениям!

+ Ответить в теме
Страница 3 из 4 ПерваяПервая 1234 ПоследняяПоследняя

Похожие темы

  1. 09.11.2014 10.00-17.00 "ПЕРИМЕТР 2"
    от Василий Зайцев в разделе ИГРЫ
    Ответов: 23
    Последнее сообщение: 12.11.2014, 13:40
  2. 06.04.2013. "Периметр" Полигон ТЭЦ 6.
    от Спостеригач в разделе ИГРЫ
    Ответов: 0
    Последнее сообщение: 02.04.2013, 21:43
  3. 06 октября. "Периметр" Полигон ТЭЦ. Открытая приватка.
    от Спостеригач в разделе Архив 2008-2012
    Ответов: 1
    Последнее сообщение: 14.10.2012, 15:36
  4. 11-12.06.2011 "ПРОТИВОСТОЯНИЕ" ВОФС РЕГИСТРАЦИЯ
    от Василиск в разделе ИГРЫ
    Ответов: 22
    Последнее сообщение: 10.06.2011, 19:54
  5. 11-12.06.2011 ВИННИЦА ВОФС "ПРОТИВОСТОЯНИЕ"
    от Василиск в разделе Житомир
    Ответов: 1
    Последнее сообщение: 05.06.2011, 15:24
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама