Показано с 1 по 9 из 9

Тема: Сухомлин Роман romanproject

Древовидный режим

  1. #3

    Re: Сухомлин Роман romanproject

    1-2 зрозуміло.
    3. Коли передавалось твоєму підручному, то не працював один автомат, бо був розібраний через незрозумілість причин - то стріляв, то ні, в залежності від вольтажу акума. Скоріше за все там мотор доживав свій вік. Все інше працювало. Я не берусь судити, що там "доживало свій вік"(як ти визначив?), але коли я від'їжджав там все було в нормальному режимі. Щось ламалось, щось ремонтувалось. Але вцілому працювало. Чому раптом за пару-трійку місяців воно віджило свій вік і стало на 70% ледь-робоче а на 30% неробоче - я не розумію.
    Я спеціально по всіх виявлених недоліках розпитав своїх, що було проблемного з мого боку в момент передачі обладнання.
    По акумуляторах я більше ніж переконаний, що це твої підручні їх заряджали на ваші стандартні 11.1 В, в той час, як мої були на 9,9 вольта. Так вони і померли.
    Коли мої передавали приводи, то акумів на гру вистачало. Коли вони опинились в твоїх, то "на гру не вистачає". Щоби довести мій акум до перерозряду треба було вистріляти 3-4 бункера. За гру таке досить рідко траплялось.
    Потім твої ще мені розповідали, що то певно в мене така-сяка зарядка, палить акуми. Зарядку перевірили спеціалісти - вона в нормі.
    Відламані контакти на т-коннекторах я за за поломку не вважаю. А неймовірну кількість просаджених банок - це не відновлюється. Як тут тепер щось доведеш?
    Я припускаю, що могло якось вмерти пару-тройки акумів, але не штук 7 за короткий період часу.
    Тут два варіанти - або мої постійно допускали перерозряд і тривалий час не заряджали, або твої щось нахімічили. Слова проти слів. Але словам своїх друзів я більше довіряю, ніж словам того чувака, на якого ти в суд збираєшся подавати навіть.
    4. А треба було розкладене по коробках і перекладене пенопластом? В чому проблема?
    5. Без акта - бо тобі вірив достатньо. І не було кому з мого боку складати той акт осмислено, що навіть більш грунтовна причина відсутності акту.
    6. Я був поніформований про відламаний приклад(його я тобі і не згадую), про розібраний один калаш, про те, що 2-4 акуми ти підпаював (наскільки я зрозумів, це коннектори, бо просаджені банки паяти не має сенсу). І з твого боку я не пам'ятаю докладно телефонної розмови, але напевно не йшлось про 7-8 спалених акумів і про 70% майже не робочого, а 30% зовсім неробочого. Щось було в дусі є недоліки, але ми все виправимо. Не глобальний коллапс, як ти тепер розповідаєш. Зрештою, якби це був тоді вже глобальний коллапс, логічно тобі було не брати їх вазагалі, або описати проблематику докладно.
    9. Твої люди казали мені, що той чєловєк якусь кількість прокату організовував, і, як мінімум, купив собі дорогі активні навушники. Втім мене це не цікавить, я не збираюсь оцінювати кількість прокату моїх приводів. Факти були, і у того чєловєка, і після того чєловєка. І що з того?
    11. Я з тобою домовлявся, а не з тим чєловєком. Мені ще тільки судових процесів не вистачало з якимось лівим чуваком, якого я ні разу в житті не бачив. Це якби ти мені позичів, коли би прийшов за боргом, я би тебе відправив до якогось васі його вибивати.
    12.В сухому залишку я віддавав вцілому робочі привода, отримав мінус 2 привода, мінус половину акумуляторів, відсутні кілька бункерів, прицілів і т.д. І ще й отримував претензії, що я винен гроші за ремонт.
    13. Може в кращому стані, ніж вони були до зустрічі з твоїм неблагонадійним підручним. З моєї точки зору я кращого стану не бачу. В чому кращий?
    14. Можеш вислати новою поштою. Тільки я мушки і приціли вже купив. Як і акумулятори і бункера.

    * Червоний наплічник на 35 літрів використовувався для перевезення окулярів, кульок, інструменту. Навіть твої підручні його пам'ятають, але стверджують, що він їм дістався порваним і вони його викинули чи загубили.

    І навіть якщо викреслити акумулятори, то якого біса мені не віддали АУГ і від калаша комплектуючих майже баксів на 100(напевно не оцінював)? Я твоїм підлеглим повний перелік недостачі по калашу скидав. Вони кажуть, "так і було". Тобто "одразу не було".

    Я припускаю, що щось могло зламатись в процесі експулатації, але була умова, що ти це ремонтуєш. І я не взяв ні копійки за експлуатацію.

    Я віддав майно безкоштовно покористуватись, в результаті отримав його в гіршому стані, ніж було (як мінімум не в кращому), не в повному обсязі, без фактично двох приводів (АУГ і рештки АК). Навіть безвідносно до акумуляторів, де важко щось перевірити, як розцінювати недостачу навіть фактичної кількості майна?


    З.І. Та підтримка, яку ти мені надав при проходженні служби, залишилась у фронтовому підрозділі. Я її собі не забирав, ходить у бійця навішена на його АК. І я, і той боєць, тобі вдячні за це. Це ж не патріотичні послуги, за які рахунки виставляють. Чи не так?
    З.І.І. Я вже думав не піднімати цю тему, пам'ятаючу минулу допомогу, але коли остаточно переконався, що мені не віддають АУГ, то вирішив все ж написати.
    Последний раз редактировалось Gruz; 02.11.2015 в 16:03.

розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама